Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

hej laseczki agnieszka gratuluje wytrwałości pol roku bez slodkiego moja dietka ok nie jem słodyczy kawy herbaty nigdy nie słodziłam tylko to kakao czasem sobie wypije;) \\ od poniedziałku zacznę ćwiczyć 4 razy w tygodniu po 40 min rowerek i steper;);) aga myśle ze jak dziewczyny chcą schudnąć mało to takie grzeszki im nie zaszkodzą tyle że naprawdę niech to będzie nie tak częste;) :0:) taka jestem mądra a ciekawe ile ja wytrzymam zwłaszcza że w pracy taka pokusa;) a się dziś ucieszyłam bo w czerwcu jadę za free na 3 dniową wycieczkę do zakopca (nauczyciel ma czasem fajnie;);) ) jadę bez mojego chłopa bo robimy sob ie wieczór panieński przy okazji;);) lucynka u nas o zimie a ni widu ani słychu tylko błotko błotko i żadnych zimowych prognoz nie widziałam yyyyyyyy jutro mam ciężki dzień i od razu będe wiedzieć czy mam pozaliczane i pozdawane ....;( ale mam cykora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Surfi masz racje z tym zrozumieniem ale widac ze nie wszystkie dziewczyny o tym wiedzą wiec teraz juz maja szanse to zmienic:) a co do mnie Lucynko i Patianko jak dacie maila to wysle Wam moja metamorfozę po odchudzeniu tak jak zrobiłam to Surfi tylko potrzebuje maile oczywiscie jak macie ochotkę Lece juz do domku dzidzia strasznie kopie dzis troszke miałam nerwówke dzisiaj kłotnia z męzem az dziwnie sie czuje.... nie moga opasć emocje jeszcze choc przeprosiny były ale jakos sie roztroiłam strasznie.... ach musze odespać do poniedziałku i miłego ŁIKĘTU:) he he....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdalam korozje :D na 4,5... wiec calkiem niezle... ehhhhh Dzisiaj byla u mnie kolezanka z 1,5 miesiecznym synkiem... Bosheeeee jaki on cudny :] przykleil sie do mnie i spal :D wiadomo... u cioci najlepiej!!! hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamccia83
choineczko gratuluje!!!!!!!!a moge wiedziec co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamccia83
Super kierunek...... ja kocham chemie....zwłaszcza laborki.....:) ale pracy po moim kierunku nieznalazlam ......moze w przyszłosci mi sie poszczesci.....jeszcze raz gratuluje zdanego egzaminu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Pogoda dramat! Miałam plany na weekend wyjazd w Bieszczady na wyścig husky ale nici z tego bo odwilz na maxa:( ***Agnieszka-jasne dawaj fotki ! Kogos mi brakuje na n-k?? Na pewno Ciebei Agnieszka ,Kamccia dajcie jakies namiary:) a dieta kurde! szkoda słów.Fakt ze cwicze ale cały tydzien przetrwałam bez pieczywa a wcoraj nadrobiłam-cholera jasna:(jade do sanatorium tylko jeszcze nie wiem gdzie? A miałam sie Was spytac jaka kawe pijecie bo mi ost.zadna nie podchodzi wszystkie na jedno kopyto! wysłalam w tym tyg 8 CV i zero .zero nic ! ech! co tu robi? na studia za pozno a po samym ogólniaku to pewnie zaproponuja mi mycie podłog np.w szpitalu::(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nie ma na NK klasie zadna z Was i ja tez nie mam zadnej. :( Jesli ktoras by chciala, piszcie do mnie na maila tylko podawajcie tez nicki zebym wiedziala ktora jest ktora:) Cos forum ucichlo... Nie spac mi tu tylko wstawac!! Sobota! Szkoda czas marnowac na spanie hihihi Buzialki dla Was moje kochane babulce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmka26
Witajcie... jestem tu nowa i korzystam z możliwości dołączenia do Was, tak od wczoraj mam pcos a właściwie to od dawna ale nie wiedziałam o tym.. gdy odstawiłam tabletki antykoncepcyjne w lipcu to myślałam, że już niedługo będę mamą mijały miesiące a nadzieja malała, okres czasmi się spóźniał itd a ja robiłam test i nic... zbadałam hormony i już wiem co mi jest, a właściwie to ciężko się żyje ze świadomością takich dolegliwości czy chorobą, sama nie wiem jak to nazwać. mam pytanie czy któraś z Was stosuje SIOFOR 500 bo ciekawa jestem efektów??? mam również zalecenie stosowania diety 1200kcal takiej jak dla cukrzyków 2 grupy... a i podam jeszcze wniki FSH 6,0 a LH 17,6 ...może któraś z was miała podobne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wtorku na diecie niskoweglowodanowej i chyba bede musiała przejść na inna, bo ta nie bardzo mi służy. Siofor dość mocno obniża mi poziom cukru we krwi, a do tego jeszcze niejedzenie weglowodanów. Dzisiajszy poranek był straszny miałam tak niski cukier że nie umiałam ustać na nogach, siódme poty na mnie wyszły, ciemno przed oczami. Zjadłam szybko łyżeczke moidu i zaczeło mi sie polepszać. Śniadanko miałam dzisiaj na słodko żeby mi sie polepszyło. Kiedyś stosowałam diete 1200 kalorii. Troche z tym kłopotu bo trzeba wszystko (przynajmniej na poczatku) ważyć, ale chyba sie przerzuce. Tak wogóle to przedemna same imprezki nie wiem jak dam rade. Może macie jakieś sposoby za wytrzymanie na imprezce np bez ruszenia ciach :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Irmka 25: Witam na forum, fajnie ze do nas dolaczylas. Tu wiele osob ma kuracje Sioforem czyli metformina lub mialo w przeszlosci wiec na pewno sporo sie dowiesz na ten temat. Ja tez chyba rozpoczne ta kuracje bo moja ginekolog zalecila mi to oimimo ze nie mam cukrzycy. Nie martw sie, jestesmy tu po to by sie wspierac i kazda z nas doczeka sie fasolinki w brzusiu. W miare jak z nami bedziesz pisac, zobaczysz ile z nas zaszlo w ciaze pomimo PCO! pozdrawiam serdecznie:)) Kasia 29 No impreza to silna pokusa. Hmm.. ja nie przepadam za slodkosciami wiec nie mam problemu z zasady aby ich uniknac. Ale na Twoim miejscu na imprezie staralabym sie zjesc jakis owoc kiedy inni beda zjadac niezdrowe ciasta i w tym czasie pomysl sobie ze niebawem na stole znajda sie lepsze smakolyki. Ja na imprezach zawsze staram sie nie jesc pieczywa, jesc salatki, ogorki, pomidorki i wszystko co ma malo kalorii. Trzymam kciuki! Buziol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamccia83
******** choineczko skończyłam inżynierię ochrony środowiska...... dietka jakoś idzie ciężko jest ale się staram czasami se pofolguje ale później zjem mniej.....moja teściowa powiedziała mi ze najlepsza dieta to jeść posiłek jeść polowe mniej i ostatni o 18 ona schudła 30 kg tak wygląda lepiej odemnie teraz, a jest starsza.....nie próbuje czy to działa bo wole Wasza dietkę.....:) A jak tam u Was kobitki.....? Możecie mi powiedzieć czy wogóle można jest chleb,bułki. ryż, makaron,jogurty dietetyczne? Ja tez niemam nikogo z Was na nk mozecie przesłac mi namiary na maila, bylabym Wam bardzo wdzieczna.... buziaki dla Was babolce abyśmy wytrwały!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IRMKA26 !!!!!! -witam:) Co do Twojego pytania o siofor to niestety Ci nie odpowiem ale znając resztę paki to zaraz Cie tu zasypia informacjami:):) ech!własnie wcinam paluszki i wcale nie mam dołla :) taka pogoda ze tylko otworzyc butelke wina i(tak zrobie)włącze tv i będę sobie lezała jak kłoda:) a co mi tam!:)mam @ więc nie ćwicze:) mam tzw.lenia dziś-tra la la la la la la:):):):)\":):):):):):):):):):):):):):):):):) mam lenia :):):):):)):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Fafforek je również bardzo współczuję i podpisuję się pod NADZIEJĄ obiema rękami... Nickosia, YAZ to inna nazwa Yasminelle - tabletek antykoncepcyjnych. Sarah28, z tą metforminą chodzi o to, że jej efekty widać najwcześniej po 3 miesiącach, bo równanie hormonów trochę trwa. Żebyś nie przerywałam kuracji w połowie drogi. Meggi, a po co Ci metformax? Irmka 26, a o jakie efekty Ci chodzi? Przywrócenie owulki czy chudnięcie? Kiedy były robione badania, w którym dniu cyklu? Stosunek jest ponad 2 czyli PCOS, a niewiadomo czy nie coś innego. Porównywanie wyników nie ma sensu, bo każda z nas jest inna. Istotne czy miałam robioną krzywą cukrową i insulinową, żeby wiedzieć jak Twoja gospodarka węglowodanowa. Kasia29, to może masz cukrzycę? W ulotce jest wyrażnie napisane, że metformina nie powoduje spadku cukru u osób z prawidłowym jego poziomem. Ważne także, żeby przy jej pzyjmowaniu się nie głodzić czyli przyjmować nie mniej niż 800-1000 kcal. U mnie jakoś idzie. Studia się ciągną jak flaki z olejem. Rzygać mi się już chce. Z T. próbujemy coś łatać - zobaczymy co z tego wyjdzie. Test ciążowy negatywny, a @ niet. Jestem w 30 d.c. i nie mam rzadnych objawów, że się zbliża. Może dlatego, że biorę olej z wiesiołka na ból piersi i skutkuje. Czekam jeszcze 10 dni i biorę Luteinę... Nareszcie się ciepło robi :) Oby już na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczku: Fajnie ze sie zameldowalas na NK:) Juz wyslalam Ci zaproszenie. Jesli chodzi o Metformine to wiem, ze trzeba ja stosowac dluzej. Bede pod kontrola ginekolozki wiec albo ona sie z moim lekarzem domowym skontaktuje albo niech robi potem co chce. Jakis sposob znajdzie jesli Metformina bedzie na moje wyniki dobrze dzialac IKobitki mam Pierniczka na NK i jesli chcialybyscie tez sie na mojej NK znalezc to piszcie do mnie na maila i dawajcie namiarki to zaraz powysylam zaproszenia:) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mnie jeszcze nie ma na naszej klasie to niech się zgłasza zaraz wyślę namiary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamccia83
hejka:) ja mam na nk tylko Lucynke i choineczke.....patianko, pierniczku i reszta dziewczyn mogłybyście wysłać mi na maila swoje namiary....bardzo bym chciała mieć Was tez na nk......ja tam u was mija niedzielne lenistwo? bo mi sie kompletnie nic niechce....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nIkulka
czy kktoras z was leczy sie moze u doktora tomasza milewicza z krakowa ,jest on ginekologiem endokrynolologiem,przyjmuje na ul sadowej ?jezeli tak to czy jest zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamccia juz masz namiar na NK na mnie info ci wysłałam:) wiecie co mój chłop bezkarnie się wyśmiewa z naszych nickow ale z niego świnia zlinczować go? ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamccia83
dzięki patianko już wysłałam ci zaproszenie na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×