Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Jakos połowa dnia w pracy zleciała. Czas teraz na kawkę chyba skocze do pokoju obok do dziewczyn poplotkować. I jestem happy bo Mój dziś wraca stęskniłam się za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim:) Wczoraj bylam na tym spotkaniu rekrutacyjnym. narazie dowiedziałam sie podstawowych rzeczy o zawodzie itd. miałam do rozwiązania dwa testy - jeden wczoraj a drugi przed chwilą. Kobietka ma dzwonic. Praca ciekawa, daje mozliwość nauki nowych rzeczy. na poczatek czeka mnie 8tyg szkolenia, pozniej egzamin, zakonczony wpisem do Komisji Nadzoru Finansowego.Praca ciekawa, ale ja potrzebuje juz na teraz cos... Później pojechałam z kolegą do Kalisza, bo on miał obrone, a ja musiałam bluzke wymienic i wróciałam o 20:/ a to dlatego,ze przd nimi na obrone wepchneła sie inna specjalonśc, chociaz ich było pięcioro, a pozniej musielimsy zdac pokój w akademiku, a nie miała rozmorożonej lodówki. Jade dzisiaj z mama, chyba porozglądać sie za butami slubnymi. Chociaz w naszym Turku to mało co jest ładnego i ciekawego. ita🌼 mika🌼 strzyga🌼tez bym sie przejechała w góry...ale w tym roku nie wydołamy finansowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka 🌻 no właśnie my chyba jednak też nie pojedziemy, bo stwierdziliśmy, że 1000 km to będzie za duży wydatek... Pewnie gdzieś bliżej podjedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dawno mnie tutaj nie było... Eh nareszciemamy lato - chociaż jeszcze nie wiem kiedy wezmę urlop... może w sierpniu i to nie koniecznie będzie jednoznaczne z wyjazdem na wczasy. Czeka mnie wymiana okien i malowanie... Ale na pewno zaliczymy całą familią chociaż jakieś weekendowe wypady nad jeziorko :) Miłego dzionka życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ale jestem zła byłam wczoraj na tym opalaniu i mi spieprzyła dłonie i stopy , normalnie mam czarne i w odróżnieniu od reszty ciała szorowałam to ale nie chce zejść brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik, z praca dalej nic, ale dzialam dalej :D teraz neta nie bylo pare dni, cos tam im sie z rachunkami powalilo, ze niby od kwietnia nie placimy o.O ale zaplacilam czesc i juz mamy ^^ bajka &&& gratulowywuje ;* ita powodzenia z ang ;* ja tez ide. kolejny p[oziom zrobic i chyba na jakis jeszcze inny kurs sie zapisze, poki pracy nie mam to bede korzystac :) a my bylismy wczoraj z mala w szpitalu w cabmridge... wlazila na nasze lozko i sie zle zlapala i spadla, uderzyla glowa o ciezarki, ktore staly na podlodzie. sliwa na pol glowy, szybko lod, do szpitala, tam pol dnia zeszlo, no i dzis tylko siniak zostal. nie ma zadnego przeswietlenia ani nic, bo dobrze sie zachowywala. dzisiaj tylko bardzo duzo spala w dzien, to bardzo dziwne, zawykle spi godzine-poltorej max....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraejhojaljbmhask.zbm xkz.bmk
Forum upadło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszcie sie pomarańcze
wygrałyście dumne jesteście z siebie prawda?? brawo tylko w kogo bedziecie sączyc swoj jad?? emilunka a ty co zrobisz ?? na kim się bedziesz teraz wyzywac biedne żalosne stworzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjazna pomarańcza
Jak to co,Emilka będzie teraz się wyżywać na innym forum:D A w ostateczności na swoim biednym chłopaku który jeszcze nie końca wie w jakie gówno się wpakował:O Ale już za niedługo sam się przejedzie jak tylko z nia zamieszka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnflasngfj
A no cieszymy się, bo jesteście nic niewartymi dziewczynami, które w dupie były i ...widziały. Żałosne panny z was i tyle. A emilunka będzie sie wyżywać na kazdym, kto jej w drogę wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skądże znowu
Nie, na pewno nie upadło :classic_cool: Moja teoria: - Ita pewnie zabiegana w pracy; - Onfim coś ściemnia, bo nie wierzę, że osoba, która spędzała całe dnie przy kompie i serialiki trzaskała nagle zaprzestała; - Ivette to w ogóle poza światem, jak sobie coś przypomni to napiszę - Mika- tylko wtedy, jak ktoś się kłóci, to dorzuci swoje 3 grosze - Elfik- może wreszcie zaczęła pracować a nie siedzieć na necie, tudzież przygotowuje się do ślubu, lub znów narzeczony zafundował jej jakąś podróż :classic_cool: - Bajka- obroniła się, więc o czym będzie pisać, skoro już nie musi się uczyć :O -Madziczek- niesamowite i pewnie mało prawdopodobne, ale może ona ..... uczy się żeby wreszcie zakończyć edukację?? nie, pewnie nie :classic_cool: - Reewelka- na moje oko to jedna z tych pomarańczy to ona -Emiluńka- pewnie ma niezły ubaw :classic_cool: a więc ludu kafeteriuszek, nie opuszczajcie forum, przecież tu było tak ciekawie!!!!!!!!!! Ale najłatwiej powiedzieć, że "pomarańcze możecie być z siebie dumne" zamiast spojrzeć na siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asnflasngfj
pomarańczo a ty jesteś bogiem żeby oceniać innych ludzi!!Załosna to jest Emilka,która ma tak podupcony charakter że normalnie aż mi jej żal.Zarazem jednak czuje ulgę że w moim otoczeniu nie ma takich poopierdolonych ludzi jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skądże znowu
o proszę, ty, wpisie powyżej: Najpierw piszesz "pomarańczo a ty jesteś bogiem żeby oceniać innych ludzi!" a za chwilę "Załosna to jest Emilka,która ma tak podupcony charakter że normalnie aż mi jej żal.Zarazem jednak czuje ulgę że w moim otoczeniu nie ma takich poopie**olonych ludzi jak ona" ODEZWAŁA SIĘ NIE-POMARAŃCZA. A TY CO, BOGIEM JESTEŚ ZEBY OCENIAĆ INNYCH LUDZI? Weź przestań pierdolic boś się uczepiła jednej osoby- podpadła wam, ok, ale teraz zrobiłaś sobie z niej jakiegoś kozła ofiarnego i za wszystko ja obwiniasz :D Ciekawe zjawisko, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że wszystkie pomarańczowe wpisy są jej jak same twierdzicie, a nagle odzywa się cała chmara pomarańczy. Żałość i tyle. Komuś wytkniecie że się podszywa, że ma więcej nicków, że pisze na pomarańczowo, a połowa z was robi to samo! Nie chcę bronić Emilunki, ale to już lekka przesada co wyprawiacie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja się wypowiem
a moja teroria jest taka ze jak nie było wysypu pomarańczek to nikomu nie przeszkadzało o czym sobie one pisały.Pojawiła się dziewczyna z problemami emocjonalnymi i forum zaczęło się jebać.Pomału odchodziły dziewczyny które naprawdę były fajnymi wirtualnymi koleżankami.Całe szczęście że są inne metody komunikacji i można swobodnie popisać bez udziału innych "zyczliwych" koleżanek.A wy teraz powyzywajcie się po raz ostatni,po obrażajcie innych i wracajcie do swojego nudnego swiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanujcie się
przytyki w stylu "biedny chłopak który do końca nie wie, w jakie gówno się wpakował", że "przekona się jak z nią zamieszka", tak samo jak przytyk w stronę elfika, że "narzeczony zafundował jej wyjazd" są głęboko nie na miejscu!!!!!! Tak się na kimś wyżywacie że wam forum rozwalił, a same jaki poziom pokazujecie? Kim jesteście, żeby wypowiadać takie opinie??? Żadna z was nie wie, jak jest naprawdę u żadnej z was, więc po co takie teksty? To jest indywidualna sprawa każdej z was/nas i reszcie wara do tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skądże znowu
Wysyp pomarańczy? Czy wy jesteście jakieś pomylone, czy macie jakąś schizofrenie? przecież wszystkie te wpisy to wy same!!!! Pomarańczowe wpisy nie biorą się znikąd!! A tym bardziej nie sądzę, żeby stała za tym jedna osoba- z problemami umysłowymi :D Jakoś na czarno przez kilka dni nikt nie pisał, a teraz odezwała się banda pomarańczy- no pomyślcie same, coś się tu kupy nie trzyma. Do "To teraz ja się wypowiem" "jak nie było wysypu pomarańczek to nikomu nie przeszkadzało o czym sobie one pisały"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skądże znowu
Wysyp pomaranczy to same sobie zafundowałyście. Pojawiła się dziewczyna z problemami emocjonalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skądże znowu
z problemami emocjonalnymi to jest tu wiecej osób niż jedna, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja się wypowiem
Skoro inni mogą oceniac ludzi pozwól że ja nie będę gorsza:D Nie uczepiłam sie jednej osoby stwierdzam po prostu fakt.Ja sobie robisz tak masz... nie znasz tego??? Dodam od siebie że dziewczyny z którymi pisze na emaile twierdzą że Emilia ma problemy z głowa a nie są to dziewczyny których Emilia obraziła.Nawet nnie sa to dziewczyny które przebywają na forum.Odeszły jakiś czas temu ze względu na dziewczynkę to wyżej sra niż dupę ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez przesady
To teraz ja sie wypowiem- to ąłskawie nie naskakuj na innych że oceniają, skoro sama robisz to samo. Niestety, ale to, że obracasz to w żart mówiąc "że nie będziesz gorsza" to niczego nie zmienia :O Niesamowite, ale w takim razie, skoro ma problemy z głową, to w ogóle po co zawracasz sobie tym głowę? Po co rozmawiasz o tym z "wirtualnymi koleżankami" :D:D:D Nie mogę tego pojąć :) Tym bardziej, że rozmawiasz z osobami, które odeszły z forum, które na dobra sprawę guzik powinno obchodzić co się dzieje na forum, skoro odeszły :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez przesady
a tym bardziej odchodzenie z forum przez kogokolwiek jest dosyć dziwne. Kimże jest druga osoba z forum, żeby przez nią rezygnowac z pisania na forum? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja się wypowiem
Co do złosliwych pomarańczowych wpisów to jeśli ktoś nie ma na tyle cywilnej odwagi żeby pisać pod swym nickiem to dlaczego reszta ma być w porządku?wcześniej były komentarze ale były one tak w sladowych ilościach że można było to olać.Od momentu wstapienia na forum co poniektórych osób zaczęło się krytykowanie innych osób.Dziwne prawda??nie zyje na swiecie kilka lat zeby nie skojarzyć opewnych wpisów do jednej i tej samej osoby.jest tylko jedna która ma tak złosliwy jad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już jest lekka przeada
"Dodam od siebie że dziewczyny z którymi pisze na emaile twierdzą że Emilia ma problemy z głowa" Ale jakim prawem w ogóle ktoś może twierdzić, że ktokolwiek poznany na forum ma problemy z głową? Przecież z całej grupy dziewczyn, które piszą tu na forum, problemy z głową w takim razie ma np. Strzyga, bo bzyka się(mieszka, jak kto woli) ze starym parchem, onfim, która jest zakompleksioną dziewuchą mającą tylko swoje wirtualne życie, Ivette która zachowuje się jakby była niedorozwinięta, Reewelka, o której nie raz pisałyście że biedny jej chłopak, że ona się wyżywa, i całaaaaaa reszta. Ale jakoś nigdy pod adresem żadnych z tych osób nie padają słowa takie, jak teraz pod adresem jednej osoby, która nota bene jest tylko wirtualną panną, i mogła wam naopowiadać najróżniejszych głupot, może nic z tego co napisała nie jest prawdą, tak samo, jak być może nie jest prawdą wszystko to, co wy same piszecie. Więc jaki jest sens z grzebaniu w tym wszystkim? Upadnie forum to upadnie, nic się nie stanie, no ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już jest lekka przeada
ale złośliwe pomarańczowe wpisy pojawiały się juz bardzo dawno :)A Tobi tak łatwo przychodzi pisanie o cywilnej odwadze pisania pod swoim nickiem, ale nie, sama się nie ujawnisz, bo po co. A potem powiesz, że pomarańcze rozwaliły forum. "od momentu wystąpienia na forum co poniektórych osób---o , to teraz już liczba mnoga? To kogo jeszcze obwiniasz? A taki złośliwy jad to ma w sobie zdecydowanie więcej osób niż jedna, zobacz, co się dzieje na forum własnie teraz, i co, jedna osoba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja się wypowiem
no bez przesady-a właśnie ze nie bo skoro pomarańczowe wpisy mogą czepiac sie np.do elfika,onfim,ity,miki do czemu ja mam łaskawie przestac?A ty co kurwa ustalasz zasady na forum?wez mnie nie rozsmieszaj dziewczyno Zawracam sobie głowe tym ponieważ dzis wyjatkowo mi sie nudzi:D Rozmawiam z wirtualnymi kolezankami ale już nie na forum i całe szczęscie nie muszę się patrzeć na chamstwo i obrażanie innych ludzi..weszłam z ciekawości co się dzieje i akurat miałam szczescie bo trafiłam na pomarańczowe wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja coś powiem. To, że odeszłam z forum nie oznacza, że was nie czytam i widzę jedno-wszystkie zarzekały się, że jak będą miały coś do powiedzenia i będą chciały coś wygarnąć innym to na czarno będą pisać. A tu co- same pomarańcze, które ewidentnie piszą, że są z forum. Dziewczyny...zastanówcie się czy jesteście w porządku same przed sobą? A co do Emilki to znam ja osobiście, jak dobrze o tym wiecie i nie uważam, żeby była niezrównoważona psychicznie, ani żeby miała zaburzenia emocjonalne, a jej facet żyje i ma się dobrze. Każdy na tym forum może coś zataić, ponieważ można tu być anonimowym, ale z drugiej strony-każdy ma swoje sumienie i przed nim odpowiada. No i nie rozumiem podejścia, że wiele dziewczyn przestało się do mnie odzywać, bo przyjaźnię się z Emilką. I nie zaprzeczajcie dziewczyny, bo ewidentnie widać, że tak jest. A ja nie będę pchać się tam, gdzie mnie nie chcą i zabiegać o czyjeś względy. Ita🌼pytałaś kiedyś co u mnie, a więc odpowiem: Mam się dobrze, zdałam ostatnią sesję na 5, jedyna 3 się zaplątała i ze dwie 4, bronić się niedługo będę, z moim Panem wszystko ok-wprowadził się do mnie i za miesiąc wyjeżdża, pracuję nadal, gdzie pracowałam, dzieciaków nie mam przez wakacje i generalnie jest fajnie:)A jak będziesz w stolicy, to byłoby miło, jakbyś się odezwała-numer chyba masz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już jest lekka przeada
trafiłam na pomarańczowe wpisy wiec sama napisałam na pomarańczowo :) "A ty co kurwa ustalasz zasady na forum" o proszę, kolejny kulturalny wpis stałych bywalczyń kafeterii. A twoje przytyki że ktoś nie ma cywilnej odwagi żeby pisać na czarno to niby nie jest ustalanie zasad na forum? To się nazywa HIPOKRYZJA, komuś wytkniecie, a same za chwilę robicie to samo. "zawracam sobie głowę bo wyjątkowo mi się nudzi" A jeszcze tydzień temu jechałyście po pomarańczach, że czytają was z nudy, po co to robią tylko dla zabicia czasu :) A same jesteście takie same :) "rozmawiam z wirtualnymi koleżankami ale już nie na forum" tak.... smsy, maile i gg to zdecydowanie coś "głębszego" .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już jest lekka przeada
reewelka- i do tego zmierzam!!!! Już dawno KAŻDA pisała, że jeśli będą miały komuś coś do zarzucenia, to otwarcie to powiedzą. A nagle nie wiadomo skąd bierze się mnóstwo pomarańczy... co, tyle nagle przypadkowych osób pisze na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja się wypowiem
A co powiesz że na pomarańczowe wpisy Emilii przez które wpadła?To jest w porządku?Albo jazdy jakie robiła na forum juz pod swym nikiem?Dla Ciebie może one będa normalne i na porządku dziennym innym może się to nie spodobac,a skoro i powtórze sie jeszcze raz inni moga oceniac ludzi to dlaczego ja mam siedzieć i patrzeć się na to? Nie ma sensu w grzebaniu w tym wszystkim więc i po co ty zawracasz sobie tym głowe?Gram w to samo co i Ty po prostu... Oczywiście pomarańczowe wpisy powjawiły się dawno ale zeby się pokazywały z taka częstotliwością jak ostatnimi czasami a jeszcze po odejsciu Emilki to rzeczywiscie masz racje TO JEST PRZYPADEK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już jest lekka przeada
"to co powiesz na pomarańczowe wpisy Emilii przez które wpadła" wpadła to wpadła, pewnie niejednej osobie się to zdarza-i nie mów, że ona jedna pisała pod wieloma nickami- bo pop prostu w to nie uwierzę. Odeszla z forum (chyba) więc jaki jeszcze problem? Pisz sobie co chcesz, ale jest to niewykonalne, żeby wszystkie pomarańczowe wpisy były jej i tyle- na dobrą sprawę ktoś może powiedzieć że Twój również- i faktem jest, że do najkulturalniejszych to twoje wpisy nie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×