Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Cześć Kobitki Rewelka no jakoś tak mnie naszło żeby tu się zapytać a że już dawno nie pisałaś, a wiedziałam, że Elfik ma z Tobą kontakt to tak jakoś wyszło,a w sumie nie pomyślałam żeby się zapytać Ciebie, no ale osobiście mi odpisałaś hehe, a co u Ciebie jak z Twoim? Bajka tak częściowo wypełniałam. Elfik no właśnie najlepsze są plotki jakie się rodzą z tych imprez, mnie jak dzis do pracy przyszłam z kilka osób pytało, a co z psem itd i śmiechy chichy, bo kumpele spały i już z rana połowa wiedziała co i jak, ja oczywiscie to zlewam, wyszło na to, że Mój taki stęskniony, że sobie wymyślił chorobe psa, ale mam to w dupie.... Ja też bym mogła kilka rzeczy opowiedzieć kilku osobom, bo nawet się pytali jak było itd, ale ja wolę nic nie mówić, mogli sami być, nawet kumpeli z którą bardzo dobrze żyję nic nie opowiadam bo po co mi to..... Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---u nas na razie cisza czyli pewnie dali sobie spokój z resztą nie ma się za bardzo do czego przyczepić obawiałam się tylko że z igły zrobią widły choć już dwie koleżanki były pytać jak było :-O może faktycznie były po prostu zapytać ... Rewelka🌼----no właśnie w przypadku Emi to już żaden pozór wyszło na jaw że była na forum w podwójnej roli sama się też do tego przyznała ale każdy ma swój rozum i robi jak uważa dlatego ja też nic w tej sprawie do Ciebie nie pisałam Ty sama wiesz najlepiej co masz myśleć. No właśnie a co tam z Twoim Panem?? Widziałam na nk fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itam, Elfik🌼powiedzmy, że mam zdanie na ten temat i zostawię je dla siebie. A tego drugiego forum nie przeczytałam i nie mam zamiaru tego robić. A co do Pana, to jest sielsko-anielsko. Jestem szczęśliwa. Jest tak jak być powinno. Bierze mnie taką jaka jestem- z całym moim bagażem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rewelki
ciekawe jak długo ten nieszczęśnik z toba wytrzyma... nawet jesli chłopina ma jak najlepsze chęci to ta twoja niezrównoważona przyjaciółeczka z pewnością go ich pozbawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do reewelki-ten nieszczęśnik jest bardzo szczęśliwy ze mną i wytrzyma tyle, ile on i ja uznamy za słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---no to chyba wreszcie mogę powiedzieć a nie mówiłam :-P cieszę się że jest dobrze czyli tutaj faktycznie chodziło po prostu o trafienie na odpowiedniego faceta ;-) A co do drugiego forum to nie jest ono zbyt ważne tylko po prostu potwierdziło podwójna tożsamość emi. W sumie szkoda że nie chcesz się z nami podzielić swoim zdaniem właściwie znasz emi o wiele lepiej niż my może nawet rozumiesz jej zachowanie bo ja zwyczajnie tego wszystkiego nie rozumiem, ale nie będę Cię namawiać ;-) Nie mogę się dziś na niczym skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka 🌻 wrócili idealnie - o 1 w nocy :) tragicznie się dziś czuje... głowa mnie boli i kręci mi się w głowie, słabo mi i takie tam. I za cholere nie wiem od czego - wyspana, jadłam, kawe piłam i takie tam. Na zajęcia muszę iśc na 16 i jeszcze coś zaprezentowac (właśnie powstało na zasadzie \'odwal się, wiem, że muszę to zrobic\') i nie miało nic wspólnego z tym, o czym wcześniej myślałam. Mam nadzieję, że jakaś adrenalinka zadziała, bo inaczej kiepsko to widzę. reewelka 🌻 a ja miałam się jakoś do Ciebie na maila odezwac, bo teraz pracuję obok Ciebie :) miłego dnia wszystkim 🌻 nie mam siły nic więcej dziś napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już wczoraj wieczorkiem wróciłam z lekkim opoźnieniem ita🌻 elfik🌻 bajka🌻 i jak z kuzynem poszło bytka🌻 reewelka🌻fajnie że zajrzałaś madziczek🌻 :) strzyga🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i byłam u lekarza. mam tydzień zwolnienia i mam wygrzewac się w łóżezku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki ruch... ja dziś musiałam wstac na zajęcia, wziełam dwa wpisy /jeden to cudem się udało/ i zaliczyłam nawet coś, choc nie miałam zielonego pojęcia. Najlepsze było to, że koleżanka obok od której przepisałam praktycznie wszystko dostała gorszą ocenę ode mnie :) więc dobrze, że w niektórych momentach polegałam na swojej intuicji, tudzież logicznym myśleniu ;) i zastanawiam się czy się wrócic i dokończyc projekt i go oddac czy wrócic do domu i się położyc, bo czuję się zmasakrowana. Jeszcze do mcDonalda weszłam, a tu stado dzieciaków... normalnie nie myślę teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja już po fryzurze wyszła lepiej niż myślałam trochę trzeba będzie ją dopracować bo w trakcie trochę ją modyfikowałam więc efekt był troszkę niedopracowany ale na ślub już będzie wiedziała jak chcę i od początku będzie tak jak chcę.Fotki jakieś mam to podeślę może wieczorkiem. Strzyga🌼--kuruj sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdery
tylko 20toparo sie moga dolaczyc? :> a same 20stki ;D? MAm zmiane kodu, to nie samowite, juz nie nastka;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam 20cia parer lat he i mam pytanko czy jakas 20topoarolatka sprzedala by mi swoi mocz 50zl za 1 litr place i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 to super z tą fryzurką :) dzięki, leżę grzecznie w łóżeczku, bo inaczej masakra. Wczoraj ledwo się doczłapałam do domu... Zasnęłam mniej więcej w momencie zetknięcia się z łóżkiem w całym opakowaniu. Poza tym odruchowo pojechałam do fizyka zamiast do siebie... kompletnie nie myślałam już... Obudził mnie dopiero telefon późnym popołudniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
jasne, odruchowo do fizyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pół roku pokonywania tej samej trasy człowiek nabiera nawyków... Lepiej by mi było wrócic do siebie, gdzie spokój, cisza i samodzielne mieszkanie i już cieplutka woda bez walczenia z nią, jak tutaj. No i wszystkie leki też są tam. A fizyka nie ma, jeśli o to chodzi, więc nie mógł byc on powodem przyjechania do niego. Czysty odruch Pawłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 i to się nazywa sprawiedliwość której nigdy nie mogłam zrozumieć elfik🌻 fotki fotki fotki szysza🌻 bąbelki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ja też. pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło. Ale to pewnie dlatego, że niektóre rzeczy brałam na logikę: to był test jednokrotnego wyboru z zadaniami i np. zamiast rozwiązac zadanie (zresztą nie umiałam) popatrzyłam na odpowiedzi i wśród 4 były dwie identyczne różniące się tylko jednostkami, więc stwierdziłam, że to na pewno jest po to, żeby ludzie błędy porobili. Wydedukowałam sobie właściwą jednostkę i zaznaczyłam odpowiedź i miałam rację. :) (Jej z rachunków chyba co innego wyszło.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane wpadłam żczyć wam miłego weekendu My jutro śmigamy nad morze do niedzieli, ale jedziemy w ciemno, mam nadziję żę znajdziemy jakis nocleg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 acha ita🌻 miłego My mieliśmy się wybrać do rodziców ale właśnie na tvn 24 mówią że cała trasa do nich jest całkowicie nieprzejezdna po nawałnicy jaka przeszła eh nic to pojedziemy jutro A dziś może uda mi sie pojechać po prezent dla synka ciotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 to szkoda. Ja mam porozwalany ten weekend, bo jak na razie chora. Zadzwoniłam do matki i dziadków, że jutro nie przyjdę do nich, bo nie chce nikogo pozarażac i w ogóle słabo się czuję... Babcia się przejeła, matka zła. W pt też nigdzie nie pojadę, bo z kolei w sb matka urządza urodziny. właśnie, macie jakiś pomysł na prezent?????? ja żadnego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,jutro Was poczytam i napisze cosik. padam na twarz. ale wszystko do przodu:) onfim🌼 spóźnione życzonka dla Oli z okazji urodzinek:* najlepszego!! dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Byłam juz w Kosciele. nie chciało mi sie isc na procesje, wiec na poranno msze sie udałam. Dostalam okres i umieram z bolu:( Wczoraj broniłam tego projektu wnioskow do EFS-u, i udało sie:) niby troche źle to wypełniłysmy,ale nam koles uznał:)teraz tylko dwa egzaminy zostały, obrona i koniec PWSZ-tu traz musze pomyslec o magisterce, tylko w kaliszu nie ma:( bytka🌼czekam cierpliwie na przepis;) reewelka🌼 ita🌼i jak Ci szło to wypełnianie?? bo mnie to zaciekawiło i chyb zrobie sobie jakis kurs z tego w Inkubatorze Przedsiębiorczości, a co:P Elfik🌼poprosze zdjęcia fryzurki:) strzyga🌼 jak sie czujesz? mam nadzieje ze juz lepiej. madziczek🌼super:D onfim🌼 z kuzynem nic nie wiem, bo go nie było:o musimy sie z ni umówic,ale Michi jakos z tym zwleka:o ita🌼 miłego dnia życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wysłałam się. Choć teraz już mi się wcale ta fryzura tak bardzo nie podoba szczególnie z przodu cięzko było zrobić taką fotkę żeby ja było widać z przodu :-O no i do tego trzeba sobie jeszcze wyobrazić delikatny diadem.Ale nie wiem zastanawiam się nad upięciem do góry bez żadnych grzyweczek bo z boku i z tyłu mi się podoba ale przód coś średnio nie wiem może to kwestia zdjęcia może zmęczenia i braku odpowiedniego makijażu to też w sumie sie liczy :-O.Nawet myślałam żeby się całkiem na krótko ściąć bo ja się sobie i rodzinie tak najbardziej podobam no ale nie wiem na ślub króciótko??.. sama nie wiem zamotana jestem aż to do mnie nie podobne :-O Także pomocy mówcie szczerze co myślicie a zaraz wygrzebę fotki jak miałam krotkie wlosy i też się podeśle na nk chyba jest jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×