Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

onfim🌻 dziękujem za przepis:-) Ja grzywkę mam prawie całe życie:-) I bardzo ją lubię:-) A jak masz np. wysokie czoło to grzywka wskazana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów sama, bo fizyk pojechał rano do rodzinki. jutro wieczorem ma wrócic. a M. napisał, ze chce się ze mną jutro spotkac. może ma ochotę na szybki numerek? ja zjadłam puszkę kukurydzy i popiłam to puszką piwa ;) eh... a miałam iśc wcześniej spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiecie co... całe życie bałam się, żeby nie skończyc jako kura domowa, podająca obiadki, sprzątająca i takie tam. A odkąd tutaj jestem z fizykiem to robię to z miła chęcią itp. i cholernie mi taki układ odpowiada. Nigdy wcześniej bym nie powiedziała, że coś takiego może dac szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 oj może dać radość. Ja też strasznie lubię sprzątać, gotować, prasować, ale tylko wtedy, jak mam dla kogo. I czemu ty jeszcze nie śpisz? Ja to chociaż udaję że pracę piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie udaję, że coś robię, bo się opierdalam:) Zamierzam wyjrzeć przez okno, żeby zapalić i iść spać, bo jutro szkoła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 może już niedługo namea🌻 no jesteś już :> strzyga🌻 to przestań bo skończysz jak ja kiedy przyjdzie czas nie będziesz mogła się doprosić od niego pomocy no bo z jakiej racji skoro do tej pory wszystko robiłaś sama. Ja tak wpadłam i mam problem :] A co do odżywiania się myślę że puszka jest nie zdrowa i jedzenie puszki kukurydzy nie jest wskazane zawsze można spróbować zjeść zawartość :P emi🌻 i jak idzie z tym udawaniem? reewelka🌻 to sobie możesz jednego za mnie, mnie naszła wczoraj pierwsza myśl żeby sobie może zapalić dodam że nie zapaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane stawiam kawusie i uciekam bo ja tylko na chwilkę sie przywitać przyszłam. Mika to jednak chyba mój wet. miał troszkę racji co do tego żywienia czyli żeby raczej suchą dawać ewentulanie puszkę, ja właśnie daję tą royal i zaraz jadę dokupić bo mi się skończyła, troszkę droga ona jest, ale jak mówisz , że tylko do 9 miesiąca to ok. Co do trymowania i strzyżenia to fajnie, że można przy trymowaniu strzyc, bo ja bym chciała żeby mój miał krótką sierść, a widziałam westy które mają taką pofalowaną sierść, pewno dlatego, że tylko strzyżone tak? A w ogóle to mój jest taki kochany zadziora, superancki jest i kocham go bardzo. Ok śmigam do wet. po karmę a potem jedziemy na stok na narty. Życzcie mi żebym się nie połamała hahaha Jak wrócę to nadrobię zaległości bo teraz nie dam rady. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi przeczytałam to co napisalaś powyżej i popieram, wymagajcie od swoich facetów od samego początku, bo skoro z domu tego nie wynieśli( a tak jest w przewadze) synusie mamusi to jak oni mają wiedzieć , że w tym czy w tym mają pomóc. U mnie tak było tzn jeszcze czasem jest, dlatego tak burzliwy nasz związek jest hahaha-Soma masz odp Ja nie wyobrażam sobie teraz robienia wszystkiego jak jesteśmy we 2 a co dopiero jak przyjdą dzieci......fakt czasem są o to kłótnie i czasem ostre, ale jest ich całe szczęście coraz mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 kupowanie karmy u weta nie jest najlepszym rozwiązaniem chyba że ma rozsądne ceny bo podejrzewam że przepłacasz poszperaj po allegro lub zobacz na telekarma.pl zwłaszcza że royal do tanich nie należy a jak z tymi kupkami my nie dajemy puszek ale saszetki pedegree to jej nie szkodzi bo po ich karmie robiła jak twoja cały czas ale po saszetkach jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim:) dzisiaj mamy rocznice, juz 9 z moim Miśkiem:* a za 9 miesięcy bedziemy slubować sobie miłość, wierność i uczciwość👄coraz bardziej nie moge się tego doczekać:) moi Rodzice własnie pojechali na pogrzeb:( zmarl mojej Mamy kuzynki mąż.dziwnie sie ten rok zaczął...dzisiaj rano też mielsmy przeboje z naszym autkim:o niewiadomo bylo, czy Rodzice pojadą,ale udało się. w razi czego beda dzwonić... soma🌼 onfim🌼u mnie w domu ja tylko lubie prasować. a z koszulami zawsze jest problem... chociaż moja Teściowa ma taka wprawe(pracowała na prasowalni),ze mozna popascw kompleksy:D mi szczerze sie nie podoba takie farbowanie,ale rzecz gustu. chociaż akurat to nawet ciekawie wygląda. strzyga🌼 oj ten Twoj fizyk, to non stop ma wyjzady. madziczek🌼 emi🌼to ile juz napisałas? ja wczoraj siedziałam nad tym projektem,ale tylko sie kurzałam. robimy to w 5,ale tylko ja i kumpela staramy sie to zrobic, reszta ma to w głebokim poważaniu,a 7 musiamy oddac!więc dzisiaj bede siedzieć. reewelka🌼 ita🌼to udanego dnia na stoku Ci życzę;) oj z tymi synusiami mamusi tak własnie jest:o tez mam taki przypadek! milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Bajeczko🌼 a czemu Ty już któryś raz robisz coś za swoje koleżanki z grupy? Przecież jeśli to ma być wspólna praca, to one też powinny się zaangażować. Teraz mi się przypomniało, że pytałaś ostatnio o pisanie pracy. Ja właśnie tak robię, że piszę z książki i dodaję do tego przypisy i zmieniałam trochę ale mało, moje koleżanki tak pisały i już się obroniły ale to wszystko zależy też od uczelni i promotora. Nasz akurat bardzo straszył na początku, a później jak oddałam do sprawdzenia to nie było tak źle, powiedział tylko, że mogłoby być więcej od siebie. Dzisiaj o wiele lepiej się czuję, jednak ten ferwex i gripex pomogły:) Miłego, udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) reewelka 🌻 ja wiem, że ty masz aż 1,5 strony napisane, ale zabieraj się do roboty i produkuj! bajka 🌻 no ja mam z 10 stron na chwilę obecną, ale dziś mam zamiar posiedzieć. Ja mam z pracą jeszcze gorzej, bo mam mało materiałów po ang., praktycznie wszystko po polsku, no i tłumacze. ale dzięki temu unikam plagiatu. Ale rozdział teoretyczny to trochę zmieniam z książek i dodaję przypisy, i tyle. onfim 🌻 no tak poudawałam że wczoraj stworzyłam aż jedną stronę :) A co do maminsynków, to niestety tak jest,że są przyzwyczajeni że to kobieta robi prawie wszystko... madziczek 🌻 cieszę się, że wracasz do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 no to miłej rocznicy :D madziczek🌻no to dobrze że już lepiej się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 ale jest coś gorszego jeszcze kiedy przykład nierobienia niczego nie jest wyniesiony z domu znam takie przypadki kiedy ojciec jest pomocny a syn palcem nie kiwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌼 bo te kolezanki sa takie dziene, najchetniej sciagneły by wszystko z neta(to nic ze nie zawsze na temat),ale zeby bylo. zreszta jedna wyjechała na swieta, druga udaje ze wsio jest, a trzecia...eh szkoda słów:o ale to co miałam do zrobienia to ja zrobiłam,zenajwyzej one beda sie tłumaczyc. a z ta praca to nie wiem, bo na pierwsze seminarki nie chodziłam, a ludzie ode mnie z roku sa tak zawistni,ze ci nic nie powiedza, zebys nie miała przypadkiem cos lepiej😠wiec co usłysze to stosuje:) u mnie własnie tak pisza, jak Ty mowisz, wiec chyba bedzie dobrze. a napisał mi promoor,ze 13 i przypisy 10. emi🌼no to ładnie juz naskrobałaś:) to Ty piszesz prace po ang? o rany, szacun:) onfim🌼 mam nadzieje,ze bedzie milusio:) a dziekuje:) ja mojego moge zaliczyc troche do mamisynków,ale jesli chodzi o prace, to jest pomocny, w sumie w omu on wszystko robi, bo ojciec wiecznie zmeczony, brat nieobecny, wiec ktos musi ciagnac gospodarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka 🌻 no pisze po angielsku, nie mam innego wyjścia ;) z licencjatem dałam radę to i mgr może mi się uda :) I udanej rocznicy! A mi właśnie mój Osobisty zakomunikował, że wybiera się na łyżwy. Ja też bym poszła, ale trzeba pisać :( I dziś o pólnocy jadę z powrotem do Warszawy z bratem, mam nadzieję że szczęśliwie mnie dowiezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 a ja nie umiem na łyżwach jeździć ale chciałam się nauczyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka🌻, emilunka🌻, reewelka🌻 Łączę się w naukowym bólu:-O Od samego rana tworzę, liczę rysuję. Norma. Znaczy się dzień jak co dzień:-D strzyga🌻 Czemu Fizyk ciągle gdzieś znika? Bajbajka🌻 Niezły staż... Gratuluję:-) onfim🌻 na naukę nigdy za późno:-) Poczekasz jeszcze ze 2 lata i Staś będzie Cię uczył śmigać:-) Swoją drogą przyjemny sport:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼niestety nie ogladałam. emi🌼 ja chyba nie pamietam jak to sie jezdzi na łyżwach:(jak byłam mała to troszke sie uczylam. ja też pisze, róznie to idzie, ale byle do przodu:) ja nie wiem kiedy do Kalisza jechac, bo w pon. na 8, jutro Misiek idzie na popołudniu do pracy, wiec albo rano, albo wieczorem pojedziemy, bo w pon. rano, to chyba nie, bo moze byc slisko:o eh.tyle bylo wolnego a tu juz do szkoly:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma 🌻 dzięki za przyłączenie się w bólu :) bajka 🌻 ja na łyżwach jeździć umiem, ale nie mam nigdy czasu żeby pójść. Ale niech chociaż Osobisty pojeździ, nie będę go ograniczać :) No ja zdanie po zdaniu, ale powoli do przodu. Mam czas dziś do 24:00 żeby coś popisać, więc może nie będzie tak źle :) My też jedziemy dziś w nocy, bo jutro to raz, że będzie ślisko, a dwa, że będą mega korki, bo to wszyscy będą z urlopów wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma🌼 dziekuje:) jakos tak sie uzbierało tych latek razem:)i dzieki za łączność bólu nauki:) emi🌼ja tez kleje zdanie do zdania,ale co chwile musze cosik zrobic:^^ isc do kotłowni, umyc głowe, bratu dac obiad itd.wiec róznie to idzie:o lae robie postępy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×