Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

elfik🌻 a moja rowerzystów nie lubi wczoraj byliśmy w lesie na spacerku i jechał sobie pan zwiewała doszła do bezpiecznej odległości i zaczęła na niego szczekać ale niestety rowerzysta oddzielił ją od nas wiec zwiała do lasu obeszła go bokiem i wróciła do nas :D No to jeśli tak ma od małego to fakt nie ma co psa stresować A moja dziś ładnie pospała i usnęła mi wczoraj sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowa o Diance czy Oli :-P ?? A co do mojej to ona w ogóle ewenement jest ma milion pomysłów na minute :-) ale i tak ją kocham nie możliwie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 o Oli oczywiście chodziło z tym spaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ onfim 🌻 gratuluję zdolnych dzieciaczków :) moja Gosia narazie opanowała wymwianie takich zbitek sylabowych typu: tatatatatata, albo bababababa czasem ale jeszcze rzadko jej wychodzi mamama :) ituś 🌻 niestety jeszcze nie, miał właściwie załatwić to mój mąż ale jakoś ciągle mu nie po drodze... a Gosia z każdym dniem uczy się czegoś nowego, w chodziku zasuwa już jak szalona, a jak trzyma się szczebelków to obejdzie dookoła całe łóżeczko elfiku 🌻 ja mam dla mamy mydełko w płynie i jeszcze do tego jej kupię kwiatka. Wiesz właśnie sobie zdałam sprawę że w tym roku to też będzie moje święto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 fajnie że się rozgaduje :) elfik🌻 mojej mamie podoba się woda z avonu wiec pewnie ją dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie nie mam pomysłu co by jej kupić. Chciałabym coś fajnego bo w końcu mam jakieś swoje zarobione pieniądze i chciałabym coś ciekawego może nie strasznie drogiego ale takiego innego od zwyczajowych prezentów...jakieś pomysły??:-O Onfim🌼---hehe no wiesz bo ja czasem usypiam Sarcie a czasem ona mnie jak się tak wtuli cieplutka to od razu mi si chce spać :-) Bytka🌼---no to gadatliwa baba będzie z tego co widać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 moja sunia, którą wcześniej miałam jak jej coś odbiło potrafiła wystartowac do wielkich psów. Weterynarz mi to potem tłumaczył, że w większości przypadków taki wielki pies (jeszcze zależy oczywiście od rodzaju rasy) nic nie zrobi małemu i moje wieloletnie obserwacje potwierdziły ten fakt. Z podobnymi wilkością np. jamnikami potrafiła się pogryźc, a żaden duży pies nigdy nie odpowiedział na jej zaczepki. ja mamie na dzień mamy nietypowo zamówiłam poduszkę z dedykacją z allegro. Mam nadzieje, że dojdzie na czas... A jak wczoraj chyba patrzyłam, to potem trochę żałowałam, bo znalazłam też bardzo fajnie zapakowane ręczniki, czy ręczniki z haftowanymi dedykacjami... No i jeszcze oczywiście obowiązkowo serduszko z ferrero rocher (matka uwielbia) i pewnie jakiegoś badyla kupię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼---bo jamole to wredniulce są ;-) A z poduszką świetny pomysł może nie kupie z dedykacją ale po prostu ładną podusię wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 fajny pomysł taka poduszeczka A mój kochany mąż wrócił z pracki zrobił kawkę umył naczynia i zabrał dzieciaki na polko :) kochany facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam ^^ mialam klopoty ze swoim kompem, potem netem, teraz siedze u A na kompie, karta sieciowa mi padla, juz zamowilam nowa no i czekam... niezla heca z emi :/ na temat kosciola sie nie wypowiadam... onfim gddzie ty mieszkasz, ze takie piekne widoki? ^^ strzyga czasem trzeba sie tak odstrzelic - chocby po to, zeby sie poczuc troche lepiej :D koszyk-klatka dla piesa calkiem niezly ^^ ja mamie chcialam kwiaty wyslac, no ale nie mam za bardzo kasy na zbyciu, wiec chyba tlko kartke dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 w krakowie szkoda że takie widoki mam bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik wiem, ze chodziło o emi....... A co do koszyka i tak muszę kupić( na jakąś torbę, zakupy) także spróbuję nie będę nic na siłe robić jak nie będzie chciał jeździć to trudno, ale spróbować spróbuję. Dziś do pracy przyjechałam rowerem zajęło mi to mniej czasu niż autem 7 min dokładnie, a wsiadłam na niego bo po wczorajzym forum czuję się haha wczorajasz......już teraz trochę lepiej , ale kac troszkę męczy. A jeszcze jutro to ostatnie forum -szkolenie ufff dobrze, że to już koniec bo wątrobę bym musiała sobie drugą zamówić hehe, no i jeszcze na noc będę musiała tam zostać. A dla mamy kupię jakiś dobry krem bo lubi Miłego dnia kobiety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ita🌼 fajnie,że jesteś:) też ostatnio dużo jeżdżę na rowerze:) Elfik🌼 onfim🌼 namea🌼 strzyga🌼 ivette🌼 bytka🌼 namea🌼 Kasiula🌼 gdzie zniknęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ kwieciście się zrobiło :-P to ja też podorzucam 🌼🌼🌼 A ja mamie kupiłam poduszkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mojej kupiłam domek do którego można włożyć świeczuszkę do kominka olejek i już się robi nastrojowo i pachnąco:) Jestem po odwiedzinach i bardzo jej jej spodobał prezent.Co i mnie bardzo cieszy:) Pozdrawiam was wszystkie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki 🖐️ tesknie za Wami... nie mam neta w pracy, przeniesli nas z budowy do biura i juz nie jest tak wesolo :( smutno mi poza tym, ze nie moge byc dzisiaj z moja Mama. ale wyslalam jej wielki bukiet kwiatow i ptasie mleczko to sie cieszyla, o tak :D opiekun pracuje, a ja sobie troche po necie buszuje, chociaz tak naprawde tez mam robote :o ale nie chce mi sie pierunsko, chyba sobie juz dzisiaj odpuszcze... onfim 🌼 a to Ty takie ladne fotki pstrykasz?? elfik 🌼 a jaka poduszke kupilas?? z wyszywanym tekstem?? no i jak tam praca?? szef dalej niesforny?? ;) kasiula 🌼 no heeeeeeeeej :D ale Cie dawno nie bylo. jak dzidzia?? ita 🌼 a co to takie zakrapiane szkolenia?? :P fajnie macie w tej Waszej pracy ivette 🌼 dobrze, ze wrocilas :) madziczek 🌼 dziekuje za podwojne pozdrowienia :) masz ode mnie 🌼 😘 strzyga 🌼 jak tam sesja?? trzymam caly czas kciuki :) postaram sie codziennie wieczorem wpasc i skrobnac pare slow :) czytam caly czas i jestem na biezaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytko 🌼 🌼 🌼 przepraszam, ze Cie tak niecnie pominelam 😘 zycze na Dzien Mamy, zeby corcia czesciej mowila MAMMMMMOOOO :D onfim 🌼 a Tobie tez wszystkiego dobrego 😘 kasiulka 🌼 i Tobie tez 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea 🌼😘😘witaj dziuburku ty mój:) Po pierwsze dziękuje za pamięć,fotki doszły mi od Ciebie,cudne mieszkanko,a Ty coraz fajniejsza:D opiekun rewelacyjnie wpływa na Twoją osobę ty aż błyszczysz na tych fotkach:)No powiem ci jak dwie odnalezione połówki:)Nie no Rewelacja jak dla mnie mówię Ci:) Dzidzia rośnie jak na drożdżach,kończymy pomalutku piąty miesiąc,ja już 10 kg na plusie,byłam na badaniach ostatnio i jest dobrze tylko coś nie mam zaufania co do wiarygodności płci bo lekarz ma straszne beznadziejne usg i wybieram się w przyszłym tygodniu na trójwymiarowe to pochwalę się na pewno:) I dużo się działo ostatnio ale długo by opisywać a a już do spanka się kładę więc odezwę się jeszcze i poklekotamy co nie co:) Daj znać mi na gg bo numer coś mi Twój przepadł:( KOlorowych snów dziewczynki 🌼 P.s. Namea jesteś niesamowita dzięki za zyczonka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś czuję się tragicznie. Rano dostałam okres, a brzuch bolał mnie tak, że myślałam, że nie wstanę tylko zwijałam się próbując znaleźc jakąś mniej bolącą pozycję :( i ogólnie cały dzień rozbita chodziłam - wszędzie się spóźniałam i wracałam po kilka razy, bo czegoś zapominałam wziąc/zabrac/zrobic. Masakra. A teraz sobie dogorywam... Poduszka z allegro nie doszła na czas :( Ale odwiedziłam mamę, dałam frezję i serduszko z ferrero rocher. I posprzątałam jej trochę w mieszkanku, bo się zapuściła. ;) Walczę też od wczoraj z wodą, bo kupiłam butle - 5 l i nie mogę jej otworzyc :( miałam już kilka podejśc. Jutro pewnie kolejne, a jak nie, to wywiozę ją gdzieś i poproszę kogoś o otworzenie. dobranoc! kasiula 🌻 namea 🌻 onfim 🌻 elfik 🌻 i dla całej reszty też po 🌻 ale nie mam siły już pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Namea🌼---no właśnie brakuje mi naszych prawie całodniowych pogadanek na gg :-( kiedy wróci ci net?? A poduszkę kupiłam taką ozdobną ale też z takim specjalnym wkładem żeby się nie deformowała kolor ecru z tłoczonymi grochami w tym samym kolorze :-) Stryzga🌼---oby jak najmniej takich dni. Kasiula🌼---no to dobrze że dzidzia zdrowo rośnie.A jak tam w pracy bo zmieniałaś stanowisko z tego co pamiętam? Ja dziś w trochę gorszym nastroju pocięłam się wczoraj z Miśkowym a raczej dostał zjebkę ale kolejny raz o to samo i już nie mam sił pewne rzeczy się po prostu chyba nigdy nie zmienią a ja nie mogę tego zaakceptować 😡 Poza tym trochę się zmratwiłam bo przez ostatnie dni nie bardzo miałam jak do książek zajrzeć i jakoś nie bardzo to wszystko widzę :-( no ale nic biorę się zaraz, trochę z pracą podgoniłam więc możę wyskrobę chwilkę więc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 wiecej 7 minut ale jak zdrowo :) chyba że w smogu spalin madziczek🌻 elfik🌻to życzę chwili dla książek kasiula🌻no włąśnie z tą płcią to różnie bywa w pierwszej przy 27 tygodniu lekarz się pomylił a w drugiej już w 15 tyg powiedział prawidłowo , 3D jest fajne mam nawet Olkę na dwóch płytkach :) namea🌻 oj szkoda że neta nie masz Tą z widoczkiem akurat zrobił Marcin i dziękuję za życzenia chociaż ty pamiętałaś że jestem mamą :D A mnie tak zastanawia opiekun=chłopak ? czemu go tak nazywasz? strzyga🌻 ojoj to faktycznie walka na całego możesz ząbki trzymające poniżej nakrętki odciać nożem np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wieczór jeszcze uciapałam sobie kawał skóry na nodze, nadziewając się na lampkę, która zamiast klosza ma zakończenie /\\/\\/\\/\\/\\/\\ auc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 masz lampy na wysokości nóg w domku 7 krasnoludków mieszkasz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ miałam okropny dzień szef miał napad furii kopał co mu podleciało pod nogę wielki telefon o mało nie wylądował na mojej głowie a to wszystko działo się przy jednej z radczyń i teraz chyba się wycofają ze współpracy a ja bez nich nie zostanę sama u tego pojeba. Na marginesie to nie na mnie się tak wkurzył :-O na szczęście bo chyba ten but to by mi na gębie wylądował :-( potem bezczelnie zadzwonił do mojego pokoju czy jest jeszcze radczyni i powiedział żebym ją przeprosiła za jego zachowanie a ja to do kurwy nędzy mam takie rzeczy przyjąć na porządku dziennym 😡i przepraszać za jego zachowanie 😠 no zajebistą mam robotę nie ma co...w ogóle chyba sobie daruję tą całą pracę bo takie akcje to lekkie przegięcie i to się działo na oczach innych pracowników i jak się potem dowiedziałam to nie był pierwszy raz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 to rozglądaj się za czymś innym a tego się trzymaj żeby nie zostać z niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochanienkie moje :) kasiulka 🌼 no to ja poprosze na maila zdjecia z trojwymiarowego usg :) da sie?? stesknilam sie za Toba... gdzie bylas jak Cie nie bylo??na gg juz dalam znac :) no i dziekuje za te wszystkie mile slowa :) splynely na moje serce jak cieply miod i az nie moge przestac sie usmiechac :) elfik no to nie masz za wesolo :o okropne takie zachowanie, jak dorosli ludzie nie potrafia kontrolowac swoich odruchow... masz ciezki orzech do zgryzienia :( ale nie poddawaj sie 🌼a net mi chyba nie wroci 😡 aaa mialam Cie pytac jak wrazenia po grey\'s?? strzyga 🌼 ale mialas dzien?? trzymasz sie jakos?? ja wlasnie w oczekiwaniu na okres i juz zaczynam sie objadac :o onfim 🌼 no a jak :) Mama z Ciebie pierwsza klasa! opowiadaj jak sie w Kraku Dzien Matkl wczoraj udal. opiekuna wymyslila moja Mama. na pocztku naszej znajomosci, jak jeszcze bylo przedzwiazkowo to on mnie zabral do lekarza jak bylam chora i kupil mi buty na budowe, wiec moja Mama nie mogac zapamietac jego imienia nazwala go opiekunem i juz tak zostalo :D do dzisiaj sie zreszta tak o mnie troszczy bytka 🌼 a u Ciebie jak?? byl jakis podarek od Gosi?? :) madziczek 🌼 hop hop, wracaj juz do nas no ivette 🌼 a Tobie jak Dzien Mamy minal?? czarna 🌼 a Ty jeszcze zagladasz?? bo wiesz PIESZCZOTY czekaja :D :D :D ita 🌼 pracusiu, no masz Ci los odzywaj sie bo tesknimy :) mika 🌼 bylam dzisiaj na woskowaniu 😭 😭 😭 bolalo.... ja nie wiem jak ja kiedys dziecko urodze :o dla Mam szacunek. teraz sie relaksuje z Corona po jednej stronie, chipsami po drugiej i lapem na kolanie :D opiekun pojechal kupic wiosla do pontonu, bo jutro jedziemy na weekend (az jednodniowy!!! to jest az niedorzeczne) i sie okazalo, ze w naszym pontonie nie ma wiosel :o powinnam sie co nieco spakowac, bo jedziemy prosto z biura, ale jakos mi sie nie chce... wole z Wami popisac sobie :classic_cool: szkoda tylko, ze juz pozno, Morfeusz mnie w swe objecia powoli wzywa 💤 i niedlugo chyba bede musiala ulec :P szkoda, ze nie moge z Wami w dzien sobie pisac, ech... moze jak mnie znowu na jakas budowe wysla to cos sie z netem poprawi. tymczasem zegnam sie, zycze wszystkim milych snow. ide sie pakowac, a potem lulu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 a no to już rozumiem Nijak dzieci mi jeszcze życzęń nie złożyły pewnie dlatefo że nie umią mówić a mój mąż nie wpadł na to żeby wytłumaczyć dzieciom i je uświadomić ale cóż tam w przedszkolu sobie odbiję może w przyszłym roku :D Dobrej nocki no szkoda że cię w dzień nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×