Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Jestem Max Payne zajebisty uwielbiam takie kino, moze fabuła nie jakaś porywająco oryginalna ale klimat filmu po prostu rewelacja dokaldnie jak w grze :-D rewelka🌼---no on ma urzedowo zrobione recovery na razie nic nie ruszam poczekam az koleś sie wyrobi i taniej bedzie najwyżej sobie kupie te simy i już ;-) Emi🌼---o masakra ale laska denna, ale okaz powinni ją do zoo wsadzić, ale co gorsza ile ma fanów :-O Zmykam spać i zyczę spokojnego dnia jutro, spokojnej drogi na cmentarze ja wyjezdżam z rana i wracam pewnie późno więc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little🌻 fakt film mi się podoba i zawsze mi tak smutno na końcu ale może gdyby ta historia skończyła się inaczej stracił by na atrakcyjności dr. House no cóż napisałaś całą kwintesencję a pomijajac ten fakt facet grał w tylu mi znanych filmach a wogóle się mi sie nie żucał w oczy a tez milutkich facetów nie grał i teraz jak oglądam powtóki no to normalnie szczena mi opada że to on co tak na szybko grał epizod u przyjaciół , grał w rozwarznej i romantycznej tej z Winslet , no i przecież kultowa Czarna żmija emi🌻 nie chce mi się czytać całego wątku ale pomysł przedni :) ale w sumie ciekawe czy wyłysiał strzyga🌻 bardzo mnie dziwi że w tej sprawie odpuściłaś ja bym jej powiedzała na jego nie jadę i nie licz że na twoj też przyjdę , zresztą do.*^%^%^$%# nie możesz wyjść z domu nie tłumacząc się MI🌻i znów nie czarna my tu naprawdę nie jesteśmy rasistami ale skąd mamy mieć pewność że jutro taka pomarańczowa mi nie obrzuci tu miesem lub pod nią się ktoś nie będzie podszywał proszę o puilnowanie tego, zdecydowanie facet jadzi powinien się zwolnić z pracy i trzymać ją za ręke 24 h na dobę tego się rozmowami nie załatwi Agi🌻 a co tam flaszeczkę od razu elfik🌻 :D namea🌻 bajka🌻 reewelka🌻 jadzia🌻 nie wiele się pewnie w tygodniu zmieni skoro pracujecie ale skoro mało czasu w tygodniu umówicie się że w weekend nadrabiacie, u nas to się sprawdza w miarę możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mi26
Witam Wczoraj jak na złość net padł i nie mogłam posiedzieć. onfim 🌻 może wieczorem będę na czarno , wczoraj robiłam formata po okropnym wirusie i jak narazie z przyczyn technicznych nie mogę się zalogować. Myślę że wieczorem już będzie oki. I zmykam się szykować dopóki nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w sobotni (dla mnie pracujacy :( niestety) poranek onfim 🌼 :) ide wlasnie glosowac reewelka 🌼 kochana :) milo Cie znowu tu poczytac. na mailika dzisiaj odpisze emilunka 🌼 zerkenalm na ten topik... mam mieszane uczucia reewelka 🌼 emilunka 🌼 ale bym sie z Wami przeszla na ten spacer wieczorny... ita 🌼 i jakie tam smakolyczki zaplanowalas na wieczor?? :) pewnie palce lizac... elfik 🌼 och jak tak polecasz to sie wybiore na tego maxa :) wczoraj bylam na Bangkok dangerous\" z nicolasem cagem. lubie tego aktora, wiec wyjscie zaliczam do udanych. a na dzis wieczor planuje juz nowe grey\'s :D :D :D czarna 🌼 przepraszam, ze wczoraj Cie zaniedbalam :P ale dzisiaj juz jestem i porzesylam: PIESZCZOT :P PIESZCZOT :P PIESZCZOT :P PIESZCZOT :P PIESZCZOT :P mika 🌼 szybkiego powrotu dpo zdrowia zycze :) madziczek 🌼 ale Ty masz samozaparcie z tymi cwiczeniami. ja sie nie moge zmusic cholera jasna :( strzyga 🌼 a w jaki sposob Mama moze Ci uniemozliwic wyjazd na grob do Taty?? bajka 🌼 przepraszam za opoznienie, ale sie poprawie i ksiazeczki przesle :) agi 🌼 Tobie tez sie dostana :) jadzia 🌼 ja z kolei dzisiaj \"umieram\" :( szkoda mi Ciebie kochana, ze taka samiutka jestes. musisz sprobowac sie jakos odnalezc w tej sytuacji. znalezc sobie jakies dodatkowe zajecia, ktore pozwola ciekawie spozytkowac czas :) wiem, ze sie latwo pisze, ale zycze Ci, zebys sobie cos takiego swojego znalazla :D little 🌼 ladnie witam :) sipp 🌼 kropelka 🌼 mi 🌼 a ja mimo, ze dzis poczatek tygodnia, to jestem w dobrym humorze. weekend byl przesympatyczny :) a za trzy tygodnie ide ze znajomymi na koncert Kylie. jakas wielka fanka nie jestem, ale bedzie to inny i mily sposob na spedzenie piatkowego wieczoru :) sciskam Was panienki z okienka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 napuścić na mnie babcię, która chce jechać na cmentarz i nikt poza mną nie jest w stanie jej zawieźć. Matka stwierdziła, że ma stan przedzawałowy (nie wiem na jakiej postawie) po czym poszła na zakpuy do oszołoma, żeby wywołać we mnie poczucie winy, choć jej mówiłam, że nie powinna. Nie wzieła aspiryny po powrocie jak jej mówiłam. eh... pochlastać się można. i znów te same pretensje. 6 dni jej się udało bez nich i wrzasków wytrzymać. to nie jest rekord. w ogóle M. był tu wczoraj. odniósł jakiś czajnik, pogadał chwilę z matką (a jak ja weszłam do mieszkania to prysł). Nie wiem o co mu chodziło... ostrzygł się prawie na łyso /pewnie specjalnie, bo ja tego nie znosiłam/ zadzownię do niego po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi🌻 pierwsze słyszę żeby format nie pozwalał logować się na kafe no ale ok :P namea🌻 dzięki kochana strzyga🌻 napuscić babcię czyli że babcia nie bedzie chciała jechać ? to co sama nie możesz ? a ja bym powiedziała a w du$%^&*&^ie was mam wszystkich nie podoba się to bardzo mi przykro taksówka to ja nie jestem a jak trzeba taksówkę to nr znajdę i pojechałabym nie oglądając się na siebie co do mamy z medycznego punktu kobiety nie schodzą na zawał w 80% przypadków dopiero po fakcie wychodzi że je miały więc bym się sorki gadaniem mamy nie przejmowała zwłaszcza że wiesz dobrze że to wszystko ma na celu wpędzenie ciebie w poczucie winy a do stanu faktycznego ma się nijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻a jak ci jeszcze raz powie że ma stan przed zwałowy to weź telefon zadzwoń po karetkę powiedz objawy i oddaj jej słuchawkę to jej wyjaśnią jak zachowuję się ktoś przed stanem zawałowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Namea🌼czekam z niecierpliwością:) A na spacerek zapraszam...jejku, jak ja bym chciała się z Tobą spotkać:D Emilka🌼plan dnia mam taki: zaraz jadę na cmentarny spacer, potem mam do mamy na obiady chyba jednak jechać, a jak będę wracała to Ci napiszę:)A co do koncertu to właśnie w czwartki mam dwie prace i wychodzę przeważnie minimum o 21:30. Ofim🌼 Strzyga🌼 Ja wczoraj byłam z koleżanką na starówce na pysznym jedzonku i na spacerze potem, bo chciałyśmy iść do pubu, ale nasi znajomi woleli jechać po raz milionowy na zakupy do centrum handlowego, a niżeli spędzić piątkowy wieczór przyjemniej:) Ale nam się podobało, a oni młodsi ode mnie sporo, a zgredy jakich mało. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och reewelko 🌼 ja tez :) ja tez :) ale ufam, ze cierpliwosc zostanie nagrodzona :D milego dnia 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼lecę już,ale czekam na maila, jak wrócę wieczorem to chętnie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) namea 🌻 no do tej pory nie wiadomo, czy facet wyłysiał, albo nas zrobiła w bambuko, albo to prawda:D tak czy inaczej, nawet jeśli to ściema, to pomysł ciekawy. Ja tez chciałabym przejść się z Tobą na spacerek.Czekam z niecierpliwością! reewelka 🌻 ok, czekam na smsa. Ja gdzieś po południu muszę byc w domu, bo właściciel mieszkania ma przyjechać,ale od 17 mogę już śmiało zbierać się na spacery strzyga 🌻 to ja bym powiedziała matce, ze ok zawoże babcie, a potem albo jutro jade na grob ojca. Ale kurwa polityka, jak ty się jej dajesz? wazniejsze jest dla ciebie to czy babcia sie obrazi niz to, czy odwiedzisz grób taty? Przecież od tego są te święta! onfim 🌻 dobra rada z tym pogotowiem :) tylko coś marnie widzę, żeby strzyga to zastosowała... little 🌻 sąsiadka, gdzie jestes???? elfiku, gdzie ty jestes? :) czarna 🌻 ode mnie nie bedziesz miała pieszczotów, ale masz DOTYK DOTYK DOTYK DOTYK DOTYK :P Mi 🌻 mam nadzieję, że dobrze się dzis czujesz po winie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfirm 🌻 z babcią to nie taka prosta sprawa. W taxówkę Ci w życiu nie wsiądzie. Starszy już człwoiek. eh... Poza tymi tak się okazało, że dziś się źle czuje i z tego pójścia na cmentarz nici. super po prostu 😠 😠 😠 ani tam nie pojechałam ani tego przez co nie pojechałam nie ma. Matka powiedziała, ze sobie mogę jutro jechać. pewnie. tylko jutro kurwa to ja ok. 100 zł za benzynę wydam, a dziś bym za darmo ze znajomym jechała. żeby tylko to mieszkanie znaleźć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co? ja od dawna zbieram te złote pieniążki 1,2 i 5 gr i uzbierała się tego cała misa i dziś to przeliczyłam. nawet zakładając, ze się machnęłam o parę groszy to wyszło prawie 45 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 pewnie nie ale dla świętego spokoju zwłaszcza że wycieczka mamy do sklepu była ewidentnym manifestem że nic jej nie jest strzyga🌻 nie wsiądzie nie jedzie a ty też 5 lat nie masz żebyś sama pójść nie mogła prawda ?więc się nie oglądaj tylko jedż ze znajomymi i po sprawie. Zresztą co to za katoliczka z tej twojej mamusi wreszcie pamięć o zmarłych odwiedzanie grobów też wchodzi w zakres obowiązków chyba coż za chodząca hipokryzja normalnie o no to sporo :) my też zbieramy tzn staś zbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea, dzieki za linka :D nie przychodzily mi wcale powiadomienia :| szykuje impreze roczkowa dla malej wiec jestem zabiegana i to mega, polozylam sie spac o 5, zaraz ,musze isc po torta, jeszcze odkurzyc no i ogolnie to nie wiem za bardzo w co mam rece wlozycc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emulinka 🌻 akurat w tym wypadku babcia jest dla mnie ważniejsza ;) wsciekam się tylko na politykę matki, bo z babcią to bym się bez problemu co i jak dogadała i nawet jeśli musiałabym znacząco zmienić plany bym to dla niej bez wachania zrobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 ale babcia podobno się źle czuje co rozumiem powstrzymuje ją przed pójściem na cmentarz , a ciebie co powstrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a ja dzi w koncu sie wyspalam i jakos nie moge sie ruszyc z domu... chociaz taka pogoda za oknem sliczna .. namea 🌻 czekam czekam strzyga🌻 ja juz to kiedys powiedzialam, Ciebie po protu problemy lubia... a co do wyprowadzki to wiem ze to jest bardzo dobrze bardzo dobre bo wtedy dopiero Cie doceniaja i tesknia... chociaz ja tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiulinka 🌻 no jestem :) AGI 🌻 lubią lubią :( ale prawdą jest też, że po części sama niektóre przywołuje ;) onfim 🌻 teraz to nie mam za co jechać... może jednak jutro pojadę... jeśli tylko mi kasę na konto przeleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi🌻 oj to tylko ci pozazdrościć strzyga🌻 komunikacją miejską nawet na gape można a przecież mówiłaś że możesz ze znajomymi jechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ale to jest jakieś 200 km stąd... więc na gapę raczej nie bardzo. ;) Znajomy jak się dowiedział, ze nie jadę, to pojechał wczoraj w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam własnie bardzo przyjemny filmik o życiu pełnią życia (ale masło maślane) i pozytywne myślenie mi wróciło :D niewiele mi czasem potrzeba do szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po spacerkach cmentarnych i po obiedzie w fast foodzie jednak-udało się mamę namówić:) Odpocznę trochę i do Emilki śmigam:P Strzyga🌼to ja tez poproszę trochę pozytywnego myślenia, bo braki u mnie. Ivette🌼wszystkiego najlepszego dla Ani🌼 Ofim🌼 Emilka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×