Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Romantyk z tymi zaręczynami to nie generalizuj.... Ita no brawo u nas kasą zajmuje się Mąż, ale też w ostatnim miesiącu więcej zaoszczędziliśmy. Nie martw sie spokojnie A widzę że Ty twarda jesteś! Madziaczek a nie nawiązuje już do sexu Sz. wcześniej coś pisałas... Emiulka ja nie zapomniałam o Tobie kwiatka dostałas, i teraz też masz 🌻 zjadłam batonika i kuje mnie brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita a ja w poniedziałek do pracy, będę tu chyba sama siedzieć w pokoju z szefową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia bo wiesz, że jak święto zmarłych wypadło w sobotę to musisz dostać dzień wolnego za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼 przejeżdżałam wczoraj koło Ciebie, ale było przed 19, więc stwierdziłam, że na salsie siedzisz, a ja miałam dużo zakupów i wreszcie nie pisałam:) Ita🌼właśnie o to chodzi, że moi znajomi posprzątali mi wszystko ładniutko, po południu odebrałam klucze, a mi zostało tylko odkurzanie, do którego zbierałam się już jakiś czas. I pranie zrobiłam. Romantyk🌼witaj Jadzia🌼ja też pracuję, ale z własnej, nie przymuszonej woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita dziękuję wiem o tym , tylko u nas ktos musi być w poniedziałek, wypadło na mnie, ja biore 14 list wolne to pojadę dowód osobisty wymienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze godzinke jakos wytrwac w pracy a potem idziemy w pare osób po pracy gdzies ... a na 19 mamy w domu gościa, zrobie na kolacje kanapki i sałatke jakąs, mam pekinke + pmodory...sałate tez mam cos proponujecie co mogłabym na szybko zrobic tak na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia o to fajnie, że idziecie gdzie razem z pracy, czyli jednak coś się zmieniło tak? A co do kolacji ja zawsze standardowo, wykładam ser i wędlinę na talerzyk, gotuję jajka i na połówki robię z majonezem lub ketchupem, kupuję cienkie parówki, pomidory-plastry z cebulką i robię sałatkę prostą albo z tuńczykiem albo brokułową i chlebek i to tyle Ja jeszcze niecała godzinka bo szef wysyła mnie do biura rach., potem do mamy bo krupniku nagotowała i do domku, muszę iść do piwnicy bo chyba jeszcze jakiś kozaczki tam mam i ta rozmowa z Moim mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita nie zmieniło się idę z ludzmi z innego działo z mojego pokoju nikt nie idzie, bo dalej tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼a dużo dały ci te ćwiczenia?? Fiolecikk🌼a długo juz jesteś ze swoim Panem?? Elfik🌼bede trzymac kciuki za Ciebie.Napisz tylko o której pijesz ten test:)A jeśli chodzi o pieska to raczej sie nie zdecyduje,mam bardzo małe mieszkanko..zreszta mój kociak robi tyle zamieszania jak za dwóch:) Ita3🌼he he ja też jestem skorpionem:)i tez szybko mi złośc przechodzi:)gorzej jak ktoś mnie zrani..Ciezko mi jest sie przełamac,ale żal cały czas trzymam w sobie:( No widze ze nie tylko tak u mnie sie rzucaja przepadliscie na ciuchy.To jest masakra jakas.Gorzej niz na przecenach normalnie Jadzia🌼Łączę sie razem z Toba w bólu..ja tez musze naginać w poniedziałek do pracy.wrr:( Namea🌼a gsdzie wczesniej mieszkałas zanim wyjechałas? Witam Romantyka😘a co studiujesz? he he mój Pan remontuje w mojej szkole łazienke:)razem sobie do pracy chodzimy i kupił mi dzis sniadanko:)2 duze bułki z parówkami.Hmm..orginalnie:) Ale jest fajnie za oknem.19 st jest na termometrze:)Pomyje okna chyba dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo co mi tam..Olewam okna.wezme mojego osobistego na spacer.Pokopiemy sobie liście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyk... ale ty masz zdanie o sobie... reewelka 🌻 ja na salsie nie byłam. z 6 zajęć na dwa pierwsze nie poszłam przez pracę, więc tak bez sensu iść w środku kursu... ita 🌻 fajnie, że udaje wam się tak gospodarować kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiula🌼---no czasem takie urwisy są z tych zwierzaków.A kociak dorosły czy mały?? A ja się rozmarzyłam byłam w spółdzielni i dosłownie wpadłam na taaakiego ładnego pana :-D taki latino lover :-D on się tak fajnie usmiechnął i powiedział: ooo bliskie spotkanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼mimo wszystko muszę uważać, bo jak nadwyrężę Cię za bardzo to będziesz przede mną uciekać nie długo;) Elfik🌼o której ten test? Kasiula🌼a skąd Ty jesteś, bo ja nie pamiętam:( Mi jeszcze 3 godziny pracy zostały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilinka🌼przepraszam,ale napewno o nie takiego sama Pana nam chodziło:)Dobrze nie bede w ten sposób pisac skoro ci to przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---o 9 rano Kasiulka🌼---to nie o to chodzi że przeszkadza ale tu kazda ma swoja nazwe na faceta Ja mam Miskowego Bajka ma Miśka Czarna ma Kapciarza Emilunka ma Osobistego Jadzia ma Męża :-P Ita ma ,,Swojego\" czyli ,,Mój\" No to na tyle moich obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 po tygodniu chyba skończyłam elfik🌻 no tylko ona po pedigree robi dużo kup i się drapie dziś dostała purinę zobaczymy czy bedzie jakaś różnica Fiolecik🌻 jak dla mnie też nie ita🌻 czasami używam romantyk🌻co nagle to po djable jak mówi stare ludowe przysłowie emi🌻 ja ? absolutnie gdzież bym śmiała w ogóle :P kasiula🌻 bo się dziewczyny ukulturalniły i już samcurów nie mają ja tam ciągle knuje nad jakimś przezwiskiem dla mojego ale kiepsko mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 hahaha, dopiero teraz mi uświadomiłas, że każda ma \"swojego jakiegoś\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie prawda dziewczyny, że \"Każda ma swojego jakiegoś\" A Strzyga ma Fizyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---prawda prawda :-P czarna🌼---no tak jakos samo wyszło, mi sie nie bardzo podobało określenie samiec tak jakoś szufladkowało mi facetów jako okazy do rozmnażania z programu przyrodniczego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, Emilka🌼ja nie zaprzeczam tylko mówię prawdę:) Jedną i słuszną:P Ja nie mam nikogo przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 głupoty pirdaczysz i tyle :P maila masz :P elfik 🌻 widzisz? ty też zauważyłaś, że Reewelka coś ściemnia ;) A tak w ogóle, wczoraj byłam na dworcu po siostrę, i zapowiadali pociąg do K. I tak mi się przypomniałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼a możesz mi to przesłać na inny adres? Bo coś nie mogę wejść na pocztę w pracy, coś się krzaczy. Na chwilę w swój nick włożę inny adres maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×