Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

duniu porazka nie zazdroszcze nic nie radze bo sama nie wiem co bym zrobiła przykro mi i mimo wszytsko mam nadzije ze jakoś to bedzie:) dla Ciebie🌻 sarah no oczywiscie młodziutkie to my nie jestesmy ale takiej aż sklerozy nie mamy.hahaha fajnie że wróciłaś repetko zaiwestuje w takie normalne zdureksu na poczatek-tylko nie polecam miętowych;) moze pomoze :) powodzenia surfitko nie dziw sie mamie że nie gada z tesciową, ja bym ze swoja tez nie gadała bo jest taka kretynka ze ja toleruje tylko ze wzgledy na mezusia( oczywiscie zartuje z ta twoja mama wiem ze czasami są beznadzijene sytuacjie) a swoja droga zastanawiałam sie oststnio jak to jest ze taka porąbana baba jak moja tesciowa urodziła takiego facia jka mój cudny mężus- w prawidzie wiele lat sam sie \"chowa\" a później ja go troszke podchowałam na \"normalnego\" ale mimo wszytsko:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....8.............? Patiana ......25........Poznan.........9..............brak asiulka........27.......Wyszków ........................? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........24.......Konin..........10..............?< br /> nanetka84....24......Rybnik........12.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Beccia..........28....Bielawa...........ponad rok.........brak justjola.........33...Jasło..............?......... zabka11.........25........ok.Krakowa..........2 lat Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....Częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... 35tc..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin.......4miesiączki.... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie..........................Miłoszek Ola_K-P....26......Warszawa.................................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund...............8 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY...........10 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia................1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa........3 ,5roku...........Wiktor mama_Samiego....Częstochowa..........4 latka...........Samuel lucyna79 ..30...Przemyśl.....................10 lat...........Olivia Poprawilam tabelke u Surfi sprawdzilam ile Ninka ma miesiecy ale innych dziewczyn nie pamietam dokladnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dobra ja juz lece bo i tak spozniona jestem:P Milego dzionka dla WAS wszytskich🖐️ Basiu🌻 no tez zastanawialam sie nad tymi zelami do "masazu":P hihihi wiem ze mietowy nie jest najlepszy, slyszalam tez ze wit A taka z apteki za 3 zl. moze byc, bo jest jak taka wazelinka i nawilza tam w srodku i nie wplywa zle na gumke...zobaczymy, mam nadzieje ze mi minie jak humor sie poprawi:P a co u Was? kupujesz juz jakies rzeczy dla dzidzi czy na razie jeszcze sie wstrzymujesz? ja to juz bym chyba nie wytrzymala:D:P a u Ciebie Basiu bardziej dziewczynka czy chlopiec wiesz juz cos??? Duniu tez trzymam kciuki za udane przyjecie i poprawe relacji z rodzicami!!!🌻 No to ja juz mykam 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiamm- ales mi dała do myslenie z tym tekstem; jak taka porąbana baba urodziła takiego(...) a pozniej ja go troche podchowałam(...) uśmiałam sie z tego jak cholera!! fajnie to sprecyzowałas ja tez sie pod tym tekstem podpisuje_______!!!!!!!!!!!!!:):):):):):) dunia- pomysl sobie o syneczku i wyluzuj ..masz juz swoja rodzine i to sie liczy a tam humory rodziców olej.:) podobaja sie Wam takie butyhttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=613395461

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorim Moja kochana bardzo dziekuje Ci za info. Wiem, ze yiolka owulki nie wywolaja ale nie zaszkodzi ich pic. Zreszta wiem, ze co jakis czas ta owulka u mnie wystepuje tyle ze nigdy nie wiadomo kiedy heheh Jak najbardziej jesli mozesz poslac mi sklad tych ziolek na owulke to napisz. I powiedz czy mozna je pic razem z tymi ktore pije teraz...? Jak myslisz? No i tak tez myslalam ze bolace sutki nie swiadcza o owu. Tylko kiedys napisalam ze mnie sutki nie bolaly i ktos zasugerowal ze to znaczy ze owu nie bylo w tym cyklu. Ale to bylo bardzo daaawno i w sumie do teraz mnie to zastanawialo. Jesli chodzi o inne wspomagacze owulki to moja ginka powiedziala ze owszem, ale najpierw moj M musi miec lepsze wyniki zolnierzykow. Wiec maslo maslane, musimy odczekac okolo 2 miesiace i bedziemy sprawdzac jego nasionka. Twoj dolek minie lada moment a jesli nie masz ochoty na sex... to wypij to winko:) Ja nieraz w tajemnicy tez wypilam przed sexem kieliszek koniaku albo winka. Jak mi sie nie chcialo przytulac... ale o tym moj M nie wie:):):) Nie musi wszystkiego wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy jak dla mnie za wysokie ale ja to porażka jestem w płaskich kostki skręcam:D te serduszka mi nie podchodzą nie cierpię serduszek schizę mam jakąś;) ale jak dla kogoś innego to luz w sumie zazroszczę tym co potrafią się nie zabić na takich butach...:D:D:D Sarah jasne że cię wszystkie zapomniałyśmy wariatko jedna!!!:D Repetko ja też czasami winka troszkę jak ochoty ni ma ja się często rozkręcam dopiero w trakcie samego dungania czasami mnie wstępy nie kręcą... winko pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
witam :) Beccia niestety nie chce isc na te badania ale musze go wkoncu sila tam zaciagnac.do polowy lipca mam czas na to. a jeszcze wczoraj mi tesciowa cisnienie dzwigla.wtraca sie w nie swoje sprawy.boze co za babsko :/ nic tylko w morde dac wazylam sie wczoraj u doktorka i wiecie co spadlam 11 kg :) kiedys(nie tak dawno)wazylam 84.ale i tak mam sie jeszcze odchudzic :/ od wtorku biore glucophage xr i bromergon.i doktorek mi poewedzial ze pecherzyk ktory u mnie byl to musial byc przypadek testosteron za wysoki :( rozpisalam sie kurde...pozdrawiam cieplo wszystkie babeczki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka Ja mialam z moim M podobny problem. Nie chcial isc na badania nasienia. Nie pomagaly prosby ani grozby. W koncu mu powiedzialam ze mysli tylko o sobie. Bo to ja bede faszerowana lekami na owu i innymi... a nie on i jesli u niego cos nie tak to bede faszerowana i truta nadaremno. I wtedy przemyslal i przekonal sie. I poszedl. Korona mu z glowy nie spadla no i okazalo sie ze ma bardzo slabe nasienie - Oligospermia. Zalamalam sie. Ale teraz staramy sie mojego M dowitaminizowac i poprawic jakosc zolnierzykow i jestesmy dobrej mysli. Ogolnie faceci nie chca robic tych badan bo bardzo cierpi ich EGO. Nie wiem, o co im chodzi bo my sie musimy rozkraczac na kazde zawolanie przed lekarzem i jakos nasza duma nie cierpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka buty ekstra noga tez w nich będzie wyglądać pięknie.....tylko ten obcas! jak dla mnie odpada bo bym chodziła w nich jak kaczucha. :P @ się zbliża straszeni mi się chce żreć nie mogę się opanować i czuje się już jak balon echhhhhhhhh mada faka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gankaku
Cześć wszystkim :-) widzę, że miło sobie klikacie :-) więc postanowiłam się dołączyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej czekam na @...luteine całą zeżarłam już :P cycorki mnie bolą więc chyba lada dzień będzie :D już bym chciała bo bo wtedy zaczne brać clo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna79
Dzięki Kobity za wasze opinie! nie cierpie i nigdy nie kupowalam butow na allegro bo jednak musze buta ubrac i wiedziec co i jak takze sie zastanowie jeszcze... patiana - ja tez mam apetyt jak cholera! i jak tak dalej bede wpierdzielac to moja kieca w rozmiarze 36 zostanie na wieszaku a ja na welicho pojde w w orku po ziemniakach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna79
Cholera ja CZERWONA???? Co jest grane! mada faka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
sarah tez mojemu tuklam do glowy ze po co ja mam sie truc lekami skoro on moze miec problem.wkoncu mu utne te jajca i po sprawie bedzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko- musisz ze spacją napisać swój nick chyba:) Butki super, ale ja bym takich nie ubrała. Wydaje mi się że takie rzeczy mi nie pasują, ja ciągle w cichobiegach latam i adidasach. Cyba za skromna jestem:P Obcas od święta noszę;) Sarah- super że juz wróciłaś:)Trzymam kciuki za Ciebie i męża i zdrówka życzę, żeby za 2 miechy wszystko zaczęło się dobrze układać:) I za Was wszystkie kochane też trzymam kciuki żeby Wam troszkę to libido do góry skoczyło:P Ja póki co nie narzekam, nie jest źle u mnie. Mój men to przynajmniej się cieszy... ale wiadomo:to facet!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, butki extra sexy..ale ja bym sie w nich zabila na pierwszym zakrecie :P Ja to tez ciagle na plaskim ganiam, a szpilka od swieta i nogi bola potem jak diabli ;) Basiam, dzis jestem wkurzona na moja mame na maksa :o Ona naprawde powinna sie leczyc i zaczynam obawiac sie o swoje dziecko, ze z nia zostaje. Przykro to mowic, ale juz tesciowa jest normalniejsza od niej :( Moja mogliby spokojnie w wariatkowie zamknac. Dziewczyny, nie wiecie w jaki sposob osobe bardzo wybuchowa, kompletne zniezrownowazona zaprowadzic do psychiatry? Nie chce pisac na forum o mojej sytuacji rodzinnej, ale powiem wam, ze narawde podejrzewam moja mame o powazna chorobe. Ona ma ciagly stan maniakalno - depresyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka- ja tez biegam na codzien na płaskich ale dawniej to tylko w wysokich ale juz nie te lata..te buciki to na wesele musze miec eleganckie przeciez.co do mamy -kurcze! trudna sprawa ...powiedz cosik wiecej co z nia jest ? bo napady złości to ja mam przez 360 dni w roku więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babulce ;) duniu kochana współczuję ci, może warto jeszcze z ojcem porozmawiać, jeśli to nic nie da to pal licho rodziców (wiem że łatwo tak powiedzieć , a dla ciebie na pewno ważne żeby rodzice na chrzcinkach byli) 🌻 dla ciebie na odwagę :) trzymam kciuki 👄 lucy niezła szpilencja, ale bardzo fajniutkie te butki ;) buziale 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, a rzucasz czym popadnie ? A nie rozmawiasz z nikim oprocz swojej najblizszej rodziny? Nie chcesz nigdzie wychodzic z domu? Czy uwazasz ze kazdy wokol ciebie jest zly, zle postepuje, chcesz kontrolowac najblizszych, wiedziec z kim i po co sie spotykaja, co kupuja itp ? I czy wszystko wiesz najlepiej ? Jestes inzynierem, lekarzem, kucharzem, budowlancem itd, itd...duzo by wymieniac. Najwiekszy problem, ze ten stan zaczal sie kiedy zaczela sie jej menopauza, myslelismy ze to przez hormony, ale nie minelo :( ( juz 8 lat) Ubzdurala sobie, ze w Polsce kazdy czyha na jej pieniadze ( zeby je jeszcze miala ! ) i nie rozmawia z sasiadami, bo kazdy zyczy jej zle ! A jak ktos do niej zagada to potrafi np udac ze nie slyszy i schowac sie za dom. Z reszta juz wiekszosc przestala sie do niej odzywac, no bo po co? Duzo by pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
:) Lucy buty ladne, ale ja bym ich nie wziela- raz ze za drogie, dwa ze balabym sie ze beda niedobre- ja mam bardzo waska stope, malo ktore buty na mnie pasuja- na lato niemal wszytskie sandaly mam na rzepy, wiec takie buciki z paseczkamibez mierzenia od razu odpadaja, ale jak Ci sie bardzo podobaja i jestes ich pewna- bierz smialo!:)ja juz chyba niemal wszystko mam z allegro i zawsze sobie chwale;) Surfi- hmmmmmm to niedobrze ze z mama tak sie dzieje to przykre co napisze ale moze wlasnie zaczynaja jej sie jakies psychiczne problemy? moze poczatki Alzheimera, albo innych chorob zwiazanych z wiekiem??? przypomina mi to troche babcie mojej przyjaciolki tez im jazdy robila- nawet pozniej zaczela straszyc samobojstwem, ich zabiciem i zaczela uciekac z domu:Omoze zapiszcie mame do lekarza np. neurologa- powiedz ze ostatnio na bole glowy sie skarzyla czy cos i zarejestrowalas ja do lekarza bo sie martwisz, powiedz ze wizyta np. na 15.30 a bedzie wczesniej idz i pogadaj z lekarzem o swoich obawach, tak zeby mama nie wiedziala??? Saro- nie mozna pic roznego rodzaju ziolek- znaczy mieszac ich, bo moga nie dzialac lub nasilac jakies dzialania niepozadane, co za tym idzie zamiast sobie pomoc zaszkodzisz....pij ziolka z mezem- nie sa zle w smaku- smakuja jak taka ziolowa herbatka a pomagaja tez na nieplodnosc meska;)i maz bedzie sie cieszyl ze moze pic razem z Toba;) Pati- jestes???;) A ja sie poklocilam z moim, strasznie mnie wkurza, chcialam ogladac inny film on inny i stanelo na jego:O nie odzywam sie do niego:O wie ze nienawidze filmow katastroficznych o lodziach, statkach, samolotach, autobusach:O😠 do tego strasznie bola mnie jajniki:(:O nie wiem czy po androcurze moze bolec podbrzusze i jajniki?:( wrrrrrrrrrrrr.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria76
Dziewczyny! Czytam i czytam... samo zycie! Kazda z nas cos tam MA... Niektore wiecej, niektore mniej... no w koncu ZESPOL! ;-)) Ale musze przyznac, ze w "zespole" razniej. Dzisiaj moj ginekolog-endokrynolog potwierdzil u mnie PCO... troche sie naczytalam w internecie o calej tej akcji, ale pewnie nie ja pierwsza mam lakki chaos. Internet to kopalnia i wiedzy i smieci... Niestety. Co do lekarza to jest Niemcem;klinika w Kassel; calkiem ok podchodzi jak do sprawy... jak bedzie dalej to pozyjemy- zobaczymy. Zaczynamy najpierw od wywolania okresu... w zeszlym roku przez 11 m-cy byla cisza.. Nie jest dobrze, ale jestem dobrej mysli. Wiara ponoc gory przenosi, ale ja tam mysle, ze wiara i terapia rokuje na wieksze szanse powodzenia :-) Nie jestem absolutnie obeznana w neczeniu PCO, ale dam rade... Rzymu tez w jeden dzien nie zbudowano. Wielkie rzeczy trwaja. A bobas to "wielkie male cudo" wiec moze potrwac troche dluzej. ;-) Co do forum, to musze sie jak pisalam wczesniej najpierw wczuc w klimat :-) hmmm.... np. lubrykat- polecam K&Y ,-) na bazie wody bezwonny... ok. Pieknie Was wszystkie pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie , za powodzenie we wszystkim, co przed NAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapetko, odezwę się wywołana do odpowiedzi :) czytam was regularnie, czasem coś skrobnę ale za bardzo nie mam o czym bo ani ekspertem od pco nie jestem a nie będę wam przecież pisać ciągle o maluchu :) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna79
surfitka- to co piszesz nie wróży raczej nic dobrego.Wiem ze wielu kobietom w czasie menopauzy dzieje sie cos z głową.mysle ,ze faktycznie koniecznie musisz mame zaciągnąć do lekarza i to jak najszybciej. Dziewczyny nie myslcie ze ja w tych butkach to bede biegac po Tesco potrzebuje je na wesele.Ale sama wiem ze buty trzeba przymierzyc tym bardziej ze sama nimi handluje i wiem w czym problem ale dzięki za opinie jestescie THE BEST:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko oczywiscie że kupuje duzo ludzi czeka do oststniej chwili -jakby miało sie cos wydarzyc zeby nie zapeszac ale nie ja-staram sie myslec pozytywnie a jak miało by sie cos stac-nie daj Boze to i tak sie stanie i kupuione rzeczy nie pomogą ani nie zaszkodzą ja to już nawet wózek mam-bo był super okazja na allegro i okazało sie ze koleś jest z mojego miasta i mozna obejrzec przed kupnem wiec pojechałam zobaczyłam zakochałam sie w środe mam 3 rocznice ślubu i wtedy też idziemy z M na usg połówkowe(23tc) i mam nadzije ze w ramach prezentu usłyszymy dobre wiesci, wtedy tez sie dowiem czy chłopak czy dziewczynka wiec prosze o trzymanie kciuków spróbuj tych z apteki zobaczysz jak to jest a póxniej mozesz eksperymentowac z drozyszmi:) lucynko sama powiedz-cos w tym musi być -ja z moja tesciowa miałam kiedys super kontakt-tzn.nigdy nie była dla mnie jakims autorytetem bo raczej traktowałam ja jak taka kolez anke do gadtki o ciuchach-ale zawsze, ale jedno wydarzenie wszytsko zmieniło i juz jej nawet nie lubie bo od tego czasu czyli od 1,5 roku jest inna osoba i juz mi sie nie chce z nia \"koleżankowac\" buty fajowe tyle nie wiem czy trzymały by Ci palce bo mało tych pasków z przodu a obcas wysoki i moga Ci palce wyjeżdzać do przodu:( duniu trzymam za Was kciuki dzisiaj-badz dzilena jakos to bedzie:) surfi no to rzezcywiscie nie ciekawie ale nie pomoge Ci bo sie nie znam w prawdzie moja przyjkaciółka ma mame ze schizofremia ale nawet jak ja wezma po jakies mega akcji do szpitalappsychiatrycznego to troche podlecza przez miesiac a póxniej wypuszczaja do domu i kaza sie przyjaciółce nia opiekowa c a ona ma juz tego dosc bo tak juz jest chyba z 15 lat:( porazka nie zazdroszcze asiukla czesc słonko co tam u Ciebie? staranka sa? trzymam kciuki bardzo mocna:) annamaria no pewno troszke potrwa to staranie i leczenie ale warto:) powodzenia a ja sie chiałam zapytac czy orietujecie sie czym mozna traktowac hemoroidy w ciazy? porazka :(:(:( miewam to gówno wczesniej ale masc proctoglivemol jest super i przechodzi po 3 dniach ale jej nie mzna w ciazy prosze o pomoc!!! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim babulcom :) u mnie megaśne słonko rażące na potęgę aż się spać nie chce i tak wstałam razem z małym o 6!:) Ja 3dzień czyszczę,skrobie balkony aż coś mi się w ręce i nadgarstki porobiło bo to siły mase w to wsadzam:(,mąż wczoraj został w domu ze wzgl.na problemy z żoładkiem i kichami,nie może antybiotyków doustnych bo 2tydzień po ich zaprzestaniu brania ma niezłe boleści i dnie i noce spędza na kiblu już ze 3kg spadł przez to no i bdania robił specjslnie wczoraj co jest bo żadne leki przeciwbiegunkowe i normalizujące a ma już całą siateczkę i wydał ponad 100zł nie skutkują dalej bez zmian.No ale w kązdym razie siedział z małym a ja skrobałam tak ponad pół dnia i jjakoś mnie to wkurzyło bo brzuch brzuchem ale mógł mi jednak trochę pomóc:O(mimo zaudania że nie tknie balkonów ze wzgl.na ost.akcję z ojcem moim ) i tak sama skrobałam!:O dziś dam małego mamie i znowu to samo mnie czeka:O do tego jeszcze muszę ogarnąć chałupkę przed jutrzejszymi gośćmi bo wiadomo najpierw zjadą do domu w między czasie chcę skoczyć do solarium bo regularnie co 2dzień chodzę no i jakieś zakupki musowo,nie wiem jak ja się obrobie:O a syt.z rodzicami bez zmian:O:O:O:O,mama rozmawia ze mną oficjalnie jeśli można to nazwać rozmową kiedy daję jej dziecko... a wczoraj jeszcze była taka sytuaja nie przyjemna:(:(:(....mężo wychodził na podwórek do auta skoczyc po wyniki badań i przy drzwiach stali rodzice coś robili ale mężo oczywiście się ukłonił,czekał na reakcję ojca zeby podać mu rękę do tego jak to się faceci witają ale oboje mu nie odpowiedzieli i pospuszczali głowy szybko że niby dalej się swoją robotą zajmują i tak go olali.....:O reszcie rodziny męża w głowie się nie mieści że tak się zachowują i nie chcą przyjść na przyjęcie:O miłego dzionka życzę i udanego weekendu.... a sobie jako takich chrzcin aby nie okazały się przez nieobecność rodziców kompletną klapą i jednym wielkim wstydem dla mnie.......:( A po niedzieli już czeka nas kompletne usg w topmedicalu jak sytuacja z nerką mojego niunia małego i po nim wizyta w klinice u specjalisty urologa który zajmuje się kubusiem, wyobraźcie sobie że już na samą myśl boli mnie brzuch ze strachu :O:O boję sie panicznie bo po wyjściu ze szpitala tego gdzie robiliśmy te badania specjalist.z nerkami jeśli po 2 mies.od wyjścia nic się nie zmieni ma być konsultacja chirurgiczna::(:(:( Lucy butki przez allegro często kupuję ale takich szpil jednak bałabym sie ze wzgl.na to że nie mają żadnego paska tylko są wsadzane a w większości szczupła nóżka zaraz jest do takich butków nieodpowiednia bo klapie(ja mam takie stopy:( nie dość że problem z rozm.35-36 to szczupluśkie i w kostce aż śmiesznie to wygląda do mojej masywnej budowy:P ) szpila fakt wysoka,ogólnie ładne ale nie podoba mi się ten łańcuszkowy dodatek z serduszkiem,jakoś kiczowo robi buta z tego i na pewno od razu bym to zerwała:D i nad obcasem ta złota obwódka jeśli byłaby srebrna byłyby już dla mnie bomba:) ja szpile lubię osobiście zwł.że kurdupel jestem straszny i adidasy wsadzam tylko na szybcika do autka na jakieś szybkie zakupy itp. a tak w plaskim gdzieś nie pokażę się za chiny bo zwyczajnie się wstydzę tym bardziej że mężo wysokaśny:O szczupły bardzo(nie idzie go podtuczyć:P) a ja niski kurdupel do tego dobrze wyglądający to jeszcze gdybybm w płaskim chodziła wyglądalibysmy jak Flip i Flap:D ogólnie wybieram koturnowate podeszwy bo wygodniejsze od szpilek na codzień a jak ost. zasadziłam szpile na spacer z wózkiem na miasto myślałam że do domu nie dojdę:D jeszcze raz dziękuję dziewczynki za porady i pocieszenie co do mojej chorej sytuacji...:O 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm 3mam kciuki ale żeby był chłopczyk czy dziewczynka???;) a hemoroidy ja stosowałam i stosuje czopki propolisowe!glicerynowe do d... wg mnie. I jaki ten wózek w końcu????nie z tych co mój jak pytałaś??? Lucy jeszcze wrócę do butów bo na marki uwagi nie zwracam,tym bardziej,że na jakieś drogaśne mnie nie stać a tylko raz w życiu we Włoszech z pierwszej pensji zaszalałam i kupiłam sobie skórzane długi szpile takie ostrzejsze:P za 130 EURO!:Dwięc mimo,że już podniszczone traktuje je jak święte i najukochańsze(własnie mam zamiar zanieść je do szewca na jakąś lekką renowację:D ) a mama moja wywaliła by je bez namysłu bo mają czuby których ona nienawidzi:D była tu gadka o DAICHMANIE ja kupiłam tam 2lata temu wysokie szpile moro na kostce w około obroża z serii tej co jakieś babki z zespołu reklamują i jestem z nich super zadowolona bo i nic się im nie dzieje to wygodne mimo wysokiej szpili tak więc marka nie zawsze ma tu do rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety tak na raty będę pisała:P wczoraj byli znajomi prosić na wesele co w szoku byłam bo byliśmy pewni że nas nie zaproszą tym bardziej,że my ich nie prosiliśmy:P wesele w czerwcu:D aż się cieszę nawet:P bardzo się już wstydzić pokazać nie będę bo od czasu porodu kiedy właziłam w rozmiar 42-44:O teraz mieszczę się już w rozm.38!!!:D a pochwalę się a co:P do rozm.36 nie dobiję raczej mimo,że nadal się odchudzam ale nie osiągnę tego bo zawsze stawałam na takim rozmiarze ale źle się nie czuję w 38 poza tym dzisiejsze rozmiarowki są jakieś lewe bo niektóre ciuchy mam i 36 i M i L także nie wiem od czego to zależy:) jeśli mowa o kobietach którym w główce się coś dzieje po menopauzie to znam taką jedną !zrobiła sie walnięta baba psychiczna nawet właśnie nie tak dawno chyba że to wina i tego że w młodości jeszcze podzas drugiego porodu ledwo ją odratowali ale musieli wszystkie sparwy kobiece jej wyciąć łącznie z macicą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka Jesli o zmuszeniu do leczenia mówiłas poważnie to: Nie jestes w stanie zmusić mamy do leczenia. Możesz sie tylko starac ja do tego namawiać ale także nie niachalnie bo właczy sie jej sytem obronny i przyniesie to odwrotny efekt. Do przymusowego leczenia mozna zmusić tylko osobe ubezwłasnowolniona nie pełnoletnia lub taką ktora stanowi zagrożenie życia dla siebie lub innych. W innym przypdaku nie ma wskazań do przymusowego leczenia. Mozesz na spróbować zadzwoni do NFZ i zapytac czy jakiś psychoatra lub psycholog przyjeżdża do domu. U nas we Wroc ciezko jest znaleśc kogoś takiego. Jesli mama zdecyduje sie na leczeni lub uda ci sie znaleść takiego lekarza pamietaj że pierwsza wizyta to wizyta psychiatry według ustaw NFZ tak zawsze musi sie zacząć psychoterapia. Psychiatra musi zbacać stwierdzić co dolega i czy nie jest wskazana farmakologia. Dużo mogła bym pisac. Jak to wyglada jakie sa etapy wizyt i rodzaje nie wiem jednak czy cie to interesuje i na ile powaznie o tym myslisz. Jesli potrzebujesz jakiś informacji (choćby z ciekawosci) na ten temat chetnie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka Jesli o zmuszeniu do leczenia mówiłas poważnie to: Nie jestes w stanie zmusić mamy do leczenia. Możesz sie tylko starac ja do tego namawiać ale także nie niachalnie bo właczy sie jej sytem obronny i przyniesie to odwrotny efekt. Do przymusowego leczenia mozna zmusić tylko osobe ubezwłasnowolniona nie pełnoletnia lub taką ktora stanowi zagrożenie życia dla siebie lub innych. W innym przypdaku nie ma wskazań do przymusowego leczenia. Mozesz na spróbować zadzwoni do NFZ i zapytac czy jakiś psychoatra lub psycholog przyjeżdża do domu. U nas we Wroc ciezko jest znaleśc kogoś takiego. Jesli mama zdecyduje sie na leczeni lub uda ci sie znaleść takiego lekarza pamietaj że pierwsza wizyta to wizyta psychiatry według ustaw NFZ tak zawsze musi sie zacząć psychoterapia. Psychiatra musi zbacać stwierdzić co dolega i czy nie jest wskazana farmakologia. Dużo mogła bym pisac. Jak to wyglada jakie sa etapy wizyt i rodzaje nie wiem jednak czy cie to interesuje i na ile powaznie o tym myslisz. Jesli potrzebujesz jakiś informacji (choćby z ciekawosci) na ten temat chetnie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×