Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Ja coś w maju/ czerwcu zamawiałam suknię a potem we wrześniu zmieścić się w nią nie mogłam i był problem hahah przytyłam przed samym ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 :] ok , co do sukni ostatnią przymiarkę miałam na 14 dni przed ślubem już w pełnym rynsztunku z gorsetami butami itd ale to ze względu na brak czasu :] Ale różnie to bywa z tym raz się schudnie raz się zgrubnie przez kilka miesięcy więc głupio było gdyby sukienka w drodze do ołtarza spadła :] ita🌻tylko jak wyjdzie nie dobry to nie mów głośno a jak dobry to czekam na komentarz na blogu :] warto potestować swój własny pomysł na przyprawienie co kto lubi wiadomo pasiasta🌻 ja kupiłam wcześniej coś różowego i coś niebieskiego i wręczyłam wtedy niebieskie mojemu mężowi w pudełeczku jak mnie zapytał jaka będzie płeć dziecka, tragedie się zdarzają oczywiście sama znam parę która po właśnie dwóch kreskach pochwaliła się wszem i wobec a potem ona w 3 miesiącu poroniła. A ja miałam gotowe wszystko zanim się pierwsze urodziło rzeczy zbierałam gdzieś od 5 miesiąca torbę do szpitala w 7 :] Jakbyśmy się wszystkie we wszystkim zgadzały to nie było by sensu tu siedzieć :] reewelka🌻 zgadzam się z elfikiem ślub to nie wymóg ale nic tak ostatnimi czasy nie daje poczucia bezpieczeństwa jak formalnie zawarty związek nie ma znaczenia kościelny czy cywilny. Inaczej się człowiek czuje z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---ja na razie chce zacząć sobie chodzić i przymierzać jakieś tzn za ok dwa mce a jak rozmawiałam w sklepie to zamówienie muszę złożyć najpoźniej 4 miesiące przed ślubem więc akurat dwa mce na dietę w dwa muszę się zdecydować czy na pewno ta i akurat bedzie 4 m-ce do ślubu :-) u mnie raczej nie spadnie żeby tylko sie nie opięła zbytnio :-O musze się pilnować :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---zdzielilabym Cię za takie głupoty co wygadujesz ale masz na razie okres ochronny :-P Ty zakladasz że przez tyle lat nic sie nie wydarzy ???popatrz ile sie wydarzylo przez ostatni rok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe jestem głodna, dziś Mój wróci późno z pracy a ja chyba popołudniu pojadę do rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼wydarzyło się tyle przez ostatni rok, że mam tego wszystkiego po dziurki w nosie. Za takie atrakcje to ja kuźwa stanowczo dziękuję. Wolałabym chyba mieć nudne życie, niż tak posrane za przeproszeniem. Co do kiecki, to moja koleżanka będzie sobie szyła jedną zrobioną z 3 i powiem Ci, że jestem w szoku, bo zapłaci ze wszystkim nie całe 2000, a w prezencie bolerko dostanie. No i ona ma ślub w sierpniu, a na przymiarki już jakoś nie długo będzie szła, ale to chyba ze względu na to, że ona całkiem od podstaw będzie szyta. No i przypomnij mi dokładną datę, bo ja zapisać muszę-ostatnio miałam chwilę starchu, ze moje dwie przyjaciółki jednego dnia będą ślub mialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie kilka dni a tu tyle się działo...:-) reewelka🌻 Przykro mi... jadzia🌻 Jestem normalnie w szoku! Pamiętam Cię sprzed kilku miesięcy... Jesteś inną osobą, zarażasz szczęściem:-) Elfik🌻 Fryzura bardzo mi się podoba, suknia interesująca- ma coś w swojej prostocie:-) Oczywiście na ramiona coś bym założyła, ale ja jestem kobieta starej daty:D soma dla odmiany chce być jak jej Mama:-) Bo to bardzo Jajowa Kobieta:-) No uwielbiam ją:D Wczoraj miałam dzień pełen emocji:-) Tych pozytywnych:-) Mieliśmy oficjalne spotkanie naszych rodziców i oficjalne zaręczyny:D Cudo:-) I niby żadne zaskoczenie, wszystko świadomie a i tak się popłakałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja będę dezerterować zaraz... Strasznie się dziś czuję, cały czas mam wrażenie, ze zaraz się przewróce... Jadę do dziecka. Trzymcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---ja też szyję ale oni mają szablony i tez mogę sobie wybrać elementy z roznych sukni ale chyba nie bede nic kombinować. Rewelko droga więc zapisz sobie koniecznie date 29 sierpień a przyjechalabyś?? Soma🌼---to weź mi opowiedz jak to wygladało mozesz na maila bo my ciagle mamy to przed sobą :-O nasi rodzice sie znają ale chyba mimo wszystko takie oficjalne zaręczyny powinny byc prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼bardzo chętnie bym przyjechała, ale tego samego dnia ma wesele dziewczyna, u której będę świadkową jak dobrze pamiętam. Dziś się dowiem o konkretną datę. Ja byłam święcie przekonana, że Ty we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 ja też bym nie chciała gdyby nie fakt że to była nowość na targach też bym się 3 razy zastanowiła :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼--nie chce nowości tylko moją i tylko moją wymarzoną suknię której nikt przede mną nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 mnie nie chodziło że nowość hit sezonu tylko że nikt jej nie miał bo ją dopiero na targi zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim, ale ona sie na lewo i prawo kazdemu chwali ze je jak ptaszek to sie nie dziwie ze nikt jej nie wierzy, ze to juzx koncowka ciazy :/ a z ubrankami... a co jakby nie zaszla w ciaze? to co wtedy? by miala dola ze nie moze miec dziecka i tyle. tak ja uwazam, ja zaczelam kupowac jakos kolo 7 mca ciazy i nie uwazam zebym zrobila jakis blad nie kupujac wczesniej. w ogole nie wiem po co temat zaczelam bo tylko afera niepotrzebna sie zrobila. gadalam z ginem osttanio na innym forum i powiedzialam o tej lasce - dziecko moze sie urodzic chore, nieprporcjonalne, z niedowaga lub martwe... :/ wlasnie dlatego ze ona sie tak glodzi. ja tez sie nie obzeralam, no ale jadlam duzo wiecej jak przed ciaza, widac, dziecko tego potrzebowalo i juz. konczmy temat, nie mam zamiaru sie z wami klocic bo tylko niepotrzebne... czarna, badania na poziom hormonow i wszelkie inne sa darmowe w Uk :) elfik, no dobrze, juz sie nie unos tak kochana bo Ci zaszkodzi jeszcze :) nie wiem jak ta laska sie odzywia codziennie, ale zazwyczaj to je wlasnie tak jak opisalam i wg mnie to jest stanowczo za malo. wiele wiecej to moja Anulka je... wrocilam z Ania z bilansu, wazy 9600, dostalysmy liste play gropups w calym miescie, liste zlobkow, ksiazeczke o szczepieniach, paczke z ksiazeczkami do czytania w takiej fajnej torbie :) po drodzie zrobilam male zakupki u polaka i na ciuszki poszlam no i juz jestem w domku :) Ania jeszcze spi w wozku a ja juz zdazylam pozmywac, troche kuchnie doprowadzic do porzadku, pod wieczor bede odkurzac, a mojego zagonie do mycia lazienki, skoro ma wolne to niech sie przynajmniej na cos przyda heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 nie zrobiła się żadna afera tylko dyskutowaliśmy sobie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh a ja się niby coś tam pouczyłam ale i tak w porównaniu do tego co potrzeba umieć, to jest tyle, co kot napłakał:o I zaraz dalej idę ale już mam dość tego wszystkiego znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu działa. Witam was wszystie drogie Panie i Panienki Fajnie tak czytać jak mówicie o ślubie , przygotowaniach, ja jeszcze nie mam pomysłu, tak jak kiedyś pisałam ważna jest dla mnie ceremonia a wesele ;/ nie jestem przekonana. Ale mam jeszcze dużo czasu do myślenia , bo jeszcze nie było zaręczyn sonia🌻 ja też chce kopie maila o zaręczynach , ciekawi mnie to , bo jeszcze wszystko przede mną reewelka 🌻 głupoty gadasz z tym kotem, taka ładna dziewczyna z kotem ! Co Ty , jak się tylko otrząśniesz to zmienisz zdanie :) . Buziak na otuchę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś cały dizeń chrześnice bawię, właśnie siedzi mi na kolanach i ogląda teletubbies :P oho już coś majstruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette🌼---o tym unoszeniu chyba nicki pomyliłaś :-O Madziczek🌼---no nie przesadzaj tyle razy sie tego uczyłaś że już pewnie na pamięc to wszystko znasz :-P Bedzie dobrze. Kiedy ten egzamin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼mailik na Ciebie czeka:) A ja mam fryzurkę inną...nadal białe włosy, ale do połowy szyi obcięte i minimalnie krócej z tyłu...niestety nie mam aparatu, żeby wam zaprezentować, ale znajomi się zachwycali:) Lepszy humor mam trochę dzięki temu, więc efekt zamierzony został wykonany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za pomylke w nickach, pisalam na szybko. Ania wykapana, ale pewnie jakos do 23 nie usnie, spala od 16 do 19 po spacerku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczeta :) a ja dzisiaj w dobrym humorze, mimo, ze za oknem ulewa :) wszystkie ranne ptaszki zapraszam na goraca kawe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×