Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

No ja juz posiadam szpony ładne bo bardzo delikatne i krótkie :-) a na wzorek tradycyjnie french z drobinkami srebrno złotymi.Poza tym psychicznie się przygotowywuje do jutra więc. Strzyga🌼-a co jej twoj meldunek tam przeszkadza ???I chyba troche cie ściemnia z ta policją :-O Dziś zadzwonili do mnie z miejsca gdzie robimy wesele bo chcieli wiedziec co z poprawinami no i stwierdziliśmy że skoro Miśkowy ma ładny ogród to po co kisic ludzi w pomieszczeniu z reszta pewnie nie bedzie tyle ludu żeby zaraz całą sale brać na poprawiny.Fakt niewiadomą jest pogoda ale najwyżej coś się pokombinuje z takimi namiotami przyjęciowymi.Co myślicie?? W ogóle to doszło do mnie że to już serio nie dlugo jeju ale zleciało dopiero pamietam jak zaręczyny były a tu już niecale 8 miesięcy zostało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 ciekawy pomysł z tymi poprawinami, chociaż nietypowy. Jeszcze nie słyszałam żeby ktoś tak wyprawiał, a w jakim Wy miesiącu bierzecie ślub? Bo już zapomniałam. Tylko jak w tym ogrodzie zorganizujecie ciepłe jedzenie i picie? Będzie tam miejsce do tańczenia? Czy tylko tak żeby posiedzieć? To jest jakiś ogród koło domu z dala od bloków i budynów? Jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić, chociaż samo przebywanie na świeżym powietrzu wydaje mi się dobrym pomysłem. Ale pewnie będziecie mieli dużo do zorganizowania jeśli chodzi też o miejsce do siedzenia itd. bo przecież ludzie się pięknie wystroją i Wy też będziecie ładnie ubrani. Elfik a wiesz mniej więcej z jakiej dziedziny będą Ci jutro zadawali pytania i jak ta rozmowa będzie wyglądała? Test też będziesz pisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---hmm wiesz jak ja byłam w tym roku na poprawinach to nikt raczdej nie mial ochoty tańczyć i nikt nie tanczył.A to jest ogród przy domu Miśka zaraz obok rezerwatu przyrody więc nie ma żadnych bloków no i poprawiny to nie w nocy więc hałas nikomu nie bedzie przeszkadzał.A nasz ślub w sierpniu. Własnie nic nie wiem z jakiej dziedziny myślę że ksh może kpc??Pojecia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ______________****____________
elfik a szukasz juz suknia slubnej??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼a no to fajnie jak ogród przy domu:)będziemy jutro kciukac mocno za ta prace. A ja dzisiaj jeszcze na basenik skocze,bo akurat mam z kim jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 żeby policja mogła interewniować w takim przypadku musi być podstawa prawna jak i do wszystkiego bo co mama zadzwoni i co powie ? nawet jeśli przyjadą to i tak nic nie zrobią bo na podstawie czego? Jesteś zameldowana co daje ci prawo do przebywania w lokalu i ewentualnych praw do niego i po drugie to na twojej matce bedezie ciążył obowiązek udowodnienia że ciebie tam nie ma a nie na tobie że ty tam jesteś, jeśli oczywiście będzie chciała cię wymeldować z urzędu. To nie jest takie proste nie można sobie przyjść powiedzieć ta pani już tu nie mieszka pani urzędniczka się uśmiechnie albo i nie da wymeldowanie i po sprawie. Taka informacja wszczyna tylko postępowanie. Więc bądż grzeczna dla sąsiadów witaj się z każdym i rób od czasu do czasu wrażenie że tam jesteś zostaw trochę rzeczy itd elfik🌻 fajny pomysł tylko w sumie po co w ogóle robić poprawiny to też koszt i to całkiem niepotrzebny bez względu na to czy robisz to w knajpie czy na ogrodzie bo gosci i tak musisz zaprosić tych co miałaś na weselu i na kocu ich nie posadzisz czyli zamiast kosztów sali masz koszt wynajmu stołów krzeseł pokrowców namiotów bo i tak bez względu na pogodę musisz je mieć bo nigdy pogoda ci się może zmienić z dnia na dzień no i też musisz towarzystwo nakarmić napoić i trochę spić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 👄 nie wiedzialam ze wychodzisz za maz wszystkiego najlepszego 🌻 uffff jutro znowu na 8 :/ w sumie to jutro nie wiem o ktorej zajrze na razie czekam z Moim na kolacyjke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny:) ale miałam dzisiaj denny dzien. na 8 byłam na ćw. a pozniej nie poszłam na miasto i gmine- ćw., bo robilismy ten cholerny projekt. i sie okazało,ze połowy i tak nie ma, bo kumpela nie wysłała mi wszytkiego na maila, nie przyszła dzisiaj i na dodatek nie miała sposobności przysłac na nam, bo gdzies jechała pociagiem:odzwonie do niej,a ona wielce obrazona dlaczego ja jej nie przypomniałam😡 to nic,ze miała na kartce napisane w pkt. co ma zrobic i mi wysłac😠 pozniej cos tam musiałysmy poprawic, bo nie miało sensu, cos napisac, bo inna nie napisała, jeden caly rozdział, bo dziewczyny w swieta miały zrobic,ale nie chciał im sie...itd. do 15 miałysmy oddac projekt.(tak myslałysmy) i wszystko na szybko i co sie okazło,ze nie ma jednej tabelki, tej co ja miałam do zrobienia, i dziewczyny chciały mi wmowic,ze nie miałam jej na penie:o przyszłam do mieszkania i spr. i co wszystki było, tylko widonie jak kumpela kopiowała, to cos jej nie poszło😠 a do tego mam wirus na penie, a tym samym przeszedł mi na laptopa:o ale juz programik działa. ale tak jestem zła, bo jak prosiłysmy z kumpela przeslijcie nam wsio to zrobimy 4/5 projektu, to zadna nie miała czasu:o i teraz bedzie sajgon na zaliczeniu, az sie boje jak ona to oceni nam:( aha poszłysmy do babki oddac ten projekt(jednak miałysmy czas do 17), i mowimy ze nam nie skopiowało jednej tabelki i czy mozemy jutro jej oddac, a ona nie, bo drukuje sie conajmniej dzien wczesniej,a nie na ostatnia chwile, a projekt oddajemy dzisiaj(chociaz mowiła ze do 9 stycznia, pozniej zmieniła zdanie) a poza tym bedziemy pamietały na przyszłość! no jak sie wkurzyłam na ta pinde. jest moze ze 6 lat starsza od nas, a taka wredna,ze szok😠 smutno mi i zla jestem:( byłam dzisiaj na małych kosmetycznych zakupach,wydałam prawie 50 zeta:o a kupiłam tylko podstawowe rzeczy- płatki, pianke do włosów, podkład i belisse tabletki na włosy, skore i paznokcie.ehhh...jakie to wsio drogie. chociaz jeszcze nie wsio nabyłam:o nie mam czasu poczytac co u Was:(na weekend zostaje w kaliszu, bo w domu to ja nic nie moge zrobic, jesli chodzi o nauke,a w srode mam to zaliczenie z tego projektu. dla kazdej po 🌼 madziczek🌼 dzieki za fotki:) jadzia🌼 dostalas maila ode mnie?? sonia🌼 ja poprosze o Twoja fotke:) chce zobaczyc to ansze podobienstwo, ktore emilunka🌼zauwazyła. Elfik🌼 a jesli mozna wiedziec, to jak duze robicie wesele? bo nam wyjdzie jakies 110 osob, no i poprawiny obowiązkowo, bo taki zwyczj jest u nas. i faktycznie szybko czas leci, jak szalony. ja jeszcze 9 miesiecy i bede meżatka:)aha, a pomysł choc nietypowy mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---racja, ale u nas poprawiny sa bardziej kameralne.I na poprawinach zostanie tylko garstka gości bo u nas poprawiny robi się dla rodziny a my na wesele zapraszamy też sporo przyjaciół więc dużo osób odpadnie i na poprawinach zostanie w sumie najbliższa rodzina. Takie stoły czy krzesła ogrodowe Miskowy ma może się dokupi jakiś komplet, gdy pogoda nie dopisze chcemy taki namiot skombinować ze zwijanymi ściankami, a jedzenie nam zostaje z wesela tak czy siak.Poza tym zawsze zostaje opcja u Miskowego w domu tez jest trochę miejsca.No i wydaje mi się ze bez poprawin to tak jakoś łyso.Byłam w tym roku na jednym takim weselu to jakos tak dziwnie wstaliśmy rano zjedliśmy śniadanie a para młoda nawet nosa ze swojego pokoju nie wychyliła.Nie podobało mi się to.Robienie też drugiego wesela z poprawin też mi się nie podoba, ja bym to właśnie widziała bardziej jako spotkanie dla bliższej rodziny plus świadkowie.Na takich poprawinach bylam własnie ze strony Miskowego w tym roku i fajnie to wyszło.Oni robili je w sali ale i tak wszyscy sie przenieśli do altany obok. Madziczek🌼----nie dziekuje zeby nie zapeszac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼---no my byśmy okroili tak do 80 max 90 osób ale na sali musi być min 100 osob nie wiem nie będę zbierać na siłę ludzi najwyżej dopłacimy, sala nie jest duża więc na moje oko pusto na pewno nie będzie.A jak już robić coś to dobrze więc poprawiny powinny być, u nas tez taki zwyczaj a i to całkiem pasuje po weselu się spotkać z rodziną podziękowac itp.Jak robia wesela plenerowe to my zrobimy poprawiny a co :-P fajnie że ci sie podoba. Sonia🌼--dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 my np robiliśmy na 120 osób ale bez poprawin robiliśmy w knajpie elfik🌻 dlaczego łyso ja nie miałam i bardzo się cieszyłam bo byłam tak wykończona po weselu że jakby mi ktoś kazał jeszcze raz to robić to bym się chyba nie ucieszyła a np kuzyn miał 3 dni imprezy i dali rade. No to chyba że faktycznie się robi tak kameralnie to jeszcze ok ale tak czy siak trzeba przygotować no bo skoro w domu a co najgorsze trzeba potem posprzątać. Osobiście żeby nie było że zapomniałam mieć odmienne zdanie nie wiem czy by mi się to spodobało bo wreszcie czy to poprawiny czy imieniny cioci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 ja własnie taki małe chciałam,ale nie da sie w naszej rodzinie takiego zrobic, bo moj tata, np. mam 5 rodzenstwa,z czego kazdy ma dzieci,a one maja juz swoje rodziny...wiec te 110 to juz po okrojeniu i z najbliższymi znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 my nie mamy zamknietej jeszcze listy,ale mam nadzieje ze w 110 sie zmiescimy, max do 120, bo wiecej nie zmiesci sie na sali, albo bedzie scisk:o oczywiscie w restaracji,z poprawinami.nie mamy jakos bardzo drogo od osoby,a jak miałabym robic wesele na sali, jak to kiedys robiono w remize, to wolałabym wcale. przede wszystkim za duzo roboty,a koszta w sumie takie same. sonia🌼dzieki:) jak cos znajde to wysle, bo nie mam na laptopie kumpeli swoich fotek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---łyso dla gości a wiesz na wrazeniu gosci tez mi zalezy a nie tylko na mojej wygodzie.Wesele sie robi raz w życiu więc sie moge poświęcić :-P no i wiesz nie kazde spotkanie kameralne to imieniny cioci, tak jak pisalam miło się czulam jako gość gdy po weselu było właśnie takie kameralne spotkanie gdzie się pooddychalo świeżym powietrzem zjadło obiad odpoczęło chwilę i dopiero sie pojechało do domu.A nie z wesela każdy schodzi o roznych porach rano sie budzisz i wynocha do domu :-O cos w stylu dobra daliście koperty to już nam zwisacie i sie mozecie zmywać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 dokładnie elfik🌻 ale idąc tym tropem i tak ludziom będzie łyso bo nie zapraszasz tych 80 osób tylko garstkę najbliższej rodziny czyli czyli zakładam że 60 osób poczuje się jakby dały kopertę i mogły was pocałować w 4 litery, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co ona nawyślała, ale jak się trochę uspokoiłam, to ona naprawdę jest w bardzo złym stanie psychicznym :( szkoda mi jej :( ale sama się do tego doprowadza tak naprawdę i nie wiem co robic :( Elfik 🌻 przeszkadza jej, bo stweirdziła, że wrócę kiedyś do domu z jakimś chłopem, co ją będzie bił! i ona musi się przede mną bronic. Ja myślę, że te poprawiny w ogrodzie to świetny pomysł ;) Bajka 🌻 skądś te przeboje z projektami znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 przykro mi to stwierdzić ale twoja mama jest chora i to nie mówię chora w sensie nienormalna itd mówię chora w sensie psychicznym i stwarza zagrożenie. Uświadom ją że jeśli tak dalej pójdzie i nie podejmie skutecznej terapii doprowadzisz do ograniczenia jej praw i umieścisz w zakładzie. Nie tylko dziecko można ubezwłasnowolnić. Zmuś ją do leczenia ona naprawdę potrzebuje pomocy i to już nie jest zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 to szybki chłopak, jak już mu się aż tak uzbierało :-P Czy ja wiem, czy wyglądasz czy nie... Muszę się zastanowić poważnie ;-) Soma 🌻 zawsze wiedziałam, że z Ciebie \"bratnia dusza\" ;-) Ja bardzo lubię oglądać jego program na babskim TVNie jeszcze, bo podróże to oczywiście klasyka :-) Ita - jak nie zagęszczam sosu, to jest rzadki :-P A przyprawy... Przyprawy to podstawa gotowania, zabawy gotowaniem - ja np. zawsze do wywaru na zupę dodaję pieprz ziarnisty, ziele angielskie, liść laurowy, kolendrę, czasem świeży imbir i wtedy wywar ma smak - wystarczy dodać soli i pieprzu i każda zupa smakuje tak, jak powinna. A sosy takie byle-jakie i na szybko zwykle robię na wodzie z dodatkiem jakiegoś tłuszczu (najczęściej oliwa) + sól, pieprz, zioła... Chyba nie potrafię tak ogólnie - pytaj o konkrety, to Ci odpowiem :-) Strzyga nie czuję się na siłach z Tobą dyskutować... Miłego wieczoru Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻nie wydaje mi się żebym powiedziała coś śmiesznego pasiasta🌻 mnie się zdarzyło kilka razy ale teraz więcej czasu przy kompie niż przy tv spędzam a szkoda :] ja ostatnio zakochałam się w ziołach prowansalskich :] kasiula🌻 fotka poszła ale dzieci do mnie zupełnie nie podobne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ja tez lubię zioła prowansalskie :) o, fizyk chyba wrócił - słyszałam trzaśnięcie drzwi od samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) ide na 8 na zajecia, ale jakos szybko sie dzisiaj wyrobiłam i moge posiedziec na kompie:) wczoraj poszłam wczesniej spac:)i nawet sie wyspałam, z czego jestem zadowolona;) własnie kumpela mi powiedziła,ze idzie w takim samym sweterku, co ja ,tylko ze ja mam szry,a ona czarny:D no i bedziemy blizniaczki;) onfim🌼moze Ty bedziesz wiedziała,jak mam wybawic plame z kolorowego wosku? wylalam na siebie czerwony wosk, na nowa bluzeczke, prezent od Miska i zonk. zebrałam zelazkiem, a pozniej proszek, płyn do naczyń, wanisz(nie wiem jak sie pisze) i nic:(:o masz jakis pomysł? w pralni nie chcieli sie podjac wyczyszczenia:( miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×