Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

emi🌻 no jak kręci to kręci , jak ma nie kręcić coś co kręci :D czarna🌻 witaj strzyga🌻ciesz się że ci zaświadczenia ze spółdzielni nie każą przynieść na potwierdzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 witaj :) reewelka 🌻 a do mnie też napisałaś? ;> onfim 🌻 ja wcale jej się nie dziwię, że Leon kręci :D Sama bym się brała, a o dr. House to już nie wspomnę :D:D:D Czemu ja nie znam takich facetów osobiście :( :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka 🌻 -------Oooo to widzę, że szykuje sie pogadanka :D A tak nawiasem mówiąc droga Reewelko, pamiętasz jak się widzałyśmy u Ciebie, to słuchałyśmy Akurat. Otóż 27 listopada w Proximie jest koncert Akurat, i ja idę z koleżanka. Może byś się wybrała? I plisss, daj Moloko znać, bo ona też lubi Akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zaraz się wybieram na autobus do domu, cieszę się humorek az mi sie poprawił to do zobaczenia w ndz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼 27 listopada to odległa data i ja nie wiem jak ze szkołą itp będę stała. Moloko poinformuję na pewno:) A pogadanka czy się szykuje to nie wiem, bo zależy od nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) u mnie też ładna pogoda byla, bo juz ciemno za oknem. udalo mi sie dzisiaj zalatwic tylko odebranie kosmetykow z oriflame(nie wszystkie przyszly,grrr:o)i nic wiecej. chcialam isc do okulisty,ale nie mial nikt czasu,zeby ze mna czekac:( nic, bede musiala isc w Kaliszu do kogos, bo oczka moje coraz słabsze:( na bank czeka mnie wymiana szkiel, a nie wiem jak z oprawkami... bo to bedzie spory wydatek, a z kasa krucho jak cholera.wiec bedzie trzeba nad tym pomyslec. zrobilam dwa prania, pomoglam mamie przy gotowaniu zarełka na jutro i niedziele,a teraz zapijam kakao, mnia:) chcialam Was odwiedzic rano,ale moj net nawalil i go nie bylo😠 dzwonie do kolesia i mowie nie ma neta,a on ze wsio jest opki i pewnie mamy wirusa😠ale jakims cudem min. po odlozeniu sluchawki net sie pojawil, szybko \"uciekl\"ten niby wirus.po huj mamuska placi im kase? gdyby to ode mnie zalezało juz bym zmienila operatora!ale Rodzice nie, bo nie placimy jakos drogo.ehhh LittleAngel🌼 i zlocistakropelka🌼Saszetka🌼witajcie:) zlocistakropelka🌼ja jestem w zwiazku prawie dziewiecioletnim i moge smialo powiedziec,ze medzy nami nadal jest milosc:)pewnie jakas rutyna sie wkrada,ale wtedy walczymy z nia,czasem z lepszym czasem z gorszym skutkiem. staramy sie jednak, zeby nie bylo jej za duzo. Elfik🌼:)no to powodzenia na tescie i kciukasy gwarantowane:) namea🌼ja nadal czekam jeszcze na jakies ksiazeczki. strzyga🌼 onfim🌼 czarna🌼ja wczoraj spedzilam uroczy wieczorek z moim Skarbem:)sie dzialo.... ita🌼w jakiej gazecie o tych kochankacj? pewnie ja tez to czytałam ostatnio:) madziczek🌼trzymaj sie Kochana jadzia🌼ja tez sie boje tego wybierania kogo zaprosic:( bo u mojego prosza nawet kuzynostwo rodzicow,a u mnie nie i tak bedzie kijowo. zreszta ja mam duza najblizsza rodznie. moj tato ma 5 rodzenstwa z czego wiekszosc ma swoje dzieci juz z wlasnymi rodzinami!ale jak mam zaprosic kuzynostwo, ktore nie jest w porzadku wobec mnie, to ja dziekuje!wole znajomych. emilunka🌼 Mi🌼 Kasiula🌼Ty ksiegowa jestes? a co konczylas, mow mi szybko:) ja chce dalej sie ksztalcic w tym kierunku. mika🌼oj:(a to podlosc!trzymaj sie 👄 AGI🌼 sipp🌼powitac:):):) co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 ja bym trochę wzbogaciła śniadanie, bo to podstawowy posiłek. Dodaj do tego jogurtu jakieś warzywo, bo to żadne śniadanie. Albo owoc, albo zjedź ten chleb z twarogiem albo jakimś serkiem:) a reszta mi się podoba:) ja bym jednak zrezygnowała z ziemniaków na rzecz ryżu albo kaszy. Najlepszy pomysł to mięsko z górą warzyw. Jak dodać trochę sosu na bazie jogurtu, to przecież to zadne przestępstwo:) Ja też nie lubię \"suchego\" jedzenia... tak się tu wam mądrze, a sama nie odzywiam się wg tych zasad;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę już wyszykowana i niedługo wychodzę. Eh a wiecie co? A. dzisiaj przyjechał niby po wzmacniacz ale tak jak podejrzewałam nie o to chodziło. Przywiózł mi 17 róż ładnie przybranych w takim koszyku. Jeszcze nigdy w życiu tyle nie dostałam, no ale to i tak na nic:( Trwam przy swoim:( Czemu to życie nie może być choć trochę łatwniejsze i nie takie pokręcone? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Złocista🌼---łażenie po grobach to raczej srednia przyjemność więc nie żaluj ;-) Co do Xp to ja bym z checią oczywiscie jakby inaczej tylko ze moj komp jest tak nowy ze nie ma juz sterownikow do niego pod Xp a i owszem mozna zainstalować Xp np tam gdzie go kupiłam pan moze mi to zrobic ale za 250 zł!!!!chyba ze chiński znam i mu pomoge bo z chińskich stron sciaga sterowniki.No i mowiąc obrazowo muka. A teraz idę sobie do kina, tylko Miśkowy ja i Max Payne :-) gra mi sie podobała zobaczymy jak będzie z filmem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼kolejna dobra rada z serii \"dobre rady cioci reewelki\";) :zanim zaczniesz coś zmieniać w tym laptopku i tym bardziej w systemie koniecznie, ale to koniecznie zrób recovery. To jest podstawa, zanim zacznie się coś ruszać w HPekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie Leona to film jako calosc tez intersujacy:) najpiekniejsza sprawa to to ze obydwoje znaleźli w sobie to co tak naprawde bylo im potrzebne w zyciu: mala opieke i zainterowanie , on poczucie sensu i stalosci. za takiego moglabym nawet wyjsc;) a dr House no coz facet jest tak blyskotliwy ze az podniecajacy:P no i to jego zgredostwo dziala jak afrodyzjak:D Widze ze poruszacie temat diet, bardzo wazne jest sniadanie dla zdrowia musi dawac energie:) osobiscie nie wychodze bez niego z domu... slodycze odpuscilam sobie nigdy nie przepadalam w sumie nic nie daja organizmowi. Trzeba jesc bialko:) jest po tym fajny biust:):P nie solcie nadto, sol niszczy nerki, powoduje nadcisnienie, nawet wody mineralne o duzej zawartosci sodu sa szkodliwe. Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski,jednak puscilam Ole na to hallowen.Biega mi teraz po domu przebrana za czarownice.Chodzilam z nia po domach.Ale fajnie bylo.Ja sie chowalam za samochody i za ploty.Przypomnialam sobie swoje beztroskie lata...Milego wieczorku dla was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfirm 🌻 dziś ostatni dzień pracy, więc moga mnie w tyłek pocałować ;) byłam dziś na tej rozmowie ijestem umówiona już na kolejną na pon bezpośrednio do tego klienta. praca w centertelu nie tak daleko od domu na umowę o pracę. jednak na grób ojca nie jadę. matka wygrała. wrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mi26
reewelka miło mi Ciebie wirtualnie poznać. jadzia*24 jeśli nie chcesz męczyć się w ten sposób do końca życia to musisz porozmawiać z mężem. Jeśli nie będziesz szczera to zadręczysz sama siebie. Co do koleżanek to jestem w tej samej sytuacji. Mój chłop ma nietypowy zawód- sportowca i wierz mi że jest coś gorszego niż to że wraca do domu i nie zmywa naczyń. Mój po prostu nie wracał po pracy jak normalny facet , był w innym mieście albo co gorsza w innym państwie. I wszystko bym dała żeby pozmywać przy nim naczynia. :) Z tą różnicą że ja nie pracuję tylko się uczę. Ale w pełni Ciebie rozumiem i mam nadzieję że ułoży się po Twojej myśli. A tak poza tym czy któraś dziewczyna ma ochotę na lampkę wina? Stawiam dzisiaj. I czy jest ktoś może ze szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mi26
emilunka 1985 🌻 i dla Ciebie spokojnie wystarczy. Butla dopiero co otworzona. Zdrówko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×