Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Romantyk-kolejny, który strzela focha o byle co. Każdy ma prawo do wygłaszania swoich osądów itp, więc się nie burz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi ty idziesz do pracy czy mąż? No ja też nie wyobrażam sobie życia bez dzieci,ale wiem, że życie zmienia się wtedy o 360 stopni, a ja w sumie mam jeszcze czas na dzieci, nie jestem taka stara hahahah, więc wolę się 100 razy zastanowić, niż mieć dziecko a potem żałować, że np się z tym pośpieszyłam bo mogłam sobie żyć beztrosko jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyk🌻 możesz przesyłać i nie obrażaj się na nas po prostu trafiłeś na niepodatny grunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ok :) to pojedziemy razem :) Może potem jakieś KFC albo MacDonalds? np. w Arkadii, bo przydałoby mi się kupic suszarke do prania jakąś najtańszą :P romantyk 🌻 och och ale foch. Słuchaj, jesteś facetem, a zobacz jaką masz stopkę :) Natura singla, a takie opisy, coś się tu kłóci ze sobą. onfim 🌻 jak to, idziesz do pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 maż ja bede rozwijać firmę ale mam plan na życie najpierw wyleczę moją psychozę lęku przed samochodami zrobię prawko wysyłam dzieci do instytucji które je lubią i jeśli firma mi padnie to idę do pracy :) ]tylko u mnie łatwiej powiedzieć niż zrobić leki to straszna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 nie ja pracuje nadal w domu ale tak jak napisałam icie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼----nie to nie ja sama, zebrałam karty pamięci od wszystkich co tam byli i na lapka zgrałam :-P Ita🌼----zmienia się o 180 stopni bo o 360 to wychodzi na to samo bo to pełne kółko :-P Dziewczynki ale trochę niegrzeczne jesteście dla Romantyka :-P Jest inny to fakt ale to nie daje powodu żeby być niemiłym :-O Romantyk🌼---no cóż tak to czasem bywa że ciężko być odmiennym :-O może jednak spróbuj trochę zejść na ziemię z tych swoich obłoków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---nie czepiam tylko zwracam uwage bo to juz nie pierwsze 360 stopni które widzę :-P a co dziewczyna będzie w nieświadomości żyła :-P jeszcze błysnie w mniej wyrozumiałym towarzystwie i co będzie :-P no i jestem za dajmy na luz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼teraz nasze spokanie jest 50/50, bo przed chwilą dowiedziałam się, że P. chyba jedzie do Wrocka jutro nie wiadomo na jak długo, więc nie wykluczone, że się spotkamy. Ale jak tylko będę miała konkretną odpowiedź to dam Ci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co by się nie wymądrzać to Wam napiszę jaki numer strzeliłam. Byliśmy w sklepie późnym wieczorem wracając ze stoku ledwie stalam na nogach no i mówię do gościa : poproszę jajka a on do mnie pełen powagi : Ale mam tylko z koguta na to ja : a jaka jest różnica :-D śmiechu cała czapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 nie ma sprawy, czekam więc na informację, ale jak coś to pojadę sama i tyle :) elfik 🌻 hahahahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik hahaha ale się naśmiałam z siebie normalnie blondyna ze mnie haha i t, ja nie wiem co jak tak walę toc przecież wiadomo, że 360 st to koło. Ale wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼 Elfik🌼ale się uśmiałam. Długo nie odpisywałaś na smsa, więc mu napisałam mniej więcej to, co Tobie w smsie. Poza tym dzwonił i o tym Wrocku mi powiedział. A mi głowa pęka w szwach normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka 🌼 za to że czytasz stopki i za trafne spostrzeżenie No bo to, że mam naturę singla i że w stopce mam taki tekst to rzeczywiście pewna niespójność ale to, że jestem singlem, nie oznacza automatycznie, że się nie zakochiwałem No ale nie będę nic już pisał, bo te moje zakochania były trochę takie platoniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyk 🌻 och czuję się wyróżniona :) No bo to dla mnie niespójne. Chyba, że twoja natura singla jest "z wyboru" ze względu na wcześniejsze doświadczenia. A stopki czytam zawsze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 nie wstyd :P Mój Osobisty przez 21 lat życia myślał że tuńczyk to drób, tylko zastanawiał się, czemu tak rybą czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja natura singla wynika nie tyle z doświadczenia, co z pewnej statystyki. Otóż samotnych dziewczyn jest mniej niż samotnych facetów, z resztą w latach osiemdziesiątych mało się dziewczyn rodziło. No co tu dużo opowiadać, spotykam miłą dziewczyną a tu okazuje się, że ona albo ma męża albo chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---no bo poszłam sobie na chwilę i qrcze napisałam Ci coś odwrotnego no ale stało się.Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyk 🌻 e tam, pirdaczysz :P My tu prawie wszystkie z lat 80. :) Zresztą ja pamiętam, że w klasach z mojego rocznika i tak dwa wyżej i dwa mniej to zawsze było mniej chłopaków niż dziewczyn :) Może nie jest problemem znalezienie wolnej, ale normalnej, która nie ma bałaganu na strychu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bałaganu na strychu? Przyjmijmy, że potraktuję to stwierdzenie metaforycznie. Albo nie. Słuchajcie, że jest dużo w naszym pokoleniu bałaganiarzy, to mi to już nawet tak bardzo nie przeszkadza (posprzątam, poukładam i będę bohaterem ;) bo jeśli chodzi o sens metaforyczny, ja bałaganiarek (jeśli tak można napisać) nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ;\\ ale sie dzieje :) nie bylo mnie troszke a tu 2 dtrony :P kurde nie chce mi sie czytac wszystkiego co pisalyscie tyle tu osob ze nie ogarniam ale moze powoli dojde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 moją śmieszną działalność gospodarczą dumnie nazwaną firmą ale to takie pic na wodę przynajmniej tak myślę teraz dostałam ciekawą propozycję współpracy z firmą z biżuterią brylanty złoto srebro umówiłam się na spotkanie zobaczymy co z tego wyjdzie elfik🌻 tak też sobie pomyślałam bo inaczej musiałabyś siedzieć i pstrykać :] jajka powiadasz :P romantyk🌻 może szukaSZ w złym miejscu? sonia🌻 wstydz się była tu jedna bohaterka która podobno nadrobiła całe 1800 stron z poprzedniego topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dtuga połówka wlasnie sie przyczłapała do mnie :D to bede zagladala teraz...rzadziej ale jak cos to obiecuje ze nadrobie :) :D x milon pińcet sto dziwińcet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---ja tam na stoku wolałam siedzieć :-P rekord to prawie 12h minus trochę na dojazdy jak doszłam do łóżka to usnęłam zanim jeszcze głową dotknęłam poduszki :-) Sonia🌼---no nadrabiaj nadrabiaj bo jedno małe przejęzyczenie i wiesz jedziemy po Tobie równo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 hehe dobre:) ita🌼 nie martw się, mnie też ostatnio ktoś z błędu wyprowadził z tymi 360 stopniami. Ale to jest tak chyba, że jak ktoś Ci nie powie, że coś źle robisz lub myślisz, to tkwisz w tym błędzie;) sonia🌼 witaj:) ja też mam na imię Magda, 25 lat, faceta od 5 lat (z jedną przerwą 1,5 miesięczną), skończyłam prawie studia ale jak wiadomo to robi różnicę no i został mi jeden egzamin i obrona. Romantyk🌼 Czekam na księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×