Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

emi🌻 a jak poniedziałkowa koleżanka? ita🌻 do włoch się wybierasz :) fajnie jadzia 🌻 sprawdzaj ale bez stałego źródła dochodu nie spodziewałabym się zwłaszcza że kupno mieszkania wiąże się co najmniej z kredytem na 200 tyś przy dobrych wiatrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 teatr super, bardzo kameralny, obsada też ok. Bilety ok. 80 PLN kosztowały od osoby, ale ja dostałam w prezencie dwa no i mojego zaprosiłam. A ja ci zazdroszcze tych wycieczek wszystkich. jadzia 🌻 teraz banki bardzo zaostrzyły warunki dawania kredytów. nie dość , że trzeba mieć umowe na stałe (a jeśli zlecenie, to co najmniej od roku w tym samym miejscu, ale to raczej mało prawdopodobne), do tego trzeba mieć duży wkład własny (ok.20%). A na waszym miejscu całe to kupowanie zaczęłabym od ustalenia, czy w ogóle macie zdolność kredytową, jaką, sprawdzenie możliwości uzyskania kredytu, a nie podpisanie umowy przedwstępnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi nie nie jedziemy hahah po prostu w przyszłym roku chcielibyśmy się gdzieś wybrać za granice i tak weszłam i zobaczyłam , że akurat last minut do Włoch, ale to chyba nie jest jakaś super bardzo super okazja tym bardziej, że to grudzień, teraz patrze na inne biuro i początek kwietnia 10 dni Włochy za 1230 zł/os Emi a kto Ci sprezentował takie super zaproszenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻dobrze mówisz jeszcze jest szansa że bank da się przekonać na umowę na czas określony ale oni raczej chcieliby żeby kredyt jeśli takowy dostaniecie został spłacony przed jej końcem. Ale kto daje umowę na czas określony dłuższą niż 3 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 Włochy są fajne w grudniu w sumi nie byłam byłam w lecie w Wenecji ale w grudniu może zawsze mniej turystów być a to często bardzo plusuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼najlepiej jak pójdziecie do Doracdy Finansowego i tam się o wszystko zapytacie, a taki ludek sprawdza waszą zdolność kredytową w każdym banku,który jest na rynku. Emilka🌼wpisz swojego maila, bo kolejną skrzynkę mi zablokowali i muszę z jeszcze innej Ci napisać. Ale jest dobrze, choć ja się trzęsę od środka. Ofim🌼a mi się Bond podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 ja do faceta nic nie mam zagrał poprawnie ale mnie się nie podoba w tej roli :)i tyle wolę starych agentów tzn z poprzednich filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie zdolność mamy z tym doradcą muszę poszukac i skorzystam głowa mnie boli ja chce do domu i jesc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻a siostra cioteczna dostała od siebie z pracy, ale gdzies wyjechała i żeby się nie zmarnowały, więc ja dostałam :) a koleżanka z poniedziałku w miarę. nie zabiłam. chociaz to co miała zrobic w poniedzialek zrobiła na weekendzie w domu, więc na darmo przyszłam i siedziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---Miśkowy ma na 5 lat więc dają. A co do Bonda to dla mnie poprzedni byli jak laleczki wypacykowane z typowym sztucznie przyklejonym usmiechem.A Daniel Craig jak dla mnie jest własnie zaprzeczeniem poprzedników tamci byli sztucznie piekni a ten jest naturalny no i jak dla mnie ma mnóstwo seksapealu. A budka z piwem to chyba lekka przesada tym bardziej ze jest w 5 najseksowniejszych aktorów :-P Jadzia🌼---teraz trochę chyba zaostrzyli i chyba 25% wkładu trzeba mieć albo zabezpieczenie hipoteczne tak myslę, no i umowy chyba najlepiej na czas nieokreślony ale nie jestem zbyt w temacie wiec nie bierz tego za pewnik. Rewelka🌼---co się dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze coś mi zimno brrrrr a jeszcze po pracy muszę z mamą jechać po firany do krawcowej a potem mój tata ma przyjść podmalować mi coś, a ja najchętniej bym do gorącej wanny skoczyła Zaraz uciekam z pracy i życzę udanej drugiej połowy dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik i Emilka🌼mail streszczający co nie co. Mi głowa przed chwilą prawie pękła, ale już jest dobrze-wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dla kazdej 🌻 ja tez niewypana wrocilam z domu o 5 i zaspalam na 8 do pracy..... znowu ... jadzia🌻 ja tez bym radzila udac sie do doradcy finanowego, oni niemalze wszystko dokladnie powiedza i nie trzeba sie samemu uganiac z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi🌻witaj oj no to dziewczyny idziemy spać skoro taka zbiorowa senność nas ogarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że o mnie nei pamiętacie. ;) ogólnie jest cieżko. w ciągu ostatnich paru dni dwa razy się przeprowadzałam i już generalnie to nawet nie wiem gdzie iść dziś wieczorem spać... jestem cholernie zmęczona. rano zemdlałam w pociągu jadąc na pierwszy dzień szkolenia do nowej pracy, w której jednak nie chcę zostać, bo inaczej zostały przedstwione warunki na rozmowie, inaczej okazały sie w rzeczywistości. dziś miałam podpisać umowę o pracę, ale nie poszłam podpisać. okazało się jednak, że wcześniej dali mi do podpisania coś odnośnie ZUSu, więc tak jakby umowa została zawarta i powiedzieli, że nie rozwiążą mi tego za porozuminiem stron, tylko muszę chodzić na szkolenie jeszcze przez ponad tydzień!!! noż kurwa... co im z tego, że będę chodzić na szkolenie, za które będą musieli mi zapłacić, jeśli i tak nie będę tam pracować??????? W starej pracy uruchomili znowu projekt, na którym pracowałam i chciałabym tam wrócić, ale nie wiem co z tym fantem zrobić... jeśli nie pójdę na szkolenie, to mi w papierach to uwzględnią i nie wiem w sumie co robić 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼mnie podniosła 2 kawa i napój energetyczny plus trochę emocji i odechciało mi się spać. Kończę pracę, więc miłego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 cieszę się że się odezwałaś ale powiedz gdzie ty się tak przeprowadzasz dalej od mamy do fizyka? reewelka🌻 fajnie ja prawie spaliłam kotleta ale emocje jazda na maxa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak mi sie nie chce.... Mam tylko nadzieję, że uda mi się wcześnie w miarę wyjść, tzn, gdzies tuż po 19.00. a jutro na 9.00 i jak dobrze pójdzie to o 17.15 będę już siedzieć w pociągu do domu :) Chyba i mnie jakies przeziębienie bierze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga👄 ja też miałam wrażenie, że dziewczyny o mnie zapomniały, to tak chyba jest jak się ma kłopoty. Człowiek się czuje jakiś niewidzialny. Widzisz jak się wali to wszystko na raz:( Kiedyś pisałaś, że sama sobie komplikujesz życie, a mi się wydaje, że to nie o to chodzi. Nie można wszystkiego brać na siebie, po prostu tak się beznadziejnie (chciałam napisać gorzej ale się powstrzymałam) jakoś układa. I mam nadzieję, że szybko wszystko u Ciebie wróci do normy i znajdziesz swoje miejsce, gdzie będziesz szczęśliwa.Głowa do góry, będzie dobrze. Wracam do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 człowiek z problemami nie czuje się niewidzialny ale ma wysoką potrzebę żeby ktoś na niego zwrócił uwagę a często tak się nie dzieje i w tym jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ja na razie mieszkam u fizyka i mam u niego część rzeczy, część u koleżanki u której chcę wynajmować pokój, ale jeszcze nie mam tam wszystkiego i trudno by mi było tam. Ale myślę, jutro już sie do końca do niej przeprowadzę. Fizyk nie jest z tego powodu zbyt zadowolony. Ja w sumie też nie, bo on mieszka pod Wawą z jednej strony, a ona też pod Wawą, ale z przeciwległej :( wolalabym cos wynająć bliżej niego. Nie mówiąc o tym, ze stamtąd miałabym lepszy dojazd do Wawy (co innego 15 min pociągiem, a co innego prawie godzinę autobusem :( ). No, ale na razie nie mam takiej mozliwości. Net sobie w końcu kupiłam, ale nie wiem kiedy będzie działał, więc korzystam dalej z kawiarenki na wszelki wypadek. jak uruchomię, to się odezwę :) miłego wieczorku! madziczek 🌻 ja pamiętam, tylko nie zawsze się odzywam. poza tym naprawdę mnie intrygują te dokumenty do ZUSu, które są jak widać wazniejsze od samej umowy o pracę... musze poczytać jakiś kodeks pracy czy coś, bo cos mi tu nie gra... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻acha no fakt a czemu w sumie nie chcesz zostać u Fizyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 a bo jakoś tak... za mało go trochę znam. ;) no i od razu z jednej zaeżności w kolejną.... mam net! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 trzymaj sie i nie daj ...... madziczek🌻 onfim 🌻 emilunka🌻 ja uciekam .... zebym jutro znow nie zaspala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, cos mi moj nick pomyli :o juz Was poczytalam, wszystko nadrobilam i moge odpisac. dzisiaj juz czwartek, wiec takiego pracowego cisnienia nie ma :) po pracy jade odebrac bilety na koncert, zaplace rachunek za internet i moze przy okazji na jakies zakupki wyskocze :P juz tak dawno nie bylam. wczoraj zaliczylam Bonda :) mi sie aktor podoba, ciasteczko do schrupania i te niebieskie oczka, ach ... :D ale troche mnie zawiodl sam film. po pierwsze: u nas wycieli sceny lozkowe/erotyczne :o --> nie moglam sie napatrzec na jego umiesnione cialo :P. po drugie brakowalo mi slynnej kwesti: jestem Bond, James Bond, a ja zawsze na to czekam :D. i po trzecie: jak juz Elfik 🌼 wspominala za malo samochodw, chociaz pierwszy poscig rewelacja :) oczu nie moglam oderwac. ale i tak wieczor z Bondem i popcornem zawsze jest udany :D reewelka 🌼 a dla mnie mailik?? ja zaraz cos naskrobie :D madziczek 🌼 no skad Ci kobietko do glowy przyszlo, ze ktos o Tobie zapomnial?? jestesmy, pamietamy, martwimy sie 🌼 czarna 🌼 masz na dzien dobry: pieszczotek 😘 🌼 elfik 🌼 a orientujesz sie jakie sa mniej wiecej ceny za tatuaze?? wlasnie za taki napisik na przyklad?? ita 🌼 och ja tez tesknilam bardzo :) jadzia 🌼 i co z tym kredytem Waszym?? trzymam kciuki, zeby sie wszystko udalo :) a jak nie teraz to na pewno juz wkrotce. na pewno nie bedziecie mieszkac w \"tej norze\" (jhak to ujelas) do konca zycia . strzyga 🌼 no to moze zostan jeszcze jakis czas u Fizyka?? a co z Mama?? odzywala sie?? macie jakis kontakt?? emilunka 🌼 juz jestem i wlasnie zazdroszcze teatralnego wieczoru :) bedzimy tesknic za Toba onfim 🌼 jestem i czekam na Ciebie :) zaraz ide glosowac tez na Olenke 🌼 kasiula 🌼 no gdzie zniknelas na tak dlugo?? agi 🌼 i jak zaspalas?? :) mika 🌼 bajka [kwiatek ivette 🌼 vitalijka 🌼 little 🌼 no to milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×