Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

bry 🖐️ Ryjek pogode masz fajna? u mnie deszcz, pochmurno, beznadziejnie :( a ja mam dzis wolne i zakupki chcialam zrobic, a ta pogoda to mi przyjemnosc cala z zakupow odbiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to ?:) oglądałam pogodę i u nas czyt.elity:classic_cool: ma być sucho :D Daj kasę to ja za ciebie pójdę na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja za chwilę będę miał słoneczko i też nie jestem w pracy i też się wybieram na zakupki :) Miss koło 13 też powinnaś mieć słoneczko. Przynajmniej jest taka szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zakończyłam tracenie na ten miesiąc :O się troszkę pohulało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jade dzis do szkoly, wiec chcialam przy okazji zakupki jakies male zrobic, ale u mnie jest zimno, pochmurno, szaro i okropnie, az strach wyjsc z domu :( pogoda mnie nie lubi czy co 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka ,nie bojaj się ,nie bojaj :(idź na zakupy i kup mi przy okazji jakieś ekstra zasłonki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Ryjku :) Wiesz dziewczyny uczą się, zapasy uprawiają to brak im czasu dla nas :) A ja mam dzisiaj cieplutko i słonecznie. Ale chyba się to jakąś burzą zakończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty ,słonko masz ?Kurcze to może i do mnie dojdzie bo przestało padać :) Ciepło jest bo na termometrze mam 19 stopni :) Zostaliśmy sami :)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D biedactwa samotne :D u mnie byl i deszcz i slonko juz dzisiaj wiec nie wiem czego sie spodziewac nastepnego :P caly weekend zem w szkole przesiedziala, teraz musze odpoczac i zaczyna sie sesja powoli.... ratunku :D dodatkowo dowiedzialam sie ze przyjaciolka z ktora studiuje ma zamiar wyjechac na stale do niemiec, w lipcu... aaaj co ja bez niej zrobie... :( oczywiscie caly czas was podczytuje, wiec mimo ze sami jestescie to wielka siostra czuwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia wielka chyba w biuście ;) Ryjku no szalona ta pogoda. Teraz to jest na słońcu taka wielka chmura. Burzowa. Wygląda jak bokser w szatni przed walką. Tak czuję że to na sucho nie ujdzie. :) No troszkę szkoda jak ludzie rozpierzchają się po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada ty nie podczytuj tylko pisiaj z nami :)pisiu pisu :D A wiecie oglądałam zawody KSW i najfajniejsza walka była z udziałem Mameda Khalidova:) nosz fajowe to było ,choć na początku sie naczekałam bo się chłopaki o jajka uderzyli ,ale fajnawe to było:classic_cool: o Pudzianie się nie wypowiem ,bo jeszcze raczkuje a co do kolejnej jego walki to bym mogła żec ,że nam się chyba Pudzian położy i zaklepie rączką ładnie :classic_cool: ale co tam te bijatyki to nic ,wiecie co będzie ,no wiecie ?:classic_cool: będzie niedługo walka Sosnowskiego z Kliczką :classic_cool: i to w same moje urodzinki :classic_cool: no kurcze jak Sosnowski przegra to ,to kurcze tak mu natrzaskam po tyłku ,że szok :classic_cool::Dchoć wydaje mnie się ,że Kliczko da mu bobu :D ale ciekawie będzie oj ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już po mnie. Kto chce spadek. Spadek składa się z dwóch części. Finansowej i rzeczowej. Na część finansową wchodzą moje drobne długi, a rzeczowa to aparat. Mało używany aparat nazębny. Ktoś chętny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ,że co ?biorę aparat jakby co ,lubię pamiątki :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dupa :D myślałam,że aparat niezbędny :D znaczy ,że jakiś niezastąpiony ,fajne zdjęcia robił a ZONK!!to nie ten aparat :Dhehe no ,ale jak już powiedziałam ,że biorę to biorę :) na stare lata jak znalazł :Dtylko jeszcze zapytam,aparat ma na celu prostować zęby czy je uzupełniać .bo jak to pierwsze to ni w cholerę mi się nie przyda na starość :D no ale pamiątka jest ,nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Ryjku no szedłem sobie przez miasto. No i zaczęło padać. A dokładniej lać. W prawdzie miałem kurteczkę, ale pomyślałem że się schowam do biblioteki bo co będę po deszczu łaził. No i tam była ONA. Taka wiesz niepozorna, skromna, ledwo widoczna. Ale tak wiesz, zachęcała. No i ja tak na nią zerkam, a ona zachęca. No to poszedłem za nią. Za strzałką z napisem "kiermasz książki". No i stało się. Jak zobaczyłem te wdzięczne tytuły to przytachałem 14 książek do domu. No i Małżowinka mi łebek ukręci. Jak nic za taki numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz to mogę ci kilka przechować ,jakby co to nic nie wiem ,nic nie widziałam ,nic nie słyszałam :classic_cool:poczytasz część ,zrobimy zamianę na nowe ,jak cię weźmie na wspominki to podrzucę znów :D No i co z aparatu nici ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie nici. Łebek będzie urwany, zamarynowany i wysłany do papuasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici szwalnicze :D No to się papuasy ucieszą :) jak znalazł na rosół niedzielny :classic_cool: no to kochanieńki ,do zobaczenia po drugiej stronie ,kiedyś ,kiedyś tam 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz to wziąć ,musisz :) pokaż żeś mężczyzna :):D Tej ,ale poczekaj no jeszcze nie umieraj na chwilę :( zapisz w testamencie mi ten aparat ,bo jak się dziewczyny dowiedzą to też będą go chciały no i trzeba będzie się sądzić ,chyba nie pozwolisz abyśmy się pokłóciły o aparat ?:( Jakie ci kwiatki kupić ?:(a może polnych narwać razem ze szczawiem ,żeby ci się w niebie dobrze kojarzyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze lubiłem konwalie :) Dobrze to zapisuję Ryjkowi aparat nazębny w stanie dobrym, prawie nowym. Dziewczyny dostaną długi na spółkę, bo nic więcej nie mam, a chciałbym żeby dobrze mnie wspominały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po tym spadku to cię wręcz będą czciły :D Konwalie chcesz no ok :D nie wiem czy jeszcze są ,chyba że same liście :D a w najgorszym wypadku to zrobię z bibuły :D a może fiołki byś chciał jakby konwalijek nie było ?Widziałam ,że jeszcze są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie konwalie to mogą być bratki :) One prawie cały rok kwitną i są takie kolorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek pachnący też jest kolorowy a jak pachnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa w słoiku
W tym wcieleniu czuję tylko ocet, więc może być i groszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Mamba incognito
Zza żałobnej zasłonki płyną łzy czarnej mamby:( łzy smutku po utracie przyjaciela :( Czarna Mamba pragnie się połączyć telepatycznie z Głową w słoiku :D🖐️ammmmm...ammmmm...ammmmm.....szakalaka bum:D Głowo w słoiku porozumiewajmy się za pomocą tabliczki Oui-ja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no spoko:) nie było tak źle :) Na szczęście wśród tych 14 książek były cztery tomy Nocy i dni. A Małżowinka marzyła o tej książce. Także przeżyłem :) A nawet zostałem wycałowany. A swoją drogą Ryjku jak chcesz zarazić dzieci pasją do matematyki to znalazłem taką książkę "Pi Plus Oko". No rewela. Tak napisana że nawet Małżowinka się nią zachwyciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×