Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość candida85
powiedzcie mi czy jeśli nie mam nalotów na języku a wykryto u mnie candide w kale to znaczy ze nie jest to jeszcze tak zaawansowany stan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candida85
powiedzcie mi czy jeśli nie mam nalotów na języku a wykryto u mnie candide w kale to znaczy ze nie jest to jeszcze tak zaawansowany stan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candida85
i czy musze brac leki czy moze wystarczy sama dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie:) na święta dostałem kominek do olejków i trzeba ie będzie w nie zaopatrzyć w jakimś specjalistycznym sklepie:) Na razie tylko lawenda i jakiś tropikalny:) Ostatnio zaczęła męczyć mnie bezsenność straszna coś jakby tachykardia i czasami poty w nocy ...normalnie porażka! Czekam na wymaz z języka, za jakiś czas jeszcze z kalu i zobaczymy.Chyba się przez to wszytko nerwicy nabawiłem niestety. Co do ŁZS, to powoduja ja drożdżaki i jest jakieś powiązanie miedzy generalnie grzybica a tym ustrojstwem.Nie znam sie ale moim zdaniem dieta to za mało... trzeba by było wytłuc gada chemią i wspomóc sie ziołami.Porozmawiaj z dermatologiem mi przepisał trioxal:)Dobrze ze masz przy okazji wyniki z kalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie:) na święta dostałem kominek do olejków i trzeba ie będzie w nie zaopatrzyć w jakimś specjalistycznym sklepie:) Na razie tylko lawenda i jakiś tropikalny:) Ostatnio zaczęła męczyć mnie bezsenność straszna coś jakby tachykardia i czasami poty w nocy ...normalnie porażka! Czekam na wymaz z języka, za jakiś czas jeszcze z kalu i zobaczymy.Chyba się przez to wszytko nerwicy nabawiłem niestety. Co do ŁZS, to powoduja ja drożdżaki i jest jakieś powiązanie miedzy generalnie grzybica a tym ustrojstwem.Nie znam sie ale moim zdaniem dieta to za mało... trzeba by było wytłuc gada chemią i wspomóc sie ziołami.Porozmawiaj z dermatologiem mi przepisał trioxal:)Dobrze ze masz przy okazji wyniki z kalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie:) na święta dostałem kominek do olejków i trzeba ie będzie w nie zaopatrzyć w jakimś specjalistycznym sklepie:) Na razie tylko lawenda i jakiś tropikalny:) Ostatnio zaczęła męczyć mnie bezsenność straszna coś jakby tachykardia i czasami poty w nocy ...normalnie porażka! Czekam na wymaz z języka, za jakiś czas jeszcze z kalu i zobaczymy.Chyba się przez to wszytko nerwicy nabawiłem niestety. Co do ŁZS, to powoduja ja drożdżaki i jest jakieś powiązanie miedzy generalnie grzybica a tym ustrojstwem.Nie znam sie ale moim zdaniem dieta to za mało... trzeba by było wytłuc gada chemią i wspomóc sie ziołami.Porozmawiaj z dermatologiem mi przepisał trioxal:)Dobrze ze masz przy okazji wyniki z kalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie:) na święta dostałem kominek do olejków i trzeba ie będzie w nie zaopatrzyć w jakimś specjalistycznym sklepie:) Na razie tylko lawenda i jakiś tropikalny:) Ostatnio zaczęła męczyć mnie bezsenność straszna coś jakby tachykardia i czasami poty w nocy ...normalnie porażka! Czekam na wymaz z języka, za jakiś czas jeszcze z kalu i zobaczymy.Chyba się przez to wszytko nerwicy nabawiłem niestety. Co do ŁZS, to powoduja ja drożdżaki i jest jakieś powiązanie miedzy generalnie grzybica a tym ustrojstwem.Nie znam sie ale moim zdaniem dieta to za mało... trzeba by było wytłuc gada chemią i wspomóc sie ziołami.Porozmawiaj z dermatologiem mi przepisał trioxal:)Dobrze ze masz przy okazji wyniki z kalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candida85
kurcze bo ja się bujam z ŁZS juz ponad 3 lata, wyniki hormonów mam dobre a przyczyny wypadania wyłosów i łojotoku jak nie było tak nie ma. Jedynie co wiadomo to to ze mam candide w posiewie kału. Moze głupio to zabrzmi ale chciałabym zeby to ona była sprawcą tych wszystkich dolegliwosci bo przynajmniej wiedziałabym na czym stoje i jak to leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcheł-ka
Ja nie wiem już co to oznacza. U mnie podejrzewali refluks, chociaż wyniki gastroskopii na to raczej nie wskazywały. Leki nie pomagały. Więc dostałam skierowanie na ponowną gastro , ale tym razem z pobraniem wycinka pod kątem enzynofilnego zapalenia przełyku. Co to oznacza? Ze takie zapalenie jest spowodowane przez grzyby, pasożyty i alergie. Tykle wyczytałam w internecie. U mnie to palenie w mostku, które rozchodzi się na przełyk i kręgosłup. Do tego gule w przełyku 24 h na dobę. Do zwariowania. Pnowną gastro mam za dwa m-ce, to zobaczymy. A męczę się z tym od wiosny i mam już dość. Na razie nie mam innego wyjścia, jak ciągnąć terapię naturalną, bo żaden lekarz mi nie uwierzy w pasożyty wykryte taką metodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eozynofilne zapalenie?kto na to wpadl? Pierwszy raz o czyms takim slysze.eozynofike we krwi wychodzily?Bron boze nie pomysl ze cos neguje.Poprostu to dla mnie nowosc i glodny wiedzy jestem:) Jedno dodatkowe pytanie.Gdzies uslyszalem o badaniu krwi pod katem pasozytow.Wie ktos moze cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor007
badanie zywej kropli krwi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Chris- nie możesz spac ,to popatrz na niebo ,księżyc prawie w pełni,pełnia bedzie 31 grudnia + zaciemnienie, An Dy ja sama po przeczytaniu tych stronek o bólach nóg i słabej krzepliwości krwi ,gdzie się nie obiję mam siniaki ,czasami mam bóle głowy i pulsowanie co zbijam ginjalem wzięłam wczoraj skierowanie na badanie na wirus HCV,HBV,wiadomo bóle watroby ,niestrawnośc powodują też robaczki i pierwotniaczki [stronkę wkleiłam ]ale warto skontrolowac wirusy i wiadomo lepsze badania wykonują w szpitalu,lekarz ze szpitala med. tropikalnej w gdyni kazał mi powtórzyc usg brzucha ,mam na 8 stycznia i dostałam wczoraj skierowanie na oddział zakaźny gdzie dokładnie przebadają mi wątrobę ,jak się doczytałam to wiele objawów pokrywa się z objawami chorej watroby,stronkę zaraz wkleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcheł-ka
Mój gastrolog to wymyślił, bo skoro IPP nie pomagało...... W necie też o tym pisze. A w krwi mi nic nie wyszło. Ja też o tym wcześniej nie słyszałam. A jesli chodzi o krew, to oprócz badania żywej kropli, to jeszcze na glistę jest badanie w zwykłym labie, ale to pewnie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chris Mój gastrolog na to "wpadł", bo skoro IPP nie pomogły.... Najpierw kazał mi zrobić morfologię z rozmazem, żeby niepotrzenie mnie nie męczyć gastroskopią (przypuszczam raczej, że chodziło o oszczędności, bo to badanie kosztuje). A skoro we krwi nic nie wyszło, to już musiał mi wystawić konkretne skierowanie. Z tego co mówił, to wynikało że nie zawsze w badaniach krwi to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Pchełka -jak skierowanie na to badanie ma byc wypisane i od kogo,bo jest to nowośc na forum ,ja w wakacje miałam badanie na krew na okolicznośc eozonofilii i nic nie wyszło ,odpisz bo to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siniaki robia sie od galopujacej w szybkim tepie ciezkiej anemii. wiec moze to tez byc efektem diety. a na wszystko wszystko i jeszcze wszystko polecam gersona. teczowka czysci sie w zawrotnym tempie. na kryzys jeszcze czekam. rumience paza w polika, energii mam za 3 osoby, watroba ani nerki ani nic nie boli. ale jak dluzej nie zrobie kawki to mam na przyklad bulgotanko w watrobie. na przyklad teraz. wiec lece na kawke. oprocz pajeczyn i to malutkich i nedznych nic nie wychodzi. wiec ciekawe jednak to ze teczowka sie czysci. a najlepszy motyw myslalam ze oko mam zielono brazowe a okazuje sie ze !!!!!! blekitne jak cieple morze!!!! no na to w zyciu bym nie pomyslalla ze to byla KANDIDA. nieprawdopodobne. zrobcie sdjecie teczowki i porownajcie ze wzorem. to jest najlepsza diagnoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 'zielone oczy mialam od dziecka. ZAWSZE!! zawsze bylam chora. makabra. oczy czyszcza sie stopniowo, najpierw schodzi chmura, ktora przeslania wszystko a potem kolejne warstwy pod ktorymi sa rozne kropki i roznego koloru syf: zielony, fioletowy, brazowy, rozowy. i czarne kropki. czarne to sa miejsca gdzie komorki sa juz zabite. pod kazda kolejna warstwa jest nastepna a potem dochodzi sie do normalnosci czyli niebieskie i czyste, przejrzyste. w miejscach watroby nerek mam juz niebieskie ale zostaly cienie, pewnie jak sie calkiem odbuduje to znika. ale zostaly tylko szarawe malo wydoczne cienie a nie jakies brudne badziewie. mozna tez z oka znalezc sprawy genetyczne. ja takie mam . ale nie potrafie wyczaic jak to wyglada itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pchelka,olej rycynowy i koniak wypedzi tylko pasozyty z jelit ale nie te z watroby czy tez dwunastnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosni wirusow. ponoc terapia tez je usuwa, a zdaniem GNM nie ma czegos takiego jak wirusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
""siniaki robia sie od galopujacej w szybkim tepie ciezkiej anemii."" To chyba jakas statystyczna legenda. Nie wiem jaki jest prog ciezkiej anemii ale w polowie studiow omalze nie wyladowalam w szpitalu z powodu anemii (wytargowalam okres 'probny' i udalo sie przez okres wakacji - 3 miesiace wyjsc z niej bez szpitala) a siniakow nie miewalam. NUTKO dzieki za podpowiedzi. Zrobie sobie badania na wirusy GABSO biorac pod uwage ze 'kawusia' czysci i watrobe coraz bardziej do niej dojrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gabsonik
Fajnie, że sie odezwałaś, i że takie efekty. SUPER. Natomiast ja robię lew. z kawy co drugi dzień, jadam normalnie, no i zero efektu. Po jakim czasie u Ciebie coś sie pokazało?? Ja ogólnie jestem zdrowa, ale...oczka nie są przejrzyste, mam 3 brązowe kropki od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ale jezeli jesz chocby kapke miesa to nie bedzie zadnego efektu. mieso trzeba odstawic i do piero po jakims czasie zaczac terapie. do tego na 1 lewatywe przypada 3 szklanki soku. to sok wyplukuje toksyny. inaczej nie da rady. kawa tylko je wydala. ale to sok jest tutaj oczyszczaczem. dodatkowo zero kosmetykow!! zero cukru (miod wolno) zero nabialu. wiec dieta dieta dieta. nie wolno uzywac detergentow np. domestosa, mleczek i innych. nie wolno pic wody z chlorem. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gabsonik
no to OK, zaczynam ale dopiero jak przeżyję Nowy Rok, kosmetyki i tak tylko naturalne, chemii od dawna nie uzywam w domu. Soki robiłaś w zwykłej sokowirówce? Dzieki za odpowiedź. imponuje mi Twoja determinacja i kosekwencja. Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co sama sie dziwie skad tyle sily. ale to pewnie nie moja w tym zasluga tylko Boga bo sie tez nawrocilam, przyjlam nawet sakrament namaszcznia chorych. i wiem ze normalnie to takiego palera nie mialabym. co jeszcze zabronione to alkohol. soki robie w sokowyciskarce, sokowirowka jest niekorzystna dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×