Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość do Gabsonik
zdrowie psychiczne idzie w parze z fizycznym, więc jesteś na najlepszej drodze. Kapitallne jest to, że ma się zdrowie w swoich rękach a nie lekarza - z całym szacunkiem do lekarzy:). Po Twoich wypowiedziach widać, że jestes bardzo już "uładzona", nie wiem jak było wczesniej:) Pasty z fluorem nie używam od dawna i żadnego innego badziewia tez nie. Podziałam sokowirówką, bo w praskę na razie nie bedę inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie mam pytanie czym myjesz zeby?? ja sprowadzalam do tej pory kosmetyki z niemiec. pasty weleda i kosmetyki alverde. ale chcialabym sie przerzucic na cos innego. kupilam pare ksiazek jak zrobic samemu perfumy, kremy nawet farby do wlosow z naturalnych skladnikow. ale ze wzgledu na 1. nawal pracy 2 diete 3 zime nie bede tego teraz robic i chcialabym czyms to zastapic wiec masz kaies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gabsonik
aktualnie pastą Hauschka med - rewelacja, wczesniej eco cosmetics z czarnuszką, są tez inne dostepne, mam tez farby bez chemii SANTE ( na bazie chny), kremy też - eco cosmetics, Hauschka. Miałam tez ofertę naturalnej wody toaletowej włoskiej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gabsonik
to przykład kosmetyku bardzo OK: Dr.Hauschka Med Extra-mocna miętowa pasta do zębów Ochrona dziąseł i świeży oddech Mocne i zdrowe dziąsła są niezbędne dla zdrowia zębów. Dlatego też wyjątkowo ważne jest ustabilizowanie flory bakteryjnej jamy ustnej, aby zapobiegać namnażaniu się bakterii. Regularne stosowanie wzmacniającej pasty do zębów po każdym posiłku, pomaga zapobiegać próchnicy i przeciwdziała osadzaniu się kamienia nazębnego, a także stanom zapalnym dziąseł. Stworzona we współpracy z doświadczonymi dentystami Extra-mocna miętowa pasta do zębów zapobiega stanom zapalnym dziąseł, wzmacnia je i zapewnia zrównoważoną florę bakteryjną jamy ustnej. Podstawowymi składnikami tej doskonale tolerowanej pasty są naturalnie czyszczące białe glinki i mineralny krzem, połączone z leczniczą wodą z Bad Durrenberg. Dodatkowo pastę wzbogacono o składniki roślinne: Ściągające ekstrakty z kasztanowca wzmacniają dziąsła Przeciwzapalne właściwości neem (Melia azadirachta) wykorzystywane były w Indiach od tysiącleci w higienie dentystycznej Żywica mastykowca wspomaga pielęgnację jamy ustnej Antybakteryjne właściwości mięty pieprzowej, goździków i rumianku pomagają odświeżyć oddech Nie zawiera związków fluoru ani tenzydów (substancji powierzchniowo czynnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gabsonik
by mieć pod ręką założyłam sklepik:). A tak serio, kosmetyki naturalne są już u nas dostepne,oferta jest dość ciekawa np. ekologiczny.pl, są tez inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gabsonik
Pasta 18zł/75ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio masz sklepik? ja sama chce robic kosmetyki ale musze poczekac do lata. mam nawet receptury na oleje eteryczne i inne super rzeczy:) tylko tyyyle trzeba czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gabsonik
a mam:), w sieci są sklepy z półproduktami do produkcji kosmetyków, eco spa, mazidła, tez przez to przeszłam; sprowadzam od nich masło np karite, avocado, olejki np z pestek moreli, jojoba, inne. Tak naprawdę niewiele trzeba kosmetyków, podoba mi się zasada: to co mogę zjeść, mogę położyć na twarz/ciało. A najlepsze to absolutna obojętność w Sephorze czy innych kosmetycznych, podobnie z żywnością, też przestają interesować pełne półki w marketach, sporo przestaje być "jadalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
siniaki i krwawienia np . z przełyku robią się pod wpływem źle pracującej wątroby ,wątroba nie wytwarza białka i jest zaburzony proces krzepnięcia krwi ,dlatego dr Janus podaje w badaniach na candidę ,badanie kału na krew utajoną -co do bólow nóg ,naprawdę warto porobic badania wątroby bo może byc zapalenie żył wskutek odkładania się kompleksów immunologicznych,jak i bólów głowy ,pulsowania wątroby, bo to może byc nadciśnienie wrotne -ogólnie bardzo polecam ostropest ,każdy na forum powinien go pic ,nic tak nie pomaga wątrobie,kosztuje niewiele ja za pół kg płaciłam 6,80 złna allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_dy
NUTKO no wiec chyba nie wirus. Poszedl mi w gore cholesterol. Ciekawam czemu? Stosunek LDl do HDL b. dobry ale total jest do kitu. Zaczynam traktowac watrobe cynarexem i essentiale. Moze dorzuce wiesiolka. Zobaczymy co to da :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super. mam dokladnie takie samo podejscie. zamiast kremow olej migdalowy z olejkami eterycznymi itd extra. tylko tak malo ludzi jest 'normalnych' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candida85
ja właśnie wróciłam od lekarza któremu pokazałam wynik - candida albicans, a on wiecie co? uśmiechnął się i powiedział ,zę trzeba było sobie nie badać (!) Przepisał mi Flumycon i jak zapytałam o diete to powiedział ze nie uwaza zeby dieta tu miała jakis szczególny wpływ. No szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor007
lekarze sa w tej kwesti nie douczenie. Mam pytanie ostatnio mam podkrazone oczy czy to moze byc efektem antybiotykow? cos z watroba? nerki? pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candida85
a tego to ja nie wiem. Ja np. z kolei nie mam żadnych nalotów na języku a candida wyszła z posiewu kału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An Dy zacznij kawke, cholesterol wychodzi az milo. w postaci zielonych wielkich zelkow. podkrazone oczy? robaki albo niedozywienia. tak na moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY mialabym prosbe ,szukam sobie czegos na wypadanie wlosow,kiedys pomagaly mi tabsy merc special dragees,tylko ze to cudo zawiera drozdze w swoim skladzie ,wiec raczej odpada ,wynalazlam sobie INCREE wg mnie sklad moze byc nawet oki przy naszej dietce,zerknij,please na sklad i napisz co sadzisz,moze znasz jakies inne preparaty na te przypadlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja zaczęłam mieć problemy z oczami tzn zachodzą mi tak jakby mgłą i czasami muszę kilka razy pomrugać żeby znów normalnie widzieć i czasami zauważyłam że boli mnie prawe oko to taki dość dziwny ból niewiem jak go nawet opisać wtedy musze np. zamknąć oczy wtedy ból nasila się ale tylko na chwilę potem przechodzi ale za jakiś czas znów wraca ;) dramat sypię się i tyle hihihi co do reszty samopoczucia to bywa różnie jak lepiej raz gorzej ostatnio zauważam też silną chęć na słodkie i wogóle na jakieś dziwne rzeczy raz zjadłabym coś pikantnego raz coś gorzkiego itp, jednym słowem mam zachcianki, cóż wyeliminowałam tyle rzeczy że nie dziwne że organizm się domaga, wogóle to bym się przez to wszystko najchętniej upiła może bym mi przeszło i wyżarło coś nie coś ze środka, zrobiłam się też ostatnio nerwowa i drażliwa źle sypiam tzn nie wysypiam się pomimo tego że mogę sobie dłużej pospać to organizm najwyraźniej ma to gdzieś i nie korzysta. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja zaczęłam mieć problemy z oczami tzn zachodzą mi tak jakby mgłą i czasami muszę kilka razy pomrugać żeby znów normalnie widzieć i czasami zauważyłam że boli mnie prawe oko to taki dość dziwny ból niewiem jak go nawet opisać wtedy musze np. zamknąć oczy wtedy ból nasila się ale tylko na chwilę potem przechodzi ale za jakiś czas znów wraca ;) dramat sypię się i tyle hihihi co do reszty samopoczucia to bywa różnie jak lepiej raz gorzej ostatnio zauważam też silną chęć na słodkie i wogóle na jakieś dziwne rzeczy raz zjadłabym coś pikantnego raz coś gorzkiego itp, jednym słowem mam zachcianki, cóż wyeliminowałam tyle rzeczy że nie dziwne że organizm się domaga, wogóle to bym się przez to wszystko najchętniej upiła może bym mi przeszło i wyżarło coś nie coś ze środka, zrobiłam się też ostatnio nerwowa i drażliwa źle sypiam tzn nie wysypiam się pomimo tego że mogę sobie dłużej pospać to organizm najwyraźniej ma to gdzieś i nie korzysta. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja zaczęłam mieć problemy z oczami tzn zachodzą mi tak jakby mgłą i czasami muszę kilka razy pomrugać żeby znów normalnie widzieć i czasami zauważyłam że boli mnie prawe oko to taki dość dziwny ból niewiem jak go nawet opisać wtedy musze np. zamknąć oczy wtedy ból nasila się ale tylko na chwilę potem przechodzi ale za jakiś czas znów wraca ;) dramat sypię się i tyle hihihi co do reszty samopoczucia to bywa różnie jak lepiej raz gorzej ostatnio zauważam też silną chęć na słodkie i wogóle na jakieś dziwne rzeczy raz zjadłabym coś pikantnego raz coś gorzkiego itp, jednym słowem mam zachcianki, cóż wyeliminowałam tyle rzeczy że nie dziwne że organizm się domaga, wogóle to bym się przez to wszystko najchętniej upiła może bym mi przeszło i wyżarło coś nie coś ze środka, zrobiłam się też ostatnio nerwowa i drażliwa źle sypiam tzn nie wysypiam się pomimo tego że mogę sobie dłużej pospać to organizm najwyraźniej ma to gdzieś i nie korzysta. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja zaczęłam mieć problemy z oczami tzn zachodzą mi tak jakby mgłą i czasami muszę kilka razy pomrugać żeby znów normalnie widzieć i czasami zauważyłam że boli mnie prawe oko to taki dość dziwny ból niewiem jak go nawet opisać wtedy musze np. zamknąć oczy wtedy ból nasila się ale tylko na chwilę potem przechodzi ale za jakiś czas znów wraca ;) dramat sypię się i tyle hihihi co do reszty samopoczucia to bywa różnie jak lepiej raz gorzej ostatnio zauważam też silną chęć na słodkie i wogóle na jakieś dziwne rzeczy raz zjadłabym coś pikantnego raz coś gorzkiego itp, jednym słowem mam zachcianki, cóż wyeliminowałam tyle rzeczy że nie dziwne że organizm się domaga, wogóle to bym się przez to wszystko najchętniej upiła może bym mi przeszło i wyżarło coś nie coś ze środka, zrobiłam się też ostatnio nerwowa i drażliwa źle sypiam tzn nie wysypiam się pomimo tego że mogę sobie dłużej pospać to organizm najwyraźniej ma to gdzieś i nie korzysta. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ailhad, mam czasem wrazenie ze ty zupelnie nie czytasz tego co tu ludzie pisza. przeciez sama pisalas ze przez swieta zajadalas sie smakolykami wiec twoje leczenie mozesz zaczynac spowrotem od zera. na marne poszlo wszystko. poza tym Nuta trabi od x czasu ze jak masz robaki to nie bedziesz spac w pelnie. a dzis jest pelnia. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDI Popatrzylam na sklad i ... wydaje mi sie dosc drogi. Ale moze warty swej ceny. Trudno mi powiedziec. Jak pisalam jakis czas temu (wrzesien) odkrylam ze moje wlasy sie wzmocnily (po strzyzeniu zostaly chyba tylko te zdrowsze i wtedy 'rzucil' mi sie w oczy ich stan. Sa grubsze. Od mniej wiecej poczatku roku pilnuje by codziennie zjesc kawalek ... cebuli (2-3 plasterki takiej sredniej wielkosci cebuli). Ot mala czasteczke jak czastka pomaranczy siekam i dodaje do salaty, albo zjadam wafelek z 2 plasterkami cebuli. Wyczytalam to gdzies w necie i przyznaje, bez duzej wiary zaczelam stosowac. No i po paru miesiacach zaczelam zauwazac zmiany na lepsze. Od jakiegos miesiaca rowniez zdecydowanie mniej wyciagam ich z wanny po myciu a to moze jest wplyw tabsow z wyciagu skrzyp+pokrzywa ktore zaczelam brac na poczatku listopada (humavit). PODKRAZONE OCZY to takze zakwaszenie organizmu, zle pracujaca watroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
worki pod oczami ,sińce ,szarośc wokół oczu to wątroba błaga o pomoc -jesli nie oczyścicie wątroby i nerek to leczenie najdroższym lekarstwem nie ma sensu ,ostropest leczy i wątrobę i nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka sorki że wam wczoraj troszkę zaśmieciłam forum kilkoma tymi samymi postami ale miałam problem z netem ;) Gabsonik czytam wszystko w miarę możliwości, co do podjedzenia to mój błąd wiem i teraz będę musiała zaczynać w sumie od początku ale spoko dam radę, co do robaczków to nie wątpię że są bo od kilku dni mam kilka drażniących objawów, zastanawiam się tylko skąd bo przeszłam dwukrotnie kurację pasożytniczą ale najwyraźniej coś chyba poszło nie tak, starałam się też jeść dużo czosnku ale zrobiłam kilkudniową przerwę bo już mi żołądek posłuszeństwa odmawiał ale znów się nim faszeruje ciągle też biorę orzecha i wzmacniam się. Narozrabiałam z tą dietą troszkę przez święta ale czy to mogło spowodować aż tak szybki rozwój robaczków skoro je tydzień wcześniej tłukłam poprzez pyrantelum. Pooglądałam sobie to co mi kazałaś przejrzeć wszak nie do końca bo nie miałam za bardzo kiedy ale jestem pod bardzo wielkim wrażeniem tego co tam zobaczyłam ale w weekend obejrzę do końca wszystko ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor007
szkoda ze miodu nie wolno jesc ;p a podobno ma wlasciwosci przeciwgrzybicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×