Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ja bym ci moje hasło powiedziała, ale że nie pamiętam to ci nie powiem :O ale ty mi na ten przykład możesz podać numer swojego rachunku bankowego i hasło do niego, nie obrażę się, naprawdę :D Widzę, że mały salon kosmetyczny miał miejsce na podmiejskiej łące :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Czaruś to mnie dzisiaj nieco pod( wygwiazdkuję )***ł :O najszczał w nocy na nową podusie w koszyczku i wbił się do łóżka młodszego z chłopców :O Leja cholerna !!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej ! :D akuratnie mam 3.49 PLN na koncie :D Nie wiem co mu się stało, ale mała wymieniała mu rankiem tą ojszczaną podusię, na wygodną kurteczkę swojej lalki z aksamitu, w kolorze kremu z błękitem z aplikacją misia :) mamy teraz noworodka Czarusia w domku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem cały czas tu :) myślałam, że wystraszyło cię moje 3,49 na koncie :D No to jak ubijamy ten interes ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć piękne Ja też po cichu liczyłem na dziewczynkę. Ale Hugo też jest OK. Reaguje na mój głos a czasem nawet się bawimy. Ja lekko naciskam brzuszek a on kopie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill i tak dobrze i tak :) będziesz miał pomocnika podczas budowy domu :D Lepiej zawczasu szukaj zestawu małego majsterkowicza, bo gumowy młotek i plastikowy śrubokręt będą w sam raz do prac wykończeniowych :D Dlaczemu tak brzydko mówisz na syna ?:( To nie jest Hugo tylko Małek Junior :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale że chodzi ci o Wszystkich Świętych ???:) Bo ja za samo nazwisko do świętych się nie zaliczam :D Po czterech miesiącach przypomniałam sobie hasło na gie gie :O :D działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę wszystko :)widziałam nawet jak dłubałaś w nosie :D Spaliłam hamburgery w piekarniku :( a tak smacznie się zapowiadało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no nie mów :( i widziałaś też gdzie przykleiłam te wydłubane zielone gluty? :( oj ale mi apetytu narobiłaś, gdyby to były hamburgery wege to już w ogóle ślinka by mi ciekła po brodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak gdzie ? Pod biurko jak zawsze :D Kupiłam dzisiaj w biedronce Michałki w białej czekoladzie :classic_cool: mmm...są pyszne ;)chcesz jednego albo dwa ? Chciałam sobie dzisiaj kupić kozaki takie do latania, ale takie wszystko brzydkie, takie kurde srakie, wielkie cholewki, albo platfusy jakieś, że odechciało mi się tych kozaków i normalnie dupa, dupa, dupa :O O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę dwa :classic_cool: a ja sobie w tym roku na zimę kaloszki kupiłam, takie stylizowane na oficerki, ocieplane, zapinane na zamek, dopasowane pod samo kolanko, a co będę miała w chlapę suche stopy to będę miała :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do takich nalezę. Chociaż tak w połowie. mój chłopak wyjeżdża za granice do pracy. Widujemy się co 3-4 tygodnie na jakiś trzy dni. Ale jest ok. Bardzo go kocham i nie zamierzam z tego związku zrezygnować. Jest ciężko. Szczególnie przy rozstaniach ale jakoś dajemy rade. Życzę wszystkim wytrwałości w takim związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz te dwa czukerki >O< >O< :D Ja buty mam na zimę, ale takie do latania na co dzień chciałam, tańsze jakieś .Żeby nie było szkoda jak się rozpadną :) Najlepiej jakieś klasyczne z noskiem w kształcie migdałka :) ale teraz same za kolano z jakimiś paskami, łańcuchami, brelokami, bombkami itp itd :Oalbo te zamszowe z futerkiem białym i drewnianą podeszwą :O Przymierzyłam te za kolano to nie mogłam zgiąć nogi :D te zamszowe znów szerokie cholewki miały :( Te kaloszki twoje są ładniejsze niż te kozaki, które teraz produkują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za cukiereczki, Ty to się zawsze podzielisz 😘 a może kup sobie workersy? faktycznie te buty to chyba z roku na rok coraz dziwaczniejsze robią, ja na szczęście mam kilka par zimowych szybkobiegów, takich prostych, ale niestety każde po dłuższej wędrówce mi przemakały, więc kalosze mi się bardzo przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeca ci mówiłam, że mam problem z obcasami :O To mają być takie szybkobiegi :classic_cool: dlatemu muszą mieć płaskie obcasy żebym się nie zabiła wracając z targu z kartoflami ( z poznańskiego :pyrami:classic_cool:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dla wszystkich . Kupiłam sobie kozaki, wyglądam tragicznie, ale mniejsza z tym. Nudno, smutno i w ogóle kurde tęskni mi się :( I powiem wam, że taka tragedia się u nas stała okropna :( Chłopak wpadł do maszyny mielącej mięso w zakładzie mięsnym :( śmierć na miejscu ...ja pierdole, masakra taki młody chłopak i taka śmierć w samotności... w bólu ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×