Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Czesc Kochane :D obejrzeliśmy dwa mieszkania, jedno odpada odrazu a drugie ciekawe 2 pokoje 43 m. kuchnia mała ale z oknem, łazienka spoko.Tylko tak 4 piętro i mnie się nie bardzo podoba duży pokój bo taki wydłużóny jest , tzn prostokąt... umówiliśmy się że w ndz zobaczymy jeszcze raz, ma teść zobaczyc. Podjaraliśmy się w sumie ale 4/4 piętro i ten pokój... wypiliśmy z kobietą herbatę, starsza już jest i mówi ze z siatami nie daje już rady włazić na 4 piętro. Blisko jest duży polomarket i komfort, aptka, poczta. Blok stoi przy ulicy ale okna sa od jakby podwórka. W łazience woda ciepła na piecyk gazowy ale maja niby w niedługim czasie zmieniac ..... Strzyga to co w pon się wyprowadzasz? dla każdej po 🌻 onfim tak tak mam Twój wałek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się wstawać nie chciało że szok, wczoraj uświadamiałam męża jak wyglada spacerówka hhihihihi cały czas myślę o tym mieszkaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieeń dooopry Ależ dziś zaspana jestem.Muszę rano wstawać o 7 i pędzić z Sarą na spacer żeby nie mieć niespodzianek i zdecydowanie mi się to nie podoba nie mogłaby pospać dłużej?Echhh Onfim🌼---u Sary na razie wszystko ok po tym pedigree ale purina wartościowsza więc jak skończy opakowanie to znowu spróbuję purinę. Chociaż wczoraj kupiłam trochę wołowego i ugotowałam z warzywami to wcina aż jej się uszy trzęsą :-) Emilka 🌼---to jakis dupowlaz straszliwy, też mam alergie na takich ludzi. A ja sobie myślę na sylwestrem. bo 1 stycznia to czwartek a 2 to piątek myślicie ze będzie wolny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik witaj piątek jest normalnie dniem pracującym, by najmniej u mnie w urzędzie.... ale każdy urząd ma inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Elfik🌼 u mnie z 2 stycznia jest pracujący, ale już wzięłam sobie wolne, bo jak się weźmie 4 dni wolnego, to ma się 11 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼zdarza się, że mnie masuje:) ale typowo po koleżeńsku i profesjonalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny, romantyzm to nie bujanie w obłokach To gotowość do walki o serce kobiety, zabieganie o jej względy to postawa zdecydowana, to konkretne męskie decyzje a że romantycy lubią dawać kwiatki swoim kobietom i zachwycą się tym ich widokiem, no to cóż może to i wada, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼możesz mi maila na gmaila przesłać, bo nawet nie mogę przeczytać go:( coś mi się o2 w pracy zwaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---już poszło Hmmm no bo my mamy ten wyjazd no i sie tak zastanawiam jakbym miala pracę juz właściwie jakąkolwiek to ciekawe czy bym dostala wolne na ten jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Ale mi niedobrze, normalnie rano jak wstałam to myślałam, że będę wymiotować a nie wiem od czego pić wczoraj nie piłam % może chińszczyzna mi zaszkodziła blleeee od rana raczę się gorzką herbatką mam nadziję, że mi przejdzie Elfik zależy to od szefów bo po każdy przepracowanym miesiącu należy się 1,5 lub 2 dni wolnego, ale jak trafi Ci się jakiś czub to może krzywo patrzeć, że chcesz brać już zaraz wolne, ale czasem Urzędy odgórnie ustalają, że tego dnia nie pracują. Mówisz , że 7 rano z wyrka, u mnie jakby był pies to Mój mówił, że z rana by z nim wychodził, bo tak to to nie wiem czy bym się zdecydowała hahaha Naema no ja szukałam po kilku sklepach i kioskach bo nigdzie już czarnej nie było, ale w rosmanie dorwałam ostatnią hahah, słuchaj a co to jest brunch? Jadzia a może warto jeszcze inne mieszkanka pooglądać co? Rewelka i jak spotkanie z koleżanką i kolegą? Emilka to faktycznie nadgorliwa jakaś brrrr Onfi mówisz , że z kurami chodzisz spać tzn o której, bo ja codziennie koło 22 już spie, a dziś zaspałam razem z Moim wstałam 7.30 a powinnam tak chwile po 7 i był bieg jeszcze sobie taką spódnicę prasowałam a ona ma tyle materiału, że normalnie nie widziałam końca hahah. Wczoraj byliśmy w kinie na Boisku bezdomnych fajny film naprawdę można się pośmiać, a potem na jedzonku i nie chce tego wspominać bo mi niedobrze.....jakoś teraz Dostałam od mojego taką ładną bluzeczkę róż-fuksja taka zwiewna, na imprezkę w sam raz. Czarna to już się chyba urlopuje od dziś fajnie ma. Idę robić herbatę gorzką kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼wreszcie wszystko się poplątało i spotkałam się tylko na takie zwykłe zakupy z koleżanką i pojechałam do domu. A z kolegą się wreszcie nie spotkałam, bo oboje byliśmy zmęczeni...ja posprzątałam, odpoczęłam i zrobiłam się na \"bóstwo\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka fajnie :D Ita no tak tylko tu mieszkania schodza szybko i nie wiem kiedy sie cos pojawi ech i och ..a Ty na którym pietsze mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) no pospałam sobe troszke:)ide dzisiaj na 11.45, wie mogłam. jem własnie sniadanko i pije capuchino.musze wlosy umyć i spadac na zajecia. mam dzisiaj do 20.30,ale wyjde wczesniej, bo mi sie nie chce siedziec na ćw. a poza tym moj Misiek przyjeżdza,i wracamy jutro. bedziemy robic zakupy prezentowe dla znajomych, do ktorych jedziemy w piatek za tydz.:)juz sie nie moge doczekac! emilunka🌼co za idiotka z tej kolezanki. glupota ludzka zaskakuje! reewelka🌼 AGI🌼wiesz, ja tez lubie sie wyciszyc, posiedzec sama w pokoju, pobyc sama ze soba, ale nie za długo. wynajmuje mieszkanie z kolezankami. jestesmy w piatke, mamy trzy pokoje. fajnie sie razem mieszka, ale czasem sa takie sytuacje jak te włosy😠 oczywiscie nie wyniosła tego! a przeciez tak jej wychodza,ze woda ma problemy spłynąć wiec powinna sie zorientowac! ale chyba bedzie trzeba jej powiedziec co nieco! Roamntyk🌼 strzyga🌼ja ostatnio miałam z Cosmo, ale jakos troche droga ta gazeta,a ŚK jest oki. to tylko kwestia gustu:) onfim🌼 namea🌼 jadzia🌼 Elafik🌼 ita🌼 lece bo nie zdążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki masz uklad mieszkania ile metrów co widzisz Ita a te na 4 kurcze potem z wózkiem bedzie ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia wiesz mi to w sumie było obojętne na którym piętrze, ale moi rodzice prawie całe życie mieszkali na 4 p i się uparli, że na 1 p jest najlepiej i tak szukali U mnie jest 65 m mamy teraz 3 pokoje: jeden duży około 25 m ( kiedyś były dwa, ale połączyliśmy), drugi średni- kiedyś to był duży bo on jest z balkonem- to sypialnia i mały i kuchnia, no i łączyliśmy łazienkę z wc w jedną a przedpokój bardziej jest w prostokącie natomiast pokoje bardziej w kwadracie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita własnie widzisz a ten jeden duży jest w prostokącie takim wydłużony i jakos mi sie ta nie widzi, bo mimo ze dwa okna tzn balon i okno to wydaje mi sie ze w tej drugiej czesci bedie ciemnawo.. a długo szukali Twoi rodzice...? dzwoniłam już do spółdzielni i w pon maja do 16 więc pójde zobaczyc tam niby jakaś tablica ogłoszen jest... a Mąż to się chyba trochę napalił na to mieszkanko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 farciara no to miłego urlopu jadzia🌻 taki pokój ma plus ponieważ możesz go sobie rodzielić optycznie i z jednej cześci zrobić np jadalnię a z drugiej normalny salon i nie bedzie to tak na kupie jak to jest przy kwadratowych pokojach, a wałkiem się będziesz musiała z innymi podzielić troszeczkę elfik🌻 my też będziemy gotować ale jak Dianka zacznie mniej posiłków jeść bo teraz dostaje 5 razy dziennie ita🌻 około 20 jestem już w piżamie a w łożeczku nie poźniej niż 21 a przynajmniej się staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki🌼 Elfik🌼 gratulacje!! I oby kolejny etap udało Ci się przejść. namea🌼 dołączam do Twojego zdania na temat super żartów emilunki :D są powalające:) AGI25🌼 już wczoraj nie miałam siły za bardzo pisać. Fajnie było, dużo śmiechu, chociaż najważniejszej rzeczy nie udało się załatwić niestety. Poza tym byłam z koleżanką w dwóch sklepach z sukniami ślubnymi, ależ wielki wybór teraz jest. Jeju, ciężko by sie było na coś zdecydować, cuda na kiju! Tylko te ceny zabójcze najgorsze. Jestem dzisiaj z Sz. umówiona, zarezerwował stolik w restauracji i mnie męczy od wczoraj smsami;) Chociaż tak średnio mam chęć iść, zaraz sobie poćwiczę, może to mi doda energii. Jutro mam spotkanie z tą koleżanką z liceum i tego to akurat nie mogę się doczekać bardzo :D :D :D Aa no i na przyszły tydzień na piątek już też mam wstępny plan, także moje życie towarzyskie ożyło i bardzo dobrze:) Zmykam się poruszać przy dźwiękach muzyczki:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) ja od 11 w pracy, ale musiałam na godzinę wyskoczyć do Sądu pisemko jedno złożyć. A co do tej nadgorliwej, to ja jej w poniedziałek tak przetłumacze, że odechce jej się w ogóle podchodzić do mnie, co dopiero paszczę otwierać. A zdenerwowało mnie to dlatego, ze w niedziele przyjedzie do mnie Osobisty... i cholera w pon rano bede go musiała zostawić, bo Ola chce pracować :( Jadzia 🌻 to informuj nas na bieżąco jak z tym mieszkaniem strzyga 🌻 a no nie mogę brać ketonalu, gdyż w głowie mam jedną żyłkę mniej niż wszyscy ludzie, i to właśnie dlatego :) opowiem kiedyś, jak będziecie chciały reewelka 🌻 ja też chcę masazystę :( agii 🌻 miło mi, że tak o mnie myslisz, i tak tu jest odbierana moja obecność :) romantyk 🌻 aj weź \"dać kwiatka i zachwycać sie tym widokiem\". Jakbyś nie napisał tego o zachwycaniu, to wszystko było by ok. no przykro mi, na mnie takie teksty nie robią wrażenia, a podejrzewam, że nie tylko na mnie onfim 🌻 właśniem moze to zatoki?? bajka 🌻 ja też chce na impreze madziczek 🌻 miłej kolacji z Sz. ita 🌻 a ty szykujesz jakieś pijaństwo na weekend?:) Właśnie sobie przypomniałam, że muszę napisać opowiadanie na jutro... Fuck...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej panie i panowie:) Znow sie opusilam w czytaniu wiadomosci, pochorowalm sie okrutnie i kilka dni bylam skolowana. Poza tym nic sie nie dzieje totalnie nic. emilka❤️ szkoda ze nie przyjedziesz :( nawiedzilabym cie:) romatyk facet ma pomagac kobiecie i umiec podejmowac decyzje bo od tego jestescie:) trzymjacie sie zdrowo :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiulka to możesz stuknąc Oli ode mnie kurcze przyjeżdża Twój Osobisty a taka panna popsuje plany grrr będę informować Emiulka dawaj opowiadaj o tej zyłce.. jeśli TY chcesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little🌻 tak, kocham cię, mówię to oficjalnie :) będę w domu za tydzień, wiec zapraszam :) jadzia 🌻 no więc: któregoś pięknego dnia wracałam z pracy,i zdrętwiała mi lewa ręka. godzinę poźniej na jakiś czas przestałam widzieć na lewe oko. i tak się powtarzało kilka razy. więc tato zmusił mnie do pójścia do neurologa, potem skierowanie na tomografię itd, wszystkie durne badania. I po tym wszystkim okazało się, że w głowie mam 3 tętnice, 2 po lewej i jedną po prawej (wszyscy mają po 2 z obu stron), i dlatego lewa strona ciała (ta prawa tętnica jest za nią odpowiedzialna) mi troche niedomaga czasem. Ogólnie nic mi nie jest, tylko jak ktoś jest spostrzegawczy to zauważy, ze np wolniej mrugam lewym okiem, tzn najpierw prawe potem lewe :) Ogolnie skoro bez problemów przeżyłam 23 lata, to już raczej problemów z tego nie będzie :) TYLE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Emiulka a ja czytam kawały sobie hhhihih i tylko musze uważać żeby się głosno nie zaśmaić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka w sumie może i będzie hahahah i to razy dwa, bo jutro idę na urodziny siostrzeńca na 17 a dzis właśnie z tego powodu po pracy muszę jechać do siostry i pomóc jej z jedzeniem np lepić pierogii beeee A w poniedziałek może uda mi się iść na imprezkę to też będzie napewno jakiś alk hihihihi. A tak w ogóle to przez 4 dni będę się wysypiać hura hura i chciałabym jechać na ten basen co ciągle wam mówię a nie docieram do niego, on jest taki zajebisty jaccuzi, bicze wodne, i jest basen na dworzu z podgrzewaną wodą super relax normalnie Ok ja zaraz spadam bo do biura rachunkowego muszę jechać a potem do domku chce ugotować zupkę kalafiorową a potem do sister i robota Zyczę wam udanego weekendu papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) juz skonczyłam zajecia na dzisiaj:D okazało sie ze nie mamy wyklad i cwieczen, hura! czekam na Misia mojego. juz sprzatnełam w pokoju, wstawiłam pranie a teraz porobie notatki.musze isc cosik kupic wiecej do jedzonka, bo moj Misiek to troche zjada:D a własnie zjadłam ostatnie bułeczki. życzę Wam milego dzionka i jutrzejszego tez, bo chyba wieczorem zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻miłego ruszania emi🌻 nie wiem ale dziś kurcze znów to samo a moje dwie piszczałki akurat siedzą i piszczą na szczęście w swoim pokoju więc mogę odetchnąć little🌻 no to zdrówka życzę bajeczka🌻 he he bawcie się dobrze i nie utucz go za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka- mam to na pismie to juz sie nie wyprzesz:) jeden ma za duzo drugi ma za malo:) a ja mam dodatkowe naczynie do pluc (gruba zyle) wiem dokladnie w zw z wymiana pąpki:) boli mnie serce choc ma odnerwione. istna anomalia :) Tak to jest jak sie ktos urodzil na wschodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×