Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

bajka 馃尰 np ja te偶, rano by艂am sprz膮ta膰 ko艣ci贸艂, potem przysz艂a s膮siadka, potem mama wo艂a na obiad, potem tato wpad艂 do pokoju popatrze膰 na mnie :) teraz te偶 musz臋 i艣膰 g艂ow臋 umy膰, ale co艣 ruszam do przodu ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wr贸ci艂am by艂o strasznie zimno, wiatr, mr贸z, 艣nieg w oczy, ale w sumie warto by艂o, gdyby nie taka kolejka na orczyk to by by艂o ok. Teraz spr贸buj臋 nadrobi膰 was, ale za nied艂ugo m贸j tata ma przyj艣膰 tak偶e nie wiem czy zd膮偶臋. A w og贸le ani razu nie przewr贸ci艂am si臋 i nawet, nawet jazda mi sz艂a, tak偶e zadowolona z siebie jestem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emulinka 馃尰 nie wiem czemu nie spa艂am, bo po艂贸偶y艂am si臋 do 艂贸偶eczka i zgasi艂am 艣wiate艂ko o 21, ale mi si臋 w pewnym momencie odechcia艂o i spowrotem zapali艂am i jaki艣 filmik ogl膮da艂am. Masz racj臋 - jak jest dla kogo, to jest fajne :) onfim 馃尰 bez przesady. sama wszystkiego nie robi臋 ;) jak ja si臋 nie wezm臋, to nie trzeba mu m贸wic i sam bierze np. odkurzacz do 艂apek. A zmywanie - na palcach jednej r臋ki mo偶na policzyc ile razy ja u niego zmywa艂am :P Jak ja nie uprasuj臋, a on czego艣 potrzebuje, to te偶 bez s艂owa desk臋 roz艂o偶y i 偶elazkiem przejedzie po koszuli. (co prawda skutek r贸偶ny tego, ale grunt, 偶e pr贸buje :D ) bajka 馃尰 a w艂a艣nie jak to pisa艂am u艣wiadomi艂am sobie, 偶e w艂a艣ciwie to dawno ju偶 nigdzie nie jecha艂 (albo ja si臋 ju偶 do tego a偶 tak przyzwyczai艂am...) soma 馃尰 znika, bo je藕dzi. A to do rodzinki (do gara偶u - tam ma du偶o cz臋艣ci do motocykli. widzia艂am, 偶e zabiera艂 jakie艣 st膮d /mo偶e dla brata?/ i pewnie przywiezie w zamian inne), a to do by艂ej - na zmian臋 z tego, co si臋 zorientowa艂am... W og贸le to jednak zdecydowa艂am, 偶e zostaj臋 tutaj i nie wracam do domu, choc szczerze m贸wi膮c boj臋 si臋 tych zapowiadanych mroz贸w... :( W艂a艣nie jestem u siebie i cholera by艂 chyba jaki艣 spadek napi臋cia, bo lod贸wka si臋 rozmrozi艂a i wszystko poooooooop艂yn臋艂o, a troch臋 jedzonka mia艂am w zamra偶alniku. wywali艂am na balkon. dobrze, 偶e przyjecha艂am, bo jakby mnie nie by艂o, to by si臋 wszystko popsu艂o. M. przyjecha艂 - jest mi艂y, jak do rany przy艂贸偶. Zjedli艣my obiadek, ale jako艣 nie bardzo chyba wie od czego zacz膮c, bo nie rozmawiali艣my jeszcze. Chyba chce wr贸cic. Dzi艣 m贸wi, 偶e nadal mnie kocha... Dziwne to wszystko. W piecu mi si臋 艂adnie uda艂o tu rozpalic, ale nadal zimno jest. Czuc, 偶e dawno nie by艂o palone i dom przemarz艂...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ita 馃尰 zazdroszcz臋 ci szale艅stwa na 艣niegu, bo ja kisn臋 przed kompem i m臋cz臋 si臋 z funkcjami reklamy :) strzyga 馃尰 czekaj czekaj, bo ja czego艣 nie rozumiem, co to znaczy, 偶e do by艂ej je藕dzi "na zmian臋" ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
soma馃尰pomagania w domu :> on ju偶 pomaga :P bajka馃尰 niestety wszystko co dobre kiedy艣 si臋 ko艅czy emi馃尰 tu ita馃尰no to fajnie A ja ju偶 si臋 dowiedzia艂am co m贸j robi艂 sobie w sylwestra kiedy ja u偶era艂am sie z dzieciakami on poznawa艂 nowe kole偶anki na gg nosz kur...a ma膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emi馃尰 no bez przesady wesz艂am do pokoju gada艂 z ni膮 w艂a艣nie na gg no to sie wkurzy艂am i wysz艂am potem chcia艂 si臋 t艂umaczy膰 i powiedzia艂 偶e zagada艂a do niego w sylwestra

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emi馃尰 nie wiem nie chce mi powiedzie膰 kto to ani sk膮d si臋 nagle wzi臋艂o uwa偶a 偶e mam manie kontrolowania go. No c贸偶 jak wida膰 najwyra藕niej mia艂 co艣 lepszego do roboty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emulinka 馃尰 na zmian臋 to znaczy raz tam, raz tam - raz do rodzinki, raz do niej. chocia偶 chyba jednak cz臋sciej do rodzinki /chyba, 偶e mi tego nie m贸wi - na pocz膮tku tak robi艂, ale mu powiedzia艂am, 偶e jednak chc臋 to wiedziec./ kurna, ale 艣lisko na drogach!!! nie zlicz臋 ile razy traci艂am przyczepno艣c do drogi jad膮c tu... W dodatku fizyk mnie troch臋 zaje偶y艂. Najpierw nie odbiera艂 telefonu (chcia艂am go zapytac o kt贸rej b臋dzie), a potem jak jecha艂am ju偶 tu to zadzwoni艂 i powiedzia艂, 偶e nie wie, czy dzi艣 wr贸ci 馃槧 powiedzia艂am mi艂ym g艂osikiem, 偶eby jednak wr贸ci艂. Zobaczymy... jak nie wr贸ci i zadzwoni臋, to g艂osik b臋dzie ju偶 mniej mi艂y. ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam:) Emilka馃尲wreszcie dobi艂am do 2 stron i 2 linijek, a babka do mnie, 偶e super, i 偶e tak zostanie, bo w tym rozdziale nie ma co pisa膰:) Za to pierwszy ma mie膰 10-12 stron, a na ostatni jest najwi臋cej miejsca, bo b臋dzie sajgon:) W stolicy 艣nie偶yca...ehhhhhhhhhh

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka馃尲 ja na kazdy musze miec 20str.! masakra, a mam 4 i troche pierwszego i cos drugiego. ide do Skarba, 艣wi臋towa膰 nasz膮 rocznice...:) dobrej nocki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bajka馃尲to starsznie du偶膮 prac臋 b臋dziesz mia艂a:) U mnie ma by膰 max 50 stron ca艂ej pracy, ale najlepiej to w 30 si臋 zmie艣ci膰. A przypomnij mi, Ty licencjat piszesz czy mgr?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga馃尰 i jak? reewelka馃尰 u nas 艣nie偶ek le偶y ale nie pada bajka馃尰 tylko sie zabezpieczcie :P Uciekam dla ka偶dej po browarku na dobranoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfim 馃尰 jedzie. Chcia艂 zostac, ale chyba m贸j milutki, bezsilny g艂osik go przekona艂. Albo wiedzia艂, co b臋dzie je艣li tego g艂osiku nie pos艂ucha ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kurcze... zaczynam miec wyrzuty sumienia, 偶e kaza艂am mu wracac... jeszcze go nie ma. Tu jest cholernie 艣lisko. Boj臋 si臋 o niego :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ufff... jest... kamie艅 spad艂 mi z serca... naprawd臋. strasznie si臋 ba艂am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 wczoraj zd膮偶y艂am wszystko nadrobi膰 ale odp ju偶 nie bo akurat m贸j tata przyszed艂, on to jest dziwny raz z nim normalnie mo偶na pogada膰(siedzia艂 oko艂o 4 h) a czasem w sumie w przewadze jest nie do zniesienia.... Onfi mi ta koloryzacja si臋 nie zbyt podoba ale 艣ci臋cie ok, a co to za nowe kole偶anki na gg? Strzyga a po co on je藕dzi do swojej by艂ej? Emi no w sumie by艂o fajnie, tylko jak dzi艣 patrz臋 na pogod臋, du偶o wi臋cej 艣niegu i s艂oneczko i por贸wnam z wczorajsz膮 pogod膮 to troszk臋 偶al, 偶e tak wczoraj nie by艂o, ale dzi艣 mo偶e na sanki wezm臋 mojego m艂odszego siostrze艅ca. A a 艂y偶wy czemu nie posz艂a艣, praca nie zaj膮c nie ucieknie hahah Ok dopijam herbatk臋 i spadam u mnie od rana do艣c nerwow chociaz to nie z mojej winy....no ale mam nadziej臋, 偶e panu przejdzie haha no a jak nie to sprowadz臋 znowu go na ziemi臋 hahahah Mi艂ej niedzieli wam 偶ycz臋 A Mika czy Tw贸j w nocy cz臋sto piszczy i Ci臋 budzi, bo m贸j za ka偶dym razem jak g艂o艣niej si臋 przekr臋c臋 i go obudz臋, albo po ka偶dym jego za艂atwieniu w nocy piszczy i chce na 艂贸偶ko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga馃尰 no to super i niech ci臋 tak 艂obuziak nie zostawia bo zachowuje sie jak szczeniak a nie jak doros艂y facet ita馃尰 jaka艣 Dominika z Krakowa kurde bli偶szej okolicy nie ma :/ nie mog艂a by膰 ku藕wa z Helu 22 lata Nie 偶eby si臋 kto艣 nie domy艣li艂 偶e o psie piszesz:P Moja w og贸le mnie nie budzi :]A pewnie chce na 艂贸偶ko bo jest u was w sypialni

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hejka:) by艂am w Kosciele i na ma艂ych zakupach spozywczych na wyjazd do Kalisza. wracam jednak w nocy, jak Misiek bedzie mog艂 to urwie z roboty godz. ale i tak kolo 24:00bede w Kaliszu. reewelka馃尲 licencjacka pisze. promotor powiedzia艂 trzy rozdzia艂y to 20str kazdy. onfim馃尲 nie martw sie, bylo zabezpieczenie;) a w razie czego bedzie Zuzia:D strzyga馃尲 ita馃尲na mnie tez Misiek sie wkurzyl,ale nie mia艂 powodu. jego sprawa.ale mu przesz艂o:) mi艂ej niedzieli:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bajka馃尰 ja si臋 nie martwi臋 ja tylko przypominam :P zuzia powiadasz :) M贸j tata tak na Olk臋 m贸wi :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfim馃尲 tak nam sie spodobalo to imi臋 i chyba juz zostanie Zuzia,jesli bedzie w przysz艂osci c贸reczka:)a swoj膮 drog膮 dzi臋kuje za trosk臋;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bajka馃尰 jak to si臋 m贸wi Bogu ufaj ale samoch贸d zamykaj :P A Zuzia jest fajna chocia偶 kojarzy si臋 z piosenk膮 o lalce :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czeee艣c Laseczki Wr贸ci艂am :-) by艂o niesamowicie :-D najpi臋kniejszy tydzie艅 mojego 偶ycia :-D po prostu bosko :-D Padam ze zm臋czenia wszystko opowiem i powrzucam fotki jak najszybciej teraz tylko 馃憚 dla Was

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfi mia艂am si臋 zapyta膰 a czym si臋 r贸zni karma z puszki od saszetek peedigrie? M贸j chyba jednak woli ta karm臋 z puszki co kupuj臋 ko艂o wet. Carino czy jako艣 tak, bo jak t膮 zmieszam z sucha to wszystko zje a jak z peddegrie zmieszam to tak 艣rednio. Elfik no to czeamy na fo0torelacje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ita 馃尰 eh... lepiej nie m贸wic... onfim 馃尰 kt贸ry, bo straci艂am oreintacj臋 ;) byli艣my dzi艣 na bazarku. Poluj臋 na srebrne sztucce i nawet dzi艣 wzbogaci艂am si臋 o 3 no偶e. szkoda, 偶e widelc贸w nie mieli... a 艂y偶eczki mieli tylko w zestawie 6 szt za 6 czy 9 dych... Dodatkowo kupi艂am sobie orginalny niemiecki p艂yn do mycia cia艂a i szampon. wypr贸buj臋. I zd膮偶y艂am jeszcze cieplutk膮 flanelow膮 po艣ciel sobie kupic. Nawet facet obni偶y艂 mi cen臋, bo do ta艅szej nie m贸g艂 si臋 dokopac, a ja wybra艂am wz贸r bez marudzenia /a z tego mnie w艂a艣nie zna :D /. potem do KFC na obiadek poszli艣my i do mojego mieszkanka podskoczyli艣my zobaczyc z lod贸wk膮. chyba jednak ch艂odzi, wi臋c prze艂o偶y艂am rzeczy z balkonu spowrotem. No i wr贸cili艣my sobie spowrotem. Nadal jest 艣lisko... :/ chyba na 18 sobie na msz臋 p贸jd臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik馃尰 dobrze 偶e jeste艣 a jeszcze lepiej 偶e si臋 uda艂 wypad ita馃尰 w saszetkach pewnie jest wi臋cej galaretki ale tak na powa偶nie to nie wiem czym to sie r贸偶ni wiem natomiast 偶e po karmie pedegree 藕le sie czu艂a a po saszetkach nic jej nie jest wiec od czasu do czasu dostaje strzyga馃尰 ka偶dy jeden , ka偶dy jeden chocia偶 mia艂am na my艣li fizyka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja jestem od czasu do czasu:) zastanawiam si臋 kiedy jechac, dzisiaj w nocy czy jutro rano i nie wiem:( Misiek woli dzisiaj. nie spakowa艂am sie jeszcze, tylko ciuchy,ale jeszcze kosmetyki, jedzonko...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×