Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

chris a skad jestes jezeli mozna spytac?? wiem ze mieszkasz w lodzi ale skad pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prób wątrobowych nie robiłam, ale co do niedoborow to raczej nic mi w tą stronę nie dolega - paznokcie się nie łamią, co najwyżej włosy wyłażą ale przy takich ilościach jakie ja ich mam, to na razie nie jest mi to straszne. Kości mam mocne, nie łamałam się od bodajże trzech lat. Tylko zęby słabe - ale to od zawsze. Co pół roku jestem u dentysty i zawsze minimum jeden ząb do leczenia...zawsze się zastanawiam ile ich jeszcze zostało ;) Lekarz nic nie mówił na temat tego typu badań, zobaczymy :) Spytam następnym razem. Dawki leków też mam od lekarza - wolę sobie tam przy tym nie grzebać, zobaczę potem po wynikach. Jest też wysoce prawdopdobne że moje nieciekawe samopoczucie w tej chwili jest spowodowane pasożytami, całość będę mogła pewnie podsumować jak przejdę cały cykl leczenia chemicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, to ze jestes mloda sprawia ze nie masz jeszcze za duzo doswiadczenia z lekarzami. ja ci mowie: ROB KONIECZNIE BADANIA. przed rozpoczeciem takiego ostrego leczenia KONIECZNIE!!!!!! i masakra ale chemia nie zalatwi sprawy jezeli nie uzupelnisz brakow witamin etc i bakterii. chemia tak naprawde nic nie zalatwia. a taka na 22 dni to juz w ogole nic. wiesz co dieta eliminacyjna to jedno ale duzo wazniejsze jest wspieranie sil obronnych organizmu, powrot do rownowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chris82
muszę poczekać do kolejnej wizyty u kochanej pani internistki tak zeby pojawić się już z wynikami z mykologii i z nia zagadam. Kupiłem sobie mikro elementy w tabletkach musujących ale to chyba nie jest najlepszy pomysł| co ewentualnie byś poleciła... dobrze przyswajalnego?? jak poproszę o badania to na sód, potas ostatnio był przy dolnej granicy normy, magnez, żelazo.A na poziom witamin jest jakieś badanie?? a i jeszcze jedno.. wiadomo ze stany psychiczne mogą prowadzić do tachy sytuacji jak nasze... i zastanawiam sie na takim rozwiązaniem .. jak wizyta u psychiatry....ale tylko dla tego ze moze przepisał by coś co pomoże zwalczyć te humorki... nie wiem czy to dobre rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chris82
Mysłowice .. generalnie śląsk:) czasami teraz bywam tam na gościnnych występach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaminki najlepiej przyswajalne to warzywa i owoce:) jezeli masz grzyba to zadne tabletki nie przyjma sie poza tym przeczytaj sklad witamin i powloczki tabletki. a co ci psychiatra da?? do kosciola idz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kościole t jak bym słyszał doktora od bonifratrów u którego byłem jakiś czas temu...:) ale co racja to racja bylem kilka razy i powiem ze psychicznie mnie to uspokoiło:) co do witaminek.. to właśnie tak tez myślałem ze sama natura.. bo chemia to narazie nie bardzo.... chyba muszę sobie przypomneic co to warzywa:) Ślask to Ślask.. nie mylić z Zagłębiem( cosie po niektórym notorycznie zdarza) Jak można wiedzieć to z kąd konkretniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam taka dziura i tak bys nie wiedzial:) dawaj ten sklad to sie posmiejemy jakie witamity z tych witamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dokładnie to Plusssz Magnez+multiwitamina W skład wchodzi dziesięć specjalnie wybranych witamin (wit. C, wit. PP, wit. E, kwas pantotenowy, wit. B6, wit. B2, wit. B, biotyna, kwas foliowy, wit. B12) oraz magnez. Plusssz Multiwitamina + Magnez to podwójne działanie: 100% (RDA) zalecanego niezbędnego dziennego zapotrzebowania dorosłego człowieka na zawarte witaminy oraz magnez łagodzący negatywne skutki stresu. Orzeźwiający napój o podwójnym smaku wpisz w googlach i wyskoczy ci pełny opis.. celeowo nie podaje linku zeby nie było reklamy ...a le jak juz wspominalem google Twoim pasterzem:) tylko nie wiem czy można to brać... oczywiście rozpuszczane w wodzie mineralnej nie gazowaniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w mordę teraz doczytałem.... substancje wypełniające.. sorbitol, fruktoza, aromaty itd.... zaraz je komuś oddam... no to się witaminki trafiły.... masakra:) Konkretniej miejscowość bym prosił:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskazania: Preparat przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w witaminy i magnez. Dawkowanie: 1 tabletkę rozpuścić w szklance wody. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie zaleca się stosowania preparatu w czasie ciąży i karmienia piersią. Preparat zawiera aspartam, który jest źródłem fenyloalaniny. okej znalazlam jakie to cudo ma sklad :D kon by sie usmial jacy ludzie sa naiwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jezeli cos jest przeciwwskazane w ciazy to znaczy ze jest mega niebezpiecznie i moze uszkadzac plod. no niezle te witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dno i 6 metrów mułu!!! musujące gówno:) notorycznie odmawiasz odpowiedzi na jedno z moich pytań:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tere fere.... bystro piszesz to sprawdź o co ostatnio pytałem;) zresztą pomęczę Cię innym razem... dobranocka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voland
Witajcie! Gabsonik, jak stosujesz nalewkę z orzecha? Mam zamiar stosowac propolis na zmianę z nalewką z orzecha i ciekawy jestem jak to brać, żeby przyniosło jakikolwiek efekt. Muszę przyznać, że jak dostałem nystatynę (na 4 dni po tygodniu łykania flukonazolu) to czułem się świetnie! Nie wiem jak to się stało, ale z mojej twarzy zniknęły wszelkie krosty (żaden preparat p-trądzikowy tak mi nie pomógł :D), humor mi się poprawił i co najważniejsze- moje trawienie polepszyło się nie do poznania!! Szkoda, że dostałem te leki na tak krótki okres :( Niedługo będę na wizycie u mojego lekarza rodzinnego z wynikiem wymazu z gardła i zobaczymy co mi zaproponuje. Gabsonik, wspominałaś coś, że po nystatynie pogorszył się Twój stan (zmniejszya się liczba "dobrych" bakterii"). Z tego co wiem nystatyna jest lekiem grzybostatycznym i grzybobójczym- przede wszystkim zwalcza Candida spp. w tym Candida albicans (głowny sprawca naszych dolegliwości). Nie zwalcza bakterii ;-) aha, szczerze nie radze stosować zestawów witamin. Zasada jest taka, że bierze się takie witaminy czy mikroelementy, których nam aktualnie brakuje. Mało osób o tym wie, bo niektóre koncerny farmaceutyczne miałyby o wiele mniejsze wpływy. Czy stosujecie cynk i selen? Ostatnio znalazłem info, że pomagają zwalczać grzybice, a nie wiem czy ktoś o tym pisał :-) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volandzie. powiedzialam ze po leczeniu miesiecznym ktorego koszt wynosil 300€ moj stan sie pogorszyl. nie napisalam teraz co bralam. zestaw konkretnych lekow jest na starym topiku to poczytaj jak cie to interesuje. natomiast jezeli chodzi konkretnie o dzialanie mykoboitykow to nie odnotowano zadnej zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak interesuje cie dzialanie konkretnych lekow na konkretne osoby w konkretnym czasie to czeka coie troche czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabsonik - jak wczoraj wyłączyłam komputer to sobie uświadomiłam, że przecież biorę ciągle mikroelementy i wyrównuję gospodarkę kwasowo-zasadową organizmu. Trzy razy dziennie po jednej łyżeczce piję preparat Basica. Co do leków - nie mnie negować decyzję o takiej a nie innej dawce preparatu. Póki leczę się u tego lekarza, będę postępować zgodnie z jego wytycznymi. Dzisiaj - po trzech dniach względnego spokoju - znów na nowo rozkręciło się przelewanie, rano tak głośne że było po prostu słyszalne O_O Zamiast być coraz lepiej jakoś nie bardzo to idzie w dobrą stronę... Co prawda inni twierdzą że widzą różnicę, ale ja sama wiem jak się czuję...teraz nie są to co prawda dolegliwości codzienne (z czego się bardzo cieszę) ale jak już trzeci dzień było dobrze to miałam nadzieję że i dziś będzie lepiej... Efekt jest taki, że nie mam apetytu, nie jem prawie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inNathalie nastawienie tez jest wazne a Ty chyba nie masz za dobrego teraz, jeli masz duza grzybice na efekty musisz po prostu poczekac dluzej ale na pewno beda, trzeba w to wierzyc, ja po moim naparze z orzecha nie mam juz zadnych objawow grzyba a pije dopiero 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voland
Marttina, a czy ten napar z orzecha kupiłaś w sklepie zielarskim, czy też sama pozyskałaś 'surowiec' i go parzysz? Moi rodzice od dawna trzymają w domu nalewkę z orzecha. Ciekawe czy będzie miała takie samo działanie jak napar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam liscie z orzecha w sklepie zielarskim, parze 2 lyczeczki lisci na szklanke i to pije przed posilkiem po pol szklanki, bo cale na raz nie da razy, okropne w smaku:) podobno mozna pic do dwoch szklanek dziennie, nalewki z orzecha nie stosowalam ale tez slyszalam ze pomaga, ja moge powiedziec ze te liscie na mnie super podzialaly az sama nie moglam uwierzyc ze ten jezyk tak szybko zbielal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×