Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

obejrzeliśmy sobie właśnie ciekawą komedię kryminalną Tajne przez poufne świetna obsada i jak się już rozkręci to jest się z czego pośmiać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj jednak wracałam w nocy. jestem nie wyspana, bo jakos w nocy spac nie mogłam:o a teraz musze sie uczyc, bo mam jutro zaliczenie,a jeszcze nic nie umiem:( do 16 byłam na zajeciach, pozniej praojekt robiłam z kumpela.dopiero skonczyłysmy! w srode odezwe sie wiecej, bo dzisiaj juz nie dam rady, a jutro tez bede sie uczyc. poprosze o kciukanie jutro od 11.45, i z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze posiedze troszke a potem myju myju, luby mnie wyba,samuje, obejrze m jak milosc i monka, wypija piwkoo z soczkiem ilulu :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 bidulko na pocieszenie też powiem że się nie wyspałam sonia🌻 baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi 🌻 no nam się niestety zdarzyło z bardzo poważnymi tematami, ale na szczęście atmosfera się oczyściła, także nie ma tego złego ;-) Elfik 🌻 dzięki! :-D A z tymi jajkami to się popisałaś! :-P Za fotki dziękuję, ale jeszcze nie miałam chwili, żeby oglądnąć. Romantyku widzę, że nas jednak zaszczyciłeś wypowiedzią nieco bardziej przyziemną! Ja mam jednak wrażenie, że Ty nie do końca szczery z nami jesteś... A z tym brakiem odpowiedniej ilości kobiet to już zupełna kicha... A jak się \"zniżysz\" na stałe do naszego poziomu, to i gwiazdy od czasu do czasu Ci wybaczymy ;-) Onfim 🌻 ja właśnie mam pomysł na 4 firmy i nie wiem, który wcielać w życie ;-) Ita ja jestem właśnie na świeżo i mogę powiedzieć, że zdecydowanie pojawiają się negatywne emocje. Co więcej - ja osobiście uważam, że ciąża i poród to nic w porównaniu z pierwszymi tygodniami życia maleństwa. I choćbyś nie wiem, jak czekała i nie wiem, jak planowała i zdawała sobie sprawę, że zmieni się \"o 360 stopni\", to rzeczywistość i tak Cię zaskoczy. Ale Onfim ma rację, że uśmiech jest bezcenny :-D A swoją drogą - zgadzam się z Emilką. Ja sobie Ciebie w roli mamy nie wyobrażam. Tym bardziej, jak czytam o Twoich przebojach z psiakiem... A moja Tosia dzisiaj odkrywała swoje rączki :-) A teraz na szczęście śpi, bo po dzisiejszym dniu myślałam, że już się zupełnie oduczyła... Miłego wieczorku! Ja zmykam Samca ugłaskać, bo miał ciężki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 osobiście bardziej że tak powiem podoba mi się ta co madziczek znalazła sonia🌻dobranoc pasiasta🌻 oj tak te małe uśmieszki one wiedzą bestie że to każdą matkę powali na kolana :) ja chociaż matką jestem też czasami sobie nie wyobrażam siebie jako matki :] czasami mam wrażenie że się do tego nie nadaję dobra na chwilę obecną zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 Masakra! :-D Elfik🌻 Składam zażalenie! Nie dostałam zdjęć. Pasiata🌻 Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u Oli:-) Ola jest mniej więcej taka stara jak Tosia:-) I również odkryła rączki, całą pięść pcha do buzi:-) A poza tym robi cudne miny:-) sonia🌻 Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale załóżcie jeszcze, że ja bym chciała w tym gdzieś wyjśc! a nie wiem, czy w tej sznurowanej bym się odważyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie dziewczyny - będę zamawiała kolczyki z tej stronki http://jula2708.fotosik.pl/albumy/563037.html#e jak któraś z Wawy by chciała, to mogę dołożyc coś do swojego zamówinia. Minus taki, że nie znam dokładnej ceny. mam tylko ogólne info, że są po 8-12 zł. Można też zawieszki i bransoletki do tego zamówic. Sama dostanę jakieś info pewnie w najbliższych dniach. Jak coś, to pisac na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌼 ja tak zakładałam na początku, jak przeczytałam, że to jest sukienka (to pierwsze zdjęcie sznurowane) ale po drugim stwierdziłam, że chodzi Ci o to żeby w tym iść owszem ale do łożka ;) no a teraz to mnie już rozwaliłaś, że chcesz w tym gdzieś iść (w miejsce publiczne?) hehehe odważna z Ciebie kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 jak mi coś odwali, to odważna :P dziś bym np. założyła, ale jestem już po paru drinkach... jak będę miała namiary na tego gościa, co robi te kolczyki, to Ci dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fizyk dziś nie zasłużył, żeby zobaczyc mnie w czymś takim 😠 nadal go nie ma :( zaraz się rozkleję normalnie 😭 a dzwonic nie będę, żeby mnie za jakąś cholerną zazdrośnice nie wziął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌼nie chciałabym Cie bardziej martwić ale to jest conajmniej dziwne,że on jeździ do byłej.Czekam na znak w sprawie kolczyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno strzyga,a czemu on ci nie daje zwykłego poczucia bezpieczeństwa tylko ciągle gdzieś jeździ i ciebie sama zostawia?ja tego nie pojmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok chyba mam czarny pseudonim. Mam nadzieję, zaraz się okaże. Madziczku , widzę w Tobie bratnią duszę, jak się dobrze doczytałam. Ja też nie pracuje , więc chodzę spać tak jak Ty:P ale zazwyczaj do 10 , no i małe drzemki w ciągu dnia. Jak się nie pracuje i studiuje zaocznie to ma się naprawdę dużo wolnego czasu. Szkoda , że nie jesteś z Wawy , bo ja tak . A daleko od stolicy mieszkasz? Strzyga, niezłe te kiecki :P Kupujesz? Jak tak to możemy zrobić zakład , żebyś w niej wyszła na ulice o coś :P. Smutno mi z powodu Twojego \"fizyka\" . Buziak dla Ciebie na otuchę , mam nadzięję , że wszystko się dobrze ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żesz kurwa mac... no i rozkleiłam się. ryczę jak głupia. zeszłam na 10 min do łazienki na szybki prysznic. miałam przeczucie, żeby jeszcze chwilę poczekac. zawsze, ale tu kurwa zawsze biorę ze sobą komórkę, a tym razem zostawiłam w pokoju. Jak wróciłam to zastałam nieodebrane połączenie od niego, nie mam skonfigurowanej poczty głosowej, wiec chciałam oddzwonic, ale włączała się jego poczta. skonfigurowałam swoją i nagrał się, że on \"dziś nie da rady, bo się po protu nie nadaje\". A więc został u niej na noc... 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam historii waszego związku , ale rozumiem , że razem nie mieszkacie? Jesteś pewna , że zostanie u niej? Jest mi bardzo przykro , że płaczesz i jest Ci smutno. Doskonale Cię rozumiem. Kochana nie smuć się, nie warto. Wiem , że pocieszenia nic Ci nie dadzą, w takiej sytuacji najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby zaprosić Cię na margerite :). Nie ma to jak się wyzalić i zatopić smutki. Musisz z nim porozmawiać poważnie, nie warto żebyś tak cierpiała. Musisz się dowiedzieć co jest grane. Strasznie mi Ciebie żal, chciałabym Ci jakoś pomóc. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepq🌼o to cieszę się że bratnia duszę widzisz i dobrze że nicka zaczernilas:) strzyga🌼ja to ciebie bym chętnie przytulila,bo już ten fizyk mi się nie podoba.ma tyle lat i nie wie dalej jak żyć?przecież już chyba dawno powinien jakieś wnioski wyciągnąć i więcej tych samych błędów nie popełniać a przede wszystkim skoro poznał ciebie i mu zależy to powinien z tobą najwięcej czasu spędzać i nie dawać powodów do zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właściwie mieszkam u niego od jakiegoś czasu... madziczek 🌻 ja wiedziałam, że to nie będzie łatwy związek... chyba przeliczyłam siły na zamiary... w dodatku akurat sobie dzień wybrał na taką akcję. ja muszę do rana dac odpowiedź co z moim mieszkaniem - czy i na jakich zasadach będę je wynajmowała... A jak mam to zrobic jak nie wiem jak on stoi ze swoim? nie chce w razie co zostac na lodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak madziczku masz racje. Bardzo smutno mi się zrobiło , bo nie cierpię zdrad itp , dlaczego ludzie są tacy dla siebie. To takie przykre. Ale może nie jest u niej. Nie smuć się kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeśli mieszkasz u niego to rzeczywiście trochę dziwne , że nie wraca na noc. A długo już ze sobą jesteście? jeśli nie to może wszystko się ułoży. ja na początku mojego związku też miałam trochę problemów, ale teraz jest idealnie , więc warto było. Właśnie to może jakiś znak , że go nie ma w związku z Twoim mieszkaniem , może lepiej zaczekać, zobacz jak się dalej sprawy potoczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×