Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Namea🌼mailik:) A ja siedzę do 16:30, więc Panie i Panienki, proszę mi tu nie narzekać:) Emilka🌼też wolałabym co innego teraz robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki nie będę narzekać, mam tylko nadzieję że będziemy sobie dzielnie dotrzymywać towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://dom.gazeta.pl/kredyty_hipoteczne/1,87827,4646899.html artykuł Elfik , jakby się nie otworzył to wpisz w google "kupno mieszkania" i wyświetli się "kupno mieszkania-poradnik" a pod nim artykuł "Kredyt. I cię nie opuszczę aż do śmierci " suuper Elfik to trzymam kciuki żeby się udalo z Waszym mieszkaniem.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Niestety nie wiem co u Was, bo od czwartku mam dużo do nadrobienia:o Ja nadal na urlopie, ale już u siebie, bo wczoraj wróciłam od rodziców. Dziwnie było. Non stop się kłóciłam z mamą, ojciec nie rozumie jak mogę z \"tak dobrej pracy narzekać\", w dodatku czuję, że mama coś przede mną ukrywa i w dodatku zrobiła mi zajebistą przykrość, aż się poryczałam:( Dlatego nie przedłużałam pobytu do wtorku i wróciłam wczoraj. Wszystko odreagowałam na kapciarzu no i nawet wczorajszy wieczór zakończył się fatalnie:( Jakoś wszystko mi się pieprzy...:( I nie potrafię tego ogarnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 jeśli nas zamkną to producent wałka też pójdzie siedzieć :] czasami mi się zdarza że oglądam powiem ci że nawet przy jednym potrafi psycha siąść ja się przynaję że potrafię krzyknąć na dziecko no cóż czasami inaczej się nie da jak człowiek ma wrażenie że gada do ściany ale tak naprawdę wychowanie bez stresowe nie istnieje to akurat sama super niania mówiła :] przeprowadziłam się jakieś 30 km niby niedaleko a jakby cały świat , co do znajomych mamy jedno zaprzyjaźnione małżeństwo i tyle dianka dobrze wczoraj zaprzyjaźniała się z suczką moich rodziców :] świetnie je poszło nawet emi🌻 wnioskuję że skoro piszesz że ona sobie coś pisze to jeszcze jej nie zatłukłaś :] reewelka🌻 no mój synek zna już pierwsze zasady na zielonym jedziemy na czerwonym stoimy elfik🌻 no to same dobre wieści i oby się udało :) Dobra odezwę się na gg w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna dopiero doczytałam Twój post... kurcze noramlne nie podoba Ci się to narzekasz. czasem się zastanawiam czego rodzice od nas chcą. Moja Mama wczoraj też zamiast się cieszyć że coś znalezliśmy to kilko same czarne wizje, a pietro a jeszcze nie Wasze, a jak dzwonie to nigdy nie mam czasu bo zawsze Mąż i Mąż , że ona rozumie że mąż ale ona też coś dla mnie znaczy... matko żeby ja sie w swoją Mamę nie przerodziła. i jeszcze stały tekst jak przyjedziesz to też Ci powiem, pogadamy, jakieś głupie grozby. Mówie mów teraz a nie będzie tu mi grozic, bez sens... totalny... Może Czara zrób sobie jakąs przyjemność, wyjdź na spacer, zrób coś tylko dla siebie co? może poprawi Ci to nastrój co? i jak coś pisz tu na kafe, ja cały czas do 15 jestem... tulę mocno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼tulę mocno kochanieńka...a powiesz co to za przykrość? Jak nie chcesz tutaj to na mailika zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyneczki, ale dobrze Was poczytac :D elfik 🌼 grtuluje :) och mysle o tym tatuazu intensywanie. ja bym chciala moje imie po arabsku jadzia 🌼 walek by sie przydal :P oj tak tak :D i Ty z odsiecza tez :D emilunka 🌼 jak ole zalatwisz to podeslij narzedzie zbrodni ;) czarna 🌼 kochanienka przesylam usmiechow i kwiatkow na poprawe nastroju :D🌼 :D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼 czemu to zawsze z tymi Mamami ciezko :o onfim 🌼 🖐️ i czolem :) reewelka 🌼 no informuj jak Ci kurs na prawko idzie :) juz lece czytac maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea to jest właśnie zastanawiające czemu z Mamami tak cieżko, ja mam tylko Mamę (Tata nie żyje) więc nie wiem jak to z Tatami jest. Ale ja czasem czuje ze cokolwiek bym nie zrobiła zawsze moja Mama będzie chciała więcej, chce chyba żebym ja realizowała jej niespełnione ambicje.. ech no ja teraz we czwartek jade w ndz rano juz jde i pewnie bedzie niezwdowolona ze rano a nie popołudniu ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadziu 🌼 wiesz nie wiem o co w tym chodzi. ja mam w sumie bardzo dobre realcje z Mama. nie mam az takich jazd jak dziewczyny tutaj pisza. ale jak przebywam za dlugo w domu, to zawsze sie scinamy. ale mi sie wydaje, ze u nas wynika to z podobienstwa naszych trudnych charakterow. ale teraz jak jestem daleko to tesknie za Nia jak diabli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 każda córka kiedyś zamienia się w swoją matkę :] ja trochę już w moją się zamieniam :] z tymi ambicjami to tak już jest czasami rodzicom trudno jest zrozumieć że dziecko to nie jest kopia rodzica czarna🌻 buziaki i przytulaki namea🌻 kluski z rosołem:P idę z młodą na polko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane widzę, że tu ruch z rana jak nie wiem co, ale to dobrze, bo bardzo lubię Was czytać!!!! I oby te nasze forum nigdy nie zniknęło hahahha Elfik a co do spotkania się dziewczyn z naszego topicu to na pewno by było ciekawie hehehe, a tak a propo fajnie by było się spotkać prawda dziewczynki??? Elfik trzymam kciuki za mieszkanko Czarna kochana tule mocno i wiesz może mama miała zły czas teraz i nie chciała Ci tej przykrości zrobić i pewno zrobiła to nieświadomie, a co do Kapciarza to pamiętaj zawsze wyżywamy się na tych, których najbardziej kochamy. A z tą pracą to tak jest moi rodzice to też mi mówią jak narzekam na pracę, że mam docenić to co mam bo inni za 600 zł na produkcji pracują, oni wiesz w troszkę innych czasach żyli jak byli młodzi i może nie do końca wiedzą co to samorealizacja i satysfakcja z pracy, bo w końcu pól życia się spędza w pracy jak nie więcej. Ale ja powoli doceniam swoją pracę, może się coś rozkręci w niej i będzie lepiej. Jadzia to fajnie będziecie mieli własne M super, a czwarte piętro poradzisz sobie, jesteś młoda i dasz radę,o hmmm dla nas to by było dobre, przynajmniej sąsiedzi z góry by nie słuchali czasem naszych kłótni hahah, a co do wychowania dzieci u mnie też było w dzieciństwie nerwowo, przynajmniej moja mama taka była i ja się też tego boję, że będzie mi brakło cierpliwości, albo jakieś swoje frustracje będę odreagowywała na dziecku, Boże jak ja bym tego nie chciała!!!!! Strzyga bravo Kochana dobrze postąpiłaś i tylko trwaj w tym postanowieniu i zobaczysz z czasem relacje z matką będą się polepszały,bo ona w końcu Cię doceni Onfi ja tęskniłam!!!! Rewelka coś tak tajemniczo mówisz hihi a co to za miłe towarzystwo było z tobą przed tv ??? Naemka to ja Cię zapraszam do mnie kochana i na basen wyskoczymy sobie a propo wczoraj dotarliśmy tam, jakaś taka nerwowa byłam z rana i na moim to się odbiło i on w sumie też nerwowy, ale jak weszliśmy do tego basenu to hmmmmmmmmmmmmm normalnie super relax polecam każdemu jeszcze słonko było, na dworzu ludzie w kurtkach a my w basenie haha świetnie było, a potem siostra do mnie zadzwoniła , że zapraszają nas na obiad do miasta po obiedzie do nich pojechaliśmy i było ciasto i film, komedia fajna co zdarzyło się w las vegas a potem o 21 zasnełam i dziś koło 10 wstałam, normalnie ja nie wiem co tak dużo snu potrzebuję.... może coś ze mną nie tak jest hahah Ok ja zaraz spadam bo już prawie spóźniona jestem, bo z siostrą jedziemy meble jakieś oglądać i jeszcze do krawcoej muszę wskoczyć i firany kupić a może babcie odwiedzimy także sporo planów na dziś i jestem ciekawa czy ta imprezka dziś wypali Miłego dnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mąż teraz pojechał do spółdzielni, potem do banku ma iść, denerwuje się co i jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼miłe towarzystwo to moi kochani znajomi, przyjaciele itp. Nie z każdym jesteśmy w stanie siedzieć i zwyczajnie oglądać tv nie odzywając się, nie sądzisz? Czasem cisza bywa zbyt krępująca. A jak masz miłe towarzystwo to znaczy, że nawet cisza Ci nie przeszkasza, a krępująca ona nigdy nie będzie:) Ja przed chwilą zjadłam 30cm kanapkę w Subwayu i ledwo żyję, lewdo się doturlałam do pracy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 na pewno nie zniknie jeśli dajej będzie tu tak fajnie :) spotkanie fajna sprawa to może Kraków? będę mieć blisko przynajmniej :) a bardzo tęskniłaś :> mebelki o jak fajnie jadzia🌻 no coż tylko zus skarbówka i chyba jeden urząd wojewódzi dziś działą reszta wolne reewelka🌻 a ja tam lubie ciszę wolę ją niż bezsensowne kłapanie dziobem ale jak pewna rozważno romantyczna teoria mówiąca jak przerwać ciszę a mianowicie jeśli się nie ma nic ciekawego do powiedzenia powinno się mówić o pogodzie tylko ciekawe co na to nasze rodzime pogodynki w serwisach informacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce do domu! nie chce mi się tu dziś siedziec już, pusto... i też bym sobie bułkę zjadła idę dziś do fotografa zrobić zdjęcie do dowodu ale jakos nie mam nastroju zbytnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy gdzie? głowa mnie cholernie boli... :( ale mam dobrą wiadomość koleżanka z pracy zaręczyła się w weekend :D zaraz ma wpaść i pierścionek pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼zazdroszczę Ci, bo za 30 min wychodzisz z pracy...ja jeszcze 2 godziny:O I jakas śpiąca się zrobiłam, więc cole piję, może mnie pobudzi. A na bolącą główkę ślę Ci Ibum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim i tak przy sobie nie mam, także jak po powrocie do domku nie przejdzie coś połknę idę teraz foto zrobić, ciekawe jak wyjde włosy wczoraj prostowałam ale takie płoche jakies sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i zajadam się chipsami, a mój na mnie krzyczy bo wstawił obiadzik i twierdzi, że nie zjem, dziś wrócił szybko i zakupy zrobił i kupił nam wino i chipsy (chyba myśli, że to nas przekona żeby nie iść na imprezkę hahah) ale przyjaciółka dzwoniła, że w sumie źle się czuje i nie wie czy da radę iść dziś iść a w w sumie jest mi to obojętne. Jeszcze moją mamkę spotkałam jak szłam do siostry właśnie wybierała się do mnie na kawkę, ale że ja wychodziłam to chciała zawrócić ale na szczęście Mój wracała z zakupów i poszła z zięciem na kawkę hahah Kurcze jaki miły ten dzionek Rewelka to fakt musicie być dosyć blisko ze swoim towarzystwem, ale tacy ludzie są najlepsi!!! Onfi a mebelki to dla mojej siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 ja to chyba tą głową zarażam ita🌻 ale ty mi smaka na kawe i chipsy zrobiłaś, jak ja bym chciała się za mebelkami już rozglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼nie z całym, ale są takie 2-3 osoby, z którymi czujemy się bardzo blisko i bardzo zżyci. Jesteśmy nieodłączną częścią siebie w pewien sposób i bardzo mnie cieszy, że mam takich ludzi w koło siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro temat przyjaźni to ja mam dziś spotkanie z klasą z podstawowki.Wczesniej jakoś srednio się lubilismy ale teraz całkiem się nieźle dogadujemy więc liczę że będzie fajnie. Dziękuję za kciuki na pewno sie przydadzą 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) byłam dzisiaj u okulisty,mam nowe szkla tzn. na jedno mi zwiekszył o polowe a druge zmniejszył o 0,25. dowidywałam sie o operacje oczu,ale laserem moge tylko wade wzroku usunac, ale nie zeza,a na tym mi najbardziej zalezy. poszuakm jakiejs kliniki, moze sie ktos znajdzie.jak miałam 5lat, byłam w Krakowie, miałam miec operowane oko,ale mam nerw uszkodzony i nie dali rady wtedy. oprocz tego dostałam krople, bo mi strszanie oczy łzawia. teraz sie zastanawiem, czy zakupic tez nowe oprawki,czy nie. wiadomo, bedzie wiekszy wydatek. Miska siostra scieła włosy i tak jak mowilam chyba załuje. obciete ma cos podobnie jak Rihanna,ale ta fryzurka to nie do jej wlosow. stwierdziła ze wyglada jak Kopernik:D aha i ma jeszcze grzywke. Misiek kupil sobie kurtke(świetna), oczywiscie ze swojej ulubionej firmy, a mi bluzeczke:)ja jeszcze dokupiłam rajstopy kryjace:) jeszcze brakuje mi torebki w tym samym kolorze. iz nowu dzisiaj nic nie zrobiłam:o mam nauke, pisanie notatek, szukanie materiałow do referatu... jutro tez pewnie do Miska pojedziemy, bo mamy zaproszenie,ehh... moja mamuska oczyswiscie skomentowała paznokcie w odpowiedni sposob dla siebie...ale sie nie odzywałam. Moj gra teraz w pilke,tzn. pewnie juz beda konczyc, mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 to ważne by mieć takich ludzi wokół siebie i masz szczęście że ich masz elfik🌻 tylko daj znać jak już się wszystko dobrze skończy żeby nie było że na darmo kciukamy :] bajka🌻 zawsze warto poszukać i może coś się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny👄 Jadzia🌼 zrobiłam tak, jak proponowałaś:) POszłam z przyjaciółką poszaleć po sklepach. Czy pomogło? Ona obkupiona z 4 reklamówkami wracała a ja- jedna malutką, w której majteczki miałam;) Więc poszalałam. Nastrój jednak lepszy... Miłego wieczorka dziewczyny. Ja idę poleżeć, bo mnie żołądek napierdziela:( 👄 dla każdej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą i zapraszam na drinka Jednak idziemy dzisiaj z psiap, ciekawe czy to będzie imprezka czy skończymy na wypiciu czegoś i lulu do domku, ale dobrze, że w ogóle gdzieś wyjdziemy sobie. Elfik miłej zabawy życzę Rewelka właśnie dobrze, że w ogóle kogoś takiego masz....bo tacy ludzie są bardzo ważni w naszym życiu Czarna a jednak zakupy nawet te mini mini mogą troszeczkę polepszyć humor hahah Onfi a Ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×