Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość mecenaska
a wiecie co mi powiedzial lekraz? ze zajcie w ciąze to jak na loterii, jednym sie udaje innym nie, nie ma zadnej reguly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecenasko, myślę, że każda z nas doskonale wie co czujesz. Przede wszystkim nie możesz się dołować, jak ktoś już wcześniej mądrze napisał na tym forum trzeba się po prostu przytulać nie myśląc ciągle "zajdę, nie zajdę". Wiem, wiem, łatwo się pisze coś takiego... Nie myśl że Wam się nie uda, staracie się stosunkowo krótko więc musisz podkręcić się raczej optymistycznie :-) My staramy się już jakieś 3 lata, może więcej nie pamiętam dokładnie i ciągle dużo w nas wiary ;-) Trzeba wierzyć! Czego i Tobie życzę. pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliiiitaaaaaaki
Hej dziewczy, na to forum trafiłam całkiem przypadkowo... wiąże mnie z wami rowniez chec posiadania dziecka...ja narazie jestem tylko na foliku.. gdzy bez konsultacji lekarza wolalabym nie brac zadnych lekarstw, z powodu wieloletniej (12lat) choroby tarczycy. Ja z moim mezem staram sie od około roku... tez juz trace nadzieje na cokolwiek.. ale trzeba sie jakos trzymac:) w moim przypadku blokadą na posiadanie dziecka moze byc moja choroba ktora niestety w wiekszym lub mniejszym stopniu prowadzi do nieplodnosci...coz zrobic:) wywrozono mi 2 dzieci wiec jestem pełna wiary:P hehe...ja mam @ co 28 dni... wczoraj mialam dostac jak narazie nie mam.. choc tempka spadła wiec pewnie dzis dostane :) pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. neversaynever no to nie wiem co napisac, masz wszystkie badania a z dizdzi nici :( a z drugiej strony wez przestan myslec... majona castagnus ciurkiem 3 cykle. mecenaska pewnie nie bedzie Ci łatwo trafić w te dni skoro mąż jest w rozjazdach, jeszcze nie tak długo sie staracie weic nie boj sie ze zostaniesz sama.. ja byłam na jednym forum wlasnie i od kilku dni juz nie pisze bo nie zaciążona zostałam tylko ja :( :O ale Ty sie nie bój :) lolitaaaki a bierzesz jakies tabletki obnizajace ten poziom hormonu tarczycy?? 3mam kciuki zeby sie udalo ja dzis 15dc od wczoraj zaczelismy starania, chociaz owu pewnie ok 18dc, ale trzeba brać poprawke ze a nóz moze zjawiła sie tym razem wczesniej :P całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
NEVERSAYNEVER to niesamowite ile jest w Tobie optymizmu...zobaczysz, że dzieki temu Twoje marzenie się niedługo spełni :) Eluś atakuj męża jak wiesz, że owulka się zbliża :) My z mężem zawsze rozpoczynaliśmy staranka od razu po @, bo ja przez Moje nieregularne i ogólnie beznadziejne cykle nigdy nie wiedziałam kiedy owulka się zbliża. (temp.ciągle skakała a śluzu przez siemię lniane też było ciągle sporo) Lepiej zacząć za wcześnie niż za późno :) Powodzenia kochane !!! Pozdrawiam Was serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliiiitaaaaaaki
hej, od pol roku mialam unormowana tarczyce brałam nie wielka ilosc metizolu bo tylko pol tab na tydzien... az wkoncu calkowicie odstawilam, teraz biore euthyroks czy jakos tak sie to pisze...:P nie chce mi sie wstawac i patrzec na pudełko..ale to tez nie duzo bo jedna tab na 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
pojawia się jakiś śluz, jest go mało, bardzo mało...jest bardzo gęsty, przezrocztsty ale lekko rozciągliwy...zatem do owoulacji jakieś 5-7dni (tak na oko)... czyli cały cykl będzie trwał ok 42dni.... po braniu tych tabletek nie czuję nic... biorę wiesiołek i suuuuuuucho... ;(( ale jestem cierpliwa... zobaczę co to będzie w kolejnym cyklu ( no ale niech najpier skończy się ten)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliiiitaaaaaaki
ehmm to czekanie to do wariacji moze jedynie doprowadzić... dzis jest 29 dzien.. zawsze co 28 mam... narazie nic.. ale znajac zycie...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
looooolit... ;) masz rację można zwariować .... chociaż staram się nie myśleć do podświadomość sama uporczywie podsyca cały stan ... no ale humorek jako tako mi dopisuje... weekend u progu... będzie wesoło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Witam dziewczyny u mnie 42 dc i jakoś @ brak - mam wrażenie że tak na piszę że bolą mnie "sutki" i nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Nowa .... a ile dni się spóźnia? albo będzie albo nie będzie innego wyjścia nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
To wszystko jest w ogóle dziwne bo okres miałam 05-12-09 i 19-12-09 czyli 2 razy około 16-01-2010 licząc od 2 okresu powinnam mieć @ kilka razy czułam ból w prawym jajniku ale do dziś @ brak tylko zauważyłam że sutki mam bardzo drażliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Nowa... no to migusiem po test i będzie wiadomo, a jak test nic nie wykaże tzn wykaże że ciąży nie ma to do lekarza nie ma co zwlekać i na co czekać... a co ma być to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
już sam nie wiem co myśleć - wydaje mi się że to mało prawdopodobne że to ciążą bo mąż jest ciągle w delegacji i nie stety sex był 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Tak siedzę w tej pracy i tak wymyślam a to wszystko jest spowodowane tym że już raz poroniłam - a wcześniej też nie miałam żadnych objawów tylko brałam luteine na @ a gdy dalej okres się spóźniał poszłam do ginek. i w tedy się dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Nowa... ale będziesz się tylko nakręcać, atak rachu ciachu i utniesz spekulacje ... teraz i tak już niczego nie zmienisz, a pomyśl a jeżeli to ciąża? to chyba lepiej wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetttka
cześć Dziewczyny, kilka dni temu kupiłam sobie cast. żeby szybciej zaciążyć, jeszcze nie biorę jestem w 6dc i nie wiem czy czekać do nowego cyklu czy już zacząć? ulotka nic na ten temat nie mówi a na forach zdania są podzielone tzn. większość dziewczyn bierze od 1dc ale nie wszystkie, a Wy jak bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
dzwoniłam do ginekologa ale on ma być dopiero w środę - więc muszę czekać chyba że dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Nowa... a na co musisz czekać? najpierw zrób test, jak wyjdzie na nie to w środę do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka hej :) ja jak kupilam castagnusa to byłam jakoś w 25dc i nie barłam go tylko zaczekałam od 1dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Tak zrobie co będzie to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Nowa ... i tak trzymać! zatem do testowania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetttka
Marturka gratuluję fasolki, jeśli jeszcze tu zaglądasz napisz proszę od którego dnia cyklu zaczęłaś brać castagnus, to bardzo dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MECENASKA
DZIEWCZYNKI KOCHANE tak sobie myślę , czy problem nie tkwi przypadkiem w tym ze za czesto sie kochamy ze swoimi mężczyznami. trafiłam gdzie na atrykuł o inseminacji czy to in vitro było i wyczytałam ze facet mastrubuje sie i ma to nastapic po 6-7 dniowej abstynencji, czyli wniosek z tego taki ze te plemniki chyba sa silniejsze jak takie dłuzej "przetrzymane":) NEVERSAYNEVER i ELUŚ pomyślcie nad tym, moze faktycznie tak jest. To ma sens, i mogloby byc wyjasnieniem dlaczego te kobiety ktore chca i sie staraja nie maja dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MECENASKA
mąż nie przyjechal bedzie za tydzien, z tymczasem temp dzis skoczyla z 36,4 stalej do 36,7 ciekawe czy jutro tez taka bedzie, ja oczywiscie modle sie zeby nie zeby owulacja byla blizsza kolejnego weekendu z mezem w lozku:) ze chociaz szanse jakies byly . oj ale co los da i tak trzeba przyjac. aa i spodobalo mi sie ze ktos tu sie powolywal na wróżby-fajne to, ja ile razy bylam u wrozki mowila ze bede miala cesarke, a to jest jak najbardziej prawdopodobne bo mam tyłozgiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaa82
witam wszystie zaciazone i te starajce sie ja musze sie pochwalic ze zaciazylam pod koniec drugiego opakowania Castagnusa. Az sie zdziwilam bo wogole nie planowalismy DZIDZI narazie. Ale jestem bardzo SZCZESLIWA!!! Castagnus dostalam na zlagodzenie objawow przedmiesiaczkowych gdyz mialam silne bol piersi - okolo tydzien przed @ - oraz na puchniecie przed @. Mialam brac przez 3 miesciace razem z magnezem , wit. B6 oraz wit. A i E, a tu pod koniec 2 miesiaca taka niespodzianka!!! Wiec o 3 opakowaniu nawet nie mam mowy, gdyz trzeba odstawic jak sie zajdzie w ciaze. Powodzenia wszystkim probujacym !!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaa82
do mecenaski poczekaj az zakonczysz pierwsze opakowania, a potem w nastepnym cyklu w 18-20 dniu cuklu sprobujcie "przytulanki". Zaobserwuj jaki masz w tych dniach sluz, bo on duzo mowi. Jesli bedzie ciagnacy, przezroczysty jak bialko kurze to do dziela bo to szczyt dni plodnych - ja tak mialam i sie udalo. Obserwacja sluzu duzo daje. A miewasz bole owulacyjne??? Ktore dni cylku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MECENASKA
do ANDZIA: Kochana gratuluje maleństwa:) a powiedz pamiętasz moze jak to było czy jak sie kochaliscie w czasie dni podnych to jakie były przerwy między przytulankami (kilka dni, godzin moze?;). W tym m-cu maz wraca w piatek i to będzie dokladnie 17 dzien cyklu. Moze sie jeszcze udac tak późno przy cyklach okolo 30-dniowych??hmm, nie wiem, wczoraj temp. 36,7 a dzis znowu spadla do 36,5-teraz sie ciesze ze rzypadkiem dni plodnych nie ma wtedy gdy mąz daleko ale z 2. strony obawiam sie oby one wogóle były. Jeśli chodzi o specyfiki to jak narazie biore tylko ollejek z wiesiolka, Andziu boje sie brac castagnus, zeby nie rozregulowal cyku-chyba najlepiej bedzie jak wezme od nastepnego m-ca, po obserwacji cyklu jesli byloby cos nie tak, np brak dni plodnych. Andziu czy Ty bralas go od 1.dnia cyklu? i jakie cykle mailas poprzednio ilu dniowe? ja przypominam mam bóle piersi dosc spore, nerwy jak desperatka ale potem krótkie miesiaczki... pozdrowienia dla wszytskich Wspierających się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MECENASKA
a jeśli chodzi o śluz to wiem tyle ze kiedys bylo go duzo wiecej tak jak i mieisaczki na koniec miesiaca, w ostatnim czasie bylam ciagle sucha , ale dni plodne chyba byly bo raz taka wlasnie galaretka z abarwiona na czerwono lekko wyleciala w okresie dni plodnych (lekarz mówił ze tak może byc). Teraz po wiesiolku (i pije tez siemie lniane raz dziennie) nie jestem juz taka sucha, moze doczekam sie w tym 17-18-19 dniu tych meduzek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×