Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emilka🌼było by świetnie, bo tylko w poniedziałek się z nim umówiłam, więc może piątek bym wzięła w godzinach 7-9?Mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no właśnie mi też zalezy żeby mieć dwa dni, więc napisz mu ze ty w pt rano, a ja chce koniecznie byc po tobie :) no i ze ja chce srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼dziękuję Ci kochaniutka👄Napisałam mu. A może zrobimy tak, że w piątek umówię się z nim na 6:45 do 8:45, czyli Ty byś jeździła do 10:45. Takie coś by Cię trochę uratowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼to jesteśmy umówione na jazdy tak: TY jeździsz w środę i piątek w godzinach 7-9, a ja w poniedziałek 6:45-8:45 i w czwartek 8-10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mała przerwe miedzy zajeciami, ale pozniej jeszcze mam wykład i cw. z prawa pracy do 20.30. zostaje dzisiaj w kaliszu, bo jutro przyjezdzja do mnie mama, tesciowa, Misiek i jego siora. u Was tez tak mrozi?bo w Kaliszu strasznie,brrr. mika🌼 ja mam znajomych na slasku i jakos inaczej mnie uczyli jak to jest na slasku, zwyczaje itp.ale nie bede sie kłocic z rodowita slazaczka. no moj tata jest Jan i tez moze czesto obchodzic imieniny, ale 24. 06 jest takiem dniem kiedy on ma imieniny i nawet znajomi ze slaska to wiedza! gratuluje prezentu swiatecznego:) mam nadzieje ze foteczki podeslesz:) Elfik🌼 reewelka🌼jejku nie przytykaj tylko pisz dokladnie do kogo chcesz napisac a nie insynuujesz cos! onfim🌼trzymaj sie dzielenie i nie dawaj sie chorobie! emilunka🌼 cwiczenie czyni mistrza, pewnie z czasem nie bedzie Ci juz gasl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼ja nie insyuuje, po prostu wrażam swoje zdanie i dobrze wszyscy wiedzą łącznie z Tobą, że moja wypowiedź była skierowana do Ciebie, ale na początku nie napisałam Twojego nicku-przepraszam. Poza tym ostatnio nie tylko Ty przeżywasz tu jak mrówka okres pewne kwestie, więc część mojej wypowiedzi była ogólnie napisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka 🌻 to chyba średni ślązacy z nich są... Każdy prawdziwy Ślązak powie Ci, że imieniny to obchodzą gorole, czyli ludzie spoza Śląska. A dużo osób mówi, że jest Ślązakiem, bo mieszka tu 2 lata:) zresztą bez sensu drążymy temat, bo ja nie mam pretensji, że ktoś mi na urodziny nie złożył życzeń, bo to tylko forum, a sie nie chwaliłam... Jestesmy, za wyjatkiem osób, które sie spotkały na żywo, obcymi osobami. Ja do bliskich znajomych nie mam o to pretensji, bo głupio by mi było im to wytknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka 🌻 i nie wiem co chcesz mi przekazać tą informacją, że nawet twoi znajomi ze Śląska wiedzą, kiedy Twój ojciec ma imieniny, ale ja mam większe problemy niż interesować się kto ma kiedy imieniny skoro się ich nie obchodzi u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika 🌻 AMEN :) bajka 🌻 no pewnie z czasem sie nauczę. Tylko ciekawe, kiedy przyjdzie to 'z czasem'. Reewelka 🌻 maila sprawdziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌼no nie zgadzam sie z Toba, oni tam mieszkaja baaardzo długo, bo zona znajomego jest ze slaska, tam sie urodziła,wiec nie sa "średnimi" slazakami. ja nie draze teamty, tylko odpowiedam jak ktos cos do mnie pisze. nie chcialam Ci przekazac,ze nawwt oni wiedza, tylko,ze uogolniasz,ze slazacy nie obchodza imienin i nie wiedza kto kiedy je ma. a jednak jest inaczej. ale skonczmy ten temat, bo to nie ma sensu! a nie rozumiem dlaczego taka robice z tego sensacje! juz pisałam,ze ktos kiedys tez napisała tak jak ja o swoich imieninach i nie byl to dla Was zaden "problem", ale spoko widocznie cos jest nie tak... bo jedni moga a inni nie.. no takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka 🌻 nie napisałam, że NIKT NA ŚLĄSKU NIE WIE< KIEDY KTO MA URODZINY!!!! Poprostu sie ich nie obchodzi... Widocznie może mąż Twojej znajomej albo ktoś bliski nie jest stąd, czyli ze Śląska i przyjęło się, że obchodzą imieniny... Nie znam, nie wie, Ty wiesz lepiej. To tak jakby powiedzieć, że na Śląsku wszyscy jedzą śląskie, ciemne kluski. Nie uogólniejmy. Paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika 🌻 a jednak nie AMEN :) więc może inaczej. AAAAMMMMEEEEENNNNN!!!!!!! :):) bajka 🌻 tak, dobrze mówisz, ze ktoś już tak napisał. ale napisał że ma imieniny? czy tak jak ty, że masz imieniny a my ci życzeń nie złożyłyśmy a buuuu????? Sorry, jesteśmy dla siebie obcymi osobami, i na dobrą sprawę możemy wszystkie nie wiedzieć, jak mamy na prawdę na imię. No i nic w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika dobra skoncz juz, nie chce mi sie dyskotowac na ten temat! zycze milego dnia, a jutro bogatego Mikołaja, bo nie bede miala neta! czarna 🌼 ale ja sie z nikim nie kloce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌻 wódki jej dać:D dobrze gada:D ita🌻 a dziękuję za pamięć... No zawirowania ciągle trwają, bo takie życie... Ale trzeba znaleźć jakiś sposób na to życie i do przodu!!:-) I broń się kobieto broń:-D jadzia🌻 cieszę się, że ocena wypadła dobrze:-) A jutro sama muszę sobie dać prezent:D Siostra pojechała na zjazd a to ona jest moim mikołajem:D Zostawiła mi informację gdzie prezent jest, ale zajrzeć do niego mogę dopiero jutro:D Wariatka moja kochana:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poproszę nowe zdrowie:P Bo to moje marne dziś. Elfik🌼potrzebuję Twój adres domowy na maila-i nie powiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×