Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Gość repetytorium
Witam wszytskie panie:) Annamaria witaj w naszych szeregach;)🌻 tylko sie nie denerwuj jak ktoras nie odpisze ci na posta!!!i nie obrazaj sie nan nas, jesli czytalas wszytskie posty- podziwiam:P hihihi to chyba zauwazylas jak wiele jest pretensji od tych \"nowych\" dziewczyn ze jestesmy \"zamknietym kregiem\"i nie przyjmujemy nowych bo nie odpoiwadmay na posty- bzdura kompletna!wiec badz z nami, opowiedz nam cos o sobie;) 23latka!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULUJE Z CALEGO❤️ kurcze tez tak wczoraj pomyslalam ale jakos mi umknelo zeby sie spytac:P ostro a jednak natura sama dziala w najlepszym momencie;) wiec Wszystkie Dziewczynki- mamy kolejna parke:D:D:D marthusia i 23 latka:) hehehhee3 mam kciuki zeby wszytsko bylo dobrze👄 pisz z nami jak znosisz ciaze itd.:) Wiecie dzis tak pomyslalam ze szkoda mi troche ze poszlam do innego lekarza zylabym w blogiej nieswiadomosci ze mam \"lekkie\" pco, przepisalby mi clo i moze szybko by sie udalo? a tak tyle miechow leczenia zanim w ogole moge pomyslec o stymulacji, bo nie wierze ze sama bede jajeczkowac:(a dlaczego bo nie!wierze ze z lekami szybko pojdzie:P ale bez nic sie nie ruszy do przodu bo nawet ten metf.mi nie pomogl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
No jak juz swiateczne klimaty to i ja zycze Wam wszystkim zdrowych, pogodnych, radosnych Swiat Wielkanocnych, pelnych rodzinnego szczescia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, bogatego zajaczka- niech dla wszytskich staraczek przyniesie fasolki:)no i Dziewczynki spelnienia wszelkich marzen!!!!!!!👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierniczku a moze ta infekcja ma jakis wpływ na wynik testu? a w który dzien robiłaś?wyszła jedna kreska czy dwie tylko jedna słabsza? a-psik słonko bardzo mi przykro z powodu twojego dołka wieć przesyłam Ci kilka kwiatuszków na pocieszenie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 lucynko rzeczywiscie to juz prawie rok od tego wszytskiego-ależ ten czas leci-dobrze ze z Tobą wszystko ok:) dla mnie tez wiara jest bardzo wazna i nie wiem tak naprawde co bym robiła w chwilach załamania czy smutku jakbym sie nie modliła??? ale miałam bardzo silne podstawy wiary wyniesione z domu i duuużżżżooo rzeczy mnie które mnie spotkały w zyciu uważam za cuda-a Kosciół jako instytucja- no cóż to ksieza a księża to ludzie i tak jak wszędzie są Ci dobrzy i ci źli:( buźka i zdrowia życzę i nie rób nam już więcej takich numerów jak w zeszłym roku:):):) niesia trzymam kciuki aby szybko przyszła@(hahaha rzadko na tym forum się takie zdanie pisze) i do dzieła:) surfitka moze to nie pocieszenie ale w PL to byś miała takie rzeczy częściej więc ciesz sie ze nie musisz do naszych super laborantek chodzic które często są złe na to ze muszą pracować.hahaha nie wszytskie oczywiscie aha co z twoim powrotem czerwiec za chwile a Ty nie nie mówisz???? repetko dzięki, w takim razie bede pisała -mnie to nigdy nie denerwowało jak dunia czy surfitka bylay w ciąży ale wiem ze kilka osób sie znalazło które nie były zachwycone:( ale olać to u mnie ok chociaż cały czas sie boje o maleństwo i mysle czy wsio z nim/nią ok no ale z drugiej strony wszytsko co mogę robić- nie robić zeby nie zaszkodzić to sie stosuje -nic wiecej nie zrobie żeby było ok-wiec musze wierzyc mocno że bedzie:) patinko zawsze jest mozliwosc-tak jak pisałam od kilku dni przed owulka do kilku dni po weic oby:) mamo smaiego no widac ze juz masz chwile wiecej czasu bo sie pojawiasz częściej:0 super:) anna maria witaj u nas:) nanetka bo kazda z nas jest inna mi za pierwszym razem po clo 1 tabletce dzinnie(od 5 do 9 dc) zrobiła sie jakas mega cysta czy cos takiego- w kazdym razie przestymulowanie-po jednej!!! a później tylko zminiłam dni chyba na 3 do 8 dc i 2xdzinnie i miałam super pęcherzyki to dobrze ze leczenie jest indywidualne:) beccia 👄 dobrze aniech cie boli;) zartuje trzymam kciuki i dobrze ze boli bo znaczy że cos tam się dzieje a nie śpi wszytsko dawaj szybko znać 23latkapco super to hsg wyskie wiec jest ok:) gratulacje mikio no jak mężuś ci obiecał ludzika no to zrobi nie ma bata:) główka do góry a ja Wam powiem coś śmiesznego jak czasmi jestem w domu to lubie sobie pośpiewac tak sam dla siebie albo z czymś co akurat leci i dzisiaj śpiewam sobie akurat jakieś pieśni religijne a maleństwo które od rana sie nie ruszał-pewno spało-nagle zaczyna sie wierci ć hahaha ciekawe czy sobie pomyślało matka prosze cie nie śpiewaj:) bo jak sie zamknęłam to spokój:) miłego dnia ja na święta nigdzie nie znikam więc jeszcze sie spiszemy ale tym co już ucikają życzę Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także kolorowych spotkań z budzącą się do życia przyrodą. Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewuszki jestem z sąsiedniego topiku, tez mam pco, i mam pytanko w związku z tym : jestem teraz na clostilbegu, (drugi cykl) w pierwszym cyklu, brałam jedna tabletkę od 5-9 dc, niestety na monitoringu wykazało pełno małych pęcherzyków, i żadnego dominującego teraz biorę prze te same dni, dwie tabletki na raz chciałam sie zapytać czy to jest możliwe by mi tak brzuch sie powiększył po tym clo, mam strasznie ciężki, tam na dole, źle mi z tym strasznie bardzo prosze o opinie buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech! mam jeszcze chwilke to lukam tu do Was:) Dziekuję za zyczenia:) **Annamaria - witam Cie serdecznie:) **23latka- wiadomosc rewelacja- gratuluje! **basiamm-tak jak Ty i ja wyniosłam podstawy wiary z domu.Moj ojciec ma 61lat i wyobrazcie sobie ze nigdy przez całe swoje zycie nie bylo sytuacji aby opusciła msze sw.niedzielna!!! Koscioła nie traktuje jako instytucji tej złej nie przychodze tam po to aby wielbic księzy tylko Boga a co oni robią to jest ich sparawa kazdy bedzie sądzony wg.swojego sumienia.Mowienie ,ze wierze ale niepraktykuje jest dla mnie niezrozumiałe...kościół jest światynią potrzebną aby człowiek mógł sie wyciszyc a szkoda ze tak duzo młodych ludzi teraz odsuwa sie od WIARY I BOGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie jak szalone haha Nati, A_psik, Zabka, MikiO przykro mi że wam smutno ciepełko wysyłam i słoneczko bo u mnie zapodaje dzisiaj aż miło:D Patianko ja mam dość roboty ze ślubem na ten tydzień po świętach zabieramy się za obrączki zaproszenia garnitur i takie tam:D no i kurs przedmałż do skończenia i poradnia błeeeeeeeeeeeeee Basiamm na moje oko to ono tańcowało:D:D:D może ci gwiazda następnej edycji Ucan dance rośnie??? Miesia jadę na Clo ale mnie tylko pobolewa brzuch nic nie spuchłam więc nie wiem… może po prostu jaja zabrały się do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beccia. tez tak myslałam, mam tylko nadzieje ze nie urosły mi do jakichś wielkich rozmiarów :):):):):) Repecia, odezwij sie babolu, zapomniałas o mnie już (_;_) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
basiamm śpiewaj śpiewaj bo twój maluszek chyba tańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś 10min. temu zostałam ciocią ślicznej, dużej Majeczki:) 4,500kg i 59cm:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DI nie mogę przestać płakać, ze szczęścia chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Prosze nie zrozumcie mnie źle ja nigdy nie byłam zła gdy ktoś pisał że sie udalo było mi tylko tak cholernie smutno. Czułam sie zupełnie bez wartościowa:( Teraz też cieżko mi uwierzyć ze sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiam który to tydzień bo z tego co zrozumiałam zafasolkowałaś:) I kiedy maleństwo bedzie juz z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Miesiu;)🖐️ hihihihi Ty tropicielu, jestes jeszcze???? Mi sie wydaje ze clo moze powodowac powiekszenie sie brzucha, ma w swoim skaldzie cos na ksztalt FSH i estrogenow- tych hormonow ktorych nam brakuje, a one moga powodowac zatrzymywanie wody w organizmie i przybieranie na wadze, zreszta nawet gdzies Patiana pisala ze po clo przytyla 4 kg! Do mnie mnialy przyjsc przyjaciolki na 14, ja sie uwijalam chate posprzatalam, a one po koleii dzwonia i mowia ze beda pozniej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Nati no to GRATKI wielkie:)kolejna dziewczynka na swiecie:)i to jaka dorodna:D:D:D:Ducaluj bobasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dziewczynki patrzcie jaka perelke znalazlam:D:D:D czas odswiezyc dane:P:D wklejam stara, bardzo prosze o uaktualnienie tabelki, nowe dziewczynki o dopisanie sie, strae ktore w ogole z nami nie pisza wykasujemy i bedziemy mialy ladna nowiutka tabelke:):D Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 Basiamm......27.......Tychy........ 2,5 roku.....? idka20........23.......Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ...... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ mama_Samiego..29..Częstochowa.. 2 lata..........? agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 olaszu2.........24 Wawa........ rok..........??? niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu agnieszka0212-81...27...W-wa......11...................1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin..37.................. ..20listopada ja_biedna...24....świętokrzyskie...33................... .wigilia 2008 Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko no nieźle ja nie umiałam tego znależć już poprawiam to co wiem Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........23.......Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ...... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc..................20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa......11...................1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin. ja_biedna...24....świętokrzyskie Ola_K-P....26......Warszawa......... Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel w miare poprawiałam ale prosze o dopisywanie sie i aktualizacjie; jesli kogoś pominełam sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........23.......Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ...... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... ????..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin.......................Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................Miłoszek Ola_K-P....26......Warszawa.............................Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel Imiona pamietam ale wiek to tak mniej wiecej wiec nie wpisuje:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ja mam sie wpisać ??:) Jakoś tak dziwnie i chyba jeszcze za wczesnie by sie gdzieś wpisywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisały panienki:P:P wiecie co dziś rano zobaczyłam coś czego dawnooooo u siebie nie zaobserwowałam myślałam że mam zwid ale nie pojawił się u m nie płodny śluz gnojek się nieźle ciągnął:P:P:P a wczoraj były przytulasy:P basiamm no właśnie ja tak czaje i czaje na te dni i coś trafić najwyraźniej nie mogę poza tym co ty piszesz kochana my tu chcemy wiedzieć jak tam twoje maleństwo twoje.... nacierpiałaś się dość więc kobieto ciesz się i chwal ile tylko wlezie :P:P:P:P:P miesia witaj to teraz jest niesia i miesia;P:P:P:P ja clo biore bardzo długo i nie zauważyłam żadnych takich objawów tylko że faktycznei moim błędem było że przy pierwszych dwóch miechach strasznie żarłam jak to brałam i 4 kilo do przodu na pocieszenei powiem ze wrocilam do normy ale musiałam się nieźle namęczyć od tego czasu jakby ciężej się chudło lucynka baw się dobrze gdzie kolwiek wybędziesz na te święta:P:P beccia zaproszenia zamów z neta:P ja tego jeszcze nie zrobiłam jest jeszcze czas;P do końca sierpnia:) a mój menio się nie pali do kupna garnituru bo twierdzi że ma czas:P nati to nieźle wyrośnięta ta mała panna:P:P:P na pewno jest słodka :P 23latkapco gratuluje że się udało długo się starałaś? wpisz się w tych zapłodnionych:P:P:P:P reptko co do tabelki to ja się nie wpisuję:P w głowie mi wystarczy wiedzieć ile to czasu mija.....więc możecie mnie wykasować;P matko 2 miechy tam jest to ska ty to kobieto wzięłaś ostro się zabrałam za to od czerwca chyba jakoś......wow się naszukałaś;P patinka znowu molestuje nas foteczkami dzieciątka swego:P:P miesia niesia patiana i patinka :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa dupa dupa wróciłam od gina pęcherzykowi się nie chciało pęcnąć wredne życie 36 ma dzisiaj gnojek gin się złości że chciał go po dobroci ale się nie udało next cykl więcej Clo i pregnalem go po oczach... ale dół ja jak jakaś jak głupia myślałam że może akurat ze wspomaganiem się uda za pierwszym podejściem bo nie do końca wierzyłam w to swoje chorerne pco że będzie tak wredne echhhhh... i nie chudnę już wszystko dupa... idę poryczeć zanim wróci mój facet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiamn mam nadzieje że masz racje z tym że dobrze mi dopasował te tabletki po 2 dziennie... patianko powiem wam dziewczyny że trochę się tym przeraziłam że taką dwkę dostałam :( ale mam nadzieje że mój gin sie nie myli chodzę prywatnie i z tego co wiem to jeden z najlepszych lekarzy w moim mieście więc chyba zrobię tak jak mi każe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aguś...
Witam kobietki :) apropos chudnięcia... nie wiem czy macie wspomagacze czy próbujecie bez... ja brałam meridie 15 no i 5 kg w miesiącu i stop... miesiąc przerwym, zmiana leków... znów urosłam jak bąbka.. :( ale nie poddałam się... biorę meridię znowu ale aby nie wiadomo ile się tym nie faszerować, poszłam do apteki porosiłam o wspomagacz... i pani magister dała mi najprostszy jaki może być... błonnik w tabletkach :) poł godz przed jedzeniem tabletkę popić najlepiej 2 szklankami wody niegazowanej... czuje sie pełna, mniej jem i wciągu tygodnia 4 kg mniej... :) jeszcze około 8-10 bym chciała i wierze , że dam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
hej dziewczyny :) ehh mam jakies male plamienia,wiem ze jakas infekcje mam,piecze mnie tam wszystko :( chyba mnie zaraz trafi....ja tez staraczka od 2 lat........i chyba juz nia zostane.....i na deszcz sie zbiera :\ pozdrawiam ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonecko
witam wszystkich :) chciałabym dołączyć do Was, mam 19 lat a rok temu wykryto u mnie zespół policystycznych jajników. Badali mnie, z powodu trądziku i nadmiernego owłosienia. Przepisał mi lekarz yasminelle i pabi dexamethason, teraz wyniki wszystkie są w normie, ale w styczniu zmienił mi yasminelle na diane 35, co było złą dezyzją. bo 9 tabletkach dostałam rozstroju żołądka i wylądowała w szpitalu. Stwierdzono, że diane 35 zawierają za dużo hormonów jak dla mnie. Również przez tą zmianę pojawił mi się torbiel na lewym jajniku, który urósł, gdy odstawiłam tabletki. Ginekolog przepisała mi 3 opakowania yasminelle, żebym je brała bez tygodnia przerwy. Teraz jestem w połowie 2 opakowania i byłam u innej ginekolog, polecanej jako fachowiec przez wiele osób, zbadała mnie dokładnie i stwierdziła, że jestem zdrowa, trądzik zniknął, torbiel zniknął, wyniki w normie i mam odstawić tabletki,, bo mi rozregulowały cykl (zanim zaczęłam się leczyćnie miałam żadnych kłopotów z miesiączką). mam takie pytanie do Was, bo lekarka powiedziała, że w szpitalu stwierdzili tylko podejrzenie o tą chorobę a nie że to na pewno to i czy trądzik i nadmierne owłosienie wskazują na tą chorobę? czy przez odstawienie pojawi mi się trądzik taki sam jaki był przed leczeniem ( bo był nie do zniesienia wtedy) ? czy jest inny sposób na leczenia niż tabletki? a jeśli chodzi o te tabletki to jeśli bym nie brała leczniczo, nie zdecydowałabym się brać je jako antykoncepcję, nie wiem czy tak miałyście, ale przez nie chodzę bardziej ponura i się wszystkim przejmuję, no i zmniejszają doznania w czasie seksu, jakbym była znieczulona. Zauważyłam dużą zmianę po odstawieniu ich z powodu kłopotów z żołądkiem. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i życzę zdrowia :) i Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
sonecko witamy cie musisz zrobic badania hormonów bo na podstawie trądziku i owłosienia nie można stwierdzic pco mozna podejrzewac i nic wiecej nanetka ale świat jest malutki jestesmy z tego samego miasta może jestesmy sąsiadkami , co? hehehe gratulacje dla świeżutkiej cioteczki!!! jak malutka majeczka sie miewa i jej mamusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........23.......Konin..........6..............?< br /> mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... ????..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin...................... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikiO no raczej wątpie ja cały czas zmieniam miejsca zamieszkania i tak krąże między rybnikiem a okolicami :D w przyszłym tygodniu znowu przeprowadzka :P głowa juz mi od tego pęka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×