Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

Aparat naprawde w niczym nie przeszkadza, skoro ja mam go miesiac, wyslalam zgloszenie do nowopowstalej agencji fotomodelek w trojmiescie i mialam juz dwie sesje i moze uda sie dostac(nie chce zapeszac;P), fajnie by bylo dorobic pare groszy, bo studiuje i dziennie i zaocznie, i do zadnej normalnej pracy nie mam szansy pojsc ze wzgledu na dyspozycyjnosc... :/ Ogolnie mi troche ogranicza mimike twarzy i mam wieksze wypchniete wargi, ale jak sie przyzywczailam to jest ok, no i szczerze sie juz do wszystkich! w ogole sie nie wstydze;D moze przed fotografem tez sie odwaze to bedzie smiesznie i pokaze Wam efekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesa 36---> no coz, czasami mysle, ze moje zeby nie byly takie tragiczne i po co mi byl ten aparat:) Moze teraz wygladamy smiesznie (moj chlopak zartuje, ze w te szpary pomiedzy moimi zebami mozna wlozyc nogi od stolu!), ale to przeciez chwilowe. W sumie to chyba dobrze, ze bedzie luzniej miedzy zabkami, latwiej je bedzie czyscic. No i ufam orto, ze one sie zejda, w koncu nie zostawi mnie z takimi przerwami. Pocierpimy pare miesiecy, ale efekt nam to wynagrodzi na koniec. Odezwij sie po swojej wizycie u orto, ciekawa jestem co Tobie powie. Moje zeby powoli sie uspokajaja. Po kazdej wizycie bola potwornie, nie umiem pogryzc nawet banana. A dzis zjadlam czekoladowego batona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesa 36
madonna na pewno sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqque88----> super juz nie moge sie doczekać aparatu i nie przejmuje sie czy bede miala troche inne rysy twarzy ważne jest to że bede miala piekne proste zeby i nie bede wstydzila sie usmiechac a wrecz przeciwnie!!! Zakladasz w końcu ten aparacik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmujcie sie tak tymi rysami. jak wam orto nic nie mowil, ze przesuniecie cos zmienic to nie ma sie raczej czym martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleeee się tutaj pusto zrobiło :) Pewnie większość przeszła do nowego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla aparatka - ogólnie nudno :) Bałam się ze bede miała duzo do czytania a tutaj pusto ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla aparatka - Wiekszość bedzie Ci zadzrościć, a reszt abędzie ciekawa jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla aparatka - No to nie daj się i też spróbuj mieć kontre na niemiłe komentarze :) Zobaczysz ze nie będzie zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla aparatka - trzymamy kciuki i na prawdę nie przejmuj się niczyim zdaniem :) wśród młodzieży noszenie aparatu jest wręcz modne więc myślę że Twoi koledzy nie będą się śmiać, ale raczej będą ciekawi jak to jest nosić coś takiego itd :) na pewno znajdą się też tacy, którzy będą Ci zazdrościć aparatu :P ja jestem starsza od Ciebie ale mam aparat od poniedziałku i na uczelni tylko dwie osoby w ogóle zauważyły że mam coś na zębach :D i to tylko dlatego że latam wszędzie ze szczoteczką do zębów ;] koleżanki w toalecie trochę dziwnie na mnie patrzą jak myję zęby w przerwach między zajęciami ale nie usłyszałam jeszcze nic niemiłego i myślę, że u Ciebie też tak będzie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakładam, zakładam :P Zawsze lubię trochę potruć i ponarzekać, ale zakładam, choć oczywiście pogadam jeszcze z ortodonta odnośnie tego profilu :P Ale zakładam :D Już za 8, prawie 7 dni :P przyszła aparatka --> naprawde nie przejmuj sie ta reakcja rówieśników !!! Będziesz miała piękne proste zęby i to się liczy, a nie ich gadanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marudo od profilu ...oj oj :P Mam nadzieję że to tylko przewrażliwienie i minie Ci z chwila gdy proste zęby staną sie dla Ciebie PRIORYTETEM. Narazie widzę że sie wahasz i wmawiasz sobie jakieś głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! moniqque88 ale Ci zazdroszczę, że już wkrótce zakładasz:) tez miałam w planach założyć przed świętami jeszcze, ale zmieniłam lekarza, tzn. leczę się w tej samej klinice co zaczęłam z tym, że u innej lepszej orto i termin mam dopiero pod koniec stycznia, wiec założę pewnie dopiero w lutym...ale może do tego czasu przekonam się co do (przyszłego) braku moich czwórek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jeszcze tylko 6 dni ;D Aaaaaa ;D Wczoraj zjadłam sobie mega pizzę, orzechy i wypiłam dużo czerwonego wina :P Trzeba się wybawić na zaś :D Aliccia --> ja też muszę usunąć czwórki. Ale na dole, więc zanim założą mi aparat na dolny łuk to miną z cztery miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę usunąć na górze czwórki, ale ewentualnie mogę jedną piątkę, bo mam wypełnioną więc szkoda by wyrywać wartościowego zęba, z tym ze wtedy trochę się wydłuży leczenie, no ale cóż wole jednak choć jedną piątkę;) Mam jeszcze taka nadzieję, ze może jednak pozwolą mi ta druga piątkę tez usunąć, ale w sumie już mi wszystko jedno:) Co do dołu to pierwsza orto mówiła albo o usuwaniu czwórek albo o powiększaniu łuku, tyle, ze teraz zmieniłam lekarza i tu w klinice chyba będą powiększać łuk:) Tyle, ze dól dopiero na wakacje albo i później więc nie myślę o nim, tylko o górze:) Aha i na górze będę mieć łuk podniebienny...no ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz 3 razy rozkręcałam moje \"cacko\" czyli hasa. narazie jest dobrze. a co będzie dalej - nie wiem! grunt to dotrzeć do celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła aparatka: Ja mam zakładany aparat kilka dni wcześniej od ciebie, bo 9.12 o godzinie 18:00 ;) Ale jakos specjalnie nie przygotowuje sie do tego momentu... Mam tylko nadzieje, ze w aparacie kosmetycznym bede mogla jesc moja ukochana czerwona i zolta papryke;) czytalam, ze u niektorych po papryce farbuja gumki, no ale moze z moimi bedzie inaczej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aquaaparatka - Papryka zółta, zielona, czerwona farbuje bez wyjatków. To wszystko przez te soki w nich zawarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×