Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Witajcie podczytuje Was cały dzień :D latałam dziś po mieście i kupiłam piżdżamę męzowi :) i ustaliłam z notariuszem termin spotkania :) miłego wieczoru dla każdej po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 Mój Pan od Mikołaja dostał piżamę:-) I to taką żeby pasowała do mojej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emulinka 🌻 dlatego zrobiłam :D zaraz chcę się na zakupy zebrac, choc czuję się masakrycznie. chyba okres dziś dostanę, bo brzuch mnie boli i taka rozbita jestem... chyba sobie zaraz też kawy zrobię... a fizyk siedzie i dłubie przy motocyklu... właśnie chyba coś mu nie wychodzi, bo klnie troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita, nie chce isc do pracy, bo mam traume z dziecinstwa - zlobek - nie chce, zeby Ania przechodzila przez to samo... glownie dlatego wyjechalismy do anglii... no ale moze jeszcze uda sie wszystko poukladac tak, zebym pracowala jak Arek ma wolne :] emilunka, tato byl w stanie stabilnym, bylam u niego pod koniec listopada, usmiechal sie do nas, skakalo mu cisnienie, probowal nawet siadac - a przy tak rozleglym zawale, jaki on mial to prawie cud byl.. wszyscy mysleli, ze z tego wyjdzie.... a czemu przed zawalem nie? bo nie mial nigdy klopotow ze zdrowiem, okazem zdrowia byl,lekarze w glowe zachodzili jak to mozliwe, ze ma takie wyniki przy takim trybie zycia, jaki prowadzil! hehe, Ania siedzi mi pod biurkiem teraz i spiewa cos tam po swojemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omfim
ivette🌻 bez przesady to że tobie się coś przydarzyło nie znaczy że jej też , nie uchronisz dziecka przed całym złem świata zwłaszcza w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie pisałam, bo nie miałam czasu, ochoty ani neta.juz jestem w domu, mam multum roboty przed swietami, bo nikt nie zaczał jeszcze sprzatania,wiec to dla mnie pozostawili, no i pomoc mamie. do tego mam tyle nauki na swieta, ze masakra:/ale mysle pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jeszcze jedno Ivette🌼---jakim cudem pamiętasz żłobek?? Ja nawet najmniejszego przebłysku nie mam z tego wieku :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chyba złapałam pion, ale ciii, bo nie chcę zapeszyć ;-) Agi 🌻 zaraz wyślę fotkę :-) Mówisz, że ja zawsze uśmiechnięta? Onfim 🌻 no nie do końca się zgodzę z tym brakiem podparcia dla kręgosłupa, ale nie będę dyskutować, bo ja też opieram się na opiniach. A poza tym nie noszę Tośki dłużej niż dwie godziny w kawałku ;-) Onfim 🌻 warto się katować? Dla mnie jedyna możliwa dieta to jeść mniej - głodować nie umiem, za bardzo lubię gotować i jeść ;-) A tak a propos gotowania - właśnie gotuję mięsko na pasztet :-D A zapomniałam Ci odpowiedzieć, czym się różni nugat od nugatu - ten cukierniowy to biała lepka masa wtłoczona między wafle i nafaszerowana orzechami a mój nugat to kakaowa masa z orzechami, skórką pomarańczową i pokruszonymi herbatnikami - podgrzewa się masę, dodaje resztę a ona sobie potem na powrót tężeje i się kroi i je i jest pyszne :-D Vitalijka 🌻 gratulacje! Soma 🌻 dziękujemy za komplement ;-) No to kiedy Ty? :-D A ja kupiłam dzisiaj kolejny element prezentu dla Samca - pudełko na drugie śniadanie, bo narzekał ostatnio, że mu się siateczka z kanapką i jabłuszkiem do torby nie mieści, to teraz będzie zasuwał do biura z pudełeczkiem z Kubusiem Puchatkiem :-P Zmykam do pistacji, książki a potem filmu :-D Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim, elfik, pamietam zopowiadan babci, bo tak plakalam straszliwie, ze poszla na wczesniejsza emeryture i mnie wziela do siebie. nie chce jej chronic przedcalym zlem tego swiata hehe, tylko poki co,wole, zeby w domu byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajeczka🌻 a co ty taka nie w sosie ? elfik🌻 ja pamiętam żłobek tzn dwie rzeczy zupa czekoladowa (to chyba był budyń) i nie wygodne trzeszczące łóżka polowe jeszcze jedną rzecz ale sie nie przyznam bo nie wiem czy to żłobek czy przedszkole czy moja zboczona wyobraźnia :P Udanego wypadu pasiasta🌻 no mnie też trudno dyskutować w oparciu o doświadczenie my się jak już wspominałam posiłkowaliśmy nosidełkiem albo nauka wykonywania wszystkiego jedną ręką :] tak? No to widzę że mamy dokładnie ten sam problem bo ja lubię gotować a jeszcze bardziej lubię jeść mniam mniam mniam. Ja mam noworoczne postanowienie upiec chleb :) Nawet zaopatrzyłam się w książkę z przepisami na chleby i bułeczki. To ja poproszę o dokladny przepis na twoj nugat brzmi bardziej zachęcająco i z czym to sie podaje :] ivette🌻 no to nie pamietasz tylko wiesz bo ci ktoś powiedział:P Każde dziecko płacze nawet nie wiesz jak mój płakał jak poszedł do żłobka a potem wołami by go nie wyciągnął. Ale chociaż ja wtedy byłam w domu więc mogłam się nim zajmować stwierdziłam że to mu się przyda zwłaszcza że kontaktów tu z rówieśnikami nie ma bo ma tylko jednego kuzyna w okolicy trochę starszego a dziecko nigdzie tak szybko nie będzie się rozwijać jak w gronie rówieśników. I to jest plus duży. Stasiu zaczął strasznie szybko gadać zdobywać nowe umiejętności i miał towarzystwo :) Wszystko ma swoje za i przeciw i tyle AGI🌻 to ja ci powiem kolorowo dzień dobry emi🌻 reewelka🌻 jadzia🌻namea🌻 madziczek🌻kasiula🌻vitalijka🌻 czarna🌻 mika🌻soma🌻 ita🌻 czekam z niecierpliwością na relację pt nowy psiaczek w domu :> i może jakieś fotki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 wczesna godzina jak dla mnie przynajmneij w tym tygodniu .... ja mykam dzis na caly dzionek w odwiedziny swiateczne przed swieta,mi milego dnia wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Dziewczynki!:D 🌻 Mam plan porobić projekt ze stali a później może sprzątnę z 1/7 mojej chałupy:D Pasiata🌻 Gdzieś w podświadomości chciałabym już Tosię, ale świadomie przez najbliższe kilka lat raczej się nie zdecyduję ;-) Póki co jestem za głupia na wychowanie dziecka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) soma 🌻 ja w podświadomości chciałabym już Hanię, ale też jestem za durna na dziecko i rodzinę :) reewelka 🌻 jak coś to informuj mnie smsami na bieżąco co z naszym weekendzie, bo mnie juz raczej na kafe nie będzie ivette 🌻 to skoro wiesz z opowiadan to nie nazywaj tego trauma :) przeciez ty nawet tego nie pamiętasz, i nie sądzę zeby ci coś w podświadomości zostało :P elfik 🌻 miłego deskowania, pozdrów Miśkowego :) onfim 🌻 i jak, wrócił mąż? głowa przestała boleć? i jak twoja dietka? :) łącze się z tobą w cierpieniu głodowania 👄 :) pasiata 🌻 zazdroszcze ci tego że lubisz gotować :) ja to nie mam albo ochoty, albo pomyslu, albo czasu, albo po prostu mi sie nie chce :) Ja dziś nocowałam u brata, pilnowałam mu dziecka bo on gdzies z żoną poszli na imprezę. I z tego wszystkiego dzis zaspałam i nie poszłam na 2 zajęcia, ale okazało się że i tak sa odwołane :) zaraz jadę na ostatnie, może akurat ich tez nie będzie :) Życze wszystkim miłego weekendu, a ja mam nadzieje, ze uda mi sie spotkac z Reewelka, a moze nawet z Namea :) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie panie i panienki:P Ofim🌼śniłaś mi się dziś, a dokładnie, że opowiadałam Ci coś o P. Ja dopiero co wstałam, więc na kawę zapraszam i na pizzę, a potem za sprzątanie się biorę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kawce podanej do łóżka przez fizyka :D zaraz jakiś obiad zrobię, ale mnie chyba szlag trafi, bo prosiłam, mówiłam mu, żeby patelnie umył, a on co? zaczął grzebac przy motocyklu i on teraz nie umyje patelni, bo ma ręce w smarze, a na to, że mu o tym mówiłam za nim zanim wziął się za niego, to nic nie odpowiedział. wrrrrr na szafce stoi już wystawa brudnych naczyń po 2-3 ostatnich obiadach i ponad 10 kubków/szklanek/filiżanek i go to nie rusza. znosi tylko w jedno miejsce i nie wiem - chyba myśli, że ja to zmyje. A ja dziś na 14 się z kolegą umówiłam, a potem do siebie jadę i figa! ;) umówiłam się z mamą na wieczór na zakupy. heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)tak na szybko, bo zabieram sie za sprzatanie,a to bedzie trwac i trwac... zrobilam juz troche uszek, mama dokonczyla.a wczoraj miałam taki jakis dzien meczacy i przymulony:( dzisiaj sie wyspałam i jest lepiej:) milego dnia. a mi sie coraz czesciej marzy Zuzia i Wiktorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zmęczona....i niewyspana psiak piszczał w nocy i trzeba go było głaskać i trzymać rękę w legowisku dopóki nie zaśnie , bo tak to to chciał wskakiwać do łóżka i strasznie piszczał. W ogóle wczoraj takie przeboje były jak jechaliśmy po niego, zabłądziliśmy, policja nas złapała i baliśmy się , że Mój będzie miał przekroczony limit punktów i mu zabiorą prawko....a tylko 15 km/h przekroczyliśmy prędkość Mika ja mam legowisko przy łóżku, tam mam parkiet, także nie ma aż takiej tragedii jak nasika, teraz w dzień to jak mnie widzi to zaraz się podnosi z legowiska i piszczy i chodzi za mną, kurcze nie wiem troszkę się z nim bawię , ale przecież nie będę się z nim bawić cały dzień, teraz się zamknęłam w pokoju( tak wet. kazał żeby go przyzwyczajać) i sobie leży i śpi. No i sika co chwila i zawsze jest za późno, tzn jak już wejdę to jest po wszystkim, a wet. mówił, że już po zrobieniu nie można karcić tylko w trakcie, ma trochę gazet w tym pokoju porozstawianych a zawsze robi obok( a wycieram szmatką z płynem żeby zapach usunąć), nie wiem jak ja go nauczę tego załatwiania, jak ja nawet nie widze kiedy on robi, a przecież nie będę z nim siedzieć 24 h I zauważyłam u nas takie coś, że chodzimy po cichu żeby go nie obudzić żeby nie piszczał normalnie chore to jest hahahahaahah, ale bylismy z nim wczoraj u wet. i powiedział, że bardzo ładny okaz i że jest zdrowy no to najważniejsze. soryy, że tyle o psie, ale może dziewczyny mi doradzą co i jak Życzę miłego weekendu wszystkim kafeteriankom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼ale fajniutka musi być taka mala kulka plątająca się po domu. Ja posprzątałam swoje \"salony\" i teraz za siebie muszę się wziąć, a potem zakupowe szaleństwo-mam nadzieję, że część ostatnia i na urodziny kolegi uderzamy ze znajomymi:) A widzę, że pochłonęły was świąteczne zakupy i porządki, bo cisza i spokój tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka ale Ci zazdroszcze urodzinowej imprezki i życzę owocnych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×