Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Hej dzeiwczynki mało sie odzywam, bo roboty full nie wysłałam jeszcze sprawozdań, a jak wracam do domu to jestem skonana i o włączaniu kompa mowy nie ma. Chce mi się spać. Samuel przeziębiony, więc śpię w drugim pokoju na kanapie żeby się nie zarazić. nie wiem czy to coś da - zawsze łapiemy od siebie. Fafforku, bardzo mi przykro z powodu mamy, nie poddawajcie się. Vendeta - źle mi się kojarzy - to przecież rodzaj zemsty. Sugerowałambym może jakieś słowa kojarzące się z wycieczka, relaksem, przygodą typu: Eskapada, Vojage (jak pisownia dowolna). Co do metforniny - hym ja mam niepotrzebną - mnie lekarka wypisała, zdążyłam wykupić, ale nie zdążyłam wziąć Poza tym mam clo . Nie są to drogie leki - ale dam jak kto będzie chciał, bo mnie teraz się nie przydadzą. Pozdrawiam wszystkie dziołszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
ja tez chetnie oddam clo mam 2 opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Surfi jak to zrobiłam zupełnie inaczej niz te Wasze diety o których tu czytam tzn nie mozna nie jesc chleba czy karzy czy ziemnieków ja jadłam i jem wszystko tyko w okreslonych porcjach i są pewne zasady których nie wolno pod żadnym pozorem łamac ale duzo by pisac. jak będziecie zinteresowane to Wam napisze i wrzuce cała diete na forum ja leczyłam sie z dietetykiem i poskutkowało pewne nawyki tej diety mam do dzis........ Kiedys odchodzałam sie taka metoda jak Wy i na krótka mete... tzn wiecej przybrałam po jej zakończeniu i w bardzo szybkim tempie niz wazyłam przed dieta i w taki sposób sie utuczyłam do ruzmiarów jakie widziałas..... Sarah 28 Surfi ma racje ja tez miałam wyniki krzywej cukrowej i insuliny wporzo a mimo wszystko przepisała mi metformax i brałam ja coprawda chyba ze 3 tygodnie bo jak zaszłam w ciaze to powolutku odstawiłam na jej wskazanie.A metformax jest dobry na ulotce jego pisze ze m. in. łaczy komórki odpowiada za za łatwiejszy metabolizm co m. in powoduje chudniecie ale pomaga w łaczeniu sie jakos komórek co ułatwia zapłodnienie i rozwój i zagnieżdzenie i takie tam . mi to ten lek proponowała nawt moja dietetyczka zeby go brac ale najpierw zleciła badania insulina krzywa cukrowa ale jak wyszły dobre to powieadziała żeby i tak brac ten lek bo właściwie przepisała mi go moja gin. takze mysle ze warto ja tez mam na zbyciu dwa opakowania metmorfiny tzw 500 i ja przy dobrych wynikach brałam 2 razy dzienni tylko po pół tabletki.... jak chcesz to słuze pomoca.... dla reszty pozdriwionka i miłego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fafoek trzymaj sie kochana wiem co przezywasz bo mój mąż też mial raka ale wyszedł z tego :) dzisiaejsza medyceyna jest na bardzo wysokim poziomie pamietaj o modlitwie bo wiara czyni cuda o diecie nie mysle wiadomo- zreszta dalej nic nie przytyłam i dobrze aha mam pregnyl jkby ktos potrzebowował ale tylko 1/3 opkowania buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
mam tez opakowanie luteiny podjęzykowej oddam gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi75
Witam wszystkie w ten pochmurny dzień. Wpadłam sie tylko przywitać,ciągle w pracy mam kupę roboty i nie wiem kiedy będzie luźniej, ale zawsze tak jest na koniec roku podatkowego. Powinnam już sie przyzwyczaić. Fafforek przykro mi, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na usg - prywatnie, państwowe które mi zrobili było beznadziejne, facetowi tak się śpieszyło do domu (byłam jedyna pacjentką na ten dzień), że poświęcił mi aż 3 minuty, zmierzył wszystko na odczep się.... i jak się potem doczytałam na tych \"wynikach\" to mi wyszło że głowa małego jest o ponad 4 tygodnie do przodu od reszty ciała.... trochę niepokojące, nie uważacie? powinien ten konował albo zmierzyć jeszcze raz albo chociaż cokolwiek powiedzieć :/ więc dzisiaj poszłam do prywatnego lekarza do którego chodzę i ten mierzył i mierzył bo się mały nie chciał pokazać za dobrze, i jak mu nie wychodziło to mierzył do skutku - w sumie trwało to ponad kwadrans.... i wyniki ok.... owszem główka nie jest jak łepek od szpilki ale raptem o kilka dni większa od reszty... więc się trochę uspokoiłam..... ile to nerwów taki konował potrafi popsuć człowiekowi.... eh...... pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za dietę :) mi na razie nadal nic nie przybyło :) całe szczęście :) - 35 tc ale potem pewnie do was dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi75
Chętnie nabyłabym metformax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Agnieszko!! i Mamo Samiego!!!! Mam do Was ogromna prosbe... Czy moglabym od Was te Metformine odkupic?? Moj lekarz rodzinny uwaza ze tego nie potrzebuje a bez jego recepty nie mam szans TU inaczej tego zdobyc. Bo ginekolozka uwaza ze powinnam to brac ale TU lekarze ginekologdzy tego nie moga wypisywac. I kolo sie zamyka... Czy moglybyscie mi to odsprzedac??ß Oczywiscie zrobie Wam przelew na konto natychmisat! Tylko jesli sie zgodzicie, dajcie namiary i podajcie cene!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamccia83
Witam Was!!!! u mnie nic ciekawego właśnie skonczylam mi sie @ i zaczynamy kolejne staranka.....dietka cały czas w toku....staram sie jak moge ale czasami niewychodzi.....mam słaba wole.....a jak tam u Was dziewczuszki wtrzymujecie w postanowieniach....? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
A jesli chodzi o tabletki ktore mamy na zbyciu to ja mam Zelixe 15 mg - 2 blaszki, czyli 20 szt. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie przesadzajcie z tymi lekami!!!!! branie tych tabsow nie jest obojetne dla organizmu :/ chcecie sobie zrobic krzywde??? skoro lekarz nie zapisal wam recepty to widocznie nie powinnyscie brac tych srodkow :/ Pierniczku mam racje prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Choineczko... ale widzisz moja ginekolog mi to zaleca... a ze tutejszy domowy ma swoje racje to co poradzic... zreszta ja nie biore zadnych lekow wiec mysle ze po konsultacji i ustaleniu z ginekologiem dawki, bede mogla spokojnie te metforminke lykac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja dieta dostala w leb i mowie to uczciwie... zaczynam od poniedzialku na nowo... tym razem bez numerow... Aha i zastrzeglam sobie nicka wiec juz nie bede pomaranczowa:) Buzialki dla ALL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Sarah 28 ok moge ci przesłac ta motmorfinke zobacze gdzie ja mam i ile jest wybrane aha i jeszcze jedno nie wiem za ile ja kupiłam poszukam paragonu powinnam go miec a jak nie to spytam w aptece Boze tylko nie chciałabym sie przyczynic do jakiejs biedy z powodu tych leków dla ciebie ale mi 2 gnów i dietetyk kazał brac choc wyniki były dobre... a u Ciebie jak z wynikami badan no i dawkowanie trzeba jakos ustali c najlepiej z lekarzem tylko sie dziwie czemu Twoja gin skoro ci to zaleca nie przepisała Ci tego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Jestem za choineczką nie można tak sobie leków brać...ja cały czas biorę clo które zapisuje mi moja endo... no chyba ze ktoś ma zapisane;) na receptę i chce taniej kupić;) choineczko ja też już rzygam tymi zaliczeniami egzaminami pierdołami wrrrrrrrrr niech to się skończy olałam to już.... jutro się nie ucze mam w dupie;) niech się gromy sypią w sobotę;) wiecie co mój okres trwał jeden dzień a teraz ledwo kapie......i co ja mam sobie myśleć...czy to nie może być wreszcie normalnie.....i to po clo takie krókie krwawienie mi się nie zdarzyło.a może to normalne ciąże wykluczam absolutnie bo tempka spadła i jednak jeden dzień teoche mnie zalewało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki Dieta trwa i nawet niezle mi idze. Głodna nie chodze, ale to pewnie dlatego że dopadło mnie chorubsko i nie mam apetytu. Co do odchudzania to pewnie dobrze bo przyzwyczaje sie do mniejszych porcji i jak wyzdrowieje nie bede na głodzie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja. Czy jedzenie niewielkiej ilości budyniu przy tej diecie jest dozwolone? Oczywiście na chudym mleczku i bez cukru tylko słodzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie kolezanki... powiem Wam jako chemik... slodziki to SYF!!!!!!!!!!!!!!! lepiej uzywac odrobine cukru... niz truc sie aspartamem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu Choineczka ma racje. Nawet jak mialam cukrzyce w ciazy nie jadlam slodzika. wole napic sie herbatki z pol lyzeczka cukru ( jako snie lubie gorzkiej) niz ze slodzikiem. skodzik ma taki cierpki smak. Agnieszko, ciesze sie ze schudlas, aczkowliek sadze ze twoja dieta nie jest jedyna sluszna na swiecie i jestes pierwsza ktora twierdzi, ze biale pieczywo to sobie mozna jesc..tez bylam u dietetyka w ciazy bo mialam cukrzyce i doskonale wiem, co mozna przy diecie niskoweglowadonowej. Dostalam dokladne wytyczne co i jak. Dlaczego twierdzisz ze nasza dieta jest zla? Nie nastawiam sie na szybka utrate kilogramow, maks 1 kg na tydzien, wiec nie jest to glodowka. A z tego co wiem, to glownie przy glodowkach i dietach ponizej 100 kal nastepuje efekt jojo. Wszystko mozna jesc tylko z umiarem. Szklanka budyniu z cukrem z racji tego ze zawiera make, mleko i cukier to jest jak obiad jesli chodzi o punkty glikemiczne. Wiec nie jest to najlepszy deserek dla nas. Lepiej zjesc swieze owoce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamiast tego budyniu proponuje kakao na chudym mleku albo kisiel jak juz cie tak przytnie na słodkie..u mnie też dobrze :) ppoczekajcie az mnie chwyci głód okresowy;):0:) dzis o malo nie zgrzeszyłam bo dzieci w świetlicy zawsze dostają batoniki na podwieczorek kobiety jak ja widze te kartony snikersow 3 bitow, prinncesek, lionow, marsow, knopersow, kinder bueno itd to sie normalnie trzęsę;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hejka:) Eeeeeeee pisalam i sie nie wyslalo i juz mi sie nie chce!:P Chcialam sie tylko przywitac;)🖐️ Tak sie tylko zastanawiam co tam u was slychac?! ciekawe co u Pierniczka nie odzywa sie?:( Patianko skoro mowisz ze ciaza na bank wykluczona to nie wiem co z tym twoim zdechlym okresem, moze to jest tak ze przy dlugim braniu clo, ta sluzowka juz tak bardzo nie narasta i nie ma co sie zluszczac(przeciez clo uposledza endometrium),a moze nie mialas owulki w tym miesiacu?a moze to tylko tak?!:P ile cykli bralas clo? Ja popieram zdanie dzieczyn co do lekow, nie ma co brac ich na wlasna reke bo wiecej szkody zona sobie narobic niz pozytku!to ze ogolnie przy pco a wskazane to fakt! ale to lekarz musi zdecydowac w jakiej dawce i jak musimy je brac!Saro wezmiesz 500 mg a moze powinnas brac np. od razu 850 i efektu nie bedzie a bedziesz myslec ze lek na Ciebie nie dziala...no nie wiem ja bym sie wstrzymala do poworotu do Polski;)zreszta ile tych opakowan dziewczyny i wysla kilka opakowana a pozniej co, przerwiesz kuracje troche glupio jakos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara, ja swoje 2 opakowania metformaxu 500 płaciłam grosze bo były na zniżkę wiec wyśle gratis (niech sie nie marnują). Tylko napisz mi maila z twoim adresem. Jeśli ginekolog ci kazala brać to znaczy że możesz brać dopytaj ją tylko w jakich dawkach. Chyba ze jej powiesz ze rodzinny nie chce ci przepisać bo nie masz cukrzycy i przez to zmusisz ją do wystawienia ci recepty, ale i tak ci wyśle, bo bym musiała wyrzucić a nie lubie zaśmiecać środowiska. Jakieś takie mam myślenie ekologiczne i w domu jest 6 koszy na śmieci do segregacji. Dziewczyny studiujące - nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę. To było coś nocki nad ksiązkami, skryptami i programami, i ta wszechobecna matematyka - kochałam tę poezję liczb i figur, eh. Stare dobre czasy. Kuple ze studiów i drzemanie na wykładach. Wiecie co moje życie to wegetacja - od rana praca, a po pracy, obiadek i taka zmęczona jestem ze zaraz ide spać. A jak wstaje to czytam bajkę Samiemu, śpiewam kołysnkę i sama myję sie i idę spać. Jestem permamentnie zmęczona, wogóle nie bawię sie z synem, nie gotuje, nie sprzatam, nie prasuje. Matko co ze mnie za matka i żona. CZuję sie strasznie. Długo tak już nie pociągnę. Z drugiej strony potrzebuję pracy. Cholera nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
jak dopada mnie takie ogromne przeciążenie to zmykam na tydzien urlopku zawsze udaje mi sie wyszperac dobrą oferte za psie pieniądze i mam czas dla siebie, regeneruje sie, ładuje baterie wtedy leże opalam sie i nie che mi sie nawet gazety czytac polecem, jak tylko mozesz to zbawiennie dziala ja wrócilam 18 grudnia z egiptu opalona i zrelaksowana na pół roku mi wystarczy a jechalam za male pieniądze a praca.......... mnie by jej brakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
wczoraj rozpoczęłam intensywne staranka po odstawieniu leków trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko clo bralam 4 miechy przed wakacjami potem mialam przerwe 2 miechy i znowu biore 4 miechy ostatnie mam dawki e tym miesiacu potem jade na wizyte i pewnie trzeb abedzie test penetracji powtorzyc a wydaje mi sie ze mialam owulke w tym miesiacu bo mnie jajnik bolal dokladnie w polowie to moj chlop pewnie i jego wojsko tez daje o sobie znac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babeczki!! Mamo Samiego: Maila wlasnie do Ciebie wyslalam, bardzo Ci dziekuje, znow zaczynam wierzyc ze bedzie lepiej... Ja tez segreguje smiecie, wiec nie tylko Ty masz kilka koszow na smieci hihihi no ale tu kazdy ma taki obowiazek wiec wszyscy smieci segreguja. Wydaje mi sie, ze mnie troche zle zrozumialyscie drogie kolezanki!!! Ja naleze do grona osob, ktore sa przeciwne samowolnemu stosowaniu lekow jakichkolwiek. Moja ginekolog uwaza ze powinnam brac metformine i wyslala mnie po nia do lekarza rodzinnego bo ona uwaza ze lekow przeciwcukrzycowych wedle tutejszych przepisow jej nie wolno wypisac. No a moj lekarz rodzinny uznal ze skoro nie mam cukrzycy to nie musze tego brac i kolo sie zamknelo. Tak ze jak bede miala metformax to dawke ustale z moja ginekolozka bo sama za nic bym tego nie tknela... Pozdrawiam Was wszystkie w ten mokry i deszczowy dzien... aczkolwiek jest piatek i humorek mi dopisuje:) Buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Kilka wskazówek odnosnie diety i nie sa przemadrzałe mleko powinno sie pic 1,5 do 2 % a nie o,o% badź o,5% bo w takim mleku nic nie ma ani odpowiednich ilosci wapnia ani innych cennych rzeczy firma nie jest wazna licza sie procenty kazde mleko o tym samym procencie z napisem uht ma taka sama wartośc odzywcza a co do białego pieczywa Surfi nigdy nie powiedziałam ze należy go jeść wręcz przeciwnie nie wolno go jesc ale tez nie mozna jesć chleba w składzie majacego wszelkiego rodzaju słód, miód karmel itp a najgorsze sa pumpernikle, pieczywo jakie ja jadłam to na naturalnym zakwasie razowe lu z drożdzami solą i maka zytnia lub przenna z zytnia, żadnych płatków kukurydzianych tylko owsiane lub zbozowe jedynym grzechem od czasu do czasu była frutina, Co do słodzika jest gorszy niz cukier to racja lepszy cukier niz słodzik,a najlepszy jest trzcinowy jezeli juz trzeba cos dosłodzic albo miód ale prawdziwy.... Nie chciałabym nikogo pouczac ale czytając co pisza dziewczyny maja marne szanse na prawdziwe efekty.......... przez wzglad na to co jedza ja przez pół roku nie zjadłam nawet grama cukru, zadnych słodyczy pizzy fast foodów nic a owoce jadłam 2 dziennie lub 2 szklanki soku zamiast owoców ale 1005 bez cukru... no i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :):)::):):) Dzionek za dzionkiem leci.....a moja waga w miejscu:( ***Agnieszka0212-81 ---BRAVO !:) ***patiana-kupuj łyzwy bo zima wraca od niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, no to cie nie zrozumialam, a ty nie zrowumialas mnie. Ja pije mleko 2%, jak nie ma to 1% , bo 0% dla mnie to woda zabarwiona na bialo, wogole nie smakuje jak mleko. Co do chlebka to ja wiem, przerabialam i testowalam sama na sobie co sluzy a co nie. Wszystkie platki maja wysoki indeks glikemiczny, a to nie jest dobre. Oczywiscie ze soki to bez cukru. Maja dosc slodkosci z owocow. :) Dzis z braku laku zjadlam mala buleczka z ciemnego pieczywa , ale tylko z maslem. Pierwsze pieczywko od poniedzialku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×