Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Rewelka🌼---poszedl mailik. No papiórki zaniesione teraz trzeba sie za nauke na test zabrać a troche tego jest :-O dzieki za kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chyba nie pisałam ze nowe fotki Sary wrzuciłam tym razem ze spotkania ze śniegiem i są to zdjęcia ...w locie :-D To jest nie do opisania co ta wariatka wyrabiała jak śnieg zobaczyła może fotki troche to pokażą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie👄 Elfik🌼 trzymam kciuki mocno. reewelka🌼 to chodzi chyba o to czym myślisz, tylko \"z dodatkiem\" i chodzi o ten dodatek właśnie... sip🌼 super, że do nas wróciłaś:) 🌼 dla wszystkich Dzisiaj mam dobry dzień, zmobilizowałam się do nauki przede wszystkim. Ale coś Wam napiszę zaraz. W sobotę zadzwoniła do mnie taka koleżanka, która jest żoną kolegi A. Pytała co słychać, więc powiedziałam, że nie jesteśmy już razem. A ona mi na to, że bardzo dobrze, bo A. i jej mąż dalej \"robią to co robili\". Już tutaj nie będę pisała o co chodzi, bo to nic ciekawego. Ale okazało się, że nawet jak ostatnio byłam z nimi na grzybach i z mamą A. to też to miało miejsce, o czym oczywiście dowiedziałam się dopiero 2 dni temu. Ehh ręcę opadają...A. niedawno do mnie dzwonił i pytał czy nie pojadę z nim jutro na narty lub czy się nie zobaczymy, a ja po tym sobotnim telefonie to już nie mam go wcale chęci widzieć i chyba koniecznością będzie zmiana numeru. Nie wiem może ja mam naprawdę za duże wymagania? Chociaż nie wydaje mi się. Sz. wczoraj odezwał się na gg i chwilę pogadaliśmy, jutro jest ten WTOREK do kiedy on ma się zdecydować ale tak po rozmowie wczorajszej, to widzę, że on ciągle w tym samym punktcie jest co był. A ten informatyk nalega na spotkanie, podał mi swój numer telefonu i miałam mu puścić sygnałka ale jeszcze się nad tym zastanawiam. Ehh ja nie wiem co jest grane ale to chyba zaczyna powoli wyglądać jak u sip🌼, że będzie to kwestia trafienia w ten 1% :( Miłego popołudnia, wracam do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczek a to co A. robi z tym kolegą? Dziwnie to zabrzmiało???? Niech już mój prezes jedzie do domu, bo ja też chce wyjść, jeszcze muszę iść do szewca odebrać buty, wiecie co poprosiłam szewca żeby z długich kozaków do kolan na zamek zrobił mi takie krótkie i myślałam, że on takich rzeczy nie robi a jednak, jestem ciekawa jak to będzie wyglądać. I zakupy i opłaty muszę zrobić aż mi się zimno na tą myśl robi brrrrrr Mika czy Ty moze słyszałaś o serze żółty light? Albo któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 i widać jak telewizja kłamie bo mówili wrocław sparaliżowany itd oj do zoo bym się wybrała chociaż chyba do chorzowa bliżej mamy a tam wesołe miasteczko:] ita🌻 narazie na 2 tygodnie ale pewnie w weekend wpadnie do domku oby, chociaż z drugiej strony przyda nam się troszkę odpoczynku od siebie bo przez tą budowę ostatnio w domu nerwowo, ser light? a cóż to za twór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie stwierdzam że mam psa z adhd zdecydowanie :-P właśnie wrociłam ze spaceru i to co widziałyście na fotkach z rana to pikuś :-P tym razem nie latała po sniegu tylko weszla na zamarznietą fontannę tzn wody juz tam prawie nic nie ma tylko śliska płyta tak sie ślizgała że ja sie popłakałam ze smiechu i im szybciej chciala biegac tym bardziej tracila kontrolę nad własnym ciałem haha jak w kreskówkach i tak w kółko :-D a jaką radoche miała :-D jamnik z adhd najlepszy sposób na kiepski humor :-D zdecydowanie polecam. Onfim🌼---Twoja tez taki wariat??Czy tylko ja trafiłam na świra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 he he aż tak to może nie ale też się wygoniła całkiem nieźle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh.... cieakwe jak moje sunie na śnieg zareagowały... chyba się niechcący trochę z fizykiem pociełam po tym jak wczoraj nie wrócił. właśnie w tym momencie zadzwonił, ale jestem na zajęciach, więc mu tylko szeptem powiedziałam, żeby zadzwonił później. załatwiłam wreszcie ten pieprznik z tą pracą :D :D :D spotkałam się z ojcem i już nie mam do końca miesiąca 1,70, tylko 21,70 :D super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌻:-) Psy z reguły podczas pierwszej zimy swojego życia szaleją na widok śniegu:-D Ale jak opisujesz co Twój szatan wyrabia, to aż śmiać mi się chce. A w ogóle sen miałaś rewelacyjny!:D:D:D strzyga🌻 to poszalejesz w tym miesiącu... ita🌻 nie stresuj się, obronisz się raz dwa i po krzyku:-) Zmarzłam dzisiaj strasznie, muszę zaaplikować jakieś wspomagacze żeby mnie choróbsko nie wzięło. Życzę miłego wieczoru wszystkim🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje kobietki 🌼 teknilam, ze hej. tym bardziej ciesze sie, ze mam chwilke. ale jakby cos sie uwzielo, cholera jasna, to juz moje trzecie podejscie i ciagle cos mi sie wiesz :o juz dwa razy restertowalam kompuer ;( u mnie juz pozno sie robi, a ja jak zwykle ostatnio padam na pysk. ostatnie pare dni byly az nadto intensywne i jakos nie moge dojsc do ladu z moja \"senna gospodarka\" ;) oczy sie po prostu kleja... udalo mi sie jednak nadrobic zaleglosci. pare dni mnie nie bylo, a tu tyle sie dzieje :) juz wiem co u Was i jakos tak lepiej od razu mi, bo tesknilam za Wami. i jakze sie ucieszylam widzac, ze i Wy za mna troche tez :D :D :D kochane jestescie, jak juz pisalam 🌼 🌼 🌼 reewelka 🌼 widzialam Cie \"wroclawianko\" na naszej klasie :D i fryzura mi sie podoba i z Wroclawiem Ci do twarzy. jutro bedzie dluuuugi mail :D itus 🌼 och ja tez sie stesknilam i mi Ciebie brakowalo bardzo bardzo bardzo :D i tak mi sie cieplo na serduszku zrobilo jak widzialam Twoje nawolywania. dziekuje 🌼 z obrona pojdzie jak po masle, a troche pozytywnego stresu nie zaszkodzi :) elfiku 🌼 no juz nareszcie jestem z Wami :D Sarcia jak zwykle przyprawila mnie o usmiech :D moj piesek tez tak reagowal na snieg, a jego ulubiona zabawa bylo rycie nosem dluuuuugich tuneli. na \"body of lies\" sie wlasnie mam zamiar wybrac. a jak na wlasne oczy te cuda chcesz zobaczyc to serdecznie zapraszam :D a co do Gabrysia, to moja Siostra ma na imie Gabriela i z tego wzgledu uwazam to imie za raczej kobiece :P czarna 🌼 kochana widze, ze i Ty tu nie zagladasza zbyt czesto. masz ode mnie jak zwykle: PIESZCZOTA 😘 i nawoluje, zebys zajrzala :D onfim 🌼 przez to, ze tego ineternetu w pracy nie ma to nie moge z Toba spedzac porankow przy wirtualnej kawie :( i wielka to szkoda... a za mezem troche potesknisz, potesknisz, a potem jaka bedzie radosc i ile dobrej zabawy :P strzyga 🌼 zmartwilam sie jak poczytalam co u Ciebie :( ale w miare czytania widze, ze juz jakos lepiej, co?? trzymaj sie tam kochana, dbaj o siebie, chuchaj i dmuchaj 🌼 a o fizyku jak piszesz to az milo sie czyta :) bo tak czuc, ze jestes szczesliwa jadzia 🌼 czyli teraz czekamy na decyzje i zaciskamy kciuki :) emilunka 🌼dziewczynko wesola stesknilam sie za Toba :D madziczek 🌼 a wiesz kopnij Ty tego Sz. w dupe, niech leci gdzie pieprz rosnie. po tym co piszesz widze, ze on Ciebie nie warty i szkoda na niego Twojego czasu. zajmij sie lepiej inforomatykiem :D no i jestem zaintrygowana tym czego myslisz, ze nie robilas :P bo jesli to to co mysle, to ja tez nie i zamiaru takiego NIE MAM. zmylil mnie tylko ten dodatkowy przedmioy :o mika 🌼 jak zdrowko?? bajka 🌼 no to koniecznie pokaz sie w nowych oprawkach na jakims zdjeciu :) soma 🌼 witaj :) milo Cie poznac sipp 🌼 witaj ponowanie :) little 🌼 o to ja tylko rok mlodsza od Ciebie :) dziewczyneczki zmykam juz spac, bo jutro mi sie dlugo dzien szykuje. a juto w pracy napisze co sie u mnie dzialo i wieczorem te wypociny zamieszcze :D dobranoc wszystkim 🌼 dobrze znowu byc z Wami :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 no i jak się to skończyło powiesz coś więcej namea🌻 a ty kochana nie dosć że cię nie ma to jeszcze kiepsko kciukasz (info na gg) oj tych kawek porannych z tobą bardzo mi brakuje kiedy będziesz mieć net? ale fajnie mam cisze w domu tylko mi się bedzie nudziło trochę wieczorami samej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 jeśli chodzi o pracę to po prostu dali mi do podpisania to wypowiedzenie za porozumieniem stron. a jeśli chodzi o fizyka to łapy mi opadły... gadałam dziś z nim potem i okazało się, że na chwilę wczoraj wrócił i znów pojechał. Dziś wróci /czekam właśnie na niego/ i znów pojedzie, ale tym razem gdzie indziej i wróci za 2-3 dni... namea 🌻 chyba jestem... ;) dziś w ramach polepszania sobie nastroju umalowałam się fajnie, założyłam bluzkę ze sporym dekoltem, ale mi fizyk wszystko zepsuł, choc w sumie mogłam się tego spodziewac - właśnie zaczłęam się zastanawiac do kiedy ma zwolnienie. poprawka: właśnie zadzwonił i powiedział rozbrajającym głosem, że już wracał, kiedy znajomi do niego zadzwonili i się zawrócił do nich i trochę się zasiedział... [głową w mur]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 no to się ciesze i że udało ci się pozbyć tego problemu, oj ja też się wkurzam na takie zasiedzenia mój ostatnio powidział że idzie po pracy na piwko z kumplami miał zaraz wracać nie wrócił ale mu darowałam bo to w urodziny ale normalnie dostałby ochrzan za to że nie zadzwonił że bedą dłużej. Dobra zmykam dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌼 super, że sie pojawiłaś:) Fajnie napisałaś o Sz., właśnie jutro sie wszystko wyjaśni ale coś czuję, że tak właśnie będzie. I już nie ma zmiłuj, albo w lewo, albo w prawo, bez asekuracji z jego strony jak to było do tej pory. On dobrze wie o tym, co go jutro czeka;) Tylko ciekawi mnie jak się zachowa. Za to informatyk...ahh, już dawno nie spotkałam tak miłego człowieka płci przeciwnej. Nie chcę go przechwalić ale kochany jest po tym co pisze. Miód na moje serce:) Bardzo się cieszę, że go przypadkiem poznałam i on też się cieszy i już ma plany wielkie hihi a ja to jeszcze nie wiem co to będzie. Na pewno spotkanie ale co dalej to się okaże. Taki normalny chłopak się wydaje, może w końcu trafię na swego. Chociaż nie ma co planować, ...;) Dobranoc dziewczyny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼---no widzisz o tym nie pomyślałam, Gabriela faktycznie powszechniejsze od Gabriel.Na pewno nie chciałabym dać dziecku jakiegoś wydumanego imienia albo takiego z którego dzieciaki mogą się śmiać.Bo mnie się może wiele podobać ale to jednak to dziecko spędzi całe życie ze swoim imieniem. Madziczek🌼---no proszę ledwo się uwolniłaś od jednego a tu już dwóch się wpycha nogami i rekami :-P Ja czekam na smsa od Miskowego bo do Łodzi pojechal po nowe auto bo mu się stare spsuło i mógłby w końcu dojechać martwię się o niego już późno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Namea mi też brakuje porannych Twoich postów onfim możesz pić poranną kawę ze mną :D Madziaczek oo jak miło piszesz o informatyku i o to właśnie chodzi żeby lał miód na Twoje serce, a nie ten Sz. raz tak raz tak...taki niezdecydowany... Rewelka to dawaj foty z wrocławia.. Strzyga kurcze to często wyjeżdża ten fizyk ... Bajbajka pokaż nowe okularki :) Elfik :D i dla każdej po [kwiat} i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 a ja jeszcze nigdy nie spotkałam faceta który taki miód na sercu potrafił utrzymać na dłuższą metę :P elfik🌻oj imiona potrafią być krzywdząc dla dziecka niestety jadzia🌻 he he no mogę kawka już stoi i czeka na wypicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj zaczełam wieczorem pisac,ale kumpela zarekwirowała kompa na eski:D wiec nie udało sie:( a dzisiaj jestem do wieczora na uczeln:o Elfik🌼 kiedyś bardzo mi sie podobało to imie Gabriel,ale juz mi przeszło:) moj Misiek na bierzmowanie wziął sobie własnie Gabriel. namea🌼 pewnie,ze sie pokaze,ale dopiero bede miała w sobote, jak moj Michu przyjedzie z nimi do Kalisza(zostaje tu na weekend). madziczek🌼 oj ten Sz. to cosik za bardzo kreci:(wez Ty mu powiedz-woz albo przewóz, a nie takie podchody. strzyga🌼trzymaj sie! jadzia🌼oj Ty biedaku, połbutów Ci sie zachciało. jak chorubsko Cie nie dopadło?ja teraz jestem w oczekiwaniu na okres i sie nie ciesze. sipp🌼 witaj z Nami:) o rany, co to za sny! ale ja tez mam czasem takie dziwactwa:(o swoim bracie soma🌼:) ita🌼:) reewelka🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 może być i herbatka bajka🌻 no to ie dobra koleżanka :P a ja siędzę i czekam na budowlańców a tu nikogo ani widu ani słuchu wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jadziu kochana 🌼--dziękuję Ci bardzo, czekałam na ten artykuł 👄 ciekawa jestem jak to wszystko wyjdzie. Onfim 🌼---nom mogą mogą. Bajka🌼----no mnie jakoś ostatnio wpadło to imię w ucho i zaczęłam się zastanawiać.Bo mam jeszcze Jakuba w zanadrzu ale tyle tych Kubów się namnożyło ostatnio :-O ale jeszcze wszystko się może zmienić przecież nie wiadomo kiedy jakie i czy w ogóle będę mieć dzieci bo przecież różnie w życiu bywa :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik a bardzo proszę, przeglądam czasem na inforze artykuły i zobaczyłam ten i pomyślałam o Tobie! Bajbajka chorubsko na szczescie nie ale przed okresem czuje sie słaba w głowie mi sie kreci... onfim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×