Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

heheheh pierniczku :) dokładnie dobry przykład;)) doda hheheh wersja mniej skandaliczna;) nati juz ci info posłałam na poczte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko a cycki to też mam małe cyck któe giną na tle mojej dupy;);) ...ale dodzia też ma sztuczne;);) niech ją szlag trafi;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cycki też mam mniejsze ale mam zajebisty tyłek :) Mnie kiedyś wyszła na jajniku dodatkowa torbiel o echogeniczności endomerioidalnej. Na endo moga także wskazywać podwyższone wartości markera nowotworowego dla raka jajnika czyli CA125. No i klasyka czyli bóle przy stosunku, ból występujący przed @ i nasilający się wraz z jej trwaniem, krwawienia z odbytu czasem, macica utwierdzona w tyłozgięciu, zrosty, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko a jakie masz teraz włosy długie czy krótkie bo z tymi krótkimi wyglądasz jak 18 - stka aż bije młodość po oczach;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIECIE MY TO POWINNYŚMY SIĘ KIEDYŚ SPOTKAĆ;););););) JESTEM CHĘTNA;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się robi minkę z językiem kto mnie oświeci bo nie doszłam do tego jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Patianko:D:D:D:D bo ja mloda dupa jestem:D zaraz mi stuknie 24 a mnie o dowod pytaja:P teraz jak przytylam kilka kg to juz powazniej wygladam:P a teraz mam srednio dluge wloski... moze poprosze mojego zeby zrobil mi zdjecie to wkleje nowe;) No ja tezz checia bym sie spotkala;) ale bysmy pochlaly:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Pati:D robisz : i P :+P =:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Masz masz Pierniczku na pewno... mam imie na U.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha już nie chciałam mówić o tym chlaniu ale też mi chodziło po głowie;);) Pamiętam kiedyś Lucynka nas zapraszała:);););) ale jakby się jej tyle bab na głowe zwaliło to cienko ją widzę;);) :P : +P ciekawe czy ta minka wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Aha to mnie troche uspokoilas z tymi objawami...ja mam bole przed @ ale to tak ze 2-3 dni przed- myse ze tk ma chyba wiekszosc kobiet, ale juz 2 dnia ustaja...a jak mozna poznac zrosty?!?! kurcze alez Ty madra jestes:) Zastanawiam sie nad tym badaniem CA 125 moze orientujesz sie ile ono kosztuje?! Ja to mam malutkie peirsiaka:(taka baba ze mnie a cyckow brak:P za to biderek mi natura nie poskapila, moj facior si smieje ze bede dzieci rodzic w minute osiem...:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Wytropilam Lucynke;) o kurcze ale dzaga:D no no i ona jest niby gruba:O o mako rece mi opadaja...Dziewczyny opamietajcie sie wygladacie superowo!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądra, niemądra ... jak się dowiedziałam to duuuużo czytałam w mądrych książkach. Ile? Nie pamiętam od 25 do 50 zł jak sądzę. No faktycznie Cię mam Repetko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka to jest babka z klasą bardzo atrakcyjna :):):) ja już ją dawno wytropiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko: Nie mam Cie na Nk wiec jesli chcialabys to poslij mi namiarki na maila:) Buziolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cycow ktoras nie chce, mam w nadmiarze jeden rozmiar ;) Albo na razie nie, bo calkiem nieksztaltna zostane, tylko brzuch by wtedy sterczal, a tak to go troche cyce zaslaniaja :P Dziewczyny, ja sobie zartuje, ale tak naprawde to wy wszystkie sliczne jestescie, nawet jak ktoras ma za duzo, czy za malo tu i tam to ma sliczna buzie, a jeszcze lepszy charakter. Bo wszystkie jestescie SUPPPERRR!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi dawaj dawaj cyca ja chce!!!:) też uważam że jesteście super i chętnie bym się spotkała kiedyś:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ooooo widze koleczko wzajemniej adoracji mamy:D:D:D Moje aktualne zdjecie to te ostatnie jak jestem na plazy w bikini i takiej bluzeczce mozna zauwazc ze juz mnie ciut wiecej i pryszcze na dekolcie:P wczesniej bralalam antyki i cere mialam jak laleczka a teraz mi rogi rosna bo nie nazwalabym tego pryszczami:P:P:P;) Dziewczynki bo Pcotki sa SUPER:):D:D:D jestesmy kobietami z jajami wiec i mamy charakterek i ladne buziolki;) hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Surfi a cycem mozesz sie podzielic chetnie wezme:P ja to bym chciala zobaczyc jakie bede miala cyce jak bede w ciazy:D:D:D mam nadzieje ze zobacze, kiedys;)...hihihihi ojej mamie to o 4 numery urosly!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko, ale tam na plazy to plaska nie jestes ;) Mi nie urosly nic w ciazy. troche jak karmilam, ale wrocily do stanu przedciazowego. Tylko ogolnie duze sa. I ciezkie :o A spotkanie chetnie, tylko nie wiem jak to zorganizuje z Ninka. Bo w dalekie podroze to ona sie nadaje, a poki co to tylko mama do wszytkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Surfi z ta plaskoscia to mnie ubawialas:D nie mowilam ze jestem plaska tylkoze mam male:P zreszta!!! teraz te stroj kapielowe to sa bardzo sprytne!niby bikini a usztywniana miseczka z push upem;)hihihi to i wypchnie co trzeba;) a ta bluzeczka to juz w ogole jest super optycznie powieksza cyc o 2 numery;) Oj to mowisz ze Ci nie urosly w ciazy:(...a myslalam ze kazdej kobietce rosna:P Ja mysle ze sie kiedys spotkamy, wiadomo ze nie wszytskie ale w wiekszosci;)najleppiej latem jakies ognicho albo mega grilla zrobic i bysmy ze swoimi facetami mogly przyjechac;) albo bez lepiej bo wiadomo ze jak faceci sa to tak naturalnie o wszytskim sie nie pogada:D hihihi ale pewnie ciezko to by bylo zorganizowac w ogole...:( Surfi a Ty kiedy wracasz do PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i ja jestem :) U mnie -1 kg :) dobre i tyle :P Mam znowu dołka :( ale to przez dietke bo jak czlowiek glodny to zły ;) Prawdopodobnie pójdę do pracy, ale mam ogromny dylemat moze dacie jakas rade. Otoz zamierzam otworzyc wlasna dzialanosc na ktora dostane dofinnswoanie i rowniez staralam sie o prace i teraz praca prawie juz jest (czekamy na pieniadze) a co z dzialanoscia??? Problem w tym cy zaczac pracowac w urzedzie 8 h panstwowo miec fajna posadke i niska pensje ;) czy raczej otwierac cos swojego mimo doby kryzysu??? Jednak na swoim to na swoim??!!! Mam doslownie kilka dni na podjecie decyzji. Ostatnio zaczełam sie dusic te guzki ktore mam na tarczycy widocznie sie powiekszyly bo czuc je b ardzo az uciskaja mi tam na cos :( czeka mnie operacja :( teraz praca, ,,, duzo mam na glowie :( A ja przyznam ze Was sobie pooglądalam na nk :) i jak będe miec czas to wysle Wam rowniez swoje namiary :) :) :) jesli chcecie oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 99% w czerwcu bede w PL. Ju Nie musze i nie uzywam zadych push upow. Ani usztywniaczych, ani wypchanych miseczek i wcale nie zlauje ze mi nie urosly po ciazy, juz mam rozmiar DD i o to jedno D za duzo ;) Chociaz wedlug mojego meza jest w sam raz, a mogloby byc wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsiku, ja bym poszla do pracy. A w miedzyczasie probowala rozkrecac swoja dzialalnosc. Jak zacznie dzialac odeszlabym z pracy i tyle. No i dbaj o zdrowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Srfitko :) moje zdrowie ma wiele do zyczenia! Jest coraz gorzej... ale ja mocno wierze ze jak schudne to skoncza sie moje problemy :D i taką myslą zyję 🌼 Ale wiesz nie bedzie łatwo bo i praca i działalnosc pochodzą z jednego źrodla. Musze poprost z czegosc zrezygnowac. Jak zrezygnje z pracy to dadza mi szanse na otwarcie dzialanosci, natomiast jak zrezygnuje z dzialanosci to bede mogla podjąc tylko prace "u kogos" (co mnie przeraza, byc uwiazanym przez 8 h :o ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ca 125 - robiła to badanie w listopadzie i płaciłam 25 zł. Apsiku mam podobne zdanie co Surfitka. Najwiekszy plus ze zgrubniecia to biust. Mam nadzieje że jak schudnie to chociaż cześć mi go zostanie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wiem co mi sie dzieje. Pobolewaja mnie jajniki i tak dziwnie macica ciagnie :o Dziwne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×