Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość greta garbo
Gabsonik Jeśli nie wykazywały oznak życia,to były banalne prosaki, nie pasożyty. Ten filmik wygląda mi na pic na wodę, czyli fotomontaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mam gdzieniegdzie takie prosaki ale to tam nie wylazilo. tylko w poblizu uszu na policzkach i na szyi na uszami i w ogole na szyi. w miejscach gdzie pyszcze raczej sa niespotykane. poza tym dlaczegoby wlasnie te grudki mialy wychodzic od miodu i maki skoro siedza tam juz tylt tyle lat i nic. mi sie wydaje ze to nie sa prosaki. ale czy robaki to tez nie wiem. trudno powiedziec. znajoma mowila ze ma taki plyn od ktorego wychodza w calosci rozne robale. musze chyba zadzwonic do niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor007amor
Gabsonik a jak sie czujesz jesli chodzi o terapie Gersona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko wrocilo do normy. w ogole nie czuje zebym byla na jakiejs terapii. ale to pewnie cisza przedc burza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor007amor
wiec nie masz objawow grzybicy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zewnetrznych objawow grzybicy nigdy nie mialam. mialam przerost grzyba w jelitach i rozne inne niespecyficzne objawy. obecnie mam dalej przerost ale juz minimalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
wcześniej podałam sposób na pozbycie się robaczków tak jak robiła to Gabsonik An Dy-pytałam Felixa o moje blastocystis ,odpowiedzieli ,że mieli kilka przypadków przy okazji badania lamblii,czyli że nie przeoczają jak inne laboratoria a traktują to jako formę pasożyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor007amor
An Dy czy wafle ryzowe sa lepsze niz chleb na zakwasie? chodzi mi o to ze czytalem ze sa to weglowodany proste ale na opokowaniu pisze ze nie maja cukru. jak to z tym jest?wiesz moze? przepraszam ale nie mam czasu za bardzo aby poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabsonik a co się stało, że głowa cię boli, masz dreszcze i ryczysz od rana?? Doszedł jakiś lek?? Jest nawrót??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor007amor
Trzymaj sie Gabsonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
aabbaa -jak jeszcze jesteś to na stronie 4 albo 5 pierwszego forum ,bo my jesteśmy ''kontynuacją''masz namiary na lekarzy w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMOR Nie zaglebialam sie w to. Przetrwalam rok na chlebie na zakwasie i bylo OK wrocilam do PL nadal jadalam na zakwasie i zaczely sie krosty, czyraki. Odstawialam chleb poprawialo sie . Taka rotacje zrobilam pare razy i wybralam wafle. Pytan mialam cale mnostwo: czy uczciwy zakwas, czy nie bylo poprawiaczy. wiesz niestety zyje w .... duzym miescie gdzie piekarnie to widze w Carefourze.Jutro lub pojutrze napisze Ci moze wiecej Dzis jestem w drodze. NUTKO!!!!!! Dzieki za info o podejsciu Felixa. Mam nadzieje ze jak robili te moje badania rok temu to tez wszystko p. dr sprawdzila. Moje poranne biegunki troche sie uspokoily gdy zaczelam wcinac kapuste kiszona. A wiec jakies zaburzenia flory. Musze poszukac labu w Wawie i zrobic badania. Poza tym ze dopadla mnie jakas paskuda (w gardle jez, i jednodniowe 38 C) to reszta OK. Dobrze ze tak szybko stluklam bo przede bylo multum km za kolkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
http://www.ostropest.eulotka.pl/ wiecie co-tak wkleiłam ten ostropest ,bo i każdy z forum powinien go stosowac na oczyszczenie wątroby ,szczególnie Ci którzy stosują chemię ,Gabsonik ostropest jest też na endometriozę ale zastanawia mnie jedna rzecz -jest też na chorobę lokomocyjną i wiele innych dolegliwości, które tak naprawdę są spowodowane przez pasożyty ,czyżby był na pasożyty? w każdym razie piszą ,że po ostropeście przechodzą gazy wzdęcia i doskonale oczyszcza wątrobę, przechodzi zmęczenie,An Dy wróc do ostropestu może to było przyczyną wyjścia z choroby ,ja ostropest dostałam przez przypadek jako prezent do czegoś tam kupionego na allegro i dopiero wczoraj weszłam na stronki poczytac o nim i jestem w szoku,innymi słowy pijcie ostropest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor007amor
mam pytanie. czy strzelaja Wam kosci? bo mi niestety tak i od bardzo dawna. od czasu gdy zaczela rozwijac sie grzybica. zaczynam sie bac bo kosci strzelaja mi wszedzie. palce u rak i nog nadgarstki, kostki, kolana lokcie biodra i czasem inne miejsce do tego boli mnie czasem kregoslup :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
może będę namolna ale ból kręgosłupa jest przy pasożytach,pasożyty blokują wchłanianie wapna i stąd odwapnienie kości i zębów,1 stronka dr Wartołowskiej -mnie i męża też pobolewa kręgosłup ,na początku tego roku w styczniu miał blokadę na kręgosłup w zastrzyku zaleconą przez ortopedę czy chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, faklszywy alarm. przeszlo po 1 dniu wycia, depresji i lniemozliwego bolu glowy... po czym.....znow wyszly nicienie czarne. juz nie w takiej ilosci ale wyszly po czym bol i wszystko inne minelo. szok. nitek bylo zdecydowanie mniej i bol trwal zdecydowanie krocej. ale nigdy wczesniej przez caly czas trwania mojej diety a bedzie to juz pare lat nie mialam bolow glowy. oznacza to ze dopiero teraz cos zmusza robaczki do wychodzenia. oprocz tego nie ma nic nadzwyczajnego. Nutka, odnosnie endometriozy to tez juz to gdzies czytalam ze to pasozyty. i ze masakra jezeli kobieta majaca endometrioze zajdzie w ciaze bo dziecko bedzie juz w lonie matki zarazone calym tym bogactwem smieci i robali. wiec pierwsze wyleczyc endometrioze czyli m. in. robaki a dopiero zachodzic w ciaze. lekarze niestety nawet o pasozytach nie wspominaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Gabsonik-ja miałam endometriozę przed ciążą i faktycznie problemy z maleństwem były od początku -kochani mam rewelacyjne wieści ,taki mały prezent pod choinkę dla wszystkich ,ale aby Was potrzymac trochę w napięciu to troszkę się rozpiszę ,wczoraj poszukiwałam czegoś na moje blastocystis bo na stronkach polskich nic kompletnie nie ma ,a na anglojęzycznych piszą ,że leczenie farmaceutyczne trzeba wspierac naturalnym ,a wcześniej ,dużo wcześniej wpadłam na polskich stronkach ,iż naukowcy amerykańscy badali olejek z oregano na pierwotniaki i stwierdzili ,że jest on lepszy niż flagyl, a tu wczoraj wpadła mi taka perełka -tylko czytajcie dokładnie bo tłumaczenie nie jest najgorsze ,jakby stronka się nie otwierała to wieczorem przekopiuję cały artykuł,a więc do meritum -naukowcy amerykańscy po badaniach stwierdzili ,że olejek z oregano leczy pasożyty wewnętrzne -owsik ,tasiemiec itp,pierwotniaki -ameby ,blastocystis i także candidę [tam są podane nawet różne rodzaje candidy] czyli leczy wszystko-ale trzeba rozpracowac dawki ,podają 500mg do nawet 2000mg i olejek ma zawierac 65 % karwakrolu,leczenie trwa 1 lub 6 tygodni -trzeba to przeczytac i powolutku rozpracowac i podac dokładnie schemat leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
mi się otwiera ,sprawdziłam ,jakby były trudności to wkleję całośc ,miłej lektury życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutko oregano tak ale nie tylko wszystkie przyprawy takie jak szalwia, a zwlaszcza tymianek. te przyprawy nie tylko daja smak ale lecza. oregano wcinam ze smakiem. ja wam powiem ze dosyc mam tego wszystkiego. ale jeszcze pare tygodni i bedzie lepiej. byle do lata i koniec z tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
oregano- nie jest traktowane jako przyprawa tylko jako lekarstwo na parazyty,czyli pierwotniaki -lamblie ,ameby ,blastocystis, nicienie ,tasiemce , nawet przywry ,owsiki ,włosogłówkę i glistę, łapie candiddę -jakieś rodzaje i aspergillusa ,było opatentowane w 1999 roku a obecnie już dostępne w sprzedaży jako ADP z biotics research corporation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagótka
No ja poczytałam sporo na róznych stronach o srebrze kiloidalnym i wygląda na to, ze kileruje skutecznie także grzybki. W przeciwieństwie do innych suplementów nie kosztuje wiele. Co prawda czytałam tez, że powoduje srebrzycę ale na logikę moją dotyczy to przyjmowania preparatów kupionych poza apteką i dawkowania niezgodnego z wskazaniem na ulotce. Już Paracelsus pisał, że wszystko jest trucizną i zależy to od dawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok juz mam: Olejek z oregano tradycyjnie stosuje się w celu poprawy trawienia, funkcjonowania układu oddechowego i immunologicznego oraz ze względu na jego właściwości antyoksydacyjne. Zawiera związki fenolowe karwakrol i tymol, które zdaniem naukowców odpowiadają za korzystne właściwości oregano. Stwierdzono, że karwakrol i tymol hamują rozwój różnych bakterii i grzybów oraz mogą być pomocne w zachowaniu odpowiedniej równowagi mikroflory jelitowej i właściwego trawienia. Oregano ma silne właściwości antyoksydacyjne i w jednym z badań stwierdzono nawet, że jest 42 razy bardziej aktywne niż jabłka. Wynika to z synergistycznego działania związków fenolowych, a w szczególności kwasu rozmarynowego, który również odpowiada za właściwości antyoksydacyjne rozmarynu. Inne naturalne składniki olejku z oregano to między innymi triterpenoidy takie jak kwas oleanolowy, sterole, beta-karoten i witamina C. http://www.strefalekow.pl/product/details/ziola/na-trawienie/olej-z-dzikiego-oregano.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor007amor
Gabsonik jak sie czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ok, wlasnie sie zastanawialam czy robic kolejne zdjecie ale w koncu nie zrobilam. mam pajeczyny dlugie na... 1 metr o skaplikowanych strukturach, twarde i dziwaczne. co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amor - kości strzelają Ci cały czas? U mnie zauważyłem to zależne od napięcia nerwowego.Jak jestem spokojny nic mi nie strzela.... przy zdenerwowaniu od razu się zaczyna. dziś zrobiłem wymaz mykologiczny z języka... wyniki za 2 tygodnie.Pani doktor powiedziała ze opcje co do języka są 2.Pierwsza, jest taki bo dużo pale, druga grzybek.Po wynikach będzie można wykluczyć przynajmniej grzyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×