Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość Waldek 997
Witam czy mozliwe ze grzybica wywoluje Alergie ?? Bylem dzis na testach i wyszlo ze jestem alergikiem ale nigdy nie mialem problemow wiec podejzewam ze to grzybica daje takie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcheł-ka
Do Waldka. Ponoć wywołuje. Przeczytaj mój poprzedni post. To że nie wzięłam w tym roku ani jednej tabl. na alergię to nie żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcheł-ka
Do Gabsonik Gabsoniku, czy Ty piłaś ten koniak z rycyną w czasie pełni księżyca? Bo coś czytałam na ten temat, że tak zalecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
Wladek jasne ze wywoluje alergie,pokarmowe wziewne,wszelkie masci,bardzo czesta u grzybiarzy/kiedys wysmiewana na tymforum przez jedna nawiedzona/jest alergia,czy nadwrazliwosc na zapachy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. nie pamietam czy robilam w pelnie. chyba nie. ale jezeli pasozyty sa to na pewno wyleca. pelnia jest dobra ze wzgledu na jajeczka. ze mnie chyba nic szczegolnego nie wylecialo. w pealnie robilam natomiat ostatnie oczyszczanie watroby czyli niedawno i okazalo sie ze wypilam i oliwe i cytryne bez sensacji, czyli wszystko ok strawilam chyba albo nie wiem co. o 12 wzielam sol gorzka i nic!!!! poszlam spac rano wstalam i nic!! zero jakiegokolwiek parcia. wiec zrobilam lewatywe i tez nic szczegolnego nie wylecialo... nie wiem czemu jak myslicie? ktos tak mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaX
ale sok z buraka jest bardzo słodki aż mnie głowa zabolała jak go wpiłam... na pewno można go pić ja na drugi raz wcisnę sobie cytryny bo ten sok jest taki słodki blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazajcie na produkty weleda. uzywaja w produkcji podobnej magii jak homeopatia. mozna 'zlapac' demona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcheł-ka
Ja tam robiłam tylko lewatywy z czosnkiem i cytryną, ale krótko bo mi wylazły hemoroidy wielkie jak śliwki i teraz robię znowu nasiadówki, żeby od tej strony zaleczyć. Zwariować można. A przełyk jak bolał tak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce wreszcie z tej kawy zrobic. i wybieram sie do ukrainskiego irydologa z prawdziwego zdarzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIAX a) nikogo nie namawiam, donosze jak podzialal na mnie b) jego slodkosc zalezy od buraka (jedne sa bardziej inne mniej) ale dodawanie soku z cytryny to dobry pomysl. Gdzies czytalam ze jest to nawet zalecane bo wzamcnia jakies tam dzialanie tego buraka ale nie pamietam juz co A glowa byc moze rozbolala cie od zbyt gwaltownej neutralizacji sokow zoladkowych przez buraka. Zdecydowanie lepiej tolerowalam 'wlewke' buraczana pijac po posilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talissa
a ja donoszę, że od 3 tyg. popijam krople MMS (słyszał ktoś?) i stwierdzam, że wiele z objawów candidy znacznie się cofnęło. Fajna sprawa, jeśli ktoś chce poczytać to polecam np.stronę http://lekabel.com/sklep/suplementy/mms.html Działa podobnie do wody utlenionej ale jest o wiele silniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chris82
mam pytanie co do citrosepru.Zastanawiam się na kupnem 30ml. na ile starcza wam opakowanie?wziąłem się za leczenie tego dziadostwa ale powoli zaczyna mnie przerażać kasa którą się wydaje na suplementy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peanutbutterjelly
Witam wszystkich towarzyszy niedoli :) Jestem świeża w tym temacie, zaledwie od tygodnia jestem na diecie i wdrożyłam leczenie. Dlatego mam kilka pytań, na różnych forach co do niektórych produktów znajduję zupełnie sprzeczne informacje a np. chciałabym mieć pewność że czymś nie dokarmię grzyba i jeszcze mu pomogę. Najpierw leczenie. Obecnie leczę się chemicznymi lekami, i tak będzie przez najbliższych ok. 8 tygodni (oczywiście z przerwami, nie biorę nonstop samych leków. Tępię nie tylko grzyby - wykryto też antygeny pasożytów ;/). Obecnie trzy razy dziennie wypijam tez roztwór z cieplej wody i łyżeczki Basica. Biorę też probiotyk. Odstawiłam kompletnie mąkę pszenną. W miejscowej piekarni zamówiłam dla siebie chleb - 95% żyta i reszta kukurydzy, bez drożdży. Jem go dwa razy dziennie, to nie jest za wiele? Do szkoły wiadomo, nosić ze sobą pęczaka czy kaszy w pojemniku nie będę. Dlatego głównie żywię się chrupkim pieczywem (żytnia wasa lub wasa żytnia wieloziarnista, oraz odkryte niedawno pieczywo z orkiszu i kukurydzy Good Food) ok. 4-5 kromek. Sporo jadam warzyw, a przynajmniej się staram. Piekę mięso i np. jem mięso pieczone z mieszanką warzyw na obiad (brokuł +ugotowana mieszanka 'zupa jarzynowa' - wolno mrożonki??), dzisiaj np. zrobiłam sobie 'prawie spaghetti' czyli makaron pełnoziarnisty Lubelli i do tego sos z podsmażonych pomidorów z ziołami.Pokochałam kotlety sojowe :) Zdarza mi się zabierać ze sobą mieszankę z ziaren, np. pestki dyni i słonecznika, do tego kilka orzechów laskowych i migdałów. Że nie wolno łączyć węgli z białkami wiem, staram się przestrzegać. Teraz coś, czego nie jestem pewna - do chrupkiego pieczywa, do tego mojego chleba zrobiłam sobie 'dżem' - wysmażyłam truskawki i dodałam trochę jabłka. Oczywiście nie dodawałam żadnego cukru. Nie wiem, czy coś takiego jest dozwolone, ale chyba bym już w ogóle jadła tylko ten żytni chleb na zmianę z tekturami... Chciałabym jeszcze wiedzieć jaki rodzaj kaszy wolno mi jeść, i czy jakieś owoce prócz grapefruitów (nie bardzo za nimi przepadam) mogę zjeść i nie pomagać w rozwoju grzybowi... Jestem na diecie od poniedziałku i pojawiły się, niestety, efekty niepożądane...biorę równolegle leki chemiczne na wytępienie pasożytów i nie wiem, czy to skutek leków i toksyn uwalnianych przez lokatorów, czy diety, ale nie czuję się najlepiej. Wieczorami pojawia się potworne uczucie wzdęcia, kłucie (czasami w prawym, czasami w lewym dole brzucha, a czasami boli mnie całe podbrzusze...), chwilami takie że aż mi się robi ciemno przed oczami...Do tej pory miałam problem z luźnymi stolcami, od wczoraj jest odwrotnie - mam wrażenie ze cały czas muszę iść do toalety, mam straszny ucisk w dole brzucha, a jak już idę to prawie nic, dzisiaj rano udało mi się wypróżnić. Wiem, ze to prawdopodobnie zmiana związana z nagłą zmianą diety, ale i stolce się zmieniły, trochę się boję i dlatego pytam (normalnie nikogo nie raczyłabym takimi opowieściami) czy to normalne by tak na początku stolce były bardzo jasne? Mam nadzieję że w miarę utrzymywania diety i zaleceń lekarza wszystko się poprawi, bo w tej chwili żołądek niszczy mi życie... Aha - pić też coś muszę. Czy herbata Clear Green z cytrusami Liptona jest dozwolona? Nie mogę przeżyć bez herbaty i pierwsze dwa dni to była susza jak na pustyni...uzupełniam płyny wodą (ok. 2l dziennie) ale ileż można sączyć coś kompletnie bez smaku... I jeszcze - ma ktoś przepis na naleśniki z mąki kukurydzianej, żeby nie smakowały jak tektura...? Pozdrawiam, pbj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta garbo
Peanut.... Bardzo jasny stolec za to dość ciemny mocz (masz tak?) mogą wskazywać na problemy z wątrobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Co taki zastój na forum? :) Gabsonik, jutro zaczynam pić mój propolis, pisałaś, że powinnam pić trzy razy dziennie 15 kropli, na łyżeczki to ile? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, tez zamierzam zaczac brac propolis, moze ktos doradzi w jakich dawkach go brac zeby byl skuteczny?? Wczesniej ktos pytal o citrosept, ja najpierw mialam opakowanie 10 ml i to mi starczylo na okolo 2 tygodnie,teraz mam 30ml wiec mam nadzieje ze chociaz na miesiac starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaX
A teraz powiecie mi szczerze ile już na ta grzybice się leczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaX Dopadlo mnie w styczniu 2008, moge smialo powiedziec ze grzybicze problemy skonczyly sie +- kolo jesieni czyli po paru miesiacach. Z tym ze ja pierwszy glowny atak na grzyba zrobilam farmaceutykami (jest w moim profilu). To co mi nadal dokuczalo bylo wywolane pasozytami ... czesciowo ustapilo gdy znalazlam ameby a potem lamblie( znaleziona dopiero w styczniu tego roku). Potem musialam wyleczyc zniszczona/nieszczelna sluzowke jelit. Zrezygnowanie w 90 % z chleba (czasem sobie odpuszczam i jem kromke, dwie) i picie soku z buraka pomoglo ja 'zacerowac' i dzis juz jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talissa
AnDy, czy mogłabyś bliżej opisać jakie miałaś objawy nieszczelnego jelita? Coś mi się zdaje, że to też mój problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegiem do lekarza i odstawić leki przeciwbólowe które są głóną przyczyną grzybicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie lecze od 5 tygodni, ale tylko naturalnie to znaczy czosnek, citrosept, duzo witamin i AC Zymes, czuje sie super wszystkie objawy minely, wiec nie wiem jak dlugo powinnam byc jeszcze na diecie?? czy na przyklad 3 miesiace wystarczy czy powinnam dluzej, moze ktos doradzi ze swojego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tallisa Gdy zaczynalam pic sok z buraka (na to moje niskie cisnienie) mocz byl silnie zabarwiony juz po 2-3 h. Teraz czasem jest rozowawy dopiero wczesnym wieczorem (sok pijam rano) co po tylu godzinach jest ponoc normalne. Dawno temu wyczytalam ze dobrym testem na szczelnosc jelit jest wlasnie wypicie soku ze swiezego buraka. No a teraz pytanie do specow z wyzszej polki czy fatalne samopoczucie jakie mialam wiosna to tylko efekt niskiego cisnienia czy takze tego 'poszatkowanego' jelita. Ewidentnie wystepowal np. zwiazek miedzy moim samopoczuciem a jedzeniem/nie jedzeniem chleba przez co przez dlugi czas szukalam przyczyn w alergiach, nietolerancjach. I czy to ze teraz sie czuje b.dobrze to tylko efekt podniesienia cisnienia czy takze uszczelnienia jelit, ze nie wspomne o oczyszczeniu sie przy okazji (burak jest ponoc dobra miotla dla paru naszych narzadow)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcheł-ka
Gabsonik ja myślałam ,że już robiłaś te lewatywy z kawy. Pogubiłam się już w tych Twoich kuracjach. Napisz mi proszę jeszcze raz jakie kuracje robiłaś. I po czym, według Ciebie, przytyłaś. Bo ja też bym chciała. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc na poczatek powiem o szoku jaki przezylam. kupilam jogurty naturalne w lidlu i sie okazalo ze w skladzie maja zelatyne WIEPRZOWA!!!! mysle ze to juz spora przesada i przegiecie. nie mam pojecia po czym przytylam ale najbardziej pasuje oczyszczanie watroby i oczyszczanie z pasozytow za pomoca koniaku. nic innego mi nie przychodzi do glowy. przyzwyczailam sie juz ze ten moj organizm zyje sobie swoim zyciem. to pojawianie sie i znikanie brodawek, krecone wlosy, kolka w oczach, bolace i powiekszone wezly chlonne, a teraz jeszcze tycie. a przeciez jem caly czas tak samo. wiecie ze na wegrzech jest instytut gersona. pobyt 2 tygodniowy kosztuje 16 000 zl. byl tam znajomy znajomego znajomego znajomego i ponoc sie wyleczyl z raka. ja lewatyw z kawy jeszcze nie robilam. kiedys nawet na necie zamowilam kawe ale nie doszla i caly czas chce to zrobic ale nie mam tej kawy organicznej. po prostu nie ma kto mi ja sprowadzic czy wyslac a bardzo bym chciala juz to zrobic. tak naprawde to czekam na ta kawe od lipca ale caly czas ktos mnie zwodzi ze kupi ze wysle. a potem sie okazuje ze nie bylo czasu na to. wiec nie mam nikogo kto moglby mi ta kawe organiczna wyslac. gdybym byla naprawde chora to 3 miesiace to przeciez kwestia zycia. wiec tak to juz jest. nie ma na kogo liczyc w tej kwestii. no ale jakoc caly czas probuje. najbardziej straszne jest to ze ktos kogo uwazamy za przyjaciela az tak bardzo nas lekcewazy i nasze zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
do osób które stosują citrosept jest tańszy odpowiednik greposept ,dostepny na alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peanutbutterjelly
An Dy, jak miło przeczytać, że grzyba da się wyleczyć...ja przez cale zycie sie morduje albo z pasożytami, teraz z grzybicą, nie mam życia przez moje jelita...To prawdopodobnie efekt tego, że latami w dzieciństwie byłam szprycowana antybiotykami... Moje samopoczucie, to czy mam dobry czy zły dzień, zależy w głównej mierze od tego jak akurat dzisiaj sobie upodobał mi uprzyjemnić dzien moj żołądek...Mam tego serdecznie dość, nie chce mi się żyć. Tym bardziej, że od dwóch tygodni jestem na diecie pgrzyb, leków(gł. homeopatyki) mam arsenał lepszy od niejednej siedemdziesiątki - efektu za to zero. Są np. dwa dni poprawy po czym tak jak dziś mam w brzuchu helikopter ;/ (dzisiaj to akurat podejrzewam, że to wina wczorajszych jabłek). No i mam pytanie, bo nurtuje mnie to a znalezione opinie są mocno sprzeczne: 1. Czy mogę jeść jabłka pieczone, czy jeszcze przez miesiąc-półtora mam je odstawić? 2. Chleb żytni na zakwasie dozwolony? 3. Chrupki kukurydziane...? Dzięki za wszystkie odpowiedzi i pomoc. @Greta - mocz w normie, ale i problem mniej-więcej rozwiązałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem jablka kwasne od poczatku diety, chrupki kukutydziane tez i dobrze sie czuje wiec chyba nie szkodza ale to pewnie to sprawa idywidualna kazdego organizmu, napisz ktos ile bierze propolisu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, peanutbutterjelly. Się wzięłam i zaczerniłam, bo dłużej tu z wami pobędę. Niestety nie pomogę, bo nie stosuję propolisu. A można wiedzieć, od jak dawna się leczysz i czy obserwujesz poprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×