Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

repetytorium wiem co przeżywasz ja też bardzo często mam doły, czsami to niewiem dlaczego placze myśle że to takie huśtawki nastrojów z tego co wiem u dziewczyn z pco często występują.... eh szkoda gadać...czekam na @ bo chcę w końcu zacząć brać clo!!!mam nadzieje że jakieś skutki będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja to już chyba kimam przed tym kompem niewiem co pisze :P chodziło mi o efekty nie skutki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja myszka kochana taka pulchniutka, że szok:D Śliczna jest!Dziś albo jutro wychodzą i będzie skarbek w domku:) Ja też ostatnio jakieś złe dni mam, mój cykl trwał 48 dni, po których w końcu przyszła @. Do wczoraj byłam pokłócona z moim menem, wkurzył się na mnie. W sumie nie dziwię się bo mówi że nie długo dam sobie na głowę wejść i nic nie powiem... Pisałam wcześniej że usłyszałam tak przykre słowa od kogoś z rodziny... I nie zareagowałam. Mój nie może tego znieść, że się nie odzywam tylko przychodzę i płaczę mu w ramię zamiast coś z tym zrobić. Ma rację, ale ja już taka jestem... Pracy w brud, jeszcze szkoła i muszę prace jakieś robić chociaż kompletnie nie wiem jak! duniu- kurczę, ale się porobiło u Ciebie:(Przykro mi, trzymam kciuki żeby wszystko się łagodnie rozwiązało i obyło się bez awantur jakichś... Jeśli już naprawdę macie sie wyprowadzić to do tego momentu ja bym została tam gdzie jesteście, bo tam jednak wszystko jest wasze a u teściów??? Róznie bywa. Ja do swoich nie jeżdżę tak jak patiana w ogóle, teściowa jest okropna, obgaduje mnie razem ze swoją córcią, uważa że jej syn mógłby sobie znaleźć ładniejszą dziewczynę itd... Dlatego mieszkamy razem u moich rodziców bo mój narzeczony też już tego nie mógł znieść! surfi, pati, ola k-p, sarah, niesia, basiamm, nanetka, repetka, dunia, pierniczek, choineczka, mikiO, beccia, lucyna i wszystkie inne kobitki na topiku- 👄 całuski i pozdrowienia!!!!!:D Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goskow85
Cześć dziewczyny. Wydaję mi się, że cierpię na PCOS. Wszystkie objawy się zgadzają. Muszę lecieć zrobić poziomy hormonów. Najbardziej uciążliwe jest wypadanie włosów, lecą garściami. Boję się, że już niedługo mogę wyłysieć :( Mam pytanko po jakim czasie leczenia widać efekty, chodzi mi głównie o te włosy. Spędzają mi sen z powiek, o niczym innym nie myślę. Załamka. A i jeszcze jedno, ogólnie jestem bardzo szczupłą osobą, jedyna wada duży brzuch, czy to moze być spowodowane androgenami? Z góry dzieki za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczynki na mnie na początku też nie działało clo. A cykle trwały od 42-52 dni. Ostatni po którym się udało miał własnie tyle dni. Dziewczynki nie traćcie nadzieji czasem w najmniej oczekiwanym momecie sie zdarza:) Duniu A ci bardzo bardzo współczuje. Rodzice maja jednak swoje lata i nie licz na to ze coś sie zmieni. Za pózno na wychowanie. Nie wiem jak stoicie z kaska ale trzymam kciuki żebyście sie wyprowadzili. Samemu żyje sie zupełnie inaczej wiesz małe mieszkanko ale swoje jest o wiele większe nisz wielki dom ale rodziców. Wiesz moi rodzice maja bardzo podobny domek do ciebie, a mężusia jeszcze wiekrzy bo dwa piętra. Oboje z mezusiem od samego poczatku wiedzielismy ze nie chcemy mieszkać z zadnymi rodzicami. Mieszkamy w małym dwu pokojowym mieszkanku, ale jestesmy szcześliwi i nikt sie nas nie czepia. Dom rodziców to bedzie zawsze ich dom i oni bedą mieli najwiecej do powiedzenia w kwestji tego co tam ma sie dziać, a ty zawsze bedziesz musiała byc wdzieczna za to ze dają ci mozliwość mieszkania tam. Trzymam kciuki duniu Wczoraj miałam pierwsze usg. Nie wiele widziałam bo maleństwo ma 2.5 mm ale i tak był to cudowny widok bo widziałam jak bije maleństwu serduszko:) Mężuś też sie przejął i koniecznie chciała sie komuś po chwalić. Ja na razie nie chce nikomu mówić to wczesna ciąża i wiele może sie jeszcze wydarzyć. Pozdrawiam dziewcznyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady w sprawie prezentu myśle ze płyta zespołu który słucha i karnecik do kosmetyczki wystarczy:) surfi masz racjie mogła by sie obrazić -róznie ludzie reagują a ona jest pierwsza w naszej paczce z 30 bo reszta ma po 29 i 28 lat i jako pierwsza jest najstasza i chyba ja to troche boli wiec nie bede jej przypominac:) duniu bardzo mi przykro beznadzijena sytuacja nie wiem jak bym zareagowała na twoim miejscu-na pewno cięzko by mi było sie przemóc i wyciagnac reke na zgode bo jestem strasznie uparta:( nie daj sie absolutnie wrobic w mieszkanie u tesciów bo chocby byli najcudowniejsi to jak macie cos zminic to lepiej isc na samodzilne mieszkanie a nie wiazac sie w nowe realcjie nie konicznie fajne albo najlepiej przeczekajcie burze bo złość jest złym doradzcą trzymam kciuki:) aha gratulacjie z okzaji rocznicy ja mam w srode 3 lata pati moze w noc poslubną;) repetko dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 nati 👄 23latkapco bądź dobrej myśli trzymam kciuki zeby było dobrze z maleństwem-teraz ciesz sie ze sie udało później sie bedziesz martwić ja tak oststnio zaczełam myśleć robie wszystko co moge zeby było dobrze-na niektóre rzezcy nie mam wpływu i jeśli ma sie stać coś strasznego to i tak moje martwienie sie teraz nic nie zmini wiec staram sie cieszyć z tego szczęscia a martiwć sie bede na następnej wizycie;) tobie też tak radze:) beccia wibratorek no ja bym sie ucieszył:) jej mażą jest jurny więc na razie nie ma potrzeby poczekam do 40 nanetka ja brałam luteine przez 10 dni i dostawałam @ po 10 dniach od odstawienia wiec badz cierpliwa a jesli chodzi o pierscionek zareczynowy-to rzadko nosze teraz bo mi paluszki puchna jak prosiaczkowi a normalnie bardzo czesto , obraczka obowiazko nie sciagam jej nigdy !!! j a byłam wczoraj u innej endykrynolog i co powiedziała ze nie mam sie czym przejmować ze owszem mam troche podwyzszone tsh ale nic strasznego usg tarczycy mi zrobiła i wszytsko ok wogóle jak jej powiedziałam o tamtej jedzy i wizycie to sie za głowe złapała zmniejszyła mi dawke eutyroksu-którego tamta mi zwiekszyła bo powiedziała ze to za duzo a poza tym miałam kołatnie serca na maxa i powiedziała ze to przez to za 2 tygodnie mam zrobic tsh i ft4 po tej dawce która teraz biore i zadzwonic do niej z wynikami - i powiedziała zeby telefonicznie bo szkoda czasu i kasy na przyjezdzanie bo ona uwaza ze jest ok i zebym nie traciła kasy jak bede jadła eutyroks to nic mi ani malenstwu nie grozi mam tylko dodatkowo jesc jod i tyle spoko ze dwie lakerki i takie skrajnie rózne opinie no cóż kosztowało mnie to prawie 300 stówy i kupe nerwów tylko po to zeby sie dowiedziec że tak naprwde to mi nic nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko jak cie dorwie dół to sobie pomyśl że nie warto buczeć bo to nic nie da tylko będziesz opuchnięta jak prosiaczek i stracisz tylko niepotrzebnie piękny dzionek:P nanetka huśtawki nastrojów to występują chyba u każdej kobiety nie zasłaniajmy się PCO:P:P:P nati niedobrze że nei umiesz odpalić komuś jak ci sprawi przykrość klin klinem...ja strasznie pyskuje i nie zostaje dłużna... duniu olej teściów;P kij z nimi;):P:P basiamm w noc poślubną to ja będe spać, wątpie żeby mi się chciało strzelać numerek:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
a ja mialam noc poślubną ODJAZDOWĄ!! pięknie wspominam nic a nic nogi nie bolały i wcale spac sie nie chcialo zaczęliśmy ostro jeszcze w sukni ehhhhhh po wszytskim odpakowywałam prezenty i czytałam kartki z życzeniami i ryczałam jak bóbr ..... ze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:) nie lubię dziś swojej pracy wrrrrrrrrrrr Dunia zuch dziewczynka jesteś małymi kroczkami i się pogodzicie jeśli zechcesz melduj jak sytuacja Basiamm daj znać jak tam maleństwo bryka:) dobrze że zmieniłaś głupią endo Nanetka ty się nie denerwuj, po moim pierwszym nieudanym cyklu z Clo powiedziałam pierwsze koty za płoty:) gin się uczy jak ciebie podejść, to wymaga czasu weź do końca luteinkę i jak nic się nie zadzieje to zasuwaj do kontroli Miesia nie ma co cię witać, już tu jesteś w gronie:D nie martw się na zapas, a sprawdzanie jajowodów nie jest takie złe a jeśli jesteś zatkana to może cie przy okazji odetkać też biore duph od 18 dc czyli po ostatnim monitoringu jak wiadomo że pęcherzyk nie pękł żeby mi się cykl całkiem nie rozjechał do 80 dni znowu myślę że twój gin wie co robi co ma wiesiołek do śluzu? Surfitka fajnie że dajesz innym nadzieję i świecisz przykładem że może się udać:D Repetka nie dołuj się po burzy zawsze w końcu świeci słońce też miewam okresowe czarne dziury parkę mamy z tego co czytałam już Bercia i 23latka:D Niesia szkoda że nie wyszło teraz trzymam kciuki za próby i rodzinkę Nati buziaki ślę nie daj sobie wejść na głowę:D Zabka jak tam twój z badaniem przełamał się chłopina? Patianka a może w poślubną akurat ci się na nowo MĄŻ hmmmm… spodoba do szaleństwa hehe… jak mogę sobie wkleić motto pod postami tak na stałe? Goskow nie umiem odpowiedzieć na twoje pytania niestety, nie tracę włosów i mam nadwagę leczę się bardzo krótko inne laski powinny być pomocniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
Goskow85 kilka lat temu leczylam sie na łysienie plackowate typu męskiego - androgenowe m.in. wcieralam płyn Piloxidil i Loxon (ale ten mocniejszy na recepte) i łykałam różne przeróżne preparaty przeciw wypadaniu włosów wypróbowałam chyba wsz. możliwe dostępne na rynku + zastrzyki z wit B12 kilka serii trwało to latami jakis delikatny efekt jest , ale niewielki włosy mam delikatne, cieniutkie, a prześwity na czubku głowy skrupulatnie zakrywam u mnie to wyglądało tak ze jakoś strasznie włosy mi nie wypadały , tylko po prostu nie rosły zaprzestalam po kilku latach leczenia po stwierdzeniu lekarki ze jak tak strasznie mi to przeszkadza to ona poleci mi sklep z perukami!! wyszlam i nie wrócilam tylko ze ta cipa nie wpadla na pomysł zeby zbadac mi hormony wiec zacznij od tego bo szkoda twojej kasy i czasu na zbędne i mało efektywne leczenie poza tym to jestem nerwus, a stres robi swoje polecam tez szampon Derkos Vichy czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goskow85
U mnie podobnie, chodziłam do różnych dermatologów, non stop tylko witaminki srinki...Nic nie pomagało, moje włosy są w opłakanym stanie. Ostatnio zrobiłam sobie badanie, wszystko mam w normie magnez, żelazo itd. Czyli to nie przez niedobory moje włosy wypadają. Zrobiłam też badanie na prolaktynę, ciut ponad normę ale niewiele, czyli to też nie to. Szkoda, że pani w laboratorium nie zaproponowała też badań na androgeny. Idę w poniedziałek do laboratorium i robię jeszcze raz, a póżniej biegiem do endokrynologa. Może jest jeszcze nadzieja dla moich włosów. Dodam, że w sierpniu biorę ślub, muszę jakoś wyglądać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam dziewuszki za odpowiedź, i za przyjecie nie wiem co mam robić, bo po tym clo, to jestem sucha jak kora, tam w pochwie wiesiołek niby ma zwiększyć nawilżenie, ale jakoś u mnie to nie działa jak sobie pomysle o ciupcianiu, to mi sie nie chce, bo nie ma sluzu, a potem mnie pieka justjola, ty tez jesteś z jasła, fajnie buziaczki, dziołszki, ide popisac troche pracę inzynierską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesia jak ty używasz tego wiesiołka? herbatka, pastylki? daj jakąś nazwę tego cuda bo mnie by się też przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko ja podobnie jak mikio miałam noc poslubna i było super -zreszta specjalnie wczesniej postanowilismy zrobic sobie wstrzemiezliwosc 2 miesieczna zeby byc bardziej siebie spragnieni :) a późniwj było czytnaie kartek i ogladanie prezntów -spalismy mało ale siła na powtórke poranna była;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria76
Dziewczyny! Dzieki za mile przyjecie! :-) Dzisiaj czuje sie jak wielka policystczna kula! Ale jak sobie tak czytam... jak wiem ze nie jestem sama, to jakos razniej .-) a i fakt, ze czytam i nie mysle po niemiecku tez pomaga... Postaram sie pozniej napisac wiecej o mnie, bym nie byla takim widmem tutaj... Ale pewnie rozumiecie, ze musze sie \"wczuc\" w klimat! Uciekam teraz, bo mam zajecia... ucze azylantow niemieckiego w Niemczech... Nawet ciekawa praca. Zapach kawy wam przesylam. :-) Chyba 18ty kubek juz dzisiaj. Pieknie pozdrawiam. Wagon slonca Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczek80
Cześc Dziewczyny!!! Też mam PCO. I tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i widzę, że to chyba problem społeczny. Miałam nieregularne @, baaaardzo. Ale od 3 miesięcy jestem na luteinie, i cieszę się, że regularnie kupuję zapas tamponów. Po dzisiejszej wizycie u gina zapisał mi kolejne 3 opakowania luteiny, po 2 tabletki dziennie, pod język. I zastanawiam się czy pzrypadkiem nie odwiedzic innego lekarza. Może któraś z Was zna jakiegos dobrego i skutecznego lekarza, który zajmuję się PCO, woj. kuj- pom. Byłoby super. Z moim narzeczonym staramy się o bejbiska, od 8 miesięcy, ale narazie bezskutecznie:( I jak widzę kobitkę z wózkiem , małe dzieci albo witrynę sklepową z ciuszkami dla maluchów to mnie po prostu strzela, bo TEŻ TAK CHCĘ!!!!! Pozdrawiam gorąco, buziaki, Asia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(napiszę ciąg dalszy mojej sytuacji...:Oa więc dziś również oczywiście w chwili kiedy wiedziałam,że nie ma ojca,zaniosłam mamie małego żeby móc w spokoju umyć łepek i wyprostować hery żeby być gotowa na 17 na koonferencje dla rodziców przed chrztem (na szczęście nie trwała długo) no i kiedy go zaniosłam oczywiście z pytaniem czy go popilnuje od razu zaczęła pierwsza tonem oficjalnym żebyśmy nie kupowali teraz aby po chrzcinach spacerówki Kubusiowi bo właśnie oni kupili i pokazała ją,że to na chrzciny.Ja oczywiście normalnie się odzywajac bez złosci powiedziałam że fajna i zapytałam czy mogłaby upiec jakieś ciasto na chrzciny???(bo ciasta,alkohol i owoce musowo samemu) a teściowa i mama szwagierki z którą robimy wspólny chrzest pieką właśnie na co ona mi odpowiedziała że nie ma zamiaru:O bo oni nie idą na przyjęcie a jedynie aby do kościoła i żebym nie liczyła że pójdą na to przyjęcie :O:O:O!!!!!!!!!!!!! ja na to aby odpowiedziałam;no to ładnie pokażecie wszystkim niema co!!!!:( a ona tylko na to:tak samo jak Wy pokazalisćie!machnęłam aby ręka i wyszłam spokojnie tak więc niezłe chrzciny mi się szykują!!! :(mam możliwość zmiany jeszcze co do ilości osób wiadomo od osoby się płaci ale mimo wszystko trudno najwyżej ale wolę na ten wszelki wypadek nie rezygnować z tych ich dwóch miejsc a nóż ale znam już swoich rodziców i wiem że skoro tak mi powiedziała,znaczy że ojciec tak zadecydował a ona nigdy mu sie nie sprzeciwi-jak pisałam to typ który musi mieć wszystkich sobie podporządkowanych i wedle jego zawsze wszystko musi być,nieważne że się myli,musi i już:O!I tak widzę przerobił i matke a co najlepsze:O:(,wczoraj dzwoniła do mnie babcia pytać jak cała sytuacja i żebym ją sama naprawiła nieważne że nie moja wina,że muszę się przemóc i 1wsza wyciąnąc ręke tak samo jak Wy radzizłyście no i że jeśli tego nie zrobię i rodzice nie pójdą na chrzest i oni nie przyjadą bo to dla nich też wielki wstyd!!!!!! i aby proszę Was wyobraźcie to sobie wszystko co mnie czeka i jak ja będę wyglądała w oczach rodziny męża i rodziny szwagierki przecież spalę się ze wstydu:O:O:O:O:O:O:O!!!!!!! odechciało mi się całych chrzcin i żałuję że nie zrobiło się malutkich w domu jedynie dla rodziców i chrzestnych:( dziękuję Wam wszystkie za słowa pociechy i porady👄 kochane jesteście i szkoda tylko,że mimo wszystko jednak nie ułożyło się i będą chrzciny mimo że to wielki dzień mojego dzieciątka jednak nie będę w ❤️ czuła samej tylko czystej radości w tym dniu bo będzie i gorycz,żal....... że w taki dzień nie będzie idealnie a nawet trochę taka piękna chwila będzie popsuta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, a moze by z tata porozmawiac? Widzisz, sama mowisz, ze mama sie go slucha i to on rzadzi. Moze chodzi o to by to przed nim sie poklonic ? :o Przykro mi, ze masz taka sytuacje. Na marne pocieszenie ci powiem, ze moja mama nie rozmawia z tesciowa od 7 lat i nie sadze by zaczela przed chrzcinami...a my planujemy na sierpien. Z tym, ze jednak raczej w domu . Asiczek, milo ze tu zagladlas. Luteina owszem, unormuje ci @ , ale owulacji to na 99% nie wywola :( Tak tylko nadmieniam, bo ja na duphastonie ( prawie to samo) jechalam 3 lata starajac sie o dzidzia bezskutecznie. Anna maria, pisz, pisz :) patianko, no moj maz tez postanowic spelnic swa malzenski obowiazek w noc poslubna :D Miesia, ja uzywam lubrikantu. Bo kiepsko z libido. Lubriaknt na bazie wody, hipoalergiczny. Becia, no staram sie ;) Ja wierze, ze wam sie uda..a moze i mi miec drugiego dzidzia kiedys :) Pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu nie zaleznie od tego co sie stanie pamietaj ze to dzien twojego skarbika. Rodziców sie nei wybiera i nie zależnie jacy sa trzeba ich zaakceptować i czasem po prostu sie nie przejmować. A rozmowa z ojcem na osobnosci mysle ze to bardzo dobry pomysł. Jesli jest taki jak piszesz proponuje spokojną rozmowe, a ty niestety powinnaś wystąpić w roli maksymalnie pokornej córki. Która zgadza sie z kazdym słowem tatusia i prosi o wsparcie w tym niezwykle waznym dla mniej i jego wnuka dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
nie wiem czy u ciebie dunia tak jest, ale u wczsniej wspomnianej mojej koleżanki Oli problem jest tez po części z jej winy wina nigdy nie leży po 1 ze stron ktoś uparty ktoś sie honorem unosi ktoś nie ma wyobrażenia ze robi krzywde drugiemu........ Oli relacje z rodziną są pobieżne, ale ona bardzo cwanie wykorzystuje wsz. na około, wiele bylo takich sutuacji nie raz bylam w centrum takiego zdarzenia np. ola mieszka sobie z dwójką dzieciaków na piętrze domu rodziców, nie płaci za wode, prąd , gaz, opał, obiady ,opiekę nad synem (córka jest odprowadzana do przedszkola przez babcie), po prostu życ nie umierac ja niestety nie popieram jak dorośli ludzie żerują na własnych rodzicach, ma prawie 30-tke na karku, męża, dzieci.... niech radzą sobie sami, a nie wymuszają wszysko od rodziców, którzy mają na utrzymaniu jeszcze 3 synów, teście kupili działkę, a jej rodzice są przymuszani do budowy domu dla świętego spokoju mogłabym tutaj wam wiele sytuacji przytoczyc takich przykrych ale nie chce sie rozpisywac reasumując - mnie by tez kurwica brała gdyby mnie ktoś ograniczal i wykorzystywal , wiec nie dziwie sie ze jest jak jest sprawy finansowe są ważne i to naprawde powód do kłótni, nie ma sie co dziwic, wsz. kosztuje a młodzi potrafią ułatwiac sobie życie nie wiem dunia o co poszło z tatą ale spojrzyj na sprawe jego oczami może bedziesz miala inny obraz sytuacji życze Ci aby ten ważny dzien dla twojej rodziny byl spokojny i szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, po tym co tu wszędzie w necie czytam, to widzę, że muszę rozgladnac sie za nowym lekarzem, bo na luteinie ..to sama wiesz..ech pozdrawiam wszystkie laseczki z rana;) ps ja to tu tak od wczoraj, ale fajnie tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia a ja dalej wierzę, że przyjdą na przyjęcie, może z tatą porozmawiaj? wiem, że ci przykro, ściskam cię mocno mocno i wysyłam duuużo ciepełka.. znowu mi ktoś niechcący dokopał dzisiaj w pracy koleżanka wraca po macierzyńskim niedługo i temat dzieci się zaczął no i tekst od razu w moim kierunku że też bym się postarała bo się starzeję kilka mam w pracy młodszych lasek tak po 22-24 lata to niby moja kolej oczywiście zacisnęłam ząbki, pokazałam uśmiech firmowy numer jeden i powiedziałam że czekamy do ślubu chociaż i tak wszyscy wiedzą że religijna nie jestem:P i przykro mi dziś bardzo i dzień się zrobił jakiś taki szarawy kurka… i nawet nie ma się co starać teraz 26 dc jedyne co mogę to się nie nakręcać i o tym nie myśleć:( czasami ludzie tak przywalą nieświadomie że się odechciewa eeeech… Asiczek luteina to leczenie objawowe możesz nie mieć owulacji mimo że masz @ normalnie jeśli chcesz zasiać fasolkę chyba powinnaś bardziej zaszaleć zrób badania hormonów na początek zapytaj swojego gina a jak ci powie że nie potrzeba to zmień konowała szkoda twojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesia dzięki za namiar na wiesiołka doczytałam że jego można tylko do owu bo ma działanie skurczocośtam i że w drugiej części cyklu można zamiennie olej z lnu bo on nie ma działania "skurczowego" albo w ogóle tylko olej z lnu:D lecę dziś do apteki Surfi lubrykanty zabijają mój romantyzm z z którym i tak krucho:/ dam szansę wiesiołkowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mopje kochane po urlopie!! Ale mialam zaleglosci do przeczytania! Wczoraj wrocilam do domu. I od razu rzucilam sie na kompa:) U rodzicow nie mialam czasu na neta bo ciagle jakies odwiedziny, wizyty, zakupy... i zlecialy 2 tygodnie masakrycznie szybko. Mam nadzieje ze mnie pamietacie. Powiem Wam, ze nie mialam lekko w Polsce ... Dookola w rodzinie male dzieci... wszystkie odwiedzilam i cieszylam sie ze moge je ponosic i poprzytulac. moja przyjaciolka ma dwumiesiecznego szkraba i bylam u niej codziennie jako iz mieszka w bloku moich rodzicow. Ojj... ale sie nacieszylam jej szczesciem. I jeszcze bardziej zapragnelam dziecka... A moj syn pyta teraz kazdego dnia kiedy bedzie mial braciszka. A ja nie wiem co mu odpowiedziec i tylko tule go ze lzami w oczach. Nie zdazylam isc do endo w Polsce ale za to zaopatrzylam sie w super zestaw ziol ojca Sroki ktore wspomagaja uklad rozrodczy i sa pomocne szczegolnie dla osob ktore maja cykle bezowulacyjne. Jesli ktoras bedzie chciala cos wiecej wiedziec na ten t6emat to napisze. No i kupilam wszystko co moze pomoc mojemu M na poprawe jakosci nasienia. I od wczoraj ruszyla intensywna kuracja dla nas obojga. U mnie 44 dc i @ nie widac. Ale bola mnie sutki wiec moze przyjdzie. Jak to jest z bolacymi sutkami?? Czy jesli bola sutki to znaczy ze owu byla???? Kto wie cos o tym?? Ja tez biore wiesiolek, najlepszy jest Oeparol bo zawiera najwyzsza dawke wyciagu z wiesiolka. Wolno go stosowac od 1 dc do owulki!! Witam nowe czlonkinie naszego forum i trzymam kciukaski za Was! duniu oj ciezka masz sytuacje. Tak mi przykro... Mam nadzieje ze ulozy sie wszystko niebawem bo rodzice to cenna rzecz, jacy by nie byli... uaktualniam tez tabelke. Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......29......Dortmund.....8............? Patiana ......25........Poznan.........9..............brak asiulka........27.......Wyszków ........................? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........24.......Konin..........10..............?< br /> nanetka84....24......Rybnik........12.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Beccia..........28....Bielawa...........ponad rok.........brak justjola.........33...Jasło..............?......... zabka11.........25........ok.Krakowa..........2 lat Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... 35tc..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin.......4miesiączki.... ... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....29...Dortmund............8..lat.......Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 ,5roku...........Wiktor mama_Samiego lucyna79 ..30...Przemyśl....10 lat....Olivia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annamaria76 Witam Cie na forum. Widze, ze jestes z Niemiec. Fajnie, bo jak narazie to jestem tu sama z tych okolic:/ Skad dokladniej jestes?? I napisz jesli mozesz, czy Twoj ginekolog to Polak? Jak wyglada Twoje leczenie? Pozdrawiam serdecznie. Beccia Ja bylam w Polsce 2 tygodnie i wszyscy ciagle pytali kiedy postaramy sie o maluszka i lzy mialam w oczach ale ze sztucznym usmiechem odpowiadalam, ze kto wie, moze za jakis czas... I wyc mi sie chcialo. Oni nie wiedza, jak latwo kogos zranic... repetko Czuje ze lada dzien ja tez bede wyla jak bobr... rozumiem Cie...Ja niebawem tez zaczne intensywnie szukac z pracy wiec czekaja mnie nowe porazki bo wiem, ze latwo nie bedzie... Ale uda nam sie! Jeszcze dzis w to wierze:) Nati87 Gratuluje siostrzenicy! Super taki maluszek... Ciesz sie razem z siostra, i nabieraj wprawy:) I nie martw sie, dasz sobie rade ze szkola bo Ty ambitna kobitka jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....8.............? Patiana ......25........Poznan.........9..............brak asiulka........27.......Wyszków ........................? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........24.......Konin..........10..............?< br /> nanetka84....24......Rybnik........12.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Beccia..........28....Bielawa...........ponad rok.........brak justjola.........33...Jasło..............?......... zabka11.........25........ok.Krakowa..........2 lat Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... 35tc..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin.......4miesiączki.... ... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........8 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 ,5roku...........Wiktor mama_Samiego lucyna79 ..30...Przemyśl....10 lat....Olivia Mamo_Samiego dlaczego nie masz nic napisane przy Mamuskach oprocz Nicku? Mam nadtzieje ze to nie ja namieszalam, bo skopiowalam po prostu ostatni wpis... Buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Witam Kobietki;) Saro pewnie ze Cie pamietamy;)ostatnio sie zastanawialam dlaczego Cie nie ma:)ale zapomnialam ze na urlop pojechalas:D co do ziol o. Sroki- musze niestety ostudzic twoj zapal:( ziolka owszem pomagaja ale nie przywroca owulki jesli sie jej nie ma!!!!!!!! ja je pilam przez 4 miesiace od 1 -ego dnia cyklu non stop, powiem Ci szczerze ze zauwazylam pozytywne ich dzialanie- mialam po ok mieisacu stosowania ladniejsza cere, bylam spokojniejsza, nie bolalay mnie sutki przed @, i okres byl w miare normalny- trwal 3 dni al mialam normalne krwawienie a nie jak teraz same plamienia...wiec z tego powodu Ci je polecam- co wiecej moj lekarz powiedzial ze mozna pic ziolka razem z lekami bo one maja w swoim skladzie te roslinne estrogeny a nam ich zazwyczaj brakuje wiec nie powinny szkodzic:) ale teraz idzie lato a ziolek nie bardzo mozna pic latem bo moga wystepowac przebarwienia na skorze, ale ja chyba od nastepnego cyklu skoncze ta porcje co wtedy mialam. A no i nie napisalam najwazniejszego:P wiec poza tymi pozytywnymi skutkami nie przywrocily mi owulki-:( na poczatku w pierwszym miesiacu stosowania mialam wrazenie ze mialam tzw. sluz plodny ale pozniej juz nawet tego nie widzialam i bylam pewna ze owu nie ma:( wiem ze te ziolka moze tez pic z toba maz:)wiec reasumujac- nie nastwaiaj sie ze bedziesz miala owu tylko pp ziolach- ja bym skojarzyla leczenia ziolka+ cos na owulke, chyba ze pij takie ziola tylko i wylacznie na owu gdzies mam ich sklad jak chcesz to ci napisze:) bo ziolkami sie bardzo interesuje:) hihihi ale dlugi post:P u mnie juz lepiej te zmiany nastrojow sa meczace dla wszytskich a chyba najabrdziej dla mnie bo czuje sie do niczego:(jesli chodzi o dunga dunga:P to ja tez mam straszne problemy ostatnio:(w ogole nie mam checi, nie mam sluzu- po tych lekach mam non stop taki mleczny i jest go pelno, czuje sie niekomfortowo:( do tego jakos samoocena mi spadla i czuje sie brzydka itd. wiec odtracam mojego facia a on ma swoje potrzeby, juz nie wiem co robic:(- chyba pozostanie mi obalic sama butle wina i zaszalec:P na poczatku cyklu jeszcze mialam chetke a teraz masakra, zwlaszcza ze teraz gumek uzywamy i mnie pozniej swedzi i nie nawidze ich:O:O😠 tez zastanawialam sie nad nawilzaczem jakims jak sie nic nie zmieni to zainwestuje:P Pati sie nie odzywa, Pierniczek tez nie, Ola tez nie- ale jak o niej napisalam to zaraz cos napisze jak zwykle:D, ja_biedna to o nas juz tez zapomniala:( a zastanawialam sie jak jej sprawy po porodzie czy juz dobrze.... Berciu szkoda ze z nami przestalas pisac:( moze powrocisz?:) 3 mam kciuki za pomyslne rozwiazanie i zdrowi dzieciaczka:)a masz synka czy coreczke??? No i ogolnie dla wszytskich wielki👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Aha Saro- jeszcze slowko do Ciebie- nie prawda ze bolace sutki swiadcza o owu!!!!!mnie piersi bolal niemal non stop tydzien po @ zaczynaja byc napeczniale, w okresie owu pieka swedza, wylaza ze stanika- fajny efekt uboczny:P:D pozniejj tydzien spokoju sa normalne male:P i przed @ jakies tydzien do poltora znowu bola!!!!!!:( no ale juz wiem ze to prawdopodobnie skutek podwyzszonej prolaktyny!!!:(lekarz mi to wyjasnil do tego mam duze gruczoly mleczne i dlatego tak mnie bola cycki non stop, teraz po zazywaniu lekow juz te objawy sa mniej klopotliwe:)zreszta kazda kobieta jest inna moze u innej swiadcza o przebytej owu- ja wiem ze nie mam owu i na pewno to nie ma z tym zwiazku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×