Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość ona23lat
Jak Wy to robie, ze wyrzymujecie tak na odległość? Ja dopiero zaczynam taki związek i wiem że, nie dzieli nas aż tak bardzo dużo km. Raptem 200. Ale minęły znowu 2 tygodnie. I nie zanosi się, że nie dojdzie do 3. W zasadzie to dopiero jesteśmy ze sobą miesiąc. I co? W ciągu tego miesiąca spotkaliśmy się 2 razy. Myślałam, że ten weekend będzie nasz.. Ale chyba nie. Nie wiem czy ja tak potrafię. Tak cały czas. Jeszcze ta pogoda to mnie już dobija zupełnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
Pada, pada, pada.... I tak bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popada i kiedyś w końcu przestanie :)w taka pogodę najlepiej wziąć czipsy i zapodać sobie jakąś fajną komedię romantyczną ;) a najlepiej to chodź do nas ,właśnie się wymądrzamy kto ma lepszy pulpit :Dznami się nie zanudzisz :D Aha jakbyś nie miała czipsów to pomachaj rączką do Misski ona ma zawsze czipsy ,nawet jak bierze prysznic to wcina czipsy :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
Dzięki. Chipsy się znajdą jak dobrze poszukam pewnie :) Mój pulpit to póki co to nie dorasta to pięt waszym. Hmm.. philozoph Ty na informatyka mi wyglądasz.. Dobrze myśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill nas tu ciągle kokietuje :D O!:D Misska dostanie nam się jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku Ty pazerniaku :) Tylko byś chciała dostawać :) Łona - tak dokładnie to jestem administratorem. Ale większość ludzi nie dostrzega różnic :) Jeśli chodzi o pogodę to ja nie wiem. U mnie nie pada od jakiś trzech dni. Jest pochmurno, ale i słonko wyjrzy. Poza tym mnie to nawet pomaga takie lekkie zachmurzenie. Miss szczypiorkiem to byłem kiedyś. Teraz wreszcie mam normalną wagę. I dobrze mi jest z tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja niedobra:(wstyd :D No właśnie Misska nasz szczypior odszedł w niepamięć :Dteraz już nie bedzie się wykręcał jak bedzie bitwa na śnieżki :Dtylko gorzej bedzie jak pojedziemy na te Bora Bora ,cholera jedna nie da nam się podtapiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
No prosze administrator. Niezła tapetka musze przyznać :) Na moim puplicie to i tak jest tylko bałagan. (Ale nie jest tak źle). A skoro wspomniałeś o kilku pulpitach to mam wrażenie, że pewnie nie używasz windowsa? A lubisz to? Role admina? No dobra wiem, że troche ciekawska jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23lat
:) Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku nie podskakuj:) Bo mam jeszcze kilka czołgów, bombowiec, kilka wozów pancernych i tak dalej :) Łona - no pracuję czasami na windowsie jak obrabiam zdjęcia. Zbieram na mac'a bo to trudno nazwać pracą. Większość rzeczy robię na kubuntu. Nie tracę czasu i nerwów na zwisy no i kasy nie wydaję na programy. A te programy pod windę są potwornie drogie. Czy lubi być administratorem?? Dobre pytanie. Z jednej strony tak. Mam fajne błyszczące zabawki:) I mam sporo zagadek które uwielbiam rozwiązywać. Sporo też podróżuje i znam świetnych ludzi. Atrakcją jest też to że mam wstęp w miejsca gdzie normalnych ludzi nie wpuszczają. Czasem wysoko nad ziemią a czasem kilkadziesiąt metrów pod. Ale są momenty kiedy ta praca jest bardzo jałowa i absorbująca. Wtedy prawie się nie śpi, mieszka się w samochodzie, czasem nie ma czasu na jedzenie i mycie. Wtedy zazwyczaj mam stany mocno depresyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Nie podskakuj bo ja mam bombowca w domu własnoręcznie przez moje dziecko sklejonego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ma lotniskowiec, pancernik, dwa okręty podwodne, barkę desantową, kuter patrolowy i kilka jednostek handlowych mogących pełnić funkcje pomocnicze. :) Sam zrobiłem. Miałem też żaglowiec w butelce ale mi ukradli na wystawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to chamy :( kiedyś tu wklejałeś takie stateczki ,żaglówki ,fajne to było Sam ten żaglowiec budowałeś ? Ludzie kradną papier toaletowy w kiblach miejskich a co dopiero żaglówkę :( że też nikt tego nie pilnował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. To był model takiej siedemnastowiecznej jednostki bałtyckiej strug. To w sumie był mój pierwszy model z drewna. W sumie to nie była butelka a żarówka. Taka od świateł scenicznych. Duża. Udał mi się nadspodziewanie. No i ktoś się zakręcił przy nim. Pożyczyłem do szkoły na wystawę. Po wystawie schowali to do takiej kanciapki i na drugi dzień już nie było. Dwa lata mi to zajęło bo się na nim uczyłem więc wszystko robiłem kilka razy. No cóż życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykre ,ktoś wkłada tyle serca w jakąś pracę i... choć z drugiej strony trzeba przyznać ,że żaglóweczka została zauważona tak z innej beczki ,slyszeliście ta piosenkę Agnieszki Chylińskiej "Wybaczam ci"? słowa bardzo mi sie podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada i pada i nadziei na słońce nie ma na dzień dzisiejszy i chyba jutrzejszy i pojutrzejszy i popojutrzejszy ... kto ma kalosze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam trzy pary porządnych nieprzemakalnych buciczków. Mogę jedną wylizingować. :) No niby jutro ma przestać. Ale zachmurzenie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zielone gumiaczki :) jak żabka :) rere kum kum kum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerberek :)kupiłam na urodziny mamie bukiet z gerberków ,ale tych małych ,drobniejszych :) bardzo mi się podobał a mamie to dopiero :) piękny soczysty pomarańczowy kolor :) Lubię jeszcze frezje ,choć większości kojarzą się one z chrzcinami :) ale tak bosko pachną i mają takie delikatne kolory i płatki :) ciekawe czy można uprawiać frezje w doniczce ?:) Nawet nie wiem ,hmmm...już ja bym nad nimi wisiała dnie i noce :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: 🖐️ chociaz nie do konca, bo u mnie znow kolejny dzien szary ponury zimny i deszczowy :( mam juz dosc tej pogody, gdzie jest wiosna do cholery!!! 😭 a tu widze wczoraj jakas wojna byla czy cus :classic_cool: Phill jakas armate odpalal? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×