Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emi🌼---co mówisz cos przegapilam???:-O jesli tak to I`m sorry jak cholera 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie o to chodziło nigdy nie obgryzałam paznokci , a podobno jak ktoś obgryza to oznaka , że trzeba się udac do ortodonty;/ dziwne ale tak wyczytałam. Chodziło mi o to , że jak mam tipsy to je odrywam :P Emilunka🌻 Ja nie czuje tego programowania ,a le faceci to lubią, a co do pracy dla informatyków to jest , a w szczególności dla programistów , więc nie powinien mieć problemów , bo w innych dziedzinach gorzej , ale programista javy nie sądzę żeby miał problemy. sonia🌻 to rzeczywiście małe stópki . Ja mam 164 czy jakoś tak i 37 i pół lub 38 . Ale małe stópki to ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepq🌻 z Krakowa elfik🌻 stosujesz wazelinę? sonia🌻 są lakiery do kupienia gorzkie na paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na paluchy??Tzn na skórki żeby sie nie strzepily ale inaczej to nie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa...złośliwość losu! Jak już umyłam głowę w zimnej wodzie, wysuszyłam kudły to co zrobili....włączyli cieplą wodę! No przecież wściec się można. Ja przy was to jak żyrafa. 177/178 cm, buty 40/41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 ignorujesz mnie :( nie odzywasz się do mnie :( o ty niedobra :( :P rzepqu 🌻 no z tego co wiem, to on chyba bardziej to php niż Java. A teraz od prawie roku siedzi w pracy w jakichś CRM-ach czy coś :) Cholera, dla mnie to czarna magia :) Naprawdę mam nadzieję, że on znajdzie dobrą pracę, bo ja to raczej kariery nie zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 na psie łapy żeby je ochronić przed mrozem reewelka🌻 ja mam 169cm emi🌻 no to chyba że tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 ja tez jakoś zaje*** się na tym nie znam , w szkole zawsze miałam ze wszystkiego podobne stopnie, choć nigdy nawet nie miałam książki z matmy , bo nie lubiłam . jak miałam wybrać szkołę to kompletnie nie wiedziałam co. Wybrałam tę szkołę, bo była ciekawa i ja mam strasznie krótką pamięć , więc pomyślałam , że tu więcej logiki niż zakuwania i jakoś idzie , ale nie jestem jakąś fanatyczką komputerową , więc tez się nie znam mocno na tym wszystkim . Ja planuje nie pracować , takie ambitne plany :) może się uda, więc szkołę aby skończyć no i się czegoś nauczyć, bo czasem robię jakieś umowy o dzieło albo zlecenia informatycznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka🌻 po liceum chciałam pracować, bo myślałam , że to fajne , byłam na stażu ale okazało się , że to nie takie fajne i na nic nie ma czasu, rodzice mi od początku odradzali . No i mieli racje, praca to nic fajnego. Rodzice mówią , żebym nie pracowała tak długo jak tylko mogę , bo jeszcze się w życiu napracuję, no i mają rację , kiedyś będę pracować jak już będę musiała , ale na razie się uczę i leniuchuję. W ogóle to siebie nie widzę w roli informatyczki w pracy , wydaje mi się , że nic nie umiem i sobie nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼mam takie same podejście jak Ty jeśli chodzi o dzieciaczki:)a jakie twoje pociechy maja charakterki?? Madziczek🌼 cuuuudne masz te kociaczki:)Pamietam jak kiedys pisałas na forum,biedna nie wiedziałaś co z nimi zrobic i wcale ci sie nie dziwie bo i mi by serducho pękło gdybym miała je komuś je oddac.Byłam poskładana jak zobaczyłam jednego twoich urwisów na kwiatku:)Jest rozwalajacy:) Co do mojego klakiera to bardzo trafna uwaga:)Wogóle zauważyłam że moj kot to ma nieproporcjonalne uszka i ogon w stosunku do całego ciałka.Śmieszny jest momentami jak zrobi jakaś minke albo przybierze jakas poze-wcale mi kota nie przypomina;) Nie wiem czy jest jeszcze ta promocja,ale jeszcze niedawno można było zarejestrować swoje kotki na www.whiskas.pl i dostaniesz wyprawkę dla małego na tydzień.Ja już chyba dostałam z trzy paczki:)a co do poradnika to lubie czytać każde więc jeśli bedziesz mieć chwilkę to podeślij-bede baaardzo wdzieczna:) Sonia🌼a ja ci zazroszcze takiej małej stópki:)ja mam zas 1,65 a rozmiar nogi 39/40:o Rewelka🌼tule tule tule cie bardzo mocniutko😘 i już skrobie do Ciebie Emulinka🌼dziekuje za cenna porade z której napewno bede korzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla narciarzy http://imagenes.yonkis.com/71200912654.jpg kasiula🌻 wcięło go co? charakterki hmm aniołki z różkami ale jak mawia mój ojciec aureolka musi się na czymś trzymać rzepq🌻 tylko rodzice nie wzieli pod uwagę przepisów emerytalnych w tym kraju żeby mieć świadczenia musisz mieć przepracowane sporo latek więc to nie taka rozsądna rada ze strony rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia🌻 :] emi🌻a ja to co jestem jak nie ktoś do pogadania :] No chyba że nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq 🌻-uszku :D studiujesz informatyke, a masz moze ksiazke "Galaktyka Internetu" ?? bo mi jeden rozdzial by sie przydal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ależ jesteś do pogadania, tylko myślałam, że ciebie też nie ma :) Zgadzam sie z Twoją opinią co do pracy Rzepqi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na długim spacerze, zrobiłam pyszny makaron na obiad i już nie gryzę :-D Onfim 🌻 jak podobne do ojca, to pół biedy ;-) Nasza na razie podobna do siebie :-P A swoja drogą, ja też poproszę zdjęcie Maluchów! Reewelka 🌻 Elfik 🌻 zdolna bestyja z Ciebie - trzeba tylko czasem poczekać na właściwy moment ;-) Emilka 🌻 Czarna 🌻 I miłego popołudnia Wszystkim! Ja czekam aż się Żuczek zbudzi a potem będę dla niej meble projektować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×