Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

O i kolejny chlopczyk na forum :) Gratuluje Agnieszko. A ja mam dietke nadal, ale nie jakas wypasiona, poki co zgubilam 1 kg w tydzien. Jakby tak co tydzien gubic do wiosny waga spadnie ;) Zazdroszcze wam tych studiow. Teraz tak monotonnie jest... repetko, no ciekawie napisalas. :P chcialabym was miec na nk, poki co mam agnieszke. Nie mam repetki i sarah chyba. Musze sprawdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik kasik
zapraszam na chwilke relaksu do sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźcie mi te babe i te jej reklamę mało wszędzie się wjebią za przeproszeniem!!!brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
mikiO masz racje, wiem że czasami przesadzam tak jak wczoraj, no ale poryczałam sobie i dzisiaj poszłam do pracy zapuchnięta jak ropucha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesia, mam nadzieje ze na op.pl bo nie wiem skad misie tlen przyplatal :o Nawet tam skrzynki nie mam. Pytam bo nie dostalam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
dziewczyny mogę się do was przyłączyć -też bym chciała schudnąć/może aż tak bardzo mi nie zależy lubię czasami coś dobrego zjeść albo wypić a przy tym sioforze nie pije już ze dwa miesiące, nawet w sylwestra!!/, tzn lekarz mi kazał a to tak trudnoooo... może z wami będzie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justjola: No pewnie ze mozesz sie przylaczyc! Dopisuj sie szybciutko do tabelki:) surfitko wyslalam Ci moje namiary na NK na maila:) Czekam na zaproszenie od Ciebie:) Pozdrawiam:) Jesli ktoras jeszcze chcialaby mnie miec w gronie swoich znajomych na NK to zapraszam, slijcie mi namiarki na maila:) Jutro kolejny dzien z dietka, mam nadzieje ze pojdzie sprawnie. Pozdrawiam Was serdecznie babulce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz zaprosilam, i widze ze zaakaceptowalas :) Kazdy mile widziany, w grupie razniej :D I nie zalamywac sie, bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko no właśnie ja wysłałam na tlen :( ale już ci wysłałam na op,czekam za zaproszeniem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi75
czesc dziewczyny czy moge z wami tez pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Sarah mój mail agnieszka0212-81@o2.pl I dziekuje za gratulacje oj mąz wpadła w ogromna euforie juz dawno go takiego nie widziałam ....:) a ten błysk w oku czegos takiego chyba nigdy u niego nie widziałam a przynajmniej nie przypominam sobie..... Pozdrowienia dla wszystkich i miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmka26
Witajcie... a ja też bym chciała dołączyć do tej tabelki z odchudzaniem bo teraz ważę 75kg i stawiam na 10kg do zrzucenia... a zaczęłam odchudzanie od 24stycznia... i od tamtej pory biorę sofior... póki co jestem dzielna i nie użyłam ani grama cukru a wcześniej słodziłam dwie łyżeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmka26
biorę siofor500 jeszcze nie pamiętam nazwy stąd źle napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka pamiętasz mnie jeszcze? :) Jak tam Twoja maleńka? Jak wygląda teraz u Ciebie to dziadoskie pco po ciąży? Ja wyszłam za mąż i zaczęliśmy starać się o dziecko :) pierwszy cykl nie udany, czekam na @, może w następnym się uda :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irmka: Skopiuj sobie OSTATNIA tabelke, dopisz sie do niej smialo i wklejaj na forum:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna79
cześć:) Mam Was juz wszystkie-hiphip hurrrrrrrrrraaaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna79
aa co ja taka czerwona????:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Niesia, wyslalam zaproszenie. Markotka, no pewnie ze cie pamietam, nawet widzialam na topiku dla starajacych sie na ciazy i macierzynstwie. Mialam zagadnac czemu do nas nie zagladasz, ale jakos tak glupio. Fajnie ze sie odezwalas, nie fajnie ze sie nie udalo. Ale wierze, ze wkrotce sie uda przeciez :) POpatrz ile u nas ciezarowek ;) Dla poprawy samopoczucia wpisze sobie ten moj kilogram :P Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............15 kg..............od 19.01.09..............0......... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......0......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09...............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............9kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg Patiana..............5kg..............od 16.01.09..............0... kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......2kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................0 dunia26..........10kg..........od16.01.09.........jeszcz e nie właże na wage Irmka............10kg...........od24.01.09.............0 ........... cos dunia i ja biedna dawno sie nie odzywaly, No i ciezarowki tez milcza, basia, mama samiego , hop , hop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki oświadczam wszem i wobec ze zawieszam staranka na miesiac czasu kupilam sobie tero line łykam ten suplement prowadze diete i ćwicze. tak zwany eksperyment postanowiłam zrobić sobie nie spoczne poki nie schudnę 5 kilo najmniej! co do tego suplementu nigdzie się nie doczytałam że by mial zły wpływ na jajniki tyle że jeśli jest się w ciązy to go stosować nie można dlatego wole nie ryzykować a skoro ciągle się nie udaje z tym bobasem to chociarz nastrój sobie poprawie dietą a raczej mam nadzieję jej skutkom:);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka thermo line czy jakoś tak:) chociaż, żeby ale analfabetyzm;);;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!!! wiecie co chyba jakoś mi ta dietka niedzie....:( staram sie jak mogę a po sobie widze ze prawie nic niechudne....:( ja niewiem moze ja robie cos zle.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stwierdzono u mnie cukrzycy, ale tak mi sie dzieje odkad jem siofor że mam bardzo niski cukier. Diety nie zaprzestałam, jak narazie słabo mi sie nie robi, wiec to może było jednorazowe. Waga zmalała, jestem nawet zaskoczona wynikiem, ale nie napisze ile bo nie chce zapeszać. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko ja tez brałam ale tylko działa z ćwiczeniami nie ma co sie oszukiwać ;) nie łamać się kobity z dieta moja waga też nie ruszyła ale to dopiero drugi tydzień cierpliwości !!! chyba tyle umiemy co????? w końcu staramy się o bobasa ( ja wysiadłam z tego pociągu na chwile;) ) ... więc ile w nas jest pokładu cierpliwości.... tego nikt nie wie;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko przyjełam zaproszenie,milo cię poznać :) patianko ty niemasz powodu żeby się odchudzać,wyglądasz olśniewająco i nieprzesadzaj dobrze aż 5 kg to naprawdę dużo jak na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesiu no właśnie aktulanie dupa mi urosła i nie moge się wcisnąć w swoje portki no i sukienka na wesele na ktore ide 21 lutego jest mi bardo ciasna uwierz mi na słowo;( strasznie się z tym czuje:( i doła załapałam takiego że szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............15 kg..............od 19.01.09..............0......... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......0......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09...............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............9kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg Patiana..............5kg..............od 16.01.09..............0... kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......2kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................0 dunia26..........10kg..........od16.01.09.........jeszcz e nie właże na wage Irmka............10kg...........od24.01.09.............0 ........... justjola..........20kg............od 24.01.09.............0.......... ale jak to zrobić ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×