Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Oj ja też , ale to nie moja wina , że niektórzy ludzie nie mają wyobraźni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu jak czytam co teraz jest to cieszę się że mam to już za sobą :-O parkowanie było tylko na placu choć na jeździe tez mógł sobie zażyczyć ale zazwyczaj tego nie robił Ale za to miałam takiego rzęcha że uno chyba 3 drzwiowe rozklekotane a jak nacisnęłam sprzęgło to musiałam palcami podważyć żeby wróciło do pozycji.koleś stwierdził że mam przyspieszyć to jak mu depnęłam to się bałam że się auto rozleci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak dla zachęty patrzylam sobie na nowości z ostatniej wystawy w Paryżu i takie jedne slodkości mi sie spodobały a zowie sie to mazda kiyora hybryda oczywiście stylistyka wzorowana na kropli wody a tablica rozdzielcza jest uformowana rownolegle do rąk gdy są na kierownicy. Cuuudne i co więcej to juz nie koncept :-D fajniusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepq🌻 he he elfik🌻 ale tak na logike opis parkowania w mieście jeśli na zaliczenie masz mieć swobodę wyjscia z auta dla siebie i pasazera to chyba tylko miejsca poznaczone pod tesco itd bo przy ulicach to ludzie parkują jak chcą lub mają możliwość wiec ja mam np mieć punkt mniej bo ktoś krzywo zaparkował? NIe wiem co o tym myslec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdawałam na przełomie, czyli jak się przepisy zmieniały. Czyli za piwerszym razem było jeszcze parkowanie na placu, a za kolejnym już na mieście i zmieniony łuk. co gdzie jest pod maską kazałam sobie w smsie napisac po kolei od prawej strony i wykułam na pamięc. jakby mnie zapytał od lewej to byłby mały problem ;) z zagłówkiem nic nie robiłam - tego jeszcze nie było. hmmmm.... kurna, naprawdę ich popirprzyło z tymi zmianami. ja może na coś większego bym chciała jeszcze prawko zrobic, ale jak zmienią przepisy to się poważnie nad tym jeszcze zastanowię.... dotarłam wreszcie do domku. jestem na maksa wymęczona. jeszcze mnie facet wkurzył z tymi pomiarami, bo pokazał wprawdzie jak ustawic wszystko (po moich wrzaskach i prawie przyciągnięciu go za rękaw do urządzenia), ale nie dał nam kartek i najpierw musiałam kombinowac kartkę, a potem latałam po całym gmachu (6 pięter, 3 klatki!!!) i przepadł jak kamień w wodę, bo nikt nie wiedział jak tą głupią tabelkę uzupełnic. ale nareszcie dziewczyny dorwały faceta od sprzętu i on wytłumaczył jak to zadanie trzeba wykonac. /chore - a od czego w takim razie ten profesorek jest??? 😠 /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼--właśnie o to chodzi parkowanie w warunkach naturalnych a nie w oznaczonych liniami na placu manewrowym czyli dostosowanie się do trudniejszych warunków chyba o to chodzi tak mi sie wydaje no bo potem jak jeździsz to parkujesz w takich wlasnie miejscach ktos krzywo postawi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka, ^^ to taki usmiech, w mangach czesto sie pojawia :) bylam w sklepie, oddalam buty, kupilam sobie woka i mala tortownice i Anusi sukienke na 2 latka :) i kiziata kamizelke :) i sobie bluzke :) po drodze zrobilam zakupy z zarelka a teraz nakarmilam zarloka, bo zjadl juz ciacho, sloik obiadu 200g, sloik deserku 200g i ode mnie troche salatki i paczka i teraz dopija mlekiem z kasza :) az dziw, ze wazy tylko 9600 ^^ bede robic prawko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌼a co to są mangi i wok? Wlasnie mi przyszło na myśl ze jak będę miała kiedyś córeczkę to dam jej na imię Lilka:) jak Wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---mangi japońskie kreskówki wok pólokrągłe naczynie do hmmm smażenia??prażenia? jakoś tak typowe dla kuchni Chińskiej A Lilia śliczne imię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie zobaczyć jak Sarcia urosła to wrzuciłam nowe fotki do albumu są na końcu te z piłeczką też cuda wyczynia bo wszędzie chodzi z piłką w pysku i za nic nie chce jej oddać.Wypuszcza ją tylko jak jej chyba szczęka ścierpnie czy coś :-O A ja czekam na jakies info odnośnie jutra :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dziś zmykam dobrej nocki życzę a co jutro macie robić to wiecie ;-) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌼oho widzę że z sary już dużą pannica wyrosła:)będziemy trzymać jutro kciuki,dobranoc A ja czytam jeszcze gazety żeby wiedzieć conieco co sie dzieje na świecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik, sarcia sliczniasta :D ja chce jamolka :D :D :D wlasnie wrocilismy od znajomych, mala juz spi, ja tez sie niedlugo bede kladla, bo rano musze wstac i na badania nareszcie sie wybrac hihi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki 🌼 ja juz w pracy, popijam zielona herbatke wlasnie :) powiem Wam, ze troche sie martwie o swoje zdrowie. od ponad 1,5 miesiaca kaszle, bylam juz 3 razy u lekarza, biore leki. mimo tego kaszel ciagle jest ze mna :( wczoraj wieczorem mialam jakis kaszlowy atak i bardzo bolalo mnie w klatce piersiowej, (nawet teraz czuje lekki ucisk). mam tylko nadzieje, ze to nie gruzlica... wczoraj az sprawdzilam w necie objawy i czesc pasuje :o tak mysle, ze wybiore sie do lekarza po raz kolejny i poprosze o zdjecie RTG, moze to cos wyjasni :o mam stracha... cholera jasna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku 🌼 o 10.30 trzymam kciuki!!! jestem pewna, ze powalisz ich na kolana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta 🌼 dziekuje za zdjecia :D piekne reewelka 🌼 podoba mi sie!!! nawet bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 bez przesady, a skąd by była ta gruźlica? poza tym szczepiona nie byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌼 bylam szczepiona :( ale juz nie wiem sama co o tym myslec. poczytalam troche i jednym z objawow, ktory powinien zaniepokoic lekarza jest utrzymujacy sie ponad trzy tygodnie kaszel. u mnie trwa to juz ponad 1,5 miesiaca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea Kochana zmartwiłas mnie,idz do tego lekarza i niech Cię dokładnie przebada... Głowa do góry będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌼 kochana jestes :) mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze, ale juz zaczynam miec glupie mysli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea nie daj się nim! zrobią badania i będzie wiadomo co i jak tule... Może poprostu nie trafione leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień ja nadal chora ale niestety dziś nie poleże bo już nie ma z czego jeść i pranie czeka do prasowania wiec zażywam leki i do roboty :] namea🌻 jeśli to gruźlica nie daj boże to rtg na pewno to pokaże ale nie czytaj na necie objawów bo sobie niepotrzebnie mieszasz jest wiele chorób pasujących do tych samych objawów , wiec nie ma sensu elfik🌻 powodzenia reewelka🌻 dzięki za fotkę ładnie :] strzyga🌻 szczepienie nie szczepienie a angole najczęściej na gruźlice chorują moja siostra z podejrzeniem gruźlicy z Anglii wróciła różnie bywa jadzia🌻 dobry :) nie niech bada tylko robi badania bo ja mam wrażenie właśnie że ona tylko badana jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis po pracy chyba pojade i juz nie bede nic czytac bo to sensu nie ma :o dzieki dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho:) Namea🌼 a może to zapalenie płuc? Też ma podobne objawy. Ja kiedyś chorowałam ciągle na zapalenie oskrzeli. Wieczny kaszel i duszności oraz ból w klatce piersiowej. Niewyleczone prowadzi do zapalenia płuc a to już poważna sprawa. Idź do lekarza bo to powazna sprawa. I nie widź wszystiego w czarnych kolorach póki nie uzyskasz badań:) Pieszczot dla lepszego zdrówka:D Rewelka🌼 a ja czeka i czekam...CO prawda poczty dzisiaj jeszcze nie sprawdzałam... Elfik🌼 jak to Bajka mówi- kciukam:) Onfim Jadzia🌼 jakiś czas temu opowiadałaś o klimacie w pracy. Coś się zmieniło? Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×