Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

:) małżowinka będzie rodziła siłami natury ?:) a czy syn jest również aktywny podczas zajęć ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry bry 🖐️ Ryjek no to przykre, niestety do takich tragedii dochodzi często w zakładach gdzie ludzie pracują przy maszynach. Chwila nieuwagi i po człowieku :( pokaż się w tych kozakach :classic_cool: i dlaczego smutno??? :( Phill to kiedy rodzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby jak mam ci je pokazać na sobie ?:O namalować w paintcie ?:D ale powiem ci, że szału ni ma :O Taka jestem wkurzona bo ludzie gadają już od dwóch dni a najbardziej to przeżywają to, że mięsa w sklepie firmowym nie będą kupować bo nóż będzie tam kawałek tego chłopaka . Normalnie ciemnogród .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a smutno mi bo micha nie ma :( nie ma z kim pogadać, poprzytulać się, poseksić :O no ogólnie to wiesz prawie jak tragedia narodowa :O nom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie ciemnogród :( aż się niedobrze robi słuchając takich bzdur, faktycznie najbardziej przykre że sobie nie będzie można spokojnie mięska powpierdalać :o no Ryjek no normalnie, zrób zdjęcie kozaków na sobie, no mam Ci to tłumaczyć? :D ja też jestem sama, możemy pogadać i się poprzytulać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddam ci cnotę pod warunkiem że : -masz owłosioną klatę - pachniesz mężczyzną - wyrosła ci w niewyjaśnionych okolicznościach trzecia ręką między nogami :O -lubisz być dominująca -lubisz dać klapsa podczas lub ten....dobra tam bo się wysypałam z moimi preferencjami seksualnymi a cholera wie kto tu nas podczytuje :O :D Bierzesz to na klatę czy wymiękasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Ryjek sama tego chciałaś! :classic_cool: - dominuję a co - strzelić przez tyłek potrafię jak nikt inny - kajdanki mam, żebyś mi nie uciekła - mam wibrator, ewentualnie mogę wsadzić go między nogi - wyczeszę psa, a potem futro przykleję na klatę - wypsikam się perfumem mojego mena i co wymiękasz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra biorę cię :classic_cool: Tylko jeszcze mała pośba taka, nabierz nieco masy bo jak zaczniemy się obijać o nasze kościste tyłki to na chirurgi skończymy a nie na papierosku po :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superrr:classic_cool: To ja idę dzieci i psa ululać :D Może wskoczę w jakieś wdzianko ?:classic_cool: Masz ochotę na zabawę w pana doktora i pielęgniareczkę ?:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz być doktorem :O widziałaś kiedyś pielęgniarkę z jajkami i owłosioną klatą ?:O Czy ty chcesz mnie upić przed seksem ?:classic_cool: Chcesz żebym była łatwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tobą idę na żywioł :classic_cool: niech się dzieje wola nieba :D Mam stetoskop w domu, będziesz doktor jak się patrzy :classic_cool: usłuchasz mi płuca ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Troche [oczytalam co tam u Was slychac:D Masakra z tym chlopakiem:/Brak slow:/;/:( Pieski piekne:D!Kocham psy:D Co prawdaz mam koty hehe:P Ostatnio jednego auto potracilo:( a drugiego dorwal jakis obcy kot i nie wiem czy moj zyje czy nie:( Phil z tym imieniem HUGO mam nadz.ze zartujesz:P Tez chce solbie kupic buty na zime.....jakies na plaskim bo w obcasach po sniegu nie potrafie chodzic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho 🖐️ Angel ja tam kocham i psy i koty i wszelkie inne zwierzęta :D baaaardzo podobają mi się szczury, ale nigdy nie miałam przez wzgląd na moją matkę, któa panicznie się boi ogoniastych gryzoni :D poprzestałam na myszach i chomikach, ale mam nadzieję, że jak się w końcu wyprowadzę to zamieszkają ze mną 2 szczurki :) Ryjek przecież wiesz, że Tobie osłucham wszystko co tam chcesz :classic_cool: a w ogóle to zapomniałam się zapytać dlaczego weekend spędzasz samotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry spóźnione:)🖐️ Byłam dzisiaj na pierwszym testowym spacerze w nowych kozaczkach i powiem wam, że brzydkie może są, ale za to wygodne jak jasna cholera :) Miseczko- no samotnie bo michu przecież od kilku miesięcy w delegacji :( ale zakład już ruszył i jeszcze do końca miesiąca może potrwa ta rozłąka i koniec chyba na ten rok :) Jak mnie będziesz osłuchiwała to jeszcze osłuchaj me serce bo chore jest biedactwo z tęsknoty i krwawi :( trzeba nakleić na nim plasterek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku a to ja nic nie wiedziałam, że on w delegacji kilkumiesięcznej :( ja mojego właśnie zaraz jadę odebrać z firmy, ale jutro rano znów jedzie dalej :( nakleję plasterek na serduszko, taki kolorowy ze smerfami nakleję :) u mnie dziś było na prawdę gorąco, słoneczko dawało pięknie, dzień zupełnie nie na kozaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy kilka gdzieś od kwietnia jest w delegacji, ale przyjeżdża co dwa tygodnie albo trzy :) tylko kurde w domu jest w piętek w nocy a wyjeżdża w niedzielę po południu, normalnie :masa" czasu dla siebie nam pozostaje :O Lubię plastry w smerfy :(są takie kolorowe Ja byłam w kościele w balerinach bo taki gorąc był, ale na cmentarz szłam późnym popołudniem to założyłam sobie kozaczki bo już chłodniej było i można przetestować :D Zajebiście, spacer na cmentarz :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Widze,ze nadal zycjecie ze swoimi facetami w rozlace:/ Ja swojego mam przy sobie od 4 lat i czasami brak mi "oddechu" :P:P:P Ja nadal nie znalazlam butow na zime:/ Ryjku - testowlaas buty,ktore pokazalas tutaj w linku???:) Te kalosze ocieplane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS.U mnie tez dzis bylo pieknie:D Od paru dni jest cieplo jak by miala nastac wiosna a nie zima:/ Nie cierpie szczurow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dalej w rozłąkach :( masakra być z kimś przeszło 12 lat i cięgle tęsknić to normalnym nie jest :( Kaloszki ocieplane to ma Miska :) ja podałam link do kozaków :) No fakt, jest ciepło i cieszy mnie to bo zaoszczędzę na ogrzewaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymion
złudna nadzieja oszczędności na ogrzewaniu i tak jest zimno w sercu z tęsknoty (64dni rozłąki i końca niewidac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ moje serce jest gorące :) Tak poza tym mam ogrzewanie na prąd :) bierzesz pilota, klikasz grzanie i masz ciepło :D do tego serca nie potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogrzewanie na prad? Pewnie masz na maxa duze rachunki za prad:/ Lece juz:D Milego wieczoru i do zaklikania...kiedys tam :P Pozdrawiam wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:) mam normalne rachunki za prąd :) Jako, że dzisiaj pewnie już nikogo tutaj nie zastanę i nikomu nie pomarudzę, pójdę sobie do kuchni, wyciągnę tą ukrytą paczkę trufli i postaram się jakoś zabić moją tęsknotę słodkościami :( Pewnie mi to nic nie pomoże, ale spróbować zawsze warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda prawde Ci powie
bylam z związku takim 2 lata ale niestety milosc nie przetrwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×