Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........23.......Konin..........6..............?< br /> nanetka84....24......Rybnik........1 rok.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... ????..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin...................... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........24.......Konin..........10..............? nanetka84....24......Rybnik........1 rok.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... ????..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin...................... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........24.......Konin..........10..............?< br /> nanetka84....24......Rybnik........1 rok.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Beccia..........28....Bielawa...........ponad rok.........brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... ????..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin...................... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
:) szkoda ze zadnej nie ma, bo spac mi sie nie chce:P Patianko no kurde nie wyglupiaj sie i wpisuj do tabelki najwyzej wykasuj w tabelce ilosc cykli jak ci to tak bardzo zyc nie daje:P ale fajnie sie patzry jak po znaczacej liczbie cykli jak np. u Basi jest w koncu dzidzia:)tak podnosi na duchu;) co do sluzu no mam nadzieje ze trafiliscie:) ale wiesz co ja zauwazylam ze zawsze po seksiku jak juz wyleci co ma wyleciec to na nastepny dzien i czesto jeszcze na nastepny wylatuje mi taki sluz- jakby idealny plodny, normalnie jajko kurze:P mi sie wydaje ze ze mnie to moje soki z innymi sie mieszaja i tak mi na raty wylatuja! kiedys sie cieszylam bo myslalam ze mam sluz plodny ale to byl dupa nie plodny:O ja chyba nigdy w zyciu owulacji nawet nie mialam:O:( no ale mam nadzieje ze u Ciebie to bedzie 100% plodny i przyjazny plemniczkom sluzik;) tylko tak napisalam swoje przemyslenia co do tematu;) choineczko jak sie czujesz?????wpisz sie do tabelki ja tez nie staraczka i w tabelce jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Becciu przykro mi ze pecherzyk nie pekl:( ale moze jeszcze peknie, co?!?! w nastepnym cyklu walniesz go pregnylem to na bak peknie a my bedziemy trzymac kciuki za powodzenie misji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też miałam niekeidy taki śluz że myślałam że to dni płodne ale jakoś dupa z tego :P a po seksiku to faktycznie tak wygląda jakby płodne były :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........24.......Konin..........10..............?< br /> nanetka84....24......Rybnik........11.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Beccia..........28....Bielawa...........ponad rok.........brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... ????..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin...................... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiana trzymam kciuki za te przytulasy:) A jesli chodzi o staranie sie a raczje walke:( jetku jak sobie przypomne:( To trwało ponad rok. Beccia u mnie za pierwszym podejsciem clo nic sie nie zadziało nawet owólki nie było. Pecherzyk praktycznie wogóle nie urusł i endo też nie. Wiec spokojnie ja sobie tłumaczyłam ze mój organizm nie wie jeszcze o co chodzi i sie broni ale wkoncu uległ:) zabka 11 Też radze udać sie do gin choć nie ukrywam ze ja pewnie próbowała bym cos sama:) Jak to ja:) Masz pewnie jakieś zapalenie. sonecko mikaO ma racje badania chormonalne to podstawa. Także podstawa do leczenia. repetytorium ja wiem ze nigdy nie miałam prawdziwej owulacji. Jedynie ostatnie dwa cykle. Wiem juz jak to jest w czasie i po. Wczesniej nigdy tak sie nie czułam (miedzy innymi ból piersi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beccia przykro mi ale nie przejmuj sie to bardzo czesto sie zdarza jednak przy clo w 99% podaje sie pregnyl:) ja tez tak miałam aha jakbys potrzebowała to pisz moge Ci przesłać mam 2 ampułki czy 1/3 opakowania przewaznie podaje sie dawke 10000 czyli 2 razy lek +-rozpuszczaliniki 2 czyli zostakje 1/3 wiec jakbys chciała to pisz:) główka do góry patinko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........24.......Konin..........10..............?< br /> nanetka84....24......Rybnik........11.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Beccia..........28....Bielawa...........ponad rok.........brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... 35tc..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin...................... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 ,5roku...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow bercia ale cie nie było!!!!!!!!!!!!!! już myslałm ze znikaś na dobre! jak sie trzymasz?jak końcówka?jak twoja cukrzyca?dzieciątko zdrowe?buziaki fajnie ze wpadłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........24.......Konin..........10..............?< br /> nanetka84....24......Rybnik........11.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Beccia..........28....Bielawa...........ponad rok.........brak justjola.........33...Jasło..............?......... Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... 35tc..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin...................... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 ,5roku...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
cześć dziewczynki, wpadłam tylko na chwile a tu widzę tabelka, więc się dopisałam ale niestety nie wiem jak napisać że staram się o dziecko już około 5 lat/ wszyscy mówili że jest ok i nie ma przeciwwskazań/ a dopiero od października 2008 naprawdę intensywnie / wtedy trafiłam przez przypadek na lekarza w Krakowie który po prostu otworzył mi oczy, inni mi je tylko mydlili/ nie mam za bardzo czasu bo zamierzam zrobić tort i sałatkę i jeszcze posprzątać, a do tego mam okres i boli mnie brzuch okropnie już któryś dzień z kolei... życzę Wam Wszystkim towarzyszkom niedoli oraz szczęśliwym Mamusiom,a także ciężarnym przyszłym Mamusiom spokojnych Świąt bez zmartwień !!! ... chociaż trudno będzie bo wiadomo spotkania rodzinne, uciążliwe pytania, krewni z malutkimi dziećmi itd itd pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jade jutro w Bieszczady wiec jeszcze tu o was lukam. Nowych kobitek widze mnóstwo ale fajowo :WITAM! wpisuje sie do tabelki bo widze ze juz o mnie nie pamiętacie!!! Choineczko- jak dobrze ,ze juz jestes:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........24.......Konin..........10..............?< br /> nanetka84....24......Rybnik........11.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Beccia..........28....Bielawa...........ponad rok.........brak justjola.........33...Jasło..............?......... Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... 35tc..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin...................... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 ,5roku...........Wiktor mama_Samiego lucyna79 ..30...Przemyśl....10 lat....Olivia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........24.......Konin..........10..............?< br /> nanetka84....24......Rybnik........11.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Beccia..........28....Bielawa...........ponad rok.........brak justjola.........33...Jasło..............?......... Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... 35tc..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin.......4miesiączki....... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 ,5roku...........Wiktor mama_Samiego lucyna79 ..30...Przemyśl....10 lat....Olivia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynko nie znam Marcina Sz. :) ja mieszkam w Rybniku ponad 4 lata wcześniej w Wodzisławiu Śl. mieszkałam więc więcej osób znam z Wodzisławia :) DLA WSZYSTKICH PCOSOWICZEK :D **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem ci że nie narzekam :) napewno lepiej niż w Wodzisławiu bo tam to asfald na noc zwijają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiana, Becia, Repecia dzieki dziewuszki za odpowiedź przesyłam wam Życzenia świąteczne :):):):):):):):) ◊............,-.,-. (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ◊............(..(..( ◊.............\..)..)._..-.._ ◊............__)/.,','.......`. ◊..........,".....`......,--...`. ◊........,"...@.........'....`...\ ◊.......(Y.............(...........;''. ◊........`--.____,.....\..........,..; ◊........((_.,----'.,---'......_,'_,' ◊............(((_,-.(((______,-' Wielkiej Nocy czas nadchodzi, Cały dzień się każdy głodzi. By móc jutro o poranku Siąść za stołem przyśniadanku. Zjeść kosz cały z jajeczkami, Zającami i kaczkami. A już następnego ranka Wiadrem wody zlać baranka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam wczoraj zobaczyć mojego skarba pięknego:)Malutka jest boska!!!!I nie wygląda jak noworodek tylko jak 3-miesięczny niemowlak:)Grubiutka jak nie wiem. Ale to przez cukrzycę siostry taki wymuszony wzrost. W każdym razie ciocia szczęsliwa:D:D:D Życzę wsystkim kochanym babeczkom na topiku Wesołych Świąt, i tego żeby zmartwychwstały Chrystus obdarzył nas błogosławieństwem, wiarą i optymizmem na dalszy czas naszych zmagań, jakie by one nie były. Wyjeżdźam i nie będę miała możliwości do Was zajrzeć kochane, \"spotkamy\" się po świętach:D Całuski dla wszystkich👄!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........24.......Konin..........10..............?< br /> nanetka84....24......Rybnik........11.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Beccia..........28....Bielawa...........ponad rok.........brak justjola.........33...Jasło..............?......... zabka11.........25........ok.Krakowa..........2 lat Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... 35tc..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin.......4miesiączki.... ... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 ,5roku...........Wiktor mama_Samiego lucyna79 ..30...Przemyśl....10 lat....Olivia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
Wszystkim zycze zdrowych i pogodny swiat.Duzo usmiechu i spelnienia marzen :) do doktorka po swietach smigam z wynikami i z tym cholerstwem co mnie dopadlo.... a teraz do kucharzenia pora wrocic.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×