Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

to tak jak ja, tylko ja nie czytam książeczki od namei bo tu poczty nie mogę otwierać.. kolejne ogłoszenie sie pojawiło, odrazu mi ciśnienie skoczyło ale w sumie odpada bo w kamienicy i ogrzewanie na gaz z piecem... ale zdjątka ładne i nie takie drogie pójde podptrzec na tę ulice co mamy mieszkanie ogladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cos mnie zdublowało Emilko🌼---dziekuję za gratulacje oj słonko my sie nie smiejemy z Ciebie tylko dzieki Tobie masz duze poczucie humoru i umiesz fajnie zabawnie pisać to zaleta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik hura hura widzisz normalnie już teraz się możesz cieszyć, że tyle osób pokonałaś, a teraz kolejne kciukanie 17 mówisz ??? Ja tyle mam brutto i dostaje dokładnie 1240 zł na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to i tak fajnie myslalam ze z 1000 zł 1300 no cóż na razie na nic lepszego liczyc nie mogę ale to i tak najwiecej niz do tej pory zarabialam oczywiscie oprocz London town :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼👄👄niech Cię uściskam i wycałuję:) Gratulacje babo kochana! Ita🌼nikt o niczym nie wie, bo nie ma o czym wiedzieć. A dziewczyny mailują ze mną o pierdołach. Emilka🌼tak, przeczytałam ostatniego maila:) Ja dziś nie mam dzieciaków:D spotykam się z kolegą, a potem będę się robić na bóstwo, bo wreszcie będzie trochę czasu na zajęcie się sobą:D No i jutro wcześniej z pracy wychodzę, bo koleżanka chciała się zamienić:) a mi to na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 juhu:D:D:D A widzisz jaka zdolniacha jestes!!! Wiedziałam:D Ita🌼 no niestety dłuuuugi bez Kapciarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼słyszałaś o masażyście? To mój taki kolega, który czasem mi dotrzymuje towarzystwa. A Ty jakie plany na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no właśnie nie słyszałam o żadnym masażyście :P A ja pracuję do 19.00, wracam do domu i posiedzę trochę z siostrą i pojde spac, co ja mam innego do roboty. czekam z utęsknieniem na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem:) wczorajszy dzien byl masakryczny(jak juz pisałam). okazalo sie ze pol projektu mamy zle, chociaz na ostatnich zajeciach laska od cwiczen, stwierdziła,ze wsio jest oki, a teraz źle!no ale czy to ważne?wiec mialam podly nastroj. na dodatek, kolejna czesc tego projektu jest tak zakrecona,ze hoho, nikt nie wiem o co kaman:( pożyjemy zobaczymy. z Dzieczynami planowałysmy juz wczesniej,ze pojdziemy na piwo, ale jakos tak ja nie miałam ochoty, moja wspollokatorka tez...no ale inna kumpela nas nakreciła...no i poszlysmy:) juz okolo 22.15 bylysmy w klubie, fajn muzyczka. Dziewczyny juz wczesniej mialy \"podkład\" alkoholowy:Dwiec miały niezly humorek, dosłownie lałyśmy ze smiechu:) pobawiłyśmy sie i tak jakos po 1 wracałayśmy,ale po drodze z wspołlokatorką robilysmy fotki na ulicy...przy latarni, na Rogatce, przy uczelni:)ludzie jezdzacy autami dziwnie sie na nas spogladali, dlaczego?;) nawet policja sie lampiła.... do mieszkanie whodziłyśmy cichutko, Basia nawet buty zdejmowała w drzwiach, zeby nie stukać nimi:D hihi...no to tak wyglądał nas wypad:) trzeba bedzie to powtórzyć...:D ita🌼 kupiłam sobie Świat Kobiety:) fajny gazetka,a kalendarzyk też się przyda. ja też mam wolne 10:) a o co znowu chodzi z Twoim, bo nie doczytałam:( ja biore tabsy anty,ale i tak cierpie w te dni:o Little🌼a co zawsze zaręczyny muszą oznaczać szybki ślub? ja jestem zaręczona od 2lat, a ślubuje za rok, czyli trzy latka w narzeczeństwie:) namea🌼kacyka nie ma, bo nie piłam za duzo,ale troszke zmeczona...hihi strzyga🌼to ja byłam, chyba;) reewelka🌼ja zaraz muszę łazienke sprzątnąć, bo moja kolej. madziczek🌼 czarna🌼oj, tam zaraz pic...tylko troszke:Da zreszta jestem studentka, nie? to do czegos zobowiazuje:D Romantyk🌼a ja jestem zareczona, pomimo ze 30 nie mam, a jestem zadowolona:) to nie ma reuły. emilunka🌼ja po nocnej eskapadzie wstałam o 6, nogi mnie bola jak cholera od tanczenia, troszke przysypiałam na zajeciach...hihi, ale co tam:) nie bardzo:P Fiolecikk🌼 ja jak juz pisalam jestem zareczona od dwoch lat(teraz mam 22)i nie żałuje. moze tylko tego,ze nie zrobilismy tego wczesniej jak planowalismy i wzielismy cywilnego...ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. wiec wg mnie wszystko zalezy od Was, Waszego zwiazku, tego czy jestes pewna,ze z Nim chcesz byc. jadzia🌼widzisz, juz wspolne kolezenskie wypady sa, wiec chyba jest oki w pracy? u mnie karetki to normalka, bo mamy z jednej strony(niedaleko)oddzial rtunkowy, a jakies 3km od bloku jest szpital miejski, wiec karetki jezdza obok nas:( yyyy, raczej nie pamietam,zebym gdzie w Iławie sie pojawiła kiedykolwiek, a juz na bank nie we Wszystkich Świętych. moze mam sobowtora:) Kasiula🌼to macie fajna wspolna prace...i śniadanka:) Elfik🌼ciesze sie,ze test nie byl trudny i ze masz dbry humorek:)nie piłam kawy,ale jakos funkcjonuje. nie jest zle, zawsze moglo byc gorzej. no gratuluju:)brawo, a zreszta to było pewne ze dalej przejdziesz! onfim🌼a co Ty tak rzadko zaglądasz?czy mi sie wydaje,hę? to przez moja kumpele, bo ona takie głupoty m i rozsyła,wiec nie moja:P AGI🌼ja tez nie lubie,jak moje wspołokatorki gdzies wybywaja i jestem sama:(tak smutno, pusto, cicho, buuu... aha kupiłam sobie płaszczyk czaerwony, taki troszke za tyłek, bardziej przejsciowy,ale juz na wiosne nie bede nic szuakc:)pol godz. stałam w przymiezalni i myslałm...i jest:) ide jesc i sprzatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś od kolegów z pracy dostałam czekoladkę i już prawie cała zjadłam, normalnie dzis czwartek a ja od początku tygodnia pochłaniam takie ilości słodyczy że szok sorry od piątku tamtego, ale mam urodzinki także wybaczam sobie hahah Zaraz spadam do domu Rewelka to miłego spotkania życzę hihihi Bajka mówisz, że czrwony płaszczyk no to ładny kolorek, taki jak Czarna rok temu kupowała no nie? No i przynajmnie troszkę kolorów tej zimy będzie. Prezes powiedział, że to było spotkanie informacyjne i nic nie wiadomo, no świetnie ciekawe ile tak będziemy wegetować. Emilka to już siostra u Ciebie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼masażysta to mój kolega od kilku lat, który mieszka niedaleko mnie na szczęście i czasem dotrzymuje mi towarzystwa. Nie mamy czasu za bardzo na spotkania,więc fajnie czasem poplotkować z nim, no i jest z towarzystwa mojego byłego, więc tym bardziej się cieszę, że znajomość przetrwała:) Ja jeszcze 25min i na spotkanie jednak z koleżanką lecę, a potem dopiero może z masażystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 ja nawet nie mam ale wieczorem to już masakra i chodzę spać z kurami jadzia🌻 spoko zatrzymam go sobie nie jest tak źle bywało gorzej ita🌻 nie mam jak za bardzo :( elfik🌻 super wieści GRATULACJE bajka🌻 no ja kupuję swiat kobiety odkąd jest :) no obowiązków więcej to i czasu mnie mam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz posprzątałam, łazienka lśni, chociaż już pewnie nie, bo jedna z koleżanek poszła sie myc, chociaż podłoga jeszcze mokra:o pewnie mył głowe i pełno kudłow jest w odpływie, bo ona ich nie wyjmuje😡 ita🌼 tak czerwony:) bo mam taki jakis nijaki pod względem koloru, wiec pomyślałam,że musi byc wyraziście:) onfim🌼 ja tez juz jakis czas kupuje i podoba mi sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Ja nie mam zawsze dobrego humoru. No tak mnie zagotowała jedna laska w pracy ze masakra. Od tygodnia walczymy o to, zeby ten poniedzialek miec wolny. I o dziwo wszyscy sie dzis zgodzili. ale nie, oczywiście Olusia (taka nowa, pracuje u nas od tygodnia) powiedziala, ze ona z chęcią przyjdzie popracowac, i ja mam przyjsc z nia!!!! powiedzialam, ze i tak bede tylko ja, bo wszyscy wzieli urlopy wiec nie ma sensu przychodzic, to jasnie pani mecenas stwierdzila, zebym przyszla z Olusia. Bo ola powiedziala, ze ona nie ma zamiaru brac dnia wolnego. Kurwaaaaaaaaaaa. No i muszę na durne 4 godz jakiegos pieprzonego dyzuru przyjsc. Wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼 to faktycznie panna jakaś nadgorliwa...co ona domu i znajomych nie ma...jaka picz normalnie inaczej nie można tego znawać. Jakby u mnie była opcja wolnego to bym brała i skakała do góry z radości. Ale ja do pracy śmigam i nawet jeszcze nie wiem w jakich godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt1982
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dla wszystkich bukiecik 🌻ita 🌻 wszystkiego naj naj... zyczen emilki nic nie przebije!!!! namea 🌻 dzieki Ci juz sciagnelam .. a Ty jak sie czujesz????? Elfik🌻 gratulacje:) trzeba wierzyc w siebie to podobno sie udaje....dzieki za wyczerpujaca odpowiedz :) strzyga🌻 ja bym nie zwlekala ani dnia.. zreszta wyjdzie wszystkim na zdrowie... przeciez chyba masz prawo do poedjmowania wlasnych decyzji i fakt ze chcesz sie wyprowadzic mam powinna zaakceptowac a nie stawiac takie warunki i wogle wypowiadac takie slowa.... czarna🌻 bajabajka🌻 ja czasem potrzebuje ciszy ale nie az tak dlugo i nie az tyle.....te wlosy sa straszne... a Ty zamieszkujesz w mieszkaniu? czy w jakims innym lokum???? czarna🌻 reewelka🌻 emilunka🌻 pogratulowac poczucia humoru.... od razu inaczej jak jestes z nami na forum ....tak smiesznie..... onfim🌻 moze moja droga Ty masz chore zatoki???? bol w okolicach oczu nie do wytrzymania to bardzo prawdopodobne zatoki.... ja mam przewlekle chore... chociaz tej jesieni zaliczylam tylko raz.... jak na razie .... madziczek🌻 a Ty jak ??? gdzie podziewasz?? jeszcze nie powrocilas??? jadzia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI 🌻 ja to bym najchętniej nawet w tym momencie wyszła i juz nie wróciła, ale koleżanka powiedziała, że w poniedziałek... i tak idzie mi na rękę, bo na razie nie mam kasy i powiedziała, że zapłacę jak będę miała. emulinka 🌻 chyba bym zastrzeliła... a dlacxzego nie możesz brać ketonalu? to cieakwe z tym szpikiem. Ja słyszłam, że on wątrobę rozwala, a jest przepisywany główie na jakieś problemy ze stawami i kośćmi... Ja w czasie @ zawsze umierałam mimo nosp i innych takich aż trafiłam w stanach na jakis specjalny środek przeciwbolowy na te dni. wziełam bez przekonania,ale jest naprawdę super. szkoda, że nie ma w PL odpowiedika... Bajka 🌻 ja też już daaaaawno kupuję, ale akurat ten kalendarzyk mnie nie przekonuje. kupiłam w zesłym roku i spędził ten rok w szufladzie, a obecnie jest w śmietniku. onfim 🌻 na to nie wpadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry bajka🌻mnie też się podoba zwłaszcza cena :) emi🌻 jadzia ma wałek ode mnie na koleżanki z pracy porzyczy ci na pewnio i wal w ten durny łeb Agi🌻 przyszło mi to przez myś że i to zatoki są romantyk 🌻 o romantyzmie? Roman ty zmieć podłogę bo brudno? strzyga🌻 od tego masz mnie :) żebym ja wpadała i ci pisała reewelka🌻 ita🌻 czarna🌻 elfik🌻 namea🌻 to ja dziś chyba pierwsza jestem :> jadzia🌻 i jak zastanowiłaś się co z tymi mieszkaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry panienki 🌼 zbudzilam sie dzisiaj z bolem glowy okolo 6 :o chyba za duzo Guinessa wczoraj troche :P ale wzielam tabsa i znowu splynelam w objecia Morfeusza ;) i tak sie wczesnie wczoraj zmylam, bo chcialam byc swieza na dzisiejszy brunch. zaraz wlasnie wstaje i ide sie szykowac. a w brzuszku juz burczy :P elfik 🌼 HURA HURA HURA :D ani przez moment nie mialam watpliwosci, ze bedzie inaczej. Gratulacje Madra Glowo!!! 17 trzymamy kciuki :D reewelka 🌼 zlotko :) wieczorem postaram sie wysmazyc mailika. a powiedz Ty mi czy ten kolega Cie masuje tez :P onfim 🌼 no jestes pierwsza :) ja mam dzisiaj wolne bajka 🌼 och jak ja milo wspominam takie studencki wypady :D chetnie bym wrocila do tamtych czasow. korzystaj ile mozesz, bo potem to juz tylko praca praca praca :P co do wlosow w odplywie, chyba musicie jej zwrocic na to uwage :o przeciez to ochyda emilunka 🌼 nasz forumowy \"stanczyk\" :D ja sie tez ubawilam z moczopednej Emilki. jak bedziesz w poniedzialek sama z nadgorliwa to wez moze cos jej delikatnie przetlumacz :P czarna 🌼 wspolczuje :( sama mam czasami przechlapane w te dni, ale mi pomaga jedna tabletka co pare godzin. ostatnio przerzucilam sie na IBUM, ta sama substancja czynna co w Iburomie, ale szybciej dziala, bo jest w formie kaspsulek z plynnym wnetrzem :) moze tego sprobuj. a poki co wysylam pare: PIESZCZOT 😘 PIESZCZOT 😘 PIESZCZOT 😘 PIESZCZOT 😘 PIESZCZOT 😘 jadzia 🌼 opowiedz jak bylo jak juz bedziecie po mieszkaniowej wizycie. ale fajne rzeczy przed Toba. przeprowadzka, urzadzanie nowego kata, a co najwazniejsze swojego :D ita 🌼 jak tak zachwalalas ta torbe z Vivy, to poprosilam Mame, zebym mi kupila, ale nie bylo juz czarnych :o agi 🌼 nie ma za co :) a sie czuje wczorajsza szczerze mowiac :o moj plan opuszczenie wczesniej imprezy nie przyniosl zakladanych korzysci niestety :P ale moze jak wezme goraca kapiel to bedzie lepiej :) strzyga 🌼 little 🌼 mika 🌼 ivette 🌼 kasiula 🌼 sipp 🌼 nikt 🌼 witaj :) a czemu taki nick?? chyba jednak czai sie tam ktos :D romantyk 🌼 ja podobnie jak dziewczyny mysle, ze romantyzm jest przereklamowany. a facet powinnien stac mocno na ziemi, a nie bujac w oblokach :) milego dnia dla wszystkich :D wpadne wieczorem na male pogaduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×