Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

emi🌻 yyy że niby że jak ja mam ostry język :/ nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq🌼--ależ dlaczego przecież zapraszasz rodzine i przyjaciół bliskich a nie wrogów.I tego wieczoru bedziesz gwiazdą i będziesz błyszczeć i nikt wtedy nie bedzie o Tobie źle myślal ani mowił bo to będzie twoj dzień ;-) Onfim🌼---Przecież piszę że jeśli ktoś będzie chciał to nie ma sprawy pomieścimy się a na ciocie i wujków dalszych i bliższych będzie miejsce przewidziane.Więc jeśli tylko takie są przeciw to chyba jednak same plusy są tego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌼 nic sie nie ruszyło, narazie:( ale dzisiaj bede troche pisac, bo mam luzny dzionek,wiec moge:) wczesniej, tzn. od pon. miałam zapieprz na uczelni, taki przedwstepny:D a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 no ja odnoszę wrażenie że masz cięty język, że potrafisz nakrzyczeć jak trzeba i ustawić człowieka do pionu. Ale to może tylko takie moje wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼---no dokładnie ale to chyba też kwestia miasto a wieś, w miastach sie chyba odchodzi już coraz bardziej od takich poprawin ogromnych a na wsiach dalej jest trdycyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 no ale będzie dużo ludzi takich jak znajoi rodziców jakies stare , nachlane chłopy co trzeba z nimi tańczyc blleeeeee :P madziczku 🌻 nie włożyłam dużo , pierwszy raz mi się to zrobiło onfim🌻 robiłam reseta , ale dalej się to wyswietla Myslicie , że jak włączę ją to nic się nie stanie? Nie zaleje mi domu albo coś ? Emilka 🌻 informatyka na japońskiej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 no ale będzie dużo ludzi takich jak znajoi rodziców jakies stare , nachlane chłopy co trzeba z nimi tańczyc blleeeeee :P madziczku 🌻 nie włożyłam dużo , pierwszy raz mi się to zrobiło onfim🌻 robiłam reseta , ale dalej się to wyswietla Myslicie , że jak włączę ją to nic się nie stanie? Nie zaleje mi domu albo coś ? Emilka 🌻 informatyka na japońskiej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka 🌻 u mnie tyle ile było tyle jest :) 16 stron. Niby moglabym coś dziś pisać, ale straszliwie mi się nie chce. Nic a nic. A co wy tam macie teraz na tym angielskim? rzepq 🌻 ło, rzadko spotyka się kobietę studiującą informatykę. A co jest twoją 'dziedziną'? Wolisz jakieś programowanie, grafikę, czy co? :) Wiesz, bo ja to już przez Osobistego mam trochę zboczenie na tym punkcie :) Ja jestem humanista, ale kiedyś mi odbiło, i stwierdziłam, że chcę się Javy nauczyć :) No i niestety coś tam obiektowe mnie przerosło, ja po prostu nie mam aż takiej wyobraźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no dobra dobra :) A dianka już nie siusia w nocy :) tzn chyba bo dopiero kilka dni eksperymentujemy bo doszłam w czym był problem emi🌻 no cóż pewnie masz rację ale nie potrafię ustawić wszystkich ludzi bo np mojego męża nie umiem :] rzepq🌻 jeśli problem jest tylko w wyświetlaniu czasu to chyba nie ma obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌼mamy egzamin koncowy, czyli wszystko:o co mnie przeraza i biznesowy angol. dobra spadam na zajecia, do pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ale to nie tylko ty masz ten problem :) Faceci to na ogół są jacyś tacy nieodgadnięci i niereformowalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 no ale będzie dużo ludzi takich jak znajoi rodziców jakies stare , nachlane chłopy co trzeba z nimi tańczyc blleeeeee :P madziczku 🌻 nie włożyłam dużo , pierwszy raz mi się to zrobiło onfim🌻 robiłam reseta , ale dalej się to wyswietla Myslicie , że jak włączę ją to nic się nie stanie? Nie zaleje mi domu albo coś ? Emilka 🌻 informatyka na japońskiej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 eh wolałabym w tej materii akurat problemu nie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzapq🌼---a no to od ciebie zalezy czy ich zaprosisz :-P moja mama na szczęście nie ma takich znajomych :-P i w rodzinie wujki są mile schludne i nie chlają zbytnio :-) Onfim🌼---to podziel się tajemnicą może i ja skorzystam?? Bajka🌼---w wyborczej w poniedziałek była plyta z biznesowym angielskim nawet ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 wiem coś o tym , że rzadko się spotyka informatyczkę , a co do specjalizacji jeszcze nie mam ale napewno nie programowanie !!!! , nie czaje tego kompletnie a niestety strasznie tego dużo , chyba będę robić Bazy Danych , bo to jest ciekawe i najlepiej się w tym czuje. onfim 🌻 właśnie nie wiem czy jak wyświetlacz pokazuje głupoty to nie jest zepsuta ,ale niektóre tryby są normalne to nastawiłam na pranie codzienne , może będzie dobrze :P nie wiem czemu pare razy wstawiła się odtatnia wiadomość raz tylko nacisnęłam ;/ sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no cóż winny jest facet oczywiście okazało się że jak marcin idzie późno spać to budzi diankę i ona widząc go liczy na spacer on sobie idzie spać a ona głupieje i sika na podłogę. Od kilku dni po ostatnim spacerze Diany jest zakaz łażenia po domu marcin idzie grzecznie spać albo oglądamy filmy pokoju. Dianki nic nie budzi i kolejny raz sucho wychodzimy o 22.30 na ostatni i koło 7 na pierwszy spacer A jak twoja Sarcia na te mrozy reaguje? rzepq🌻 hmmm w sumie to nie dowiesz się puki nie spróbujesz:] A tymi błędami się nie przejmuj kafe tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo cześć Sońka stęskniłam się co tam słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq🌼---wstydź się jak mogłaś kilka razy wyslać posta :-P Dziwnie mi sie pisze w tych pazurach ale wiecie jakby mnie naszlo bo kazal mi podejśc do kompa i przetlumaczyc jakiegos formalnego maila i musialam paluchem pokazywać co tłumaczę, jakbym takim ogryzkiem pokazywała to bym sie chyba ze wstydu spaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌻 fajnie masz , już z mężusiem sobie żyjesz i wogóle :) a skąd jesteś jak mogę wiedzieć? Włączyłam narazie nic się nie dzieje :) Elfik 🌻 przepraszam Cię naprawdę, wybacz mi :P No ja jak mam tipsy to piszę 10 razy wolniej i nigdy nie mogę wytrzymać dłużej niż tydzień i je odrywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼--no u nas jest powrot do przeszlości.Marzna jej łapki straszliwie szybko i sie nie nadąża zalatwiac calkowicie na dworze :-O więc robi to w domu a ja nie mam jej jak skarcic no bo w sumie ona nie ma tego jak zrobić.chyba jakies buty od lalek wezme i jej zaloze no ale to juz bedzie kabaret :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq 🌻 stara bieda. na zajeciach bylam od 8 do 9.35. potem pojechalam do cioci zeby jej wydrukowac troszke rzeczy bo ona biedaczka nie umie :D a teraz w domku siedze i czekam az sie woda zagotuje na kawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepq 🌻 a mój jakoś lubi to programowa, sama nie wiem czemu :) On w ogóle jest dziwny, nawet choinkę ubiera w geometryczne wzory :) Mam tylko nadzieję, że jak przeprowadzi się do mnie do Warszawy, to jakąś pracę sobie znajdzie. A właśnie, może ty się orientujesz jak tu jest z pracą dla informatyków na chwilę obecną? elfiku 🌻 no widzisz, natchnęło cię i dobrze :) Ja niestety również mam problem z obgryzaniem paznokci :/ tzn miałam parę lat temu, ale do tej pory mam tego skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obgryzanie paznokci ??:P tez to mam niestety od "malego" poza tym mam jakies takie te paznokcie cienkie i malutkie. ogolnie mam takie male raczki i nozki. mam 172 cm i buta rozmiar 37. :D pamietam jak bylam mlodsza to w szkole ktos kiedys na mnie powiedzial ze jestem jak hipopotam- takie duze cos na malych nozkach :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq🌼----no ja teraz sie robię powazna kobieta pracująca (OBY) więc era obgryzków za mną :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać nie wyspalam się Sara się rozpychała i skakala po mnie.Niech juz te mrozy miną bo mnie ten szatana wykończy ;-) Aaaa pamietacie to moją niby siostrę?? urodzila dziecia i sie nawet odezwala :-O dziwna z niej baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×