Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emi Ty, Ty, Ty hahaha nie udawaj takiej skromnej hahah chyba musi być z Ciebie niezła jajcara Wypiłam drugą kawkę i zamiast się obudzić to jeszcze głowa mnie zaczęła boleć, ale nie daję się Jakie macie plany na dziś popołudniu lub wieczór? Ja na 18 pazury, teraz chce sobie takie zupełnie króciutkie zrobić żeby ta biała końcówka była jak cieniutki paseczek tak na 2 mm, a wcześniej nie chce iść do domu, bo niech mój niech troszkę sobie przemyśli, już dziś dwa razy dzwonił i myśli, że jak zwykle bedzie ok bo on przeprosił. Także po pracy chyba pójdę na lumpy, potrzebuję koszul do pracy a w sklpeach taka drożyzna, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 jaaa???? jaka ze mnie jajcara, ja jestem człowiek stateczny i poważny :D:D:D:D Moje plany to: jak przyjde z pracy, zjem zupkę, i usiądę na łózku. i nie wstanę, tak będę siedzieć do 22, aż ruszę dupsko pod prysznic. I pójdę spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼a ile tej zupki zjesz? Będziesz coś jeszcze przegryzać czy tak samą ogórkową wciągniesz? A herbaty pić nie będziesz?;) Ita🌼ja po pracy ze znajomymi się spotykam i będziemy się obżerać, a potem pić u mnie i oni na noc zostają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 widzę że zapamiętałaś że ogorkową robiłam? :) muszę ją wreszcie skończyć, bo mi się zepsuje, a wtedy serce mi na wskroś pęknie :D Tyle radości i serca włożyłam w jej ugotowanie :P Nie będę przegryzać, bo nie jadam zupy z chlebem :P a co do herbaty, to nie wiem, czy mi się zachce :D a z kim będziesz pić, a co najważniejsze, dzielić łoże? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn dopiero załapałam :) muszę się zacząć leczyć na głowę, bo mam jakąś psychozę postępującą w zastraszającym tempie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 podejrzewam, że przez tą jebniętą prace:o Ale cóz, dopóki nie znajdę nowej muszę nauczyć się z tym życ. Emilka🌼 bardzo ambitne plany:D Rewelka🌼 też chciałabym sie upić. I to baaardzo! Ja dzisiaj idę na zakupy z przyjaciółką, która chce sobie płaszcz jakiś kupić. Zupełnie bez sił i nastroju jestem więc domyslam się, że będę się snuła za nią jak cień:/ A później pewnie kupię piwa i będę pić! Może wtedy zasnę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼miło, że zakumałaś:P Ja będę pić z tymi moimi przyjaciółmi co Ci ostatnio opowiadałam, że kolega za granicą był. A łoże udostępnię im, a sama materacyk sobie nadmucham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ani mi się waż pić beze mnie pijaku :P Nieładnie tak zaczynac od poniedziałku :D Ja niekumata jestem, mówię ci, z dnia na dzień jest coraz gorzej :D czarna 🌻 no jakoś te moje plany takie mało ambitne na dziś, ale co ja zrobie, że akurat dziś mam na takie lenistwo ochotę :D i to mi tylko szczęście daje :D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO to widzę, że grono alkoholików sorry alkoholiczek sie powiększa hahah, ja narazie mam wstręt, ale pewno szybko to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 ja każdego dnia jak mam kaca powtarzam sobie: nigdy więcej alkoholu, a blee, fujj, żyg żyg żyg. No i przez jeden dzień mocne postanowienie poprawy. Niestety, zazwyczaj już drugiego dnia trafia się ktoś, kto namawia :) Idzie dwóch studentów, przyłącza się trzeci: - Gdzie idziecie? - Na wódkę. - No dobra, namowiliście mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼----Ty picie planujesz a ja ostatnio abstynencję uskuteczniam bo ostatnie weekendy były bardzo nieabstynenckie, ciekawe ile wytrzymam :-P Namea🌼---gatki są firmy coalition, całe niebieściutkie z małym wzorkami gdzie nie gdzie.Nie za grube nie za cienkie jak dla mnie idealne :-D Szkoda ze nie kupujesz deseczki miałabym z kim pogadać :-( ale w sumie to dośc logiczne w Dubaju chyba nie ma sniegu ani stoków.Ja to oprócz wyjazdów w góry mam jeszcze siedem stokow wokół miasta więc jak tylko troche sniegu jest to codziennie mozemy smigać. Co do greys to w ogole McSteamy jest super nawet go wole od Mcdreamiego :-D bo ten ostatni to taka ciapa trochę.W ogóle mogliby troche rozbudować rolę McSteamiego mniam Little🌼---haha zajączki dobre :-D Emilunka🌼---no widzisz jakbys nie powiedziala to bysmy nawet niezauważyly ze cos ci nie trybi :-P więc ciiii ;-) A z tym alkoholem to mój znajomy stwierdzil ze my to upodobanie do alkoholu z mlekiem matki ssiemy :-D Czarna🌼----echhh nie smutkaj, co tam z Kapciarzem jakoś się coś posunęło do przodu?? A z praca to pociesz się tak ze najważniejsze ze ja masz, ja już zaczynam tracic nadzieje, czekam tylko na ten test w czwartek ale boję się rozczarowania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 o tak, ja ssię i ssam :D A to że mi nie trybi to święta racja, najgorsze, że mi się wcale nie polepsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 no fakt bez pracy szkoda słów, ale czasami miec pracę to też tragedia:o Co do Kapciarza- jest jak było i chyba tak na jakiś czas jeszcze zostanie... Bez komentarza... A co do Ciebie- mądra jesteś, to już wiem i na pewno sobie poradzisz- w to trzeba wierzyć! Trzymam kciuki Kochana! Emilka🌼 wymiękam:D:D:D Rewelka🌼 no wiesz, wystarczy, że 4 ściany udostepniasz i jeszcze łóżkiem chcesz się dzielić? A niech spia na podłodze;) Podejrzewam, że po pewnej dawce i tak będzie im to bez różnicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼----hahaha takie troche dwuznaczne to Twoje ssanie :-P Hahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie przerwe w nauce idę porozbijac piekne audi tt.....:-P w grze oczywiście :-P lubi ktoras NFS???Ja teraz męcze most wanted klasssa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼---oj biedactwo hahaha :-D może lizaczka na pocieszenie kupimy??Też do ssania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to sie usmialam :D :D :D ssaczki malutkie ;) pracy szukam wlasnie.... ale mam jakies dziwne opory przed wyslaniem swojego cv :o nie wiem co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 e tam lizak... taka różnica, że jak lizaka liżesz, to robi się coraz mniejszy :P w przeciwieństwie :P namea 🌻 a no ssaczki... ale jak ja zjem dziś jeszcze coś słodkiego, to będę ssak taki konkretny, a nie malutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼---ale za to lizaki maja różne smaki w przeciwieństwie :-D hahaha no naprzykład taki truskawkowy....lizak :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, juz w mieszkanku jestem:)nareszcie! zjadłam obiadek.a teraz sie relaksuje:) musze jutro zaniesc buty do szewca, bo mam tak fleki zdarte, ze sie boje,ze bede musiala obcas wymieniac:oa to bedzie kosztowac:( czesc projektu zrobiona i bardzo dobrze:) nie mialam dzisiaj wykladu i dzieki temu, jestem wczesniej w domu;) a w domu, poszlo o glupote. po prostu z kosciola wrocilismy(ja i Misiek wczesniej),zaczelam podgrzewac schoaboszczaki na patelni, ale mamuska przyszła i mowila zle!nie na patelni tylko w piecyku! ugrzałam sobie i Dominikowi i chce wziac talerzyki,ale nie ma prawie nic, bo durny brat i jego bratowa nawet nie pozmywali po sniadaniu! mowie,ze nawet nie pumywali a matka, to sama moglas pozmywac!no kurwa jak?telepatycznie modlac sie w kosciele, pozniej na cmentarzu?spoko! wziełam talerzyk i poszłam do siebie do pokoju,zeby sie nie wkurzac do reszty,a matka swoje!jak ona sie zachowuje?itd.! a teraz sie do mnie nie odzywa! zawsze musi byc po jej mysli, w dupie ma inny niz jej sposoby robienia czegokolwiek!!!! onfim🌼mi tez jest przykro:( jadzia🌼 reewelka🌼 madziczek🌼 strzyga🌼 emilunka🌼ja tez sie wyspałam, pomimo,ze wstałam o 5. ale nie jest łatwo sie przejmowac...:( AGI🌼 ita🌼 Elfik🌼 czarne🌼 namea🌼:) ivette🌼 Little🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼---ale że co ze jeden może miec rózne smaki czy że rózne (lizaki oczywiscie) róznie smakują??Fiu fiu to ty chyba jesteś expert od lizaków :-P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×