Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bamboocha1986

1100 KALORII LICZYMY KALORIE!!!!!!

Polecane posty

Niestety nic Ci o niej nie moge powiedziec bo nic o niej nie wiem, tzn nie spotkalam sie z nikim kto ja stosowal. Mysle ze dobrym rozwiazaniem bylaby rozmowa z kims kto jest na tej diecie, moze znajdzie sie ktos taki tu na kafe? :) Moim zdaniem najrozsadniejsza dieta jest poprostu obnizenie kcal a nie bawienie sie w jakies zupki itd ;) No ale z tego co czytalam to ta trwa tylko tydzien tak?? hmm naprawde nie wiem co Ci doradzic. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tylko tydzień:) tyle to powinnam wytrzymać na warzywach uuuuuf choć z 2 strony bardzo dobrze sie czuje po samym ograniczeniu kalorii! jakby nie było zjechały mi już 2 kg od 29.10 :) spróbuje jeszcze poczytać opinie na jaj temat i wtedy zdecyduje:) co dzisiaj na obiadek kochana?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na obiadek mam makaron z salatk(twarozek,pomidor,papryka i ogorek) a Ty?? :) Jeszcze czeka mnie drugie sniadanko :P mandarynka+male jabluszko ;) ale to zjem tak za ok godzinke :P Wlasnie znalazlam fajna oferte mieszkaniowa :) 1 spory pokoj z kuchnia i lazienka i tak sobie mysle czy zadzwonic. Dobrze mi sie mieszka na tym mieszkanku ale obecnie mieszkam z kolezanka a chcialabym jednak wynajac cos sama :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba sobie ugoruje kurczaka, przy okazji będe miała zupkę:) do tego może też jakiś makaron albo w końcu ten szpinak z jajkiem;] oj ja mieszkałam sama, częstno miałam odwiedziny przyjaciółki i tak było ok:) mo myśle że trzeba mieć jakiś własny kąt!! napewno jest wygodniej i robisz co chcesz, hałasujesz, bałaganisz, albo na odwrót:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie :) zreszta powiem Ci szczerze ze wkurza mnie czasami jak chce pobyc sobie sama troche w spokoju a tu jakas muzyka zaczyna wydobywac sie z pokoju obok :P albo kiedy wstaje sobie w pizamce ide do kuchni a tu nagle `cos obcego` siedzi w kuchni wrrr :D piszac `cos obcego` mam na mysli znajomych kolezanki hihi ;) wiesz co zdecydowalam sie.. zaraz zadzwonie i umowie sie zeby moc zobaczyc to mieszkanko :P :) ahh bylabym naprawde szczesliwa gdyby cos z tego bylo! hmm jak sie uda to zaprosze Cie pierwsza na kawke hehe :) Jakies plany na dzis?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew44
Wy nie liczcie kalorie tylko brykajcie na powietrze - a nie siedziec przy ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Ja wlasnie wrocilam z zakupow :) Kupilam sobie sliczne kozaczki,kolczyki i pelno swieczek hehe, uwielbiam swieczki!!! A teraz popijam sobie druga juz kawke dzis i ogrzewam sie przy kominku elektrycznym bo zmarzlam jak pies :P Co do tego mieszkanka to dzwonilam i umowilam sie na wtorek :) Nie moge sie juz doczekac :) Ciekawa jestem tylko co na to moja kolezanka ale narazie jej nic nie powiem,poczekam do wtorku :) Jutro moj kuzyn przyjezdza z Polski, mieszka bardzo blisko mnie.Poprosilam go aby przywiozl mi jakies polskie gazetki ale nie mam pojecia jakie wybrac , moze ktos doradzi?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyym przy kominkuu:) super:) ja byłam dzisiaj na zakupach ale tylko w tesco:P postanowiłam nie robić tej diety kapuścianej jak narazie i ciągne dalej dietke tak jak do tej pory - po co zmieniać jak dobrze idzie:P własnie zjadłam gotowaną pierś z kurczaczka pyyyycha mniam mniam teraz filmik z ukochanym i nyny jutro bede na forum na bierząco - pon - wracam do pracy:P co do gazetek Natala to nie umiem poradzić niestety nie kupuje nic. Jedno jest pewne nie bierz o polityce bo zwariujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie o polityce czytac ani sluchac nie lubie hihi :D No to ja dzis Tobie Kochana zycze udanego seansu filmowego :) A ja wybieram sie za chwilke z moja wspolokatorka na spacerek :) Jutro sobie pogadamy, mam nadzieje :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry kochana:) Ja już zaczełam swój dzień w pracy... znów całe 5 dni przede mną:/ Przydałyby się jakieś wakacje w górach noooo ale to jeszcze trochę sobie poczekam:P Dziekuje, wczoraj film był super:) jak zwykle komedia a raczej parodia filmu \"Chlopaki z sąsiedztwa\" Jak dzisiaj śniadanko? ja narazie tylko kanapka razowego z białym serem, mam jeszcze ze sobą activie i kiwi;] a na obiadek będe miała spagetti:) ściskam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) 🖐️ Ale Ci tam dobrze w tej pracy ze mozesz tak sobie tu zagladac,hihi :P Ja dzis mam wolne, dopiero jutro ide :) I tak sie wlasnie zastanawiam co by tu dzis robic ale nic mi do glowy nie przychodzi :( Ja dzis na sniadanko zjadlam kanapke z pasta z serka wiejskiego. :) Musze Ci powiedziec ze dzisiaj kiedy robilam sobie sniadanko tak mi sie w glowie zakrecilo ze az musialam usiasc :( Teraz juz lepiej sie czuje,wypilam kawe ale nadal jestem jakas taka nieprzytomna :P A tak w ogole to mozna wiedziec gdzie pracujesz?? :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj zdrowie najważniejsze... nie warto sie katować no nie mam najgorzej w tej pracy:) bez zbędnych stresów, ale przyznam ze jestem ostatnio troche leniwa co wpływa na moje wyniki - niestety. Zajmuje się dystrybucją włoskich napędów do bram jestem menagerem produktu. A czym Ty sie zajmujesz Natalko ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie pracuje prywatnie u anglika ktory zajmuje sie starsza Matką, opiekuje sie nia kiedy to on jest w pracy(spedzam z nia czas.szykuje posilki i pomagam w prowadzeniu domu:P) Shona jest przemila starsza osoba ktorej poprostu nie da sie nie lubic ;) Do tego 4 razy w tygodniu po pracy mam zajecia w colleggu (chce zdac kurs na zdrowie&bezpieczenstwo). Czasami jest naprawde duzo roboty w ciagu dnia i czesto miewam takie chwile w ktorych rzucilabym to wszystko i wrocila do Polski ale zostal mi jeszcze tylko nie caly rok w collegu,jakos dam rade :) A u mnie za oknem sliczna pogoda dzis ;) A to spaghetti to jak robisz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super taka praca:) no i podziwiam za zapał do nauki. ja niestety zakończyłam moją edukacje maturą - i to dlatego że od razu zaczęłam od prace, teraz tak naprawde mam wystarczającą wiedze do tego co robie. Marzą mi sie jakies studia ale obawiam sie że nie wyrobie czasowo! u mnie za oknem szarówa - zazdroszczę tej \"angielskiej pogody\" wlaśnie wróciłam ze sklepu, kupiłam tuńczyka (same białko) i szyneczkę drobiową:P W domciu bedzie czekało na mnie spagetti makaron z sosem bolonesse standard - oczywiście nieduża porcja (sos pomidorowy, mięso mielone, ja bym dodała majeranku, bazylii nie wiem jak to zrobił mój M - zresztą kucharz:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo kucharz :) A ja wlasnie skonczylam sprzatanko,zjadlam jabluszko i chyba sobie kawke zapaze :) Ja uwielbiam tunczyka ;) A ja nie mam jeszcze pomyslu na obiad :( Hmm ;) Dobra ide zrobic sobie ta kawke :) Swoja droga ciekawe jest to ze nikt tu nas nie odwiedza hihi, czyzbysmy zostaly skazane na samotnosc?? hehe :D sciskam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też kawkę strzele:) 2 jak narazie kurcze jeszcze troche tu posiedzę i później do domku utęsknionego , a i jeszcze na poczte, musze odebrać książki które zamówiłam o ciąży itp:) no myśle że ktoś do nas w końcu dołączy jak wpadnie, poczyta i dowie się jakie jesteśmy dzielne i sympatyczne:) :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh zazdroszcze Ci tego ze wracasz sobie po pracy do domku w ktorym czeka na Ciebie ukochany :) Szczerze Ci powiem ze mazy mi sie szczesliwy zwiazek :( Ostatni raz bylam w zwiazku jakies pol roku temu.. A jesli chodzi o te ksiazki, to planujesz cos?? :) przepraszam jesli pytanie jest zbyt prywatne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest zbyt prywatne:) planuje w najbliższym czasie myślę ze w połowie przyszłego roku, musze się przygotować odpowiednio wcześnie dlatego książki, jeszcze chce badania zrobić lekarskie No tak w końcu jest ten ukochany choć przyznam że w przeszlości nie było tak kolorowo - wiele przeciwności losu.. no ale udało się choć zdarzają sie nieporosumienia i sprzeczki to jednak jestem szczęśliwa i Tobie kochana też tego życzę, i trzymam kciuki żeby stało się to jak najszybciej:) W Anglii byłam samiuteńka w przeciwieństwie do koleżanek, każda z chłopakiem - noo ale na każdego przychodzi pora:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi..
hej korzystam z zaproszenia i jestem musze was poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzisiejsze menu to: tuńczyk w sosie własnym kiwi kanapka razowego z białym serkiem spagetti mała porcja kiwi na kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci bardzo za te mile slowa :) I ja oczywiscie rowniez bede trzymac za Ciebie kciuki,zeby wszystko szlo po Twojej mysli ;) Ja jade sobie do kuzyna bo rano dzis wrocil z Polski :) Zajze potem, Milego popoludnia Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi..
teraz na czarno czesc wam mam na imie Monika mam 24 lata i cholerna nadwage ,ktorej sie musze pozbyc 3 miesiace temu byłam na diecie 1000kacl wytrzymam 2 tyg schudłam 5 kg ale pozniej żuciłam sie na jedzenie i wrociło wszystko plus dodatkowo jeszcze 2 kg:(😠 teraz musze sie bardziej pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi..
cos niewyszło co jest no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi..
kurcze najgorsze ze jak jem tak mało to ciagle jestem głodna az wkoncu niewytrzymuje i jem duuuzo,musze chyba wspomoc sie tabletkami jakimis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk ;) Cześć ! 🖐️ Ja dopiero co wrocilam od kuzyna, oczywiscie zmarzlam jak pies bo do niego to mam kawalek spory a chcialam zrobic sobie spacerek;P bo ze mnie to jest taki zmarzlak hihi :P Moniko, z tego co piszesz to widze ze naprawde masz problem :( hmm co by Ci tu doradzic, rozplanuj sobie posilki i jedz o wyznaczonych porach - to naprawde pomaga!! Do tego staraj sie urozmaicac swoj jadlospis zeby Ci sie szybko nie znudzil i zeby nie naszla ochota na jakis grzeszek :P Pozatym mozesz liczyc na nasze wsparcie, co nie Agnieszko? :) 3mam za Ciebie kciuki :* Bamboocha a co tam u Ciebie slychac Kochana ? 🌼 Jesli chodzi o moje mentu to na obiadzik zjadlam dzis papryke faszerowana ryzem + salatke warzywna, a na podwieczorek byl jogurt naturalny 150g. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×