Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

czarna🌻 mnie by takie zakupy zdołowały raczej ale dobrze że u ciebie podziałało to inaczej ita🌻 drinkuję u ciebie a co nie widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto ja wiem że święto narodowe i w ogóle ale komp chyba się nie powinien zakurzyć ? miłego dnia muszę ogarnąć troszkę świat wokół siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼ja wlasnie uprzatam swiet wokol siebie:) juz w szafce poukladałam, teraz jeszcze kurze i podłoge odkurzyc i git. a mnie jakos to siweto nie fascynuje dzisiaj, nawet w Kosciele nie byłam. lezałam do 11 w łóżku i ksiażke czytałam:D namea🌼 jadzia🌼 Misiek znowu gra dzisiaj w pilke,wiec siedze sama w domu, pozniej jedziemy do niego. nawet włoso jeszcze nie umyłam, mam ogolnie lenia. buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 no fakt mało jest ludzi zafascynowanych tym świętem bo jakoś odzyskanie niepodległości po drugiej wojnie światowej dla wielu jest ważniejsze a tylko to jest obchodzone aż z taką pompą ja też sobie poleżałam dziś dłużej bo mój wstał dziś do Dianki rano a teraz podjedziemy sobie może do ojcowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam w kościele, był pochód ze sztandarami, normalnie się wzruszyłam...potem spacer a teraz się byczyć będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróciłam :-) i mam dziś dzień tupiących mrówek czyli kaca :-O ale fajnie było uśmialam się że aż policzki bolą :-D Onfim🌼---spokojnie na pewno nie nadwyrężę Waszych kciuków :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... strzyga 🌻 brawo! brawo!jednynie na dobre Ci to wyjdzie... elfik🌻s lyszalam ze nowy bons fajny a moglam zamienic punkty z profitu na bliety ...ehh romantyk🌻 ja w styczniu bede tu 2 lata... ktorego nie pamietam ... a ja za pare godzin wracam do Wawy.. nie chce mi sie .. tak jakos mi dobrze tutaj w domku... dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI🌻 witaj witaj no mnie jako Krakusowi też by się do Warszawy nie śpieszyło a dziś dyżuruję przy piesku szlak by to trafił czeka mnie spacer po 22 w ojcowie było fajnie Ola oczywiście cała szczęśliwa bo się wybiegała oczywiście z trzy siniaki zaliczyła bo nie chciała w ogóle za rękę chodzić Dianka też się wygoniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie , witaj onfim :D czytam artykuły o porodach szok.. noramlnie jak samopoczucie onfim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Spaaaaaaaać... Padam na ryjek normalnie. W poniedziałek wylądowałam u znajomego ze znajomymi i wczoraj pół dnia przysypiałam przed tv, a dziś masakra, żeby wstać do pracy. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jaka dziś piękna pogoda u mnie W piatek jednak imprezy nie było, tak mi się nie chciało iść że szok, Moj z tego powodu bardzo zadwolony, że zostałyśmy w domu, piłyśmy winko jadłyśmy chipsy i oglądaliśmy jakąś komedię, psiap została na noc, Ogólnie zaczynam od dziś ograniczać sie w pochłananiu jedzenia bo przez 1,5 tyg to sobie ładnie popuściłam. Z koleii wczoraj popołudniu dojechaliśmy do mojej siostry i starszego siostrzeńca do miasta bo tam defilada była i jakiś taki apel i normalnie tak zmarzłam bo tyle na powietrzu byliśmy a wcześniej w podgrzewanym ogródku na kawce i lodach mniam, mniam pycha lody. Wieczorem odmarzałam w łóżeczku hihi Elfik a to gdzieś w klubie czy dmówka była? Onfi a to u rodziców w Ojcowie? Jadzia zaraz będę czytała te artykuły na cafe bo mam zaległości a kilka fajnych się pojawiło.A kiedy będzie przeprowadzka do nowego mieszkanka? Miłego dnia, chciałam napisać weekendu haha szkoda, że to już koniec tej długiej laby echhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 dobrze dziękuję nawet się wyspałam :)a jak u ciebie? namea🌻 a ty pracusiu gdzie? reewelka🌻 no bo wczoraj w tv chyba nic ciekawego nie leciało więc jak nie usnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim🌼 Bozesz i znowu w tej robocie:o Nic mi się nie chce! O nie- chce mi się jednak czegoś: Spaaaać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszytskie tak samo dziś chce nam sie spac!!! onfim ja dzis nie spalam dobrze w nocy, budziłam sie co chwila i tak jakos niespokojnie spałam... Ita oj nie wiem,dzis Mąż do spółdzielni idzie a potem bedziemy kredyt załatwiac...i sie chyba tym tak denerwuje ze spac nie moge za bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼Ty przynajmniej masz powód nie wyspania, a ja przespałam calutką noc bez problemu, a dziś tragednia ze wstaniem. Ja się martwię czymś, ale jakoś pod skórą u mnie to siedzi;O Ofim🌼po prostu mało spałam w nocy z pon na wtorek, więc wczoraj po spacerze zmogło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czas na kawę bo zaśniemy przed tymi kompami zapraszam czarna🌻 mnie już też się zaczyna wiec kawa jadzia 🌻 ja też nie mogłam zasnąć wlazłam mężusiowi pod kołderkę i się poprzytulałam i spałam jak dziecko do rana reewelka🌻no to chyba że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis na sniadanie tylko jogurt źle oszacowlaiśmy ilość chleba :( i siedze głodna do 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja miałam podobnie onfim przed snem jakoś zaczelismy sie przytulac i ja jakoś dziwnie lezałam, tzn na plecach a ja na plecach nie zasne a za chwile już spałam słodko, jeszcze słyszalam jak Mąż mówi Ty nie zaśniesz... hiihih jadę jutro po pracy do domu, i wracam w ndz rano, Mąż chyba zostanie w domu, bo nie opłaca się żeby na jeden dzień przyjeżdzał.... ale w sumie od ślubu zawsze razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼za to wieczorem obejrzałam "Wyznania Gejszy" i oczarował mnie ten film:) Jadzia🌼To przesyłam Ci kawałek bułeczki i Danio z papryką:)Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 ja też oglądałam ten film:) POwiem jednak, że książka bardziej mi się podobała. Jedank te barwy, sliczne Japonki i widoki tez mnie oczarowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcialam obejrzeć ale już mnie zmęczenie zmogło a jak podłączyłam tv w sypialni nic nie odbierało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×