Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

onfim🌼mokry kaszel,katar i mega ból gardła.Więc to chyba grypka. A co do pani Nataszy..Chciałabys żeby pół Polski znało twoje najitymniejsze szcególy z porodu??Uważam że takie rzeczy opowiada sie tylko najbliższym a nie obcej pani redaktor.No ale każdy tam robi po swojemu..Mnie osobiście to zbulwersowało.. Nie onfim nie ma siedzieć w domu zamknieta na cztery spusty ale ona urodziła w grudniu a już pod koniec miesiąca występowała..Moim zdaniem ona powinna siedzieć przy dziecku a nie rozwijać swoja karierę..Nie bez przyczyny dają 4 miesiące macierzyńskiego.Dla mnie ewidentnie to wygląda na pościg za kasa.I szkoda że widać ją na imprezach, w teatrze a nie jak śmiga sobie z wózkiem.Gdyby posiedziała pare miesięcy przy dziecku nie zbiedniała by zbytnio..Teraz rozumiesz moje podejście?? Cholera nie ma canal + więc ja nie będę oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi oj to niedobrze, że teścio miał wypadek. Mam nadziję, że to nic poważnego. Kasiula mój chop jedzie do pracy, a że ta robota jest ponad 100 km od nas to mają tam nocleg i wraca do domku na weekendy czasem szybciej. Ale to dopiero tak jest od lutego. I tak mam być do końca roku, juz czasem mam tego dość a co będzie potem? Jeszcze najlepsze jest to, że moja przyjacióła pakuje się i w czerwcu leci do Angli do drugiej przyjacióły i zostane tu zupełnie samiutka w środku tyg no oprócz rodzinki. A koleżanki to kurcze wiadomo, o z jednej niedawno wyszło szydło z worka i była awantura na całego taka koleżanka to niech się buja... A ja jeszcze nigdy nie robiłam fasolki, a koncentrat dawałas pomidorowy? Co do komedii dla mnie nawet ok najgorsza jaką ostatnio oglądałam to Idealny facet dla mojej dziewczyny i to jeszcze w kinie byłam na tym porażka i strata kasy. Ciekawe jak dziś ci Władcy mi się spodobają, idziemy za godzinkę. Rewelka fajno z tym tetrem Buffo ile własnie wjazd kosztuje? A co do tej Nataszy weźcie pod uwagę to, że te wszystkie pisma kolorowe trochę przerysowują i wyolbrzymiają i czasem ci ludzie nie mają na to wpływu, a co do wyjścia z domu to moim zdaniem każda kobieta robi to co uważa za słuszne i co chce robić, bo to wtedy daje jej poczucie szczęścia a jak mama szczęśliwa to i dziecko! Ale u mnie nasypało śniegu szok ja tu już do wiosny się szykuję a tu biało hahah ok ide nakarmić psiuna i na spacerek z nim śmigam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 nie mieszkam :) od jakiegos 5,5 roku tulam sie po roznych mieszkaniach w tym roku po obronei mialam wrocic i zaczac sie jakos w domu urzadzac ale w zwiazku z tym jaka jest sytuacja w kraju ze ciagle kogos zwalniaja to u siebie na podkarpaciu jeszcze mniejsze mam szanse na prace wiec bede sie dalej tulac....a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻Nie widzę problemu jak urodzisz to zobaczysz że ludzię się chwalą i opowiadają o tym przezyciu wiec nie rozumiem czym ma się ma różnić pani Natasza od każdej innej pani X która opisuje dajac nawet fotki z porodu w każdje prasie w której jest tylko miejsce na wspomnienia z porodu? No coż kariera zapewnia też temu dziecku byt jakby nie patrzeć to tak jakbyś powiedziała że każda matka po macieżyńskim powinna zostać na wychowawczym bo ma siedzieć z dzieckiem a nie myśleć o pracy. Wracając do tematu pani Nataszy no coż taka specyfika jej zawodu kto nie isnieje znika z rynku to nie kasjerka w markecie. A co powiesz o pani Wojciechowskiej? Tez zła matka bo dzieciak w domu z ojcem a ona się realizuje zdobywając góry? Myślę że kobieta również po urdzeniu dziecka ma prawo się realizować i nie koniecznie zawsze odbywa się to kosztem dziecka. A czemu nie ma fotek z wozeczkiem no coż odpowiedź jest prostsza niż myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼no tak zapomniałam o koncentracie napisac;)oczywiście że dodawałam mała puszeczkę:)Ja sobie nie wyobrażam gdyby tak mój facet musiał wyjeżdzać:(Mojego teraz dwie nocki nie było i miałam duże problemy z zasnięciem:/No ale czasami zycie układa dla nas różne scenariusze..Dobrze chcociaż że w dobie kryzysu ma ta prace:)Ty gotujesz mu jedzonko na takie wyjazdy?? A myślałaś o tym żeby sobie na jakis kurs językowy uderzyć??Poznasz ludzi,wypełnisz sobie czas i podszkolisz język:) Jak ci sie podobaja odcinki władców to film pełnometrazowy ci siądzie:) A ja nadal sie będę upierać przy swoim zdaniu jesli chodzi o Natasze..To fakt gazety ubarwiaja napewno,ale fotomontazy zdjęc nie robią..popatrz np na Brodzikową.Urodziła bliźniaki,wychodzi z domu do ludzi, ale mimo to nie udziela wywiadów jaki cudowny miała poród i nie pracuje na pełnych obrotach.I widać że zajmuje sie swoimi pociechami,bo nieraz widziałam artykuły o niej.. U mnie tez tak biało ja osobiscie mam juz dość tego sniegu!!!!!! Agi🌼bo mamcie mogłabys poprosic o fasolke;)a pracujesz gdzieś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 siedzii w gipsie przez miesiąc wór leków na szczęście skończyło się bez operacji bo na sali ktoś rozsądny zrobił drugi rentgen już jest w domu ale wygląda strasznie ledwo chodzi ogólnie nie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼Widzę że mamy troche inne patrzenie sie na to wszystko. No nie mów że rozgadywałas wszystkim na prawo i lewo o swoim porodzie..Bo na to samo wychodzi gdy Natasza opowiedziała o tym w gazecie..Z tym że nie pół miasta o tym wie tylko pół Polski!!czytałas wogołe ten wywiad we Vivie??Z jednym sie z Toba zgodzę skoro matka chce sie realizować ok niech to robi jestem za ale niech to robi z umiarem.Wojciechowska wyjechała ale wróciła do dziecka zaś Brodzikowa wróciła na plan jakiegos tam filmu ale czy w każdej kolorowej gazecie jest jakaś wzmianka na ich temat??Nie-a dlaczego bo one to robią z umiarem,a Urbańską widzę wszędzie-na necie,w gazetach,w telewizji.o to mi chodzi. A powiedz mi jak jest teraz z praca w Krakowie?Przeglądałas może jakies oferty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 oczywiście każdy ma prawo do odmiennego zdania Z pracą w Kraku jest cieżko przynajmniej jeśli chcesz coś za dobrą kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... ja dziś sobie pospałam. jakos koło 14:30 otworzyłam oczy. wyspałam się za wszystkie czasy! :D Teraz mięsko na obiad się rozmraża, a ja trochę sprzątam. Strasznie ciemno się już robi... onfim 🌻 przykro mi z powodu wypadku :( Kasiula 🌻 i jak się teraz czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 prosilam jak bylam na swieta w domu i wlasinie z tego tytulu nabrala mnie ochota a co do pracy to pracuje w przedszkolu :) onfim🌻 widze ze goraca dyskusja tu rozbrzmiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. A ja siedze i morduję się z moja mgr... coś w mnie w południe natchło żeby do niej przysiąść i naprodukowałam aż 7 stron :) Potem przyszła Reewelka, żeby mi poopowiadać o wczorajszym wieczorze, zjadłyśmy rosół mojej roboty i znów gdzies pognała, ale pewnie jeszcze przyjdzie :) U mnie w miarę spokój, powoli dochodze do porozumienia z Osobistym, ale dopiero teraz do mnie dociera, jak bardzo jesteśmy różni, i naprawdę nie potrafię wytłumaczyć co mnie do niego ciągnie i dlaczego jestesmy razem :) ale nie wyobrażam sobie żeby było inaczej :) kasiula 🌻 cześć kochana, jak się czujesz? Moja edukacja wygląda w ten sposób, że zdałam ten mega egzamin, i teraz zostało mi pół roku do końca. Niby jeszcze jakieś zajęcia będa, ale już takiego egzaminu to chyba nie. agi 🌻 no ja i Reewelka na szczęście testy mamy za sobą, teraz TYLKO jazda została do zdania :) ita 🌻 ale już się lepiej czujesz? madziczek 🌻 w takim razie miłego wieczoru z A. :) Ja się z moim juz 2 tyg nie widziałam i prawdopodobnie spotkamy się dopiero za 2 tyg.... I mam pytanie. Teraz, jak już zdałaś ten egzamin, to masz zamiar szukać jakiejś pracy czy cos? onfim 🌻 współczuję wypadku teścia. Ale mam nadzieję, że szybko wydobrzeje namea 🌻 dziękuję za maila, i mam nadzieję, że będziesz się częściej na kafe pojawiać :) strzyga 🌻 a co będzie z tego mięsa? I gdzie znów Fizyka wywiało? elfik 🌻 a ty gdzie się podziewasz? :) pasiata 🌻 gratuluję wygranej z muffinkami, ja niestety się poddałam, bo próbowałam kilka razy i nigdy mi nie chciału urosnąć takie jak byc powinny, stosowałam się do wszystkich rad, i nic. I Chyba zostane przy Dr. Oetker, jakos mi najlepiej smakują. No, i ja się nie przejmuję chemią, a powinnam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 nie stresuj się strzyga🌻 dzięki agi🌻 wcale że gorąca normalna jak zwykle :) emi🌻 dzięki, no no 7 stron to brzmi dumnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 z mięska miały byc pulpety i z reszty mielone, ale tak się zagadałam na gg z Kasiulą podczas robienia tego, że za dużo czosnku mi się sypnęło to raz, a dwa jajka zapomniałam dodac :D ale zjadliwe coś wyszło z tego. A fizyk... eh... nieważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz w piżamce po dawce aż dwóch pigułekzagladam na chwilunie do was:) Agi🌼tyko nie mów ze już znikłas:(W przedszkolu??dwa lata temu tez tam pracowałaś:)A w której grupie jesteś co??:)To wpadaj do mnie na ta fasolke:) Emi🌼to zajebiście że juz nie masz egzaminów cieszę się:D:D To co w tym roku sie bronimy co:)Bo jak zamieszkasz ze swoim dozartym chopem to nie będziesz mieć czasu na naukę:D A jak napisałaś 7 katrek dzisiaj to jakis znak-mówią ze siódemka szczęscie przynosi więc teraz pełna motywacja moja droga panno a praca raz dwa bedzie ukończona:) Onfim🌼nie denerwuje sie:)przełączyłam na inny kanał a szkoda bo to był Majewski a ja go straznie lubie oglądać. Mimi-Fibi🌼ha więc nie trawimy tych samych ludzi:)To dobry znak;)Co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula 🌻 dzięki ;) ale teraz czuję, że tym czosnkiem zieje... jak się tego pozbyc?????? fizyk pewnie niedługo przyjedzie :) bo dzwonił jakiś czas temu. Powiedziałam, zeby po drodze kupił lody czekoladowe i bitą śmietanę, bo mam na nie straszną ochotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌼 zna się ze słyszenia, z gazet o tym teatrze, ooo to miałaś naprawdę extra!!! też bym tam chciała być. onfim🌼 właśnie dziś w nocy oskary ale w programie jakoś nie widziałam żeby były, może coś wiesz więcej? Wydaje mi się, że na żywo chyba nie będzie relacji, raczej jutro będzię można obejrzeć dopiero. Chociaż mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 🌼 Generalnie zastanawiam się nad otaczającym mnie beznadziejnym światem, stukniętych ludzi, którzy się obradzają o bele co i jak nie zwracam na nich uwagi to mnie nękają na gg NK albo na poczcie. Po za tym jest chyba ok. A jeśli chodzi o Natasze to przyznam się [ale nikomu nie mów ;)] że też mam podobne do niej imię ale przetłumaczone na polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi🌻 ja nie mówię że jestem jej fanką raczej bronię jej prawa do robienia tego co robi i powiem szczerze że osobiście podziwiam kobiety ktore mają odwagę nie zakopywać sie w pieluchy i kaszki. Oczywiście są granice jak zawsze kiedyś w jednej kolorowej gazetce znalazłam fotki panienki z 3 na ręku na imprezie dziecko spalo jej na rękach a ona się świetnie bawiło Oczywiscie nie wiadomo czy to była faktycznie 3 w nocy czy 20 ale osobiście uważam że to było przegięcie kasiula🌻 ja majewskiego też lubię :) strzyga🌻 uj z czosnkiem nie tak łatwo madziczek🌻 canal + ma relacje na zywo od 2 w nocy wiem że onet też coś szykuje na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim wiesz, ja jej też nie zabraniam robić tego co ona robi ani tego, że założyła rodzinę i spełnia swoje marzenie. Działa kiedyś mi nieźle na nerwach bo ciągle tylko jej buzie wszędzie widziałam aż to z nudzenia.... bleeee ileż można "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zjeść"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie...a ja tak czytałam, że przeoczyłam jedną całą stronę. AGI🌼 ooo odwiedziłaś nas:D super! brakuje tu Ciebei na forum, pisz częściej. emi🌼 mój dalszy plan jest taki, że do czerwca jestem dalej kurą domową ;) czyli łatwizna, ale za to chcę spróbować na aplikację zdawać, więc dalsza nauka mnie czeka. Jeśli się nie dostanę, to wtedy od razu szukam pracy i odliczam czas do emerytury;) A. i ja to też dwie przeciwności. Kasiula🌼 ano wkurza mnie cały czas dziewczyna Sz., bo robi na złość, odgapia, udaje i w ogóle bardzo dziwnie się z tym czuję, że mam ją na nk. Taka sytuacja patowa i niezbyt normalna zarazem. No ale mam to gdzieś w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 no dzięki dzięki :) 7 stron napisałampierwszego rozdziału, ale drugiego już mam ok. 20, więc nie jest źle :) Mam nadzieję, że do końca tygodnia jakoś pchnę to wszystko do przodu. onfim 🌻 nawet nie wiesz, jaka ja jestem z siebie dumna:) strzyga 🌻 no czosnku to się raczej nie pozbędziesz. Jedyne wyjście to zaproponuj Fizykowi, niech też się nażre i będziecie zionąć oboje :) Po 2 minutach czy jakoś tak nos się przyzwyczaja :) madziczek 🌻 ty to chyba lubisz siedzieć w domu. Jest koniec lutego, ja bym nie wytrzymała siedzieć w domu do czerwca, ja muszę coś robić :) mimi fibi 🌻 a ja przyznam się szczerze- NIE LUBIĘ Urbańskiej, mało kto sławny drażni mnie az tak bardzo. Ładna dziewczyna, ładnie śpiewa, ładnie tańczy... a jednak ma coś takiego, że mnie odpycha... Wystarczy, jak sobie przypomnę jej reakcję na przegraną w Jak Oni Śpiewają, albo to, jak obnosiła sie z ciążą, mimo, że dla niej facet zostawił rodzinę... Wszędzie jej pełno, jej programy, kandydatura na Eurowizję, reklamy, bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga jak jesz czosnek to po nim albo kostkę czekolady zjedz, czekolada ponoć zabija ten nie przyjemny zapach. No dobra sobie posiedziałam chwilę to teraz chyba ajciu zrobię ale nie zanim to uczynię.. Chlopak odprowadza swoja dziewczyne do domu po imprezie. Kiedy dochodza do klatki, facet czuje sie na wygranej pozycji, podpiera sie dlonia o sciane i mowi do dziewczyny: - Kochanie, a gdybys mi tak zrobila laseczke... - Tutaj? jestes nienormalny. - Noooo, tak szybciuko, nic sie nie stanie... - Nie! a jak wyjdzie ktos z rodziny wyrzucic smieci, albo jakis sasiad i mnie rozpozna... - Ale to tylko "laska", nic wiecej... kobieto... - Nie, a jak ktos bedzie wychodzil... - No dawaj nie badz taka... - Powiedzialam ci ze nie i koniec - No wez, tu sie schylisz i nikt cie nie zobaczy, glupia. -nie! W tym momencie pojawia sie siostra dziewczyny. w koszuli nocnej, rozczochrana i mowi: - Tata mowi ze juz wyrzucilismy smieci i masz mu zrobic tę laskę do cholery, a jak nie to ja mu zrobie. a jak nie, to tata mowi, ze zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie reke z tego domofonu bo jest kurwa 3 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 dwa lata tez i cztery tez i niedlugo bedzie szesc.... jak pracuje w tym samym miejscu...masz taka dobra pamiec? czy jak??? chetnie wpadne jutro tylko powiedz gdzie:) a co do grupy to wychowalam sobie w tamtym roku maluchy i mialam w tym sredniaki do konca stycznia a teraz w zwiazku z pewnymi zmianami znow jestem w maluchach ... fajne sa ale szkoda mi tamtych znalam jej i juz calkiem inaczej bylo a tu znowu od nowa wszystkieog je uczyc ehhh emilunka 🌻 to Ty zuch jestes!!! ja 4 strony teorii napisalam .... i trzeci rozdzial badawczy mam.... a czas do konca tygodnia ehh madziczek🌻 postaram sie czesciej ale sama sie znow wkopalam w nauke bo chce sie poprawic wiec bede sie jeszcze douczac... a tak wogole to gdzies obilo mi sie o uszy ze udalo Ci sie z tym egzaminem wiec gratuluje:) teraz tylko obrona i juz po???? strzyga 🌻 witaj co tam u Ciebie? onfim🌻 no moze i normalna ....... mimi fibi🌻ja tez mam podobne zdanie a przylaczam sie w szczegolnosci do slow emilunki ktora przywolala sytuacje z programu jak oni spiewaja ....eh a ja zasiadam zara do pisania zeby miec to w koncu z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi🌻 wiadomo co za dużo to niezdrowo emi🌻 ja też jestem z ciebie dumna:) mimi🌻 ha ha ha dobre agi🌻 :) Eh Jeszcze troszkę do oskarów nie wiem czy wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×