Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Madziczek🌼----a czekaj czekaj dobre dziecko :-P Onfim🌼---no i bardzo dobrze babo robisz z ta firmą i masz ta nazwę dumnie wymawiać FIRMA szczególnie przy mężu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia🌼---mówisz że się wgryzać będziesz??ee a będzie bolało?? no to ja jestem z tych wrednych kafeterianek razem z emi i rewelką, mam 18 lat plus vat skonczyłam studyja poszukuję źródła zarobkowania, za 8 miesięcy wychodzę za mąż za Miśkowego, mam małego bzika na punkcie mojej jamolki sarci i uwielbiam śmigać na deseczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no sporo info jakna jeden raz ale lyknełam :D a propo ksiedza u mnie byl ostatnio i jego orientacja wzbudzila moje zaciekawienie :D moze to byl ukryty gej :P nie bedzie bolalo nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia🌼---haha a co zalotnie machał łapką czy może kokieteryjnie akcentował słowa hahaha, nasz od nauk przedmałżeńskich też wypisz wymaluj gej i on naucza jak zyc w małżeństwie los masakros ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik---> ja mam bzika na punkcie mojej suni :D takiej ratlereczki kochanej:D poza tym uwielbiam "sex w wielkim miescie", kocham "gotowe na wszystko", nienawidze grzybów i heavy metalu, jestem pokrecona i szasami zakrecona :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik---> a no taki akcent mial gejowaty troszki :D ale *uj go wie jakiej jest orientacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to jest jeszcze wiecej "kocham, lubie. nienawidze" alenie przychodzi mi to do glowy... a...kocham ksiazki, komedie i nie lubie horrorow bo sie boje ciemnosci ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ beksa ] [ serce ] [ czesc ] [ zly ] [ wsciekly ] [ usta ] tylko bez spacji między nawiasem a slowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrr.... fizyk właśnie pojechał do byłej jeszcze jej coś odwieźc :( aż mnie trzęsie. napisałam do tych od sukienki i wystawią ją na \'kup teraz\' tylko oczywiście w droższej wersji, ale trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mogę znaleźc tematu i planu swojej pracy licencjackiej przez te wszystkie pieprzone przeprowadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po kolędzie, którą nawet śpiewaliśmy:) Ksiądz nowy spoko, ciekawy tematy poruszaliśmy. Bo ksiądz przyjechał z Francji, aż z wyspy Korsyki, mówił, że nie może się przyzwyczaić do Polski i do naszej smutnej mentalności. Bo we Francji ludzie nie są takimi ponurakami, zresztą w ogóle za granicą i mówił żeby się dużo uśmiechać i mieć pozytywny stosunek do świata. Bardzo wesoły ksiądz:) A teraz lecę upiec sobie we frytkownicy nóżki z kurczaka i mam do tego te pyszne sosiki z da grasso mniammm:) ma któraś może ochotę? zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia🌻 Witaj:-) Rzepq🌻 Witaj:-) strzyga🌻 Ty to dopiero jesteś zakręcona:-D Zimnooooooo!:-) Ale dam radę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Miśkowy dziś podpisał umowę w nowej firmie :-D i jade go odebrać z dworca bo wraca z mojego \"najukochańszego\" miasta czyli LBN :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia🌻 spokojnie powolutku się zapoznasz :] ja też jestem fanką bardziej seksu w wielkim mieście ale desperatki też lubię elfik🌻 znaczy się że fajnie było, e tam dumnie wymawiać to nic wielkiego ale może w coś większego się zmieni tu myślę pozytywnie :] strzyga🌻 szukaj może znajdziesz madziczek🌻 ojoj kolęda cholera jak ja tego nie lubię soma🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodna jestem..niby sie powinno kolacje jwsc do 18 ale cholera tam ja zawsze jem duzo pozniej :D a teraz czekam na omlety :P mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no w sumie prawda :D a ze ja sie klade zawsze po 23 to moge okolo 20 jesc :D ale mnie zoladek zassysa..omleciki sie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 chyba nie znam osoby, która by to lubiła. Właściwie ja się powinnam odchudzać, bo już buzię mam okrągłą jak księżyc w pełni, nie wspominając o udach i fałdach na brzuchu no ale to tak jakoś u mnie w zimę się trochę zbiera tego zbędnego tłuszczyku. Na basen i narty nie mogę narazie jechać, bo jeszcze do końca nie wyzdrowiałam i tak to jest. Przydałoby się zaraz trochę pouczyć. Ehh..jak mi się nie chce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek---> tez mi si enie chce uczuc :( a zaliczenia i egzaminy wielikimi krokmi sie zblizaja...i prace pisac by wypadalo... no ja tluszczyk tez mam tu i tam :D ale jakos sie nie przejmuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia🌻 dokładnie wiec życzę smacznego madziczek🌻 ja już wolę żeby mi policja przychodziła tak czy siak odpowiadamy na te same pytania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×