Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

jadzia🌼 ja kupuje activie w kauflandzie po 1zł jest:)sprawdz sobie jak u Ciebie stoją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 i tak trzymać jadzia 🌻 racja kasiula🌻 witaj po długiej nieobecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌼 witaj :D 🖐️ jadzia 🌼 trzeba wzmocnic miesnie brzucha, to beda trzymaly peczniejacy zoladek w ryzach. no i dieta tez jest wazna :) onfim 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea cos konkretnijeszego może co, nie wiem ja nie jem tłusto ale kurcze czasem coś zjem i mam taki bengol wielki szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌼 moze jesz jakies wzdymajace potrawy. wiem, ze np. kaspusta jest wzdymajaca. ale o tym juz musze troche poczytac, bo sama nie wiem nic konkretnego. a co do miesni brzucha, jesli sa slabe latwo poddaja sie napchanemu zoladkowi. wiec warto codziennie pocwiczyc troche brzuszkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach robiłam kiedyś 6 weidera ale po chyba 10 czy któryms dniu skończyłam nie dalam rady a własnie onfim Ty też robiłas nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam, doszlam juz do ostatniego tygodnia :) i dobrze mi szlo, ale sie potem pochorowalam i nie mialam sily dokonczyc. ale moze warto by znowu zaczac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiem ciężko mi było robić te ćwiczenia, tzn mnie potem kręgosłup boli, ja źle robie też brzuszki czasem... potrawy wzdymające kapusta, grocch. fasola, kalafior...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolecikk
hej dziewczyny, doradzcie czy w weku 20 lat warto jest sie zareczyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry No jutro mam ten test w urzedzie skarbowym strasznie sie boję :-( Wczoraj wysłałam swoje cv na bardzo ciekawa pracę no i znowu wydaje się że moglabym się swietnie nadawać i pewnie znowu sie nakręcę:-O Strzyga🌼----eee no to jak fizyk to rzeczywiście ja w ogole nie wiem z kim Ty sie wiązesz przeciez fizyka to istne przestępstwo :-P :-P A tak na serio no to czemu jest taki nieodpowiedni?? Dobrze Wam ze sobą on chce być z Toba Ty z nim więc chyba dobrze nie?? A mama wie o nowym facecie??Jak zareagowała na Twoje zerwanie z M? Onfim🌼---no ja ostatnio jej własnie pedigree kupiłam i to jakoś chetniej je ale tez bez rewelacji. Kasiula🌼----witaj czasem piesek z kotkiem się zgodzi ale to najczęściej jak się razem wychowuja od małego.Chociaż róznie ze zwierzakami bywa czasem i później się dogadują.A Sarunia no rzeczywiście jak ktos lubi psiaki to taki szczeniaczek funduje duuużo radości :-) Jadzia🌼---to moze rób takie półbrzuszkibez odrywania lędzwi od podłogi.Ja tez sie biore w końcu za siebie bo juz dluzej tak byc nie może. Fiolecik🌼---witaj, jak na moje doświadczenie życiowe to nie.Po co sie spieszyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Namea🌼książka bardzo mi się podoba:)a maila zaraz idę czytać:) Po 🌼u dla każdej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry. Elfik przykre to z tym psiakiem... będę jutro trzymała kciuki za Ciebie na tym teście a ja jutro mam urodzinki hihihi, a co do pracy to ja zawsze też jak gdzieś cv wysle to potem się tak wkręcam w tą niby pracę, tak że szok hahah Kasiula no widzisz ja przeważnie sama chodzę po pracy i zazwyczaj na początku tygodnia bo wtedy są dostawy, ale popołudniami to już nie ma takich tłumów gorzej jest z rana haha jak kiedyś chodziłam to baby normalnie łokciami się tak pchały, a przed otwarciem kolejki były haha głupizna normalnie, ale one to chyba na handel brały, bo kurde nie wierze, że w tym wieku tyle ciuchów by kupowowały i to co tydzień. Onfi i co używasz tego brązera z rimella? Rewelka i jak się dziś czujesz? Strzyga właśnie jak mama na nowy związek zareagowała? Madziaczek co u Ciebie ? Byłaś w tym Wrocławiu? Jadzia ja np po niektórych świeżych owocach miałam wzdęty brzuch i się źle czułam np po jabłkach i po czereśniach. Bajka a jaką gazetkę? Bo ja kupiłam Twój Styl z kalendarzem. Lubię czasem ją poczytać bo jest dużo do czytania a nie tylko do oglądania. Naema tak w końcu się jakoś zdzwoniłyśmy, ona była na basenie a tam zasięgu nie było, trafiłyśmy do miasta do chińskiej, ona po sklepach nie chciała polatać( bo była po basenie) a ja szukam od dwóch miesięcy czy nawet dłużej czarnej fajnej torebki, z miasta nie chciałyśmy wracać od razu do domu a chciałyśmy się czegoś mocniejszego napić i trafiłyśmy do osiedlowego pubu-pizzeri, wypiłam jakiś likier kawowy z mlekiem bo tak mi się chciało czegoś słodkiego a potem piwko i pizza i jeszcze jak wróciłam do domu to czekał na mnie prezent z czekoladką od teściów i te czekolady pochłonęłam, normalnie znowu zaczynam pochłaniać wielkie ilości żarcia brrrrrr Miłego dnia wam życzę Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki widze ze ostro dyskutujecie:) mnie zaraza wziela wczorajsza noc byla nieprzespana tak mnie meczyl katar bol gardla i glowy:( Ale dzis juz lepiej szprycuje sie wiec chyba mi zacznie przechodzic. sile mi daje dzika żądza do zajaczkow:P emilka jesli chodzi o lizaczki i inne \"lakocie\" :P to zdrowsze takie niz cukier:P Cukier to puste kalorie - nic nie daja :) fiolecikk🌼 jak zarecznyny to i chyba niedlugo slub? hm jasli jestes na 100 pewna ze to ten, ale jesli masz ochote pobrykac dajcie sobie czas coby nikt nie mial potem do nikogo pretensji:) mlodzi jestescie a z czasem w glowie sie zmienia uwierz mi:) buzka trzymcie sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌼 no to kciukam jutro bardzo bardzo mocno :) reewelka 🌼 buziak 😘 ita 🌼 jestes druga osoba, ktora znam i ma urodziny 6ego listopada :) a jaka z Ciebie skorpionica?? ksiazkowa?? ;) little 🌼 szybkiego powrotu do zdrowia zycze i cieplosci ode mnie przesylam na rozgrzanie :) fiolecikk 🌼 ja uwazam, ze to zdecydowanie za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zareagowała, bo nic o nim nie wie. i nie będzie wiedzieć. powiedziałam jej, że się wyprowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga no ale , że nie jesteś z M. wie? I co ona na to? Littel trzymaj się i wrcaj szybciutko do zdrowia! Naemka hmmm w sumie to może i książkowa ale nie jestem pamiętliwa, szybko zapominam i się zaraz bym godziła, teraz ostatnio w przypadku Mojego chce go troszkę przetrzymać, ale też mi jest tak dziwnie jakoś, no chyba, że ktoś mi zrobi bardzo wielką krzywdę to wtedy nie wybaczam i pamiętam. A tak to to dokładnie nie wiem jakie cechy ma skorpion bo horoskopów nie czytam bo w nie nie wierze. A najlepsze, że moja psiap też skorpionik kilka dni po mnie ma urodzinki i się świetnie dogadujemy. Dwie skorpionice hahah Dziewczyny kurcze wiecie co zastanawiam się czy nie jechać na 11 listopda do Warszawy, ale tak na jeden dzień to w sumie bezsensu, ja zaraz bym chciała wszystko zobaczyć itd np nie byłam nigdy w zakmku królewskim, a 11 nic nie zobaczę bo to święto. W ogóle gdzieś bym chciała sobie wyjechać hmmmm ale się rozmarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼mailik czeka Ita🌼już dobrze się czuję, dziękuję:) Wczoraj dopadł mnie taki power wieczorem, że od 21 wzięłam się za sprzątanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Fiolecikk🌼 witaj, moim zdaniem nie warto. Ja się tak właśnie zaręczylam mniej więcej w tym wieku i nic z tego nie wyszło. To stanowczo za wcześnie, chyba, że macie w planach ślub za rok powiedzmy. Za 3 lata Ci się pewnie odwidzi a po 5 stwierdzisz, że to jednak nie to, bo dojrzejesz i zaczniesz zauważać o wiele więcej niż na początku, zejdziesz na ziemię. Moja koleżanka też się tak zaręczyła i już dawno zareczyny zerwane, teraz ma nowego chłopaka i jest z nim w ciąży i nie są chyba zaręczeni. Nie ma się do czego spieszyć. Elfik🌼 hihi dobrze, że ochrzaniłaś wczoraj tych ludzi. Ja nie wiem czy bym miała na tyle odwagi, chociaż czasem jak mnie ktoś zagotuje, to też zwracam uwagę;) Będziemy trzymać kciuki za jutrzejszy test i oby się udało :) 🌼 dla każdej Miałam jechać do Wrocławia ale doktor przełożył konsultacje, więc może jutro się zbiorę. Sz. mi proponował żebym z nim dzisiaj jechała na wycieczkę, bo on jest kierowcą autobusu ale miałam inne plany, chociaż się pozmieniały. Obudził mnie dzisiaj, bo zadzwonił po 8 i pytał co robię, chciał żebym z nim dzisiaj jechała ale w piżamie nie dalabym rady;) No i zaproponował, że mnie jutro zawiezie do Wrocka. Nie wiem czy to trochę nie za szybko się dzieje, że ja tutaj dopiero co z A. nie jestem, on ze swoją dziewczyną i nagle codziennie prawie się widujemy. W zasadzie to on nadaje takie tempo. A ja ciągle do końca nie mogę go rozgryźć. Myślicie, że on ma dobre zamiary? Czy też jakiś podstęp się kryje pod tą ładną otoczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 a ja wczoraj minute przed 22 odkurzałam żeby zdążyć przed ciszą nocną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie wolne w poniedziałek bo nie chcę się chwalić, ale ja mam i mam długi weekend 4 dni ale się w końcu wyśpię. Rewelka uuu sprzątanie mówisz po balangowej nocce? Naema a kiedy wracasz do polski i do kiedy zostajesz tzn ile dni wolnego bierzesz? Pewno już się doczekaać nie możesz co? Mój wczoraj chciał ze mną rozmawiać, ale ja twardo, że nie mam ochoty, dzis się tylko zapytałam z rana kiedy będzie miał \" wypłatę\" bo muszę rachunki poopłacać a nie chce brać z konta oszczędzam , to on mówi , że za kilka dni,ale i tak bedzie trzeba coś wypłacić z konta oszczedzam bo ileś tam ma do zapłaty vatu itd i ja się zakręciłam i w sumie do końca nie wiedziałam o co kaman, i pytam się \"to ile w tym miesiącu ze swoich daje na życie?\" a on już wzburzył się, i głos podniesiony normalnie tego nienawidzę brrrrrrrr Potem mu sms wysłałam, że nie życzę sobie takich scen to on dzwoni i do mnie, że musimy porozmawiać popołudniu i czy w końcu bedę w domu o normalnej porze a porozmawiać w sprawie kasy bo on ma problem i nie wie co i jak zrobić, kurcze aż mnie trochę tym przestraszył.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc, coś widzę, że chyba o mnie zapomniałyście? :) reewelka 🌻 ooo czyli widzę, że kac nie był aż tak tragiczny skoro wzięłaś się za sprzątanie onfim 🌻 ależ ty się czepiasz :P jadzia 🌻 a ja tam ci zazdroszcze ze mąż ci soczek kupił :) sama lubię, a mój to nie wiem, czy by się domyślił :) little 🌻 wracaj do zdrowia jak najszybciej namea 🌻 ja miałam dziś problem o 9.30 wstać... ita 🌻 mam nadzieję, że nei zapomnę ci jutro życzeń złożyć :)a z kasą i jej podziałem zawsze tak jest. zawsze gdzie są pieniądze, tam są i problemy z nimi madziczek 🌻 bajka 🌻 kasiula🌻 czarna🌻 agi🌻 elfik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczek moim zdaniem powinnaś się spotykac jeśli masz taką ochotę, jeśli nie to nie, nic na siłę, Ty za dużo o tym wszystkim myslisz, pomyśl sobie: co ma być to będzie i daj sobie czas a wszystko się jakoś potoczy i ułoży. Emilka tylko tu nie chodzi o kasę bo ja nie narzekam, Mój mi prawie wszystko oddaje a ja tym gospodaruję hahahah, on mi ufa i tak postanowiliśmy, że będzie najlepiej, zresztą ostatnio mnie pochwalił, że tyle zdołałam zaoszczędzić. A dziś z rana grzecznie zapytałam się kiedy będzie kasa bo u niego różnie bywa raz 5 raz 10 dnia miesiąca dostaje tylko teraz się martwię o co chodzi z tym jego problemem echhhh A soczki marchwiowe też lubię Dziewczyny widziałyście te torebki dołączone do gazety Viva nawet calkiem całkiem są i zastanawaim się czy kupić taką czarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie Romatyk ja też od ponad roku tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kasiulę24 i LittleAngel, my się jeszcze nie znamy A więc dla wszystkich, którzy mnie bliżej nie znają lub co nieco zapomnieli (a nie ma w tym niczego dziwnego, skoro nieczęsto piszę) przedstawię się Jestem spod Warszawy, studiuję, lubię rześkość ciepłego poranka i rozgwieżdżone niebo lubię swoją rzeczywistość i wiersze lubię spacery, ciszę i rozmowę Czy rzeczywiście jestem romantykiem? Może jest to opinia nie w pełni sprawdzona. To taka moja opinia o sobie samym. Jako że nie mam dziewczyny, jest to ocenia dość subiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×