Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

patianko to też może być przyczyną,że niezachodzisz bo skąd wtedy wiadomo czy trafilaś w ten dzień co miałąś owulkę.U mnie też libido czasmi daje mi się we znaki,ale zawsze mam chcicę przed okresem,ciekawe czemu tak jest :). surfitka ja też jestem tego samego zdania co ty.Z metformaxem miałam tak samo,poczekaj organizm się przyzwyczai do brania tego leku i przejdzie samo zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna79
TĘSKNIŁYŚCIE ???? NATI -JESTEM A RACZEJ BYŁAM PRZED @ TAKŻE NIE MAM MOWY O UPOJNYCH NOCKACH BO JESTEM WTEDY NAŁADOWANA AGRESJĄ I WSZELKIE AKCJE TYPU;RĘKA POD MÓJ STANIK KOŃCZĄ SIE.... SŁUCHACIE MOGE SOBIE KUPIC SAMA LUTEINE I WYWOŁAC OKRES? ROBIEŁAM TAK ZAWSZE WIĘ CO PO CO MAM IŚĆ DO LEKARZA ? WCALE SIĘ NIE DZIWIĘ,ZE WCZORAJ TAK TU CICHO TAKA PIĘKNA POGODA KTO BY SIEDZIAŁ PORZED LAPTOPEM:):( cHOCIAZ DZISIAJ JUZ PADA DESZCZYK ALE CO TAM PONOC TYLKO 2 DNI A PÓŻNIEJ W*I*O*S*N*A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)Coś się nie odzywacie zbytnio, czyżbyście takie staranka podjęły, że z łózka nie wychodzicie???:) :P U mnie typowe oznaki owulki od wczoraj!!! Więc co do wyniku progesteronu: doliczam 6 dni i robię, tak? Bo ja to się gubię w tych wyliczeniach... Napiszcie czy dobrze myślę. Lucynko- Kochanie, pewnie że tęskniłam:)no tak to u nas jest, że wtedy kiedy libido by się przydało to szukamy go na próżno, a kiedy wcale nie jest potrzebne to wyedy się ujawnia;) Co do Luteiny- mój lekarz, np. przepisał mi kilka opakowań,powiedział że przecież nie będę co miesiąc do niego chodzić jak @ nie dostanę. Jeśli już wcześniej lekarz Ci ją przepisywał to ja myślę, że nie ma sensu specjalnie do niego lecieć. Ja bym wypisała. A co do pogody- u mnie od dwóch dni ciągle pada więc weekendu ładnego nie miałam:(Dziś to samo za oknem, szaro i brzydko... Życzę wszystkim kobietkom na topiku miłego dnia!!!:) I przesyłam kwiatuszka dla każdej z osobna:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka- wiem co czujesz po tej metforminie, ja też męczyłam się z nią trochę. Teraz też mnie do kibla goni jak zjem więcej lub coś bardziej słodkiego z tym, że teraz biorę 3x1. Jakieś parę tygodni i organizm się przyzwyczaja, a wcześniej po jakim czasie przestawałaś mieć biegunkę?Bo wcześniej już brałaś. Tylko nie pamiętam czy po niej schudłaś. Jak to z Tobą było kochana?A tak w ogóle to cieszysz się, że ją bierzesz?Całuski dla córci:)Rośnie szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracie w RMF FM o kasę? wysyłasz sms z twoim imieniem i czekasz az zadzwonią lub nie.Ja gram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej My nareszcie w domku:D byliśmy dokładnie całe długaśne 8dni! które dłużyło się jak nie wiem co i dziś mam wrażenie że wróciliśmy conajmniej po jakiś 2tyg:O Kubuś tydzień temu w niedzielę był w trakcie brania zastrzyków:( antybiotyki 2 razy dziennie (była to dokładnie połowa brania) a powód kaszelek,katar itp dokładnie-- oskrzela i tak jak pisałam w niedzielę rano po zastrzyku było już super,nie kaszlał,wesoły aż nagle ni stąd ni zowąd zaczął okropnie kaszleć-dostał jakiegoś ataku,kaszel mocny nono stop aż zaczął płakać bo nie dawał rady,coraz gorzej,ani ja ani mama która wpadła słysząc pomóc oklepywać mi go na brzuszku plecki zeby się oderwało mu ale obie nie dałyśmy rady coraz gorzej aż zaczął się dusić :O 😭!!!! Tragedia ja jak stałam tak jego tylko w koc owinęłam,ze strachu nie wiedziałam gdzie i co jakie dokumenty i wióra w auto bo już prawie tracił świadomość i do szpitala no i tam już pomogli oczywiście nerwy mnie mało nie trafiły bo pi**y (przepraszam za słowo) najpierw biurokracją się zajęły,ubezpieczenia itp. ale nie dało ady i do budynku dziecięcego obok,tam go odessali(nos,drogi oddechowe) okazało się,że przez to że już nie kaszlał ta wydzielina gdzieś zaległa i jak się odnowiło tak z tego taka akcja nagle i udusił by się,było tego bardzo dużo,pielęgniarki i lekarka mi mowiły.Dostał odrazu leki z pompy przez wenflon i pod tlenem musiał bo wszystkie te czynności,parametry były marne ,mam na myśli oddech sepuracja-saturacje( ??jakoś tak:Pto się zwie) jeszcze tego samego dnia po tym wszystkim niunio wrócił i ożył jak młody BÓG ale okazało się zapalenie płuc i konieczna była dalsza hospitalizacja:O :( W każdym razie wróciliśmy dziś już i w domku:):):) Kubulek będzie dalej wracał do sił,musimy jeszcze wstrzymać się ze szczepieniem drugim które nas mineło 13ego i ze spacerkami ale mamy na nowo wychodzić za jakiś czas w pełnym słonku między 11-14 tak kazali lekarze no i zaczynć stopniowo jak po porodzie po pół godzinki.No trudno sie mówi Chyba bym ześwirowała gdyby znowu coś złapał i konieczny byłby szpital 3raz pod rząd. 🌼dziękujemy🌼 za pamięć,współczucie i życzonka powrotu do zdrówka mojemu synkowi wszystkim tym, które nam tego życzyły kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............30 kg..............od 03.03.09..........2kg....... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......3 kg......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09..............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............12kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......5kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................9kg dunia26..........10kg+6-7.........od16.01.09............ ... ...12kg Irmka............10kg...........od24.01.09.............0 ........... justjola..........20kg............od 24.01.09.............2 kg co do PCO to nerwy,szpital ogólnie,moja chroba też bo antybiotyki własnie skończyłam sprawiły swoje tj powinnam już dostać drugiego po porodzie okresu a tu lipa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjcc
hej.co lekarze przepisuja na regulacje okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka ja NAMIĘTNIE GRAŁAM ale jak raz mi przyszedł rachunek to prawie padłam trupem za 40 zł nabiłam przez te cholerną grę;) :P nałóg;P :P teraz już nie gram pierdole ich:P 29 d.c jeśc mi się chce kupiłam sobie daktyle bo mnei ciągnie do węglowodanów a coś muszę zjeść a o mdli i zapycha :P no i jest dobre;P:P cholerny okres psuje mi cały system :P cycki mnie nie bolą mój radar przed okresowy mnie zawodzi i nałapie jeszcze schiz że coś jest nie tak mada faka;P ee tam jutro jest przewidziany pierwszy dzień @ a jak nie jutro to piątek chyba że znowu się cykl poprzestaiwa według własnego widzimisie:P ale dziś miałąm intensywny dzien robotniczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nati , ja schudlam poprzednim razem po metforminie 10 kg. A teraz tez mam nadzieje schudnac. Niby waga nie urosla do porzedniej, ale mimo wszystko nadal trzeba zrzucac;) Juz sie czuje lepiej, ale jeszcze nie biore pelnej dawki. Kjcc, na regulacje @ lekarze przepisuja jakis progesteor lub tabletki antykoncepcyjne. duniu, ja nie jestem w UK, W USA nic nie ma za darmo . Jestem troche zla, bo ze wzgledu na to, ze ten yasmin tu taki drogi moje ubezpieczenie nie chcialo dofinansowac i przyslali mi zamiennik ( placilam 30% tego co za yasmin) . Niby skladniki identyczne, ale inny producent. No i naczytalam sie na amerykanskim forum o skutkach ubocznych :o I ze podobno to duzo gorsze od Yasmin, tradzik nie schodzi a nawet sie pojawia, sa klopoty z nastrojem, plamienia itp. Pozyjemy - zobaczymy :o Pozdrawiam, buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
dziewczyny moja głowa jest popieprzona i to zdrowo 58 dc i NIC a tu niespodzianka - wczoraj przyjechala koleżanka i oznajmila ze jest w 3 m-cu ciąży ! i dzis raniutko @@@@@@@@@@@@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masakra z jej wiadomości ucieszylam sie niezmiernie ponieważ 13 lat byli parą, do ślubu nie bylo im śpieszno i teraz los sam napisal im scenariusz ale po jej wyjsciu mocno sobie popłalałam i emocje zdzialaly cuda .....@ (czesto po zrobieniu testu blokada mi puszczala, a tym razem ta informacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duniu wierze że było ciężko a teraz odpoczywajcie z maluchem sobie i le wlezie:P miki pobiłaś rekord z tymi dniami, wiesz co moja kumpela zaczęła się starać miesiąc temu i kurde już jej się spóźnia okres czaicie???????? to ja tu się męczę tak długo ....nie żebym jej tego nie życzyła bo życzę i to bardzo bo to moją dobra kumpela jest i wogóle ...ale chodzi mi o boską sprawiedliwość ..ciekawe czy zaszła tak szybko ja pierdziele to jest dopiero szczęście:P a znając ją ona ma wszystko zaplanowane podpięte na ostatni guzik to pewnie się uda:P bo plan musi zostać osiągnięty :P a ja leże rozwalona jak beta i odppczywam sobie za tydzień ide na praktyke do przedszkola fajnie będzie tylko padne na pysk bo potem do roboty ...chyba zawiesze ćwiczenia z powodu braku czasu:P na ten czas a to tylko 5 dni jest;P lalalalalalalal co tak cichoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucichło nam coś forum.... HAAAAAAAAALLLLLLOOO, hop hop! Ja tu siedzę już ponad godzinę z necie i szukam materiałów do szkoły na metodykę pracy resocjalizacyjnej:( I nic tu cholera nie mogę znaleźć... Pati, Ty już idziesz na praktykę a ja nawet nie mam jeszcze dokumentów podpisanych. Oj, co to będzie...??? Duniu- super że już w domku jesteście, dużo dużo zdrówka Wam życzę!!! Surfi- Tobie kobieto tż dużo zdrówka życzę, i oby metforminka działała:) Sarah, A-sik- gdzie sie podziewacie kobitki???Piszcie co u Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyy, raczej A-psik:)Jakoś zgubiłam literkę, ale musiałam poprawić bo tak głupio brzmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
nic nie robię wieczorami tylko czytam o problemach w zajściu w ciąże, analizuje wyniki moich badań i jestem coraz bardziej tym przybita...niby mam policystyczne jajniki ale ja nigdy nie miałam problemu z okresem, dokładnie co 27-28 dni, podobno mam owulacje ok- więc co do diabła , czemu znowu wczoraj dostałam okres i czemu do jasne anielki nie mogę schudnąć, chociaż jem 3 razy dziennie siofor, wy piszecie że chudniecie po tym lekarstwie...wkurza mnie to coraz bardziej...mam się nie denerwować bo prolaktyna wzrasta ale jak tu można spokojne żyć, ile można czekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki melduje sie:) Ojj ciezko mi sie tydzien zaczal. Od rana jakas podenerwowana bylam no i trrrach. Ledwo wyszlam ze szkoly dostalam telefon ze moja tesciowa (73lata) zaslabla z powodu grypy jelitowej i upadajac zlamala noge w biodrze! No i lezy w szpitalu i czeka na operacje. Masakra. Moj M tez bardzo sie martwi i miej tu czlowieku zdrowie... No i caly dzien jakis zalatany mialam bo ciagle cos. ledwo zyje. Ale chyba nietylko ja bo widze ze forum cos zamarlo. Obudzcie sie kochane!! Haalooo! U mnie 13 dc, owulki ani widu ani slychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam powiem,ze jestem totalnie beznadziejna... takie mniej niz zero ze mnie... :( nie pasuje do takich fajnych dziewczyn jak Wy... w zasadzie juz nigdzie nie pasuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko- a dlaczego uważasz, że nie jesteś tak fajna jak my???!!!Przestań tak pisać, bo mi np. jest przykro:( Kochana, kto bardziej do nas pasuje jak nie Ty??Mamy takie same problemy, rozchmurz się!Jesteś cholernie mądra!!!Gdybyś była beznadziejna tak jak piszesz, nie studiowałabyś tego. Nie bądź taka skromna i przyznaj, że te studia wymagają ogromnej wiedzy, którą z resztą na pewno posiadasz!Podnieś głowę, uwierz w sukces, nigdy nie wiadomo jakie niespodzianki szykuje nam los... Pamiętaj, że nasze szczęście zależy w dużej mierze od nas samych. Żyj tak jakby od jakości Twojego życia zależał los świata, i zobaczysz że warto!Ja całym serduszkiem jestem z Tobą i przesyłam troszkę dobrej energii **#####*****#####****#####****#####****#####*****#####******######*******:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^ ^ ^ ^ Bierz ją szybko i głowa do góry:)!!! Miłego dnia w ten pochmurny poranek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_K-P- Pedagogika opiekuńcza z resocjalizacją:) A czemu pytasz?Ty też \"ukierunkowana\" jesteś w tą stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko zgadzam się z nati nic dodać nic ująć więc proszę nie mulić już więcej na topiku :P zrozumiałaś??? :P nati nie miałam problemu z załatwieniem praktyk, znam dyrektorkę,przedszkolanki też bo się czasem udzielam i w ramach współpracy prowadzę zajęcia biblioteczne dla maluchów więc nie robili mi problemu;) rozdałam ankiety do pracy mgr przy okazji więc już coraz bliżej jestem finiszu mych wypocin dyplomowych:P 30 d. c. dziś nie przyjedzie @ pojawi się w piątek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, ja studiowałam resocjalizację o kierunku opieka terapia (ale tytuł mam politologa - pogmatwane) popracowałam rok w zawodzie i się przebranżowiłam na kadrową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
resocjalizacja to wielkie wyzwanie i ciężki zawód więc podziwiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede Wam juz mulic topiku... przepraszam! Wszystkim Wam zycze powodzenia w zyciu! Buziaki! PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko- a czy Ty się gdzieś wybierasz???Jeśli myślisz o tym żeby się od nas odłączyć to nawet nie próbuj, znajdziemy Cię;) Pisz mi tu lepiej jak Twoje zdrówko i czy lepiej się juz czujesz!I bądź dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati kierunek do pozazdroszczenia:) ja z metodytka miała dddddddddduuuuuuuuużżżżżżżżżo problemów na studiach-ale głównie przez profesorke powodzenia w szukaniu materiałów choineczka troche optymizmu-wisosna za pasem bedzie lepiej:) sarah no to ładny kociołek-zyczę zdrowia dla teściowej buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×