Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

skończyłam prace pojechałam na zakupy wróciłam prysznic+ mycie główki JESTEM:) WIĘC: onfim🌼 śle raz jeszcze buziaki urodzinowe!!! Masz przekochane dzieciaczki, szkoda tylko że tak mało czasu miałam i nie mogłam sie pobawić z syneczkiem:P Pieseczek tez kochany- hate masz ze hohohoh:) pokój dzienny jak moje całe mieszkanko hihih:) Super miejsce, okolica -juz nie moge sie doczekac aż sie ociepli:) a co do stresiku???? yyyyyyyyyy ja miałam tylko ze szefowa zadzwon z pytaniem gdzie jestem :) Bardzo miło było ,chociaż krótko ahm- i sie zgubiłam!!!:( trzy raz nie wiedziałam która to ta w dół uliczka-jakoś przegadałysmy ten moment-ale doszłam wkońcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny🌼 co do dietek i basenów- to ja mam nadzieje ze juz wkoncu sie za to wezne tez!!!! dupa mi rośnie, w nic sie nie meiszcze-więc kupiłam dwie pary dzisiaj spodni-przecena:) po 29 zł, takie długie lekko dzwonowate-czarne i szare w kratke lekko różową z srebną nitką:) i szara kratka-biodrowkiz materiału:)ZADOWOLONAM:) ALE GENERALNIE TO ZMĘCZONA JESTEM....i nie chce mi sie tam pracować, Wiem ze bluźnie wdobie bezrobocia-ale mam cel i ta droga do niego nie prowadzi chce sie uczyc od kogoś -a nie stukac i klepac na klawiaturze i chce sie uczyc do apilkacji-zdac ją pięknie i miec ten cholerny etat jako radca 16 godzinny!! opłaca sie-5 lat jeszcze orki-by juz dom końca zycia mieć 16 h etacik:) BUZIALE KOCHANE I NIE DAJCIE SIE CHORÓBSKOM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 ja grzecznie się kursuje :] vitalijka🌻 dziękuję za odwiedziny i polecam się na przyszłość, a synkowi wpadłaś w oko chyba bo jeszcze długo o ciebie wypytywał emi🌻 tak pozazdrość jej niedosolonego obiadu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie już lepiej - Samiec się nieco pozbierał, ja w zasadzie też. Niestety okazało się, że firma nie do końca radzi sobie sama bez szefa, więc musiałam go nieco zastąpić a wczoraj jeszcze pobiec do lekarza po zioła, dzisiaj zanieść zwolnienie do księgowych... Ufff! Oby jak najrzadziej! Onfim 🌻 ode mnie również wszystkiego naj! Przede wszystkim życzę Ci, żeby się udało wyprostować układ z mężem, poza tym radości z Maluchów i zadowolenia z siebie. I więcej uśmiechu ;-) 🌻 🌻 🌻 Vitalijka 🌻 a w moje strony przypadkiem nie zaglądasz? :-p Emilka 🌻 wódeczka pomogła? ;-) Namea 🌻 ładnie to tak kolacja z winkiem bez kolacji? :-P Soma 🌻 ale generalnie to fajnie być studentem :-) Reewelka 🌻 Miłego wieczoru! Ja spadam jeszcze do kuchni a potem do łóżeczka - może Tosia da mi się dzisiaj wyspać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 ja wszystko rozumiem, bo ja się grzecznie nauczam;) ale... bez przesady:P jakieś przerwy robić trzeba, a tu nie ma co czytać:( Ale Wam zazdroszczę tego spotkania:( A koło mnie żadna pewnie nie mieszka i...mam pecha ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 dziękuje pięknie :) madziczek🌻 oj fajnie było tylko krótko A ja teraz ide zażyć leki i zmykam się kurować bo i mnie chyba grypsko dopada wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
help me jak szybko odrastaja wlosy? bo chcialam sciac koncowki i scielam ale 10cm za duzo i wygladam paskudnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 zależy od człowieka mnie np bardzo długo rosną włosy jadzia🌻 witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 na nogach miło być w sensie. no najlepiej nie jest , na maila odpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja jeszcze trochę zasmarkana, ale przede wszystkim żołądek mnie boli...obawiam się, że to z nerwów. Kasiula🌼wczoraj po 24 miałam 3 tel. od mojej \"ulubienicy\", czywiście, żadnego nie odebrałam. A dzwoniła chyba dlatego, że pewnie jak P. włączył telefon to zobaczył, że dwa razy próbowałam się dodzwonić. Ofim🌼a Fervex pijesz? Mnie on stawia na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼ona jest jakas psychiczna..Cholera mam dzis bojowy najstrój-daj do niej numer powyżywam sie trochę:P Ale powiedz co na to pan P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼ostatnio rozmawiałam z nim w niedzielę i on twierdził, że tak jak mi mówił-nie jest z nią i nie wiedział o tym, że ona do mnie pisze. Mieliśmy się spotkać, żebym oddać mogła mu jego rzeczy i w sumie chciałam pogadać. On się nie odezwał od niedzieli, ona mi wysłała smsa w środę, ja wczoraj dzwoniłam, bo wreszcie chce mu oddać wszystko, powiedzieć co o tym wszystkim myślę i zakończyć tę znajomosć raz na zawsze, ale on miał wyłaczony telefon. W sumie to ja nie wiem co on sobie myśli...już mnie to nie interesuje. Pewnie jest mu głupio. Teraz pomyślałam, że mogę przez znajomą za tydzień mu to oddać, ale chyba chcę mieć satysfakcję z tego jak będę go opierdalać i jego minę zobaczyć. A specjalnie się odwalę na spotkanie, że mu szczęka opadnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 pod jakim :> reewelka🌻 febirsam, aspirin, rutinoscorbin a skąd ona ma w ogóle twój nr i takie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼to zapodaj sobie fervex lub tabcin (mają takie samo działanie). Bo my się kiedyś poznałyśmy i jak się widziałyśmy parę razy to wymieniłyśmy się telefonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼Aż brak mi słow na ta pizdę:( Co do spotkania z Panem P sadze że to jest swietny pomysł i masz idealne do tego nastawienie:)Trzeba umiec sie zachowac z klasa:) Onfim🌼Na literke M sie zaczyna:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼swietne to forum,powiem że nawet troche sie uspokoiłam czytajac co poniektóre wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼mi się wydaje, że on jednak wrócił do tej pipy, bo niby skąd by wiedziała, że dzwoniłam do niego po 22? Poza tym nie mogę się do niego dodzwonić, więc daruję sobie póki co. Ale już zmęczona tym jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U mnie nadal dół.Wczoraj sie trochę rozchmurzyłam Miśkowy przyniósł dobre wino i siedliśmy z moją mama i coraz weselej nam sie gadało :-D Rewelka🌼---po co ta panna jeszcze wydzwania??A P. pewnie to wszystko przerosło :-O Kasiula🌼---a co to za forum masz od Onfim??Coś ciekawego??Ja z nudów to z chęcią wszystko poczytam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×