Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mkatarzynka

focus rf czy nnm??

Polecane posty

Gość pawel warszawa
witam. nie bede ukrywal zejestem wlascicielem salonu w ktorym jest Focus. urzadzenie daje bardzo dobre efekty ale prosze Was nie zapominajcie zeby sie ruszac , zmienic diete. przy tych zabiegach , tak samo jak i przy innych bardzo waznym elementem jest drenaz limfatyczny. jest to podstawa do redukcji cellulitu i tkanki tluszczowej. mozna go wykonywac masazem recznym lub drenaz automatyczny. zanim wydacie niewiadomo ile pieniedzy na zabiegi zrobcie sobie kilka drenazy a potem jeden w miesiacu. jesli bedziecie zainteresowane zapraszam na nasza strone i poczytajcie troszke o celulicie, diecie. podchodzcie do swojego problemu bardzo ostroznie, nie dajcie sie naciagac. u nas jest pani ktora schudla 20 kg w pol roku wydajac na zabiegi 2000. zapraszam na strone www.studiopieknegociala.pl. mozecie dzwonic po to zeby zasiegnac tylko porady proscie pawla do telefonu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pawel warszawa
Proszę o radę,co poleca Pan na tzw. bryczesy? Nie będę Pańską klientką, bo mieszkam na Śląsku,więc liczę na rzetelną i bezinteresowną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Fakt, byłam Państwa pacjentką i pewnie bym została u Was, ale z Mokotowa to strasznie daleko szczególnie w godzinach szczytu, ale pobyt wspominam bardzo miło. Pierwszego dnia opowiedziano mi o wszystkich zabiegach, zaproponowano zabiegi najbardziej korzystne do mojej sylwetki i rzeczywiście zaczeliśmy od drenażu, który poprawił mi samopoczucie i witalność. Polecam. Pewnie ktoś zaraz napisze że to Wasza reklama, yo wówczas podam mój kontakt. Jeszcze raz polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla5
ja miałam robionego focusa na brzuch i uda - efekty są bardzo fajne - zmniejszenie obwodu , ujędrnienie , zmniejszenie celulitu i rozjaśnienie skóry . Więc myślę że warto ... Ja robiłam serie w salonie Blue Studio - Kraków os. Dywizjonu 303 - http://www.blue-studio.pl w ofercie maja także takie zabiego jak - celulogia , mikrodermabrazja , kway medyczne itp - więc każdy znajdzie coś dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystik
hej dziewczyny musze przyzac ze efekt po mezoterapii NNM zaskoczył mnie bardziej niż się mogłam spodziewać. Byłam w Poznaniu, w YU spa na Bolka (yuspa.pl). Dziewczyny super i miła atmosfera. Mogę z czystym sumieniem polecić. No i nie naciagają na serie 10 zabiegów jak inni. Mi starczyło 6 a ceny bardzo przywzwoite, chodciaż do tego efektu to cena nie ma znaczenia. Robiłam uda a teraz zapisałąm sie na brzuch... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nnm
robiłam dwie pełne kuracje NNM i nie mam fajnych rezultatów focusa rf nie zman - nie wiecie gdzie za granicą robią te zabiegi? też szukam czegoś bezinwazyjnego - fajnie byłoby mieć jakieś referencje ze stanów czy co fajnie byłoby tak stracić 20 kg - ale to chyba nie tym focusem a dietą - kończyłam fizykę a nie medycynę ale wiem że tłuszcz jest lekki - falami radiowymi, czy prądem rf jakkolwiek to nazwać pewno można zmiejszyć obwód w jakichś miejscach ale na mój rozum to na wadze nie będzie wiele widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxrav
Witam Polecam wam Salon Kosmetyki Estetycznej La Belle w Błoniu ul.Rynek 10 woj.Mazowieckie . Focus Rf + na ktorym pracuję daje naprawde oczekiwane rezultaty koszt 1 zabiegu twarzy to 500 zł. 10 zabiegów 3500 ale jesli jest ktos zainteresowany pełna oferta zapraszam do salonu badz wszelkie informacje uzyskacie pod nr. tel. 0-607-26-26-98 Agnieszka . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maxrav
drogo macie, można skorzystać już dużo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie
bym też skorzystała, tylko gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 46
Ja robie w Warszawie w Kosmedice, bardzo fajne podejscie do klienta i bardzo dobra cena. Tylko gorzej z terminami duzo kobiet tam robi focusa. Ja osobiscie robie twarz, jestem po 2 zabiegach, zabieg bardz przyjemny i przedewszystkim mam efekty. 5 zabiegów na twarz 3000 zł, 10- 6000 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona kuracka
Jestem po serii 5 zabiegów w \"Royal Vital\" w centrum W-wy. Rewelacja zwłaszcza owal twarzy, okolice oczu i bruzdy przy ustach. Kilka lat mi odjęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona a ile
masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona kuracka
mam 43 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona a ile
Czy sama zadecydowałaś o ilości zabiegów, czy tyle Ci zasugerowano? Pytam, bo czytałam , że po 40 to zalecają brać 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona kuracka
Kosmetolożka, która się mną zajmowała powiedziała, że to wszystko zależy od skóry, jej grubości i głębokości zmarszczek. Mnie już zadowalają efekty po 5 zabiegach ale poczekam 3 msc bo podobno ma byc wtedy jeszcze lepiej. Kolagen ma się odbudowac i skóra zagęścić. Zobaczymy. Po 3 msc mam zrobić zabieg przypominający. Może wtedy zrobię kolejne 5. Mam tylko nadzieję, że nie bedzie drożeć. Póki co wydałam 4 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona a ile
Bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adka35
Hej; gdzieś czytałam o Royal Vital chyba w Avanti. Któraś z Was oprócz Aldony była tam na focusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adka35
Ja też czytałam o focusie ale ceny w tym gabinecie są zwarjowane, poszukaj sobie innego gabinetu, są takie również w Warszawie i okolicach a sporo zaoszczędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina 36 lat
witam. Byłam na fokusie w kwietniu. 5 zabiegów na okolice oczu- mam opadające powieki.Gabinet evolution w Katowicach. zapłaciłam 1000 za całoś. wczoraj byłam na dużej imprezie i moje koleżanki były pewne ,że zrobiłam sobie operację plastyczną. Dotychczas tak się sobie nie przypatrywałam, ale jak te zazdośnice widzą i mówią o tym to musi byc coś na rzeczy. Chyba pójdę na powtórkę żeby wydłużyc efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gil12
Może i można zaoszczędzić ale wiele jest podróbek Focusa i efekty żadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel warszawa
witam. ODPOWIEDŹ. dla pani ze slaska na temat bryczesów. u nas bardzo dobrze sie sprawdza połączenie NNM lipo kontour ( rozpuszczanie tkanki tkanki tłuszczowej ) z EAT Skin Shock( terapia falami elektro -akustycznymi). Dlaczego takie połaczenie. bedzie to również odpowiedź dlaczego u niektórych osób nie ma efektów po Lipo Kontour(Contour). Kiedy nasza tkanka tłuszczowa ma juz kilka lat ,tworzą się złogi tłuszczowe, Wtedy substancja wtłaczana podczas zabiegi nie ma szans dotarcia do tk.tłusczowej. należy wcześniej rozbić ZLOGI. Do tego służy Eat Skin Shock. oczywiście nie wolno zapominać o DRENAŻU LIMFATYCZNYM. Co do Focusa - Wybierajcie Focus RF+. oN DAJE NAJLEPSZE EFEKTY. w razie pytań proszę pisac na Lados@vp.pl postaram sie pomóc. pozdrawiam paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkax
Pare razy pojawił się tu wątek podróbek focusa. Co konkretnie macie na myśli i czego się wystrzegać? Bo na razi nic konkretnego tylko takie ogólne pitu pitu, a ja nie chciałabym się naciąc, w końcu to niezależnie od wariantu jest spora kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIASTOPIEKNA
Salon Odnowy Biologicznej "MIASTO PIĘKNA" istnieje od kwietnia 2007 roku. Mieścimy się w samym centrum Gdyni, przy ul. Starowiejskiej 54/3. Dla naszych klientów mamy do dyspozycji 5 nowocześnie wyposażonych gabinetów zabiegowych i oferujemy szeroką gamę usług indywidualnie dobranych do potrzeb i oczekiwań klienta - zabiegi zarówno na ciało jak i twarz. Z nami pozbędziesz się cellulitu, wymodelujesz swoje ciało zadbasz o twarz, dłonie i stopy MOŻNA SKORZYSTAC U NAS Z TAKICH ZABIEGÓW JAK : -RF z mezoterapią -MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA -LIFTING MANUALNY Z JONOFOREZĄ -MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA -OCZYSZCZANIE DE LUX- -DERMO -RF Diathermy LavaTRON- -DREAM HEALTHER -ENDOMASAŻ -VACU WELL -ROLLMASAŻ -Kombinezon odchudzający- 4 w 1 -ALOESOWY ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY I PODNOSZĄCY BIUST -PELLING CAŁEGO CIAŁA -Masaż relaksacyjny oraz stemplami ziołowymi TO ORAZ WIELE INNYCH ZABEGÓW ZNAJDĄ PAŃSTWO U NAS NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.MIASTOPIEKNA.PL MAMY BARDZO DOBRY SPRZĘ I JESZCZE BARDZIEJ KONKURENCYJNE CENY Adres Ul. Starowiejska 54/3 81-356 Gdynia TEL: 058 661 40 63 GSM: 516 859 398 e-mail: salon@miastopiekna.pl Czekamy na Ciebie: Pn - Pt: 09:00 - 20:00 Sobota: 09:00 -15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LawaNails
My mamy oryginalnego focusa- prosto z Royal Vital- posiadamy dyplomy ze szkolenia przeprowadzonego przez głównego szkoleniowca i czekamy na umieszczenie nas na główne stronie. Jakby focus nie działał- po prostu byśmy go nie brały- uwierzcie, maszyna naprawdę działa. U nas aktualnie przez 2miesiące będzie cena promocyjna, później cena stała 650zł za godzinny zabieg na twarz. Pozdrawiamy www.lawanails.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26sl
witam:)ineteresuje mnie Focus RF i mam pytanie moze ktos znalby odpowiedz mam 26 lat ale niestety po latach spedzonych na solarium itp bardzo postarzala mis ie skora na twarzy tzn. mam duze kurze lapki nie na skroniach jak maja inen normalne osoby tylko u mnie wychodza az na policzki i jest ich po 20 lini na kazdym oku;/ masakra 6 miesiecy temu robilam botox pierwszy raz w zyciu( zrobilam od razu czolo lwia i kurze lapki) efekt byl super ale niesty po 2 miesiacach zaczal botox ustepowac i zmarchy znow powrocily do swojego poprzedniego stanu przed botoxem mialam w miare normalne czolo a teraz jest jakby pokarnowane i nie mam jak przedtem paru lini na czole tylko teraz porobily sie kolejne nowe pomiedzy tymi starymi liniami take mam zmarszczki doslownie co milimetr;/ w miare jak botox ustepowac bylo coraz gorzej;/ no i teraz wlasnie zastanawiam sie nad tym fokusem czy on by cos pomogl i z racji tego ze nie mam jesczce 30 lat to czy wystarczylyby np 2 zabiegi??? bo bede w polsce 1,5 tygodnia i w tym czasie niestey uda mi sie chyba tylko 2 zrobic;/ ale skoro kobiety po 40tce widza dobre efekty juz po 1 zabiego to moze u mnie beda w miare dobre po 2 i koniec. jesli to nie mialoby sensu to znowu musze zrobic botox bo juz lepsze to niz te koszmarne kurze lapki. prosze o rade Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26sl
czy nie orintuje sie ktos czy po zakonczonych zabiegach Focusem RF ( ja planuje 2)np 2 dni pozniej mozna wstrzyknac sobie botkox??? nie wiem co robic bo bede miala na wszystko tylko 1,5 tygodnia w Polsce tu w UK takie zabiegi sa 5x drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
Skoro wszyscy się tak mocno reklamują :) nie pozostaniemy w defensywie :). Zapraszamy do OTC w Gdyni -Redłowie. Najnowocześniejsze technologie i spora praktyka. U nas : Fale Radiowe (RF) /co najmniej tak efektywnie jak "fokus-melody"/, NNM, Biostymulacja EMS, NARL, Jet-M, iPULSE, BodyDetox, UMO Glden Facial, UMO Facial Spa, Tlenoterapia i inne. Odchudzamy, Odmładzamy, Trwale usuwamy zmarszczki, cellulit, naczynka, przebarwienia, Leczymy blizny i rozstępy (tu szykuje się nowość), Depilujemy, Wykonujemy lifting bez skalpela. To wszystko w przestronnym Day Spa & Fitness (2200m2). Do dyspozycji naszych gości: basen, sauny, hydromasaż, siłownia, cardio i dziesiątki zajęć aerobowych, joga itp. Gwarantujemy rozsądne (jeśli nie najniższe :) )ceny , skuteczność dzięki doświadczeniu i najwyższej klasy kosmeceutyki. Jesteśmy w niekwestionowanej czołówce Trójmiejskich „salonów”, zarówno w zakresie stosowanych technologii jak i opinii klientów. OFERUJEMY DARMOWY ZABIEG PRÓBNY W DOWOLNEJ TECHNOLOGII. Można bezpłatnie spróbować, sprawdzić i dowiedzieć się wszystkich szczegółów. Zapraszamy ! Nasza strona: http://www.schudnij.net.pl/ Rezerwacja darmowego zabiegu : http://www.schudnij.net.pl/?q=node/48 Opinie o nas : http://www.trojmiasto.pl/OTC-Online-o19575.html#wyniki Dojazd i kontakt: http://www.schudnij.net.pl/?q=contact

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
W uzupełnieniu dodam, że mamy sporą grupę klientek z Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×